nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5534

 

hM ciekawe czy tylko PZU bo z tego co wiem towszystkiefirmy podnoszą i bynajmniej nie ma to związku z 500 pluda wzrostem wypłaty odszkodowań bo jest dużowypadków również z powodu kiepskich drug których to POprzednicy przez 8 lat ni zdołali poprawić bo o budowie to nawet nie wsPOmne ;)

 

Mi tam nawet na rękę że sobie ludzie zabawek za PROW kupili to mogłem kupić wtedy ziemię za rozsądną cenę oni teraz nie mają tymsprzętm za bardzo co uprawiać i nie bardzo z czego spłacać no mogę ich wynająć niech sobie choć na odsetki zarobią o ile zechcę im zapłacić w terminie bo czasy na wsi trudne ;)

Skoro PO żadnych dróg nie zrobiła to niech się PIS szybko bierze za robotę  bo jak dotychczas to przyśpieszenia inwestycji drogowych anie nie widać ani też nie zapowiadają.

 

Jakoś mi sie nie chce wierzyć ze tak nakupiłes tej ziemi po rozsądnych cenach. Ostatnie lata to ciągły wzrost ceny ziemi a często PROW to napedzał. Ludzie chcący się rozwijać korzystali z programów ale też majac zwiększone "moce przerobowe" powiększali areały. Nawet zakładajac że napisałes prawdę i wygrałeś na swoim postepowaniu , zbedne wydaje mi sie kpienie z beneficjentów PROW. Wyglada to tak jakby żal ci d.....ściskał ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 pewnie nakupił bo ponoć ziemia w marketach staniała  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Tak by wyglądały wybory prezydenckie w Polsce gdyby funkcjonował u nas amerykański system wyborczy:

comment_rBrkiGWSdjhuPilsMRYQYlVu463ftehd

Owszem , pod jednym warunkiem.Musiał by mieć jeszcze tak wyglądającą żonę.

wow.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam wrażenie że ty to akurat w symulatorze te hektary dzieciaku obrabiasz ;)

 

Oczywiście że wszyscy podniosą jak największy w Polsce ubezpieczyciel podniesie. Logika. Zgadzam się z tobą w jednej kwestii - wzrost wypłaty odszkodowań.

Ale to w dużej części wynika z większej świadomości ludzi. Sam w tym roku miałem szkodę w aucie (nie z mojej winy) - rzeczoznawca od ubezpieczyciela wycenił mi na 3400zł koszt naprawy , miałem wycenę z serwisu na 9100zł(sama robocizna i części). Ubezpieczyciel sie nie zgodził na wypłatę takiej sumy więc wstawiłem auto do serwisu. Naprawa prawie 3 tygodnie (najpierw 5 dni ale pojeździłem 2 dni i okazało się że naprawa nie jest wykonana w sposób który możan nazwać solidnym i wtedy auto jeszcze na 2 tygodnie do serwisu).

Przez cały czas miałem auto zastępcze klasy premium. A ubezpieczyciel dostał od serwisu fakturę na blisko 25 tyś zł. Więc faktyznie koszty mają ;) , ale ceny OC będą niewspółmierne do zarobków w Polsce . Może się zdarzyć że za rządów piss dla dużej części obywateli auto znowu będzie dobrem luksusowym.

 

 

 

Co do dróg to nie mogę się z tobą zgodzić. To że do twojej pipidówki dalej wygon prowadzi nie znaczy że w całej Polsce jest tak samo. Za rządów po i psl inwestycje drogowe (mimo wszystkich przekrętów) były  olbrzymie. Przypomnij mi staszek ile kilometrów dróg wybudował piss za swoich rządów 2005-2007.

 

To ile wybudowali  nie jest istotne mieszkańcom wsi też się coś należy ale za te pieniądze często budowano dojazdy do działek rekreayjnych czyli wydawano niezgodnie z przeznaczeniem co do OC  to stawki są znaznie niższe niż 5 lat temu więc daruj sobie te teksty

Skoro PO żadnych dróg nie zrobiła to niech się PIS szybko bierze za robotę  bo jak dotychczas to przyśpieszenia inwestycji drogowych anie nie widać ani też nie zapowiadają.

 

Jakoś mi sie nie chce wierzyć ze tak nakupiłes tej ziemi po rozsądnych cenach. Ostatnie lata to ciągły wzrost ceny ziemi a często PROW to napedzał. Ludzie chcący się rozwijać korzystali z programów ale też majac zwiększone "moce przerobowe" powiększali areały. Nawet zakładajac że napisałes prawdę i wygrałeś na swoim postepowaniu , zbedne wydaje mi sie kpienie z beneficjentów PROW. Wyglada to tak jakby żal ci d.....ściskał ;)

 

Ja nikomu co korzystał z PROW nie zazdroszczę tylko te maszyny często kupowane na wyrost a dziś brak ziemi uprawnej w rozsądnych cenach a kupowanie 6 klasy po 50 tyś to nie halo trzebamieć by kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Jaracie się  tym   Podniesieniem OC  że  nie wiem   Obecnie  Polska  5 osobowa Rodzina  Dostaje  rocznie  12 tyś  zł  z 500+  nawet  jeśli  będzie musiała  zapłacić  więcej  za OC 300-400zł  i Akcyzę  za samochód  500zł  bo przecież  co  roku  mało  kto zmienia  Auto  więc  i  tak  zostaje  im  11 tyś  zł  na  poprawę  bytu  więc  o co  wam chodzi.

Polskie Rodziny  na pewno  nie  stracą 

 

https://www.youtube.com/watch?v=oUJYKbr12X0    

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Jak to nie jest istotne że wybudowali?  Czepiasz sie pierdół. Jakby na twojej wiosce wszystko wyasfaltowali to byś powiedział że źle bo asfalt za cienki albo za ciemny kolor ma.  Zapewne posuniesz się do granic absurdu by zanegować pozytywy ostatnich 8 lat ale nie załuj sobie . Śmiech to zdrowie

@marekomunista - na poprawę bytu to trzeba zapracować a nie czekać az dadzą. 500+ to demoralizujaca łapówka wyborcza od neokomunistycznej władzy

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

koledzy wytłumaczcie mi bo nie kumam RZEPLIŃSKI

Medal Pro Ecclesia et Pontifice (2015)[9], nadany przez papieża Franciszka za zasługi dla Kościoła rzymskokatolickiego i systemu prawnego w Polsce oraz zgodność poglądów na karę śmierci z nauczaniem papieża Jana Pawła II[10][9]; przyjęcie odznaczenia spotkało się z krytyką niektórych środowisk

 

A Kaczyński nie i pytam wcale nie złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

@marekomunista - na poprawę bytu to trzeba zapracować a nie czekać az dadzą. 500+ to demoralizujaca łapówka wyborcza od neokomunistycznej władzy

 

Oj oj  licz  się  ze  słowami  Kolego

:D :D :D

:lol: :lol:

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Niby czemu?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Bo ja nie jestem  Komunistą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

koledzy wytłumaczcie mi bo nie kumam RZEPLIŃSKI

Medal Pro Ecclesia et Pontifice (2015)[9], nadany przez papieża Franciszka za zasługi dla Kościoła rzymskokatolickiego i systemu prawnego w Polsce oraz zgodność poglądów na karę śmierci z nauczaniem papieża Jana Pawła II[10][9]; przyjęcie odznaczenia spotkało się z krytyką niektórych środowisk

 

A Kaczyński nie i pytam wcale nie złośliwie.

 

Za trudne pytania zadajesz. Co najwyżej dostaniesz odpowiedź śmiesznym memem.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

 

Bo ja nie jestem  Komunistą 

 

To dziwne bo poglady masz komunistyczne :blink:  Może jeszce sobie tego faktu sobie nie uswiadomiłeś?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

koledzy wytłumaczcie mi bo nie kumam RZEPLIŃSKI

Medal Pro Ecclesia et Pontifice (2015)[9], nadany przez papieża Franciszka za zasługi dla Kościoła rzymskokatolickiego i systemu prawnego w Polsce oraz zgodność poglądów na karę śmierci z nauczaniem papieża Jana Pawła II[10][9]; przyjęcie odznaczenia spotkało się z krytyką niektórych środowisk

 

A Kaczyński nie i pytam wcale nie złośliwie.

Pewno Sobieski czy też Zygmunt Stary też takowego medalu by nie otrzymał .

Choćby dlatego, że zdrajców karali śmiercią , a sługów ojczyzny nagradzali .

Wcale tego nie żałując , a ojczyznie jeno przynosząc korzyść .

Dlaczego Kaczyński nie ? 

Trudno powiedzieć , bo zapomniałeś dopisać , co nie , wiec trudno wyrokować co masz na myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To dziwne bo poglady masz komunistyczne :blink:  Może jeszce sobie tego faktu sobie nie uswiadomiłeś?

 

hUBERTUS mA poglądy komunistyczne a jakoś mu tego nie mówisz uczepiłeś  się Marka jak wałęsa KODu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Jesli masz rację to Hubertiss i Mareczek maja podobne poglądy. O ile tak jest to dziwne że często sie nie zgadzają


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

scoffer proste pytanie a ty nie rozumiesz .No to prościej Rzepliński dostał  a KACZYŃSKI nie dostał tego odznaczenia nadanego przez papieża Franciszka uffff.. może teraz zrozumiesz.Skup się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 on rozumie tylko nie odpowie bo to nie wygodne jest  dla niego więc majaczy 

 jarek jasno się opowiedział za karą śmierci wbrew nauce kk - ot taki paradoks wielkiego miłosiernego katolika  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No i co  związku z tym że  Kaczyński nie dostał  jakiegoś  tam  medalu  ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

właściwie to nic bo sam sobie nada niedługo co zechce  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Miesiąc na stanowisku, a już dostał duży kredyt. Sławomir Nowak, szef ukraińskiego urzędu do spraw dróg, ogłosił, że Polska sfinansuje remont na sześciu przygranicznych drogach na zachodzie Ukrainy. Ministerstwa podpisały umowę na remont około 175 km nawierzchni.

  odszkodowanie za spalenie flagi ukraińskiej przez uczestników marszu(pokazał mareczek)- tylko dlaczego w maskach- gdyż wstydzili się tam oficjalnie pokazać czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Moim zdaniem takiego  byle jakiego odznaczenia to on by nie przyjął bo to poniżej jego godnosci i ego. Do tego jakis argentyński ksiądz miałby mu to nadawać? Hańba! Niedoczekanie! Przciez jak oni za małpami biegali to u nas juz była wielka cywilizacja i widelcami jedlismy!

 

Zbigniew - spalili flage ukraińska czy banderowską?

Dawać Nowaka z powrotem do nas. Nawet od wrogich PISuarów kase wyrwał na upadłą UPAinę. Zuch chłopak! B)

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj