nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość lukejro   
Gość lukejro

W nagrodę za postępy w śledztwie, żona Binendy zostanie konsulem w USA... :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

USA to duży kraj, jakoś będą musieli sobie z tym poradzić. Zwrotów w żadnym przypadku nie przyjmujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

a krowy będą latać
radzę zmienić lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

W nagrodę za postępy w śledztwie, żona Binendy zostanie konsulem w USA... :D

Dla sojuszników tylko to co najlepsze :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Tu nie chodzi o dobro Polski ani bynajmniej o dobro Polaków jedyny cel jaki im przyświeca to zostać tak długo przy władzy ile to będzie konieczne aby wsadzić do pudła winnych zamachu więc trzeba przejąć Trybunał i sądownictwo.Za rok 2 góra 3 będą stały pomniki smoleńskie na zgliszczach Polski.

Mam nadzieję że się mylisz z tymi pomnikami. No i jaki zamach? Na kogo? Na gościa co kończył kadencję ? Proszę , miejcie do siebie trochę szacunku wy wypisujący te bzdury.

 

 

A maciorka szykuje prywatną armię , pozbywa się generałów. To wygląda na przygotowywanie siłowego utrzymania władzy. 

Smutne , ale jedyną szansą jest pognać sukienkowych i liczyć że państwo zbankrutuje zanim pisowskie debile wywołają konflikt zbrojny lub wojnę domową. 

 

 

 

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Masz marekkomunista , przeczytaj sobie bo tego ci u rydzyka nie powiedzą i "niezależna" też nie napisze. Będziesz musiał 5 lat dłużej do emerytury zapie...dalać ;). A może to i lepiej , rozumek masz mały to chociaż siła w nogach ci się przyda.

 

 

http://wyborcza.biz/biznes/1,147880,20928744,pis-obniza-wiek-emerytalny-ale-rolnicy-popracuja-dluzej.html#BoxBizLink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A może  wynegocjowali  Rekordowe środki z UE ????

 

PROW to nie są wszystkie środki z UE. Już ci kiedyś pisałem. Tak więc odpowiedź na to pytanie jest TAK. Wynegocjowali więcej środków z UE niż Marcinkiewicz za czasów pisu. Więc można przyjąć, że rekordowo. Na lata 2014 - 2020 Polska dostanie więcej pieniędzy jeśli wziąć pod uwagę wszystkie środki. Więcej pieniędzy trafi tez na polską wieś. Choć PROW jest mniejszy. Ale jak mówiłem PROW to nie są wszystkie środki z UE. Więc albo doucz się albo spróbuj napisać z sensem o co ci chodzi. Bo na razie bzdury ci wyszły.

Co do Misiewiczów to listy rosną. Pis nie jest gorszy w tym od po. Ci 8 lat koryto obsadzali swoimi. Pis to w rok wykona. A przez klika najbliższych lat jeszcze wynik znacząco poprawi. Ktoś kto przyjdzie po nich do władzy będzie miał robotę aby to wszystko oderwać od koryta. A jaki będzie kwik.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Sprawdźcie ile kosztują komisje śledcze które i tak mają już wynik w kopercie . Maciarewicz przecież miał tysiące dowodów a teraz tyle czasu i co.Dlaczego po katastrofie nie pobiegł swoją własną piersią bronić ciała prezydenta, chronić tajnych dokumentów tylko zwiał.Mógł już wtedy zbierać dowody.Wrak do dzisiaj nie sprowadzony.marekfarmer wrzucasz tu tyle filmików to może i dodasz ostatnią rozmowę Kaczyńskich?To że podlegamy totalnej indoktrynacji nie podlega żadnej wątpliwości.Prawda jest tylko jedna-nasza PISOWSKA-totalna wymiana dziennikarzy na prawicowych ,jednostronnych,a przecież prawdy są trzy- maja prawda,twoja prawda i gówna prawda. :) Chodzi cały czas o to, że miało być lepiej(nie tylko dla swoich) a znowu jest to samo -mam władze to muszę i mieć bogactwo.A teraz jeszcze tworzenie zbrojnego ramienia partii kosztem armii zawodowej czyżby jak nie wybory to siła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Dotarła  Do was  Nowina  Jak  Lider  Opozycji 

Chodził 8  lat  do  szkoły  Podstawowej (pewnie 2 lata  kiblował )

4 lata  uczęszczał do  Gimnazjum (pewnie 1 rok kiblował)

:lol: :lol: :lol:

:D :D

:lol:

https://www.youtube.com/watch?v=DzhYj1-W2Sk 

 

Słyszeliście  O  Zabiegu Wykonywania  Ciąży  wiecie  co  to znaczy ???

https://www.youtube.com/watch?v=WP4NbvhyS34   

 

Po  roku   Rysiek pokonał   Bronka

 

 

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ciebie to wklejanie Petru i PO jakoś podnieca, pociesza czy inaczej poprawia samopoczucie? To jakiś twój fetysz jest czy poprostu wiekszość z kolegów robi z ciebie wała i taka taktyke teraz przyjałeś? Jak ci to pomoze to wklej cos  z JKM


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18
360858i2.jpg
Piotr Drabik/flickr (CC BY 2.0)

Ojciec Rydzyk sięga po pieniądze z różnych źródeł. Tym razem wystąpił o nie do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Środki finansowe chce przeznaczyć na ochronę środowiska - donosi "Fakt".

 
Dotacja miałaby być przeznaczona na stworzenie nowego kierunku studiów na uczelni o. Rydzyka w Toruniu. Projekt z szansą na dofinansowanie nosi nazwę "Studia podyplomowe. Polityka ochrony środowiska i zarządzania - I edycja 2017/2018".

Ile może otrzymać toruńska uczelnia Rydzyka? Jak czytamy w "Fakcie" nawet 285 tysięcy zł. Wcześniej polski duchowny otrzymał m.in. 3 mln zł. od ministerstwa sprawiedliwości na szkolenia medialne prokuratorów i sędziów.

"Skromniejszego" wsparcia udzieliło mu MSZ - 700 tys. zł na budowę kaplicy w ramach projektów promujących dobre imię Polski w świecie. O duchownym nie zapomniał też wicepremier Piotr Gliński, który przekazał Telewizji Trwam 140 tys. zł na promocję czytelnictwa.

Oczywiście nie są to jedyne pieniądze, jakie trafiły do o. Rydzyka. Fundacja "Lux Veritatis", której przewodzi, dostała ponad 26 mln zł. w ramach ugody z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Zbigniew3003 -   Sam  nie umiesz  nic  napisać  tylko  Kradniesz   teksty  z Brukowca

:lol: :lol: :lol:

:D  :D 

:lol:

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Całkiem jak ty.....


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

ale marekfarmer jakoś nie kwapi się z tłumaczeniem dobrej zmiany z podnoszenia wieku emerytalnego dla rolników ;). Marekfarmer to typek w klimacie - cały tydzień krzyczę "precz z żydami" a w niedzielę w pierwszej ławce w kościele siedzi. Uwielbiam takich - pokazują doskonale że ludzka głupota nie ma granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie Komentuje  doniesień  Gadziny  Wyborczej    bo dla mnie  jest  to  niewiarygodne źródło  informacji.


:D :D :D

:lol: :lol:

:D

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

A które sa dla ciebie wiarygodne?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Dokładnie, kole w oczy że ja wklejam czyli drażnią Cię twoje metody a co Ty piszesz od siebie?Nie zniżysz się do wypowiedzi czy brak argumentów.Ja nie jestem fanatykiem żadnej partii,chodzi o "DOBRĄ ZMIANĘ" a tu zmiana polega na tym,że odgoniono świnie od koryta szkoda tylko,że odgoniły je dziki i ryją jeszcze głębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Ty chyba nie widziałeś całości a gdzie Lech Kaczyński ,już usunęli z kadru czy Ci żal że na rogu siedzi?A na żydów nie pluj bo jak się Duda dowie to Cię dorwie albo weźmie rozwód. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz marekkomunista , przeczytaj sobie bo tego ci u rydzyka nie powiedzą i "niezależna" też nie napisze. Będziesz musiał 5 lat dłużej do emerytury zapie...dalać ;). A może to i lepiej , rozumek masz mały to chociaż siła w nogach ci się przyda.

 

 

http://wyborcza.biz/biznes/1,147880,20928744,pis-obniza-wiek-emerytalny-ale-rolnicy-popracuja-dluzej.html#BoxBizLink

 

Ale bajki piszą tylko tacy jak ty to łykają :P :P B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ja tam na taśmach  z magdalenki  nie  widziałem żeby  Lech  Kaczyński  siedział   i  pił  zadowolony z Komunistami

:lol: :lol: :lol:

:D :D

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj