nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

To nie jest pogrzeb tylko przedstawienie i tak nie wierzacy to traktują B)

 coś nie bardzo znasz biblię 

 bo ta jakoś inaczej traktuje te sprawy 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Kaczyński - hymn IV Rzeczpospolitej - YouTube       już wtedy zaczęła się "dobra zmiana" teraz J.K. poszedł na całość. 

     Tadeusz Cymański w rozmowie z Wprost 24 powiedział, że Jarosław Kaczyński to "nieprzeciętny i wybitny polityk ale ta autokracja i dyktatura...?". Polityk dodał, że szanuje prezesa PiS i radzi mu żeby się otworzył. "Dzieląc się władzą, nie straciłby jej, a tylko pomnożyłby to, co już ma. Byłby przywódcą bardziej nowoczesnym. Zgadzam się z Jadwigą Staniszkis, która powiedziała, że prezes powinien odsunąć od siebie dwór, którym się otacza" - stwierdza Cymański w rozmowie z "Wprost".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Ale boję się, że dojdzie jeszcze do tego, że wszystko zgarnie Palikot. To się po prostu w głowie nie mieści" - mówił. "Mieliśmy ogromną kasę. Ale daliśmy ją bogatym i pogłębiliśmy rozwarstwienie społeczne. To jest tajemnica, o której się milczy. Bo albo popierasz PiS, albo milczysz. Ten brak krytycyzmu, to zapatrzenie i ten zachwyt nad dwoma latami naszych rządów, to przesada" - skrytykował partię                                            2011 rok-prorok czy co?

wyborach w 2015 został ponownie wybrany do Sejmu, otrzymując 13 126 głosów z listy PiS w okręgu gdańskim[5].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

marek jeśli przeszkadza ci Orkiestra to jak kiedykolwiek trafisz do szpitala weź ze sobą oświadczenie,że kategorycznie odmawiasz aby przy diagnostyce a także ratowaniu życia twojego a także twojej rodziny nie używać sprzętu medycznego zakupionego przez WOŚP.!Czy to przypadkiem nie Kurski po tulu latach zrezygnował ze wspierania orkiestry? ( teraz już będzie bo się opamiętał po zbyt długiej" niepewności"-będę prezesem, nie będę a nie jednak będę) Opamiętał się po fali krytyki.Tak ogólnie Wośp to pewnie lewacka organizacja a te miliony otumanionych ludzi robiły tylko zrzutę na konto Owsiaka. 

 

Porozmawiaj sobie  w szpitalu  o tym sprzęcie

to  może  ci  się   oczy  otworzą 

 

14509635696538.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A który ateista woła księdza żeby go "pochowiał",święta prawda marko -to czy nie nie jest pytaniem, pytaniem jest za ile?mam takie doświadczenie jak 80 letnia matka w ciągu 2 tygodni musiała pochować 2 synów -niestety kawalerów i na wiadomość ,że ma tylko 400 zł.ksiądz odparł że za tyle to tylko Zdrowaś Mario ponieważ trzeba 500 od sztuki ale może rozłożyć na raty.

 

Tak jasne takich opowieści głoszonych przez ateistów też słyszałem setki :P :P daruj sobie takie teksty no chyba że too była Twoja matka a Tobie żal było grosza na pogrzeb bo wolałeś go wydać na inne uciechy często tak bywa ;) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Sprzęt jak sprzęt, ktoś go kupił i robi swoje czyli czeka na chwilę kiedy będzie użyty. Mijają lata, trzeba go serwisować albo wymienić na nowy. Pieniędzy z reguły nie ma ani na jedno , ani na drugie. Każda inicjatywa aby przybyło choć jedna sztuka tego sprzętu jest dobra, jeśli natomiast jest to robione cyklicznie po jakimś czasie widać że go przybywa. Tańsze rozwiązanie, to puste miejsce przy łóżku pacjenta i kartka że w tym miejscu powinien stać taki a taki sprzęt ale go niema. Jak będzie to duża i kolorowa kartka mamy lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 coś nie bardzo znasz biblię 

 bo ta jakoś inaczej traktuje te sprawy 

 

Coś masz problem z czytaniem i zrozumieniem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Staszek  ale   takie rzeczy  się  zdarzają   w każdym  stadzie  zajdzie  się  Czarna  Owca

Ale  to  nie powód  żeby  wszystkich  księży  wrzucać  do  jednego worka

U nas ksiądz nie jednego ślubu  już   udzielał  Gratis

A co  do  pogrzebów  to  z tego co mi wiadomo  to  jest  takie coś  jak zasiłek pogrzebowy 4tyś 

A jeśli  ktoś  nie był  ubezpieczony  a rodzina niema Kasy na pogrzeb to płaci  za to  Urząd Gminy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

A który ateista woła księdza żeby go "pochowiał",

Po śmierci to i ani ateista , ani wierzxący nie woła ksiedza .Bo o ile istnieje jedynie niesprawdzona teoria o glosach zza grobu , to glosu z prosektorium jeszcze nikt nie wydał .

Ale na pogrzebach takowych typów , bywają księza . np Kiszczaka bądz Jaruzelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Coś masz problem z czytaniem i zrozumieniem :lol:

jasne ty za to nawet pisać nie potrafisz niedouku 

przeczytaj swój  bełkot wyżej a raczej post który zacytowałeś 

 

 

powiem więcej ty najpierw lajkujesz mi posta a potem cytujesz go i z nim się nie zgadzasz  :D  :D  :D

takiego głupka to tu nie spotkałem  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLNIK7    17

Od dawna wiadomo że onrowiec jak powie prawdę to musiał się pomylić. Ale żeby na forum publicznym jawnie pisać kłamstwa to już nieładnie. 

 

 

Organizatorzy wysłali najpierw zaproszenia a dzień później napisali że jednak nie mogą dać akredytacji. Akredytacji o którą ani TVN ani GW nie występowały. Ale widać że pryszczaki z onru już się cieszą.

 

A flagi na chałupkach powywieszali? Brunatne koszule wyprasowane? Hailowanie przećwiczone?

 

 

 

Bśóg naprawdę musi nienawidzieć Polaków.

 

A po co komu zagraniczne media  na marszu niepodległości 'chyba tylko do jątrzenia,  Tak płaczesz za tą swoją gadzinówką.

Edytowano przez ROLNIK7

http://pl.youtube.com/watch?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Czy ja dobrze zrozumiałem Prezesa. Rok już rządzą a dalej przemowy jakby byli w opozycji a dzisiejsza opozycja rządziła krajem dalej.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

To ja już nie wiem, lepiej aby na pegeerze uwłaszczył się Polak czy może Duńczyk albo Niemiec? A jakby Uwłaszczył się Żyd to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Żyd nie daj Boże, jak później Polak kupi to przez 20 lat tam nic nie urośnie. A jak jeszcze będzie dzieci porywał we wsi?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A po co komu zagraniczne media  na marszu niepodległości 'chyba tylko do jątrzenia,  Tak płaczesz za tą swoją gadzinówką złodzieju.Uwłaszczyłeś się na tej popegeerowskiej ziemi jak Gronkiewiczka na pożydowskich kamienicach, a teraz strach Ci w oczy zagląda.Bosz się że Pisowcy przyjdą i coś znajdą na Ciebie. Fajnie było jak rządzili Twoi kolesie tacy sami złodzieje jak Ty, wtedy byłeś pewny że swój swojemu krzywdy nie zrobi.

Gdybym pisał pod nazwiskiem to bym cię pozwał o publiczne znieważenie i obawaim się że te kilka hektarów ugoru mogłoby ci zbraknąć na odszkodowanie.

 

Jeżeli ktoś o twoim rozumku twierdzi że ktoś po roku 2000 wzbogacił sie na uwłaszczeniu pgrów to świadczy tylko o nim.Typowy roszczeniowy elektorat pis. 

 

Różnica między nami jest taka że ja zacząłem około 17 lat temu z około 40ha a na dzień dzisiejszy swojego mam delikatnie ponad 240 ha a z dzierżawami uprawiam około  400ha. I nie ma tu znaczenia  jaką opcję kto popiera tylko co jest w stanie osiągnąć - a ty dalej siedzisz i nic tylko wszystkich oskarżasz.

Niestety "roszczeniowcy" twierdzą że każdy kto coś ma to musiał ukraśc i chcieliby żeby każdy miał po równo - czyli tak mało jak oni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jasne ty za to nawet pisać nie potrafisz niedouku 

przeczytaj swój  bełkot wyżej a raczej post który zacytowałeś 

 

 

powiem więcej ty najpierw lajkujesz mi posta a potem cytujesz go i z nim się nie zgadzasz  :D  :D  :D

takiego głupka to tu nie spotkałem  ;)

 

Jakoś nie mogę znalezć posta co Ci lajkowałem niby B) w jakimś tam temacie nawet coś mądrego napisałeś ale na pewno nie tu żona Radosława pojechała siać zament w Ameryce w końcu z czegoś z mężem muszą żyć po odsunięciu od koryta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 Napisany przez marko-kolo na 16 październik 2016 - 12:37

marekfarmer

mi powodzi się bardzo dobrze , więc nie spinaj się tak 

mało tego mam czysty umysł  , nie tak jak ty zaślepiony zemstą  nie wiadomo na kim 

niestety nic te szczekanie nie da 

poczekam sobie spokojnie jak ten pisuarowy motłoch  sam się wykończy 

tyle i aż tyle , ta obłuda nie przetrwa i to już wiemy   :D


 

 

 

 

 

 

a następnie      

 

 

 

 

 

staszek131415

Zaawansowany

  • default_large.png
  • Members
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 1444 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 16 październik 2016 - 13:35

marko-kolo, w 16 Paź 2016 - 11:37, powiedział:snapback.png

 widać że pali wam się grunt pod n nogami pisuarowe oszołomy   :D

 po co ten jazgot ? czyżby rozczarowanie przychodzi ? 

 

przypominam że rządzi pisuar  - czyli sięgamy poniżej dna 

 

Tyle co PiS zrobił w tym roku dla rolników to PO przez 8 lat nie zrobiła świetne czasy dla rolnictwa widać to po cenach ziemi  B)


marko-kolo, w 16 Paź 2016 - 12:37, powiedział:snapback.png

marekfarmer

mi powodzi się bardzo dobrze , więc nie spinaj się tak 

mało tego mam czysty umysł  , nie tak jak ty zaślepiony zemstą  nie wiadomo na kim 

niestety nic te szczekanie nie da 

poczekam sobie spokojnie jak ten pisuarowy motłoch  sam się wykończy 

tyle i aż tyle , ta obłuda nie przetrwa i to już wiemy   :D

 

 

Możesz sobie marzyć to nic nie kosztuje  :D  :D  :D

 

 

I co, jak tam w dzióbku ? 

wiem ze nie możesz znaleźć bo nie wiesz jak 

za głupi jesteś na to 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

PiS będzie rzadził jeszcze z 10 lat lepszych czasów jak za rządów PiSnie było i nie będzie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek gdzie to było ? na pewno nie tu ?  :D

jakie to uczucie napluć sobie  w twarz ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLNIK7    17

Gdybym pisał pod nazwiskiem to bym cię pozwał o publiczne znieważenie i obawaim się że te kilka hektarów ugoru mogłoby ci zbraknąć na odszkodowanie.

 

Jeżeli ktoś o twoim rozumku twierdzi że ktoś po roku 2000 wzbogacił sie na uwłaszczeniu pgrów to świadczy tylko o nim.Typowy roszczeniowy elektorat pis. 

 

Różnica między nami jest taka że ja zacząłem około 17 lat temu z około 40ha a na dzień dzisiejszy swojego mam delikatnie ponad 240 ha a z dzierżawami uprawiam około  400ha. I nie ma tu znaczenia  jaką opcję kto popiera tylko co jest w stanie osiągnąć - a ty dalej siedzisz i nic tylko wszystkich oskarżasz.

Niestety "roszczeniowcy" twierdzą że każdy kto coś ma to musiał ukraśc i chcieliby żeby każdy miał po równo - czyli tak mało jak oni

 

Edytowano przez ROLNIK7

http://pl.youtube.com/watch?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jasne Hanka pójdzie siedzieć bo jej wuj wydymał żydka  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

staszek ty mojej Mamie butów nie jesteś godzien sznurować Nie ,nie pisałem o Niej ale to tylko jeden maleńki przykład.                                                                                        A teraz mam taki mały apel aby dzisiaj zaprzestać złośliwości i w spokoju świętować. Od jutra wrócimy do działania  ;)

                                              180px-Flag_of_Poland_at_Arkadia_in_Warsa          

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Musisz się spieszyć Rzepliński na pewno wyda dla Ciebie korzystny wyrok.Jak ktoś uczciwie zdobył swój majątek to żadnej władzy się nie obawia. Jeżeli zdobył po machlojkach i matactwach tak jak Walcowie to teraz się im nogi trzęsą a dobra zmiana nie podoba im się tak samo jak Tobie kanalio.

Myślę że na takiego "siurka" jak ty wystarczyłby zwykły pozew do Sądu Rejonowego ;).

 

Władzy nikt się nie obawia  ,każdy myślący obawia się tego co władza zrobi. A wygląda na to że nie zrobi nic dobrego - PKB spada (a prognozy są dosyć pesymistyczne) , konflikt z wszystkimi sąsiadami i UE , zbliżanie się w stronę Białorusi a nie zachodu , psychicznie zachwiany człowiek rządzi krajem , psychiczny rządzi wojskiem , będą podwyżki podatków żeby pokryć wydatki socjalne. 

 

Rozumiem że ty się o to nie martwisz bo dla ciebie jest wszystko ok o ile 500zł zapomogi wpływa co miesiąc na konto.Takich jak ty nie interesuje co będzie za kilka lat , was nie interesuje że "dusząc" firmy i ludzi bogatych niszczy się gospodarkę.

 

 

Dlaczego nie założysz firmy? Dlaczego nie rozwiniesz gospodarstwa? Kogo za to winisz? 

 

Odpowiem ci. Nie zrobisz tego bo się po prostu do tego nie nadajesz. Nie nadajesz się ani ty ani nie nadawali się twoi przodkowie - bo nie masz kapitału który można pomnażać. Ale to jest jak najbardziej normalne. Nie każdy się nadaje.

A kogo za to winisz? No właśnie i tu jest problem - bo ty winisz wszystkich oprócz siebie. Winisz - komunistów, niemców,ruskich,cyklistów .... A nie widzisz że to ty nie potrafisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Do coniektórych  sfrustrowanych kolegów jedynie taka odpowiedź trafia  https://www.youtube.com/watch?v=-FQIqIiABoU 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj