nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Ta jasne każdy płaci no może oprócz Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Widzę że forumowa pacynka jak zwykle umieściła błyskotliwy wpis ;). brawo staszku , ciągle trzymasz poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jak Zmusili   skutecznie  Skoro   zmieniła  zdanie  po tym jak odwiedzili  ją  dygnitarze UE.  A co twoim zdaniem Walonia  najpierw powiedziała  nie  a potem  co  nagle  zmienia  zdanie  ???  Dlaczego????   Jasne  jest  że  została  do tego  zmuszona  a jak  pewnie dowiemy  się  nie długo.

Każdy kto  ma choć  odrobinę  oleju  w głowie   to wie

Tak na Lecha  Kaczyńskiego i na Prezydenta  bodajże  Czech  Były  ogromne  naciski  na podpisanie Traktatu  Lizbońskiego.

 

Czy ja Popieram CETA  czy  nie to niema największego  znaczenia

 

Myślałem, że pytając czym czy tez jak zmusiła UE Walonię do zaakceptowania umowy CETA dostane konkretną odpowiedź. A dostałem tak zwany banał wymijający. Jeszcze raz zapytam więc w jaki sposób UE zmusiła Walonię do zaakceptowania CETA? Szantażem, sankcjami, przymusem fizycznym? Odpowiedz konkretnie skoro to wiesz.

Jako, że guzik wiesz to ci napisze, że w Walonii rządzą socjaliści, czyli po twojemu lewactwo. To lewactwo postanowiło zrobić na złość rządowi Belgii który składa się z partii opozycyjnych czyli prawicowych. Nikt tam nikogo do niczego nie zmuszał. Po prostu zagwarantowano im to co chcieli.

Tak samo nikt nie zmuszał pisowskiego rządu do akceptacji tej umowy. Bowiem v ce premier Morawiecki od początku jest za tą umową. Przeciwny był Ziobro ale przegrał ten spór jako człowiek wiecznie przegrany. Tak więc sam przed sobą się usprawiedliwiasz, że twoi ulubieńcy zostali do czegoś zmuszeni. A tak naprawdę sami chcieli.

Pisząc o Lechu Kaczyńskim , że go do czegoś zmusili to robisz mu niedźwiedzią przysługę. Bowiem najgorsze dla polityka jest przyznać, że został do czegoś zmuszony. W dodatku przez obywateli innego kraju. Bo przecież mieliśmy wstać z kolan.

To czy popierasz CETA ma znaczenie. Tylko ty się nie przyznasz, że nie popierasz CETA bo pis to poparł. To jest wasz problem. To jest ludzi wypranych propagandowo przez pis. Nawet jak pis robi coś przeciwko wam czy sprzecznie z waszym interesem to wy się do tego nie przyznacie. Bo oni kupili wasze umysły. I macie mówić, pisać i myśleć tak jak oni chcą. Więc masz odwagę tutaj przyznać czy jesteś za czy przeciw CETA.

 

 Przypuścmy że Polska jest drugą Białorusią sprawy sądowe nabrałyby natychmiastowego tępa, jednak będąc w UE nikt nikogo wyraznie nie przyskrzyni,z prostego powodu,zostaniemy posądzeni o zamykanie opozycji,rządy totalitarne,a wtedy Timmermansy, Junkery czy Schulze zwalą się z całą mocą.Nogi macie upaprane aferami,tego piętna już się nie pozbędziecie,jak SLD czy AWS,podejrzewam że z PO stanie się to samo,oba ugrupowania wyniszczyły afery.Pozostaje mieć nadzieję że tak się stanie,to jedyna sprawiedliwość.Takich jak Ty,szemranie chroniących skundlone aferami elity należy ignorować,myślących że skoro nowa władza nie wsadziła ich za kraty to są czyści,gotowi do natychmiastowego powrotu,propagandowa orkiestra gra,należy przypominać propagandystom obłudę i dwulicowość.

 

Sprytne usprawiedliwienie sobie znalazłeś. Raptem obchodzi cię co UE sobie pomyśli. A prawda jest taka, że te audyty oskarżenia, pomówienia guzik dały. Pis nikogo za nic nie skarze bo nic na nikogo ważnego z po nie ma. To się wszystko mówi dla takich jak ty. Aby zamydlić wam oczy, że niby teraz zostanie wymierzona sprawiedliwość. A tu zaraz rok mija i nic.

Człowieku gdzie ja bronie skundlone aferami elity? Pisałem wyraźnie, niech im udowodnią przekręty i posadzą. Umiesz czytać? Pis ci wmówił, że kto ich krytykuje to broni skundlone elity jest z po , nowoczesnej czy kodu. A pokarz mi choć jeden cytat, gdzie ja tych elit bronię? Niech im udowodnią przekręty i posadzą. Napiszę ci jeszcze raz.

Z tym ignorowaniem to sam osobiście każdy mój post komentujesz. Prawda która piszę jest celna słuszna i boli takich jak ty wypranych propagandowo przez pis. Więc jeszcze długo nie będziesz mnie ignorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

ASF jest winą PSL? ;) Brawo ty.

 

Mogłeś nie słyszeć bo u rydzyka o tym nie powiedzą.

 

No właśnie - ciebie i tobie podobnych podniesienie podatków i nie podnoszenie kwoty wolnej od podatku nie robi różnicy. Na podstawie tego można by powiedzieć że jesteś pasożytem żerującym na tych co zarabiają i płacą podatki.

 

Co do dopłat i 500+. Radziłem sobie bez dopłat przed unią poradzę sobie bez dopłat jak znikną - a zresztą dopłaty w moim przypadku absolutnie nie idą na prowadzenie gospodarstwa. Jeszcze kilka lat temu za dopłaty co roku dokupowałem kilka hektarów albo jakies maszyny. Teraz za roczne dopłaty kupuję około 50m.kw. we Wrocławiu lub Warszawie (oczywiście po lewej stronie Wisly ;) ). A 500+ - jest jak najbardziej ok , tyle że nie we wprowadzonej formie. Bo to co wprowadzilito ewidentne "kupienie" elektoratu. Nieważne że w perspektywie roku lub 2 rozłoży to budżet i spowoduje podniesienie podatków - przecież w znacznej części elektorat i beneficjencii tak nie płacą podatków.

 

Tak PSL jest  winne  bo kto  wtedy dowodził  w Ministerstwie.  Wiedzieli  kilka  lat  wcześniej  że  zbliża  się  ASF  i nie zrobili  nic  żeby  nas  przed tym  uchronić.

Teraz  wydaje  się  duże  pieniądze  na Walkę  z ASF  a można było   te  pieniądze  przeznaczyć  na  Płot  i jakiś  odstraszaczy  dzikich zwierząt   wzdłuż  całej  Granicy  wschodniej który  zminimalizował  by  przedostanie  się  ASF  do  Polski.

 

Mnie  kwota  Wolna od Podatku  nie obowiązuje  więc  ja  mam to gdzieś  czy będzie 3 tyś  czy 10 tyś.

To nie oznacza  że  nie płace  podatków.

Tak masz Rację  500+  to było  ewidentne  Kupienie elektoratu  zgadzam się  w 100%. Ale  te  500+  w wielu  rodzinach było  potrzebne  i  bardzo  im  pomogło  szczególnie   Rolnikom  w mniejszych gospodarstwach.  500+   to słuszna  idea  ale  nie  dopracowana  idealnie  bo   duża  część  trafia  do  ludzi   których  tego  nie  potrzebują   500+  a  Biorą.

Co do  Płacenia  Podatków  to  się  mylisz  płaci  je  każdy  niema   chyba w Polsce   takiej grupy  społecznej która  by  nie płaciła  podatków.  Nawet  ci  z pod Budki z Piwem  płaca  Podatki( VAT i Akcyza) 

 

Dopłaty  z UE  to  tak  samo   kupienie  sobie  elektoratu. Gdyby  nie było  dopłat  prowadzenie  Gospodarstwa  było  by  łatwiejsze.

Bo teraz  każdy  patrzy  ile  to Rolnik  Dopłat  dostaje szczególnie  ludzie  z Miasta.

 

Gospodarka Rynkowa  to  jest  zły  system

Centralnie  Planowana była  już  lepsza  większa  stabilizacja  była  w Rolnictwie

Teraz  moim zdaniem w Rolnictwie  Potrzeba stożyć  mechanizm  który  by  rególował Cenę  surowca  względem gotowego  Produktu

Bo  pszenica  tanieje  a w Piekarni  chleb  już  nie

1kg Wołowiny  u Rolnika płaca  13zł  w sklepie  najtańsza  30-40zł

Rzepak  tak samo  niema zależności  Ceny  rzepaku  do  Ceny  Oleju

A takie  mechanizm  jest  potrzebny   żeby   było  mało wile  stabilnie

 

Dobry-przyk%C5%82ad-Petru-vs.-Pi%C5%82su

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Czyli następny płot przed ASF powinni postawić Niemcy na linii Odry? Jak tego nie zrobią to nazwiesz ich idiotami? A jak postawią to co wtedy powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie  płot  Który  powinna zbudować  UE  powinien być  na  jej  wschodniej Granicy    co  PO-PSL  zbagatelizowało  Zagrożenie  o którym  wiedzieli  i  nic  nie zrobili  aby  ustrzec  Polskie  Rolnictwo  przed ASF.

 

Niemcy  nie  powinny  stawiać  płotu  między  sobą  a Polską  bo  przecież  miało nie być  granic  w  UE.  Płot  powinni zbudować  na ścianie Wschodniej UE  Teraz  jest  za późno  i   niema  sprawdzonej  Recepty  na  Walkę  z ASF.

Ale to  że  Mamy  ASF  w Polsce  To  zasługa  PO-PSL  Bo  NIC nie zrobili  żeby  nas ustrzec  przed tym  a wiedzieli  o zagrożeniu  kilka  lat  wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę że forumowa pacynka jak zwykle umieściła błyskotliwy wpis wink.png. brawo staszku , ciągle trzymasz poziom

 

No pomyśl ile jest ludzi tak zaradnych jak Ty 0,1% a takiej patologi co niby podatków nie płacą? Załóżmy 5% taa patologia kupuje fajki to funduje obiad dwojgu dzieciom z ubogich rodzin a Ty co ano nic tylko łapy wyciągasz po środki zue liczone w milionach wink.png oni butelkę zwrotną do sklepu oddająa Ty co buch do śmieci tongue.pngtongue.png a za śmieci płacisz tyle co patologia czyli kto do Twoich śmieci dopłaca? Znowu patologia i tak dzięki nim się ten Twój interes kręci cool.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Ja nie jestem  wyznawcą  PiS.  Ja jestem  przeciwnikiem PO i Nowośmiesznej. Pisałem  już tutaj że  Nie głosowałem na PiS  w wyborach  Parlamentarnych.

 

PiS  nie jest  idealną  partia   ale  obecnie  niema  lepszej  Alternatywy  dla  Polski.  Niestety  ale  drugi  Edward Gierek  jeszcze  się  nie  ujawnił w Polskiej Polityce.

Głosowanie nie za kimś tyko przeciw komuś to żałosna postawa. 

 

 

 

Teraz  wydaje  się  duże  pieniądze  na Walkę  z ASF  a można było   te  pieniądze  przeznaczyć  na  Płot  i jakiś  odstraszaczy  dzikich zwierząt   wzdłuż  całej  Granicy  wschodniej który  zminimalizował  by  przedostanie  się  ASF  do  Polski.

 

 

Tak masz Rację  500+  to było  ewidentne  Kupienie elektoratu  zgadzam się  w 100%. Ale  te  500+  w wielu  rodzinach było  potrzebne  i  bardzo  im  pomogło  szczególnie   Rolnikom  w mniejszych gospodarstwach.  500+   to słuszna  idea  ale  nie  dopracowana  idealnie  bo   duża  część  trafia  do  ludzi   których  tego  nie  potrzebują   500+  a  Biorą.

 

 

Dopłaty  z UE  to  tak  samo   kupienie  sobie  elektoratu. Gdyby  nie było  dopłat  prowadzenie  Gospodarstwa  było  by  łatwiejsze.

Bo teraz  każdy  patrzy  ile  to Rolnik  Dopłat  dostaje szczególnie  ludzie  z Miasta.

 

Gospodarka Rynkowa  to  jest  zły  system

Centralnie  Planowana była  już  lepsza  większa  stabilizacja  była  w Rolnictwie

Teraz  moim zdaniem w Rolnictwie  Potrzeba stożyć  mechanizm  który  by  rególował Cenę  surowca  względem gotowego  Produktu

Bo  pszenica  tanieje  a w Piekarni  chleb  już  nie

1kg Wołowiny  u Rolnika płaca  13zł  w sklepie  najtańsza  30-40zł

Rzepak  tak samo  niema zależności  Ceny  rzepaku  do  Ceny  Oleju

 

Bedąc rolnikiem powinienes wiedzieć że na siły przyrody nie ma metody. Nie wiadomo czy drapieżne ptaszyska zjadajac padłego na ASF dzika nie przeniosłyby wirusa ponad wymyslonym przez ciebie płotkiem. Może cały kraj jeszcze siatką przykryjmy

Dobrze sytuowani maja jeszcze większe prawo brać 500+ bo oni to w głównej mierze finansują

Jak ludzie z miasta patrzą ile rolnik dopłat dostaje i im sie to nie podoba to marudzisz a jednoczesnie to samo robisz w stosunku do ceny chleba , wołowinki czy rzepaku. Zostań piekarzem albo otwórz sklep miesny to zbijesz majątek :P

Jesli tesknisz do Gierka , chciałbyś gospodarki centralnie sterowanej cenisz socjal i wierzysz w PIS to jesteś komunista. Natomiast patrząc na izolacjonistyczne zapedy z ogradzaniem kraju i uwielbienie dla małego Jarusia zapewne świetnie czułbyś sie majac za wodza Kim Dzong Una :lol:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Pewnie nie słyszałeś ani ty staszek ani ty marekfarmer o podatkach pośrednich i bezpośrednich. Akurat tego się można było domyśleć.

 

 

Bo te przykłady które opisałeś to akurat podatki pośrednie które w zasadzie są tworem który jest zawarty w cenę danego artykułu. Problemem jest podatek bezpośredni który jest "nieunikniony" i o ile podatki pośrednie można nazwać podatkami od konsumpcji to podatki bezpośrednie są już podatkami od:pracowitości,zamożności,przedsiębiorczości itp.

 

Czyli jak sam widzisz podatek pośredni w małym stopniu ma wpływ na zamożność społeczeństwa. Inaczej mówiąc  - jeżeli ludzie są zbytnio obciązeni podatkami bezpośrednimi , lub nie kwalifikują się do ich płacenia to znaczy że podatki pośrednie się kurczą. I system się wali.

 

Tak tworzy się biedę. Iwłaśnie na tej drodze jest Polska rządzona przez piss. 

 

 

Masz jednak prawo tego nie rozumieć po 8 klasach podstawówki.

Miałem pisać bez uszczypliwości ale się nie da.

 

  

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@Ulman zauważ, że w zasadzie większość obrońców pisu na tym forum i nie tylko wyraża tęsknotę za komunizmem. Gloryfikując zasługi tego systemu i komunistycznych przywódców. Jak popatrzyć na lewacki program gospodarczo społeczny pisu to nawet to powiązanie nie dziwi.

@marekfarmer nie ośmieszaj się z tym płotem. Granica z Białorusią to rzeki, lasy, puszcze, w tym Białowieska z parkiem narodowym. Postawienie tam płotu jest w zasadzie nie wykonalne. Dziki jak wiadomo pływać umieją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Głosowanie nie za kimś tyko przeciw komuś to żałosna postawa. 

 

Bedąc rolnikiem powinienes wiedzieć że na siły przyrody nie ma metody. Nie wiadomo czy drapieżne ptaszyska zjadajac padłego na ASF dzika nie przeniosłyby wirusa ponad wymyslonym przez ciebie płotkiem. Może cały kraj jeszcze siatką przykryjmy

Dobrze sytuowani maja jeszcze większe prawo brać 500+ bo oni to w głównej mierze finansują

Jak ludzie z miasta patrzą ile rolnik dopłat dostaje i im sie to nie podoba to marudzisz a jednoczesnie to samo robisz w stosunku do ceny chleba , wołowinki czy rzepaku. Zostań piekarzem albo otwórz sklep miesny to zbijesz majątek :P

Jesli tesknisz do Gierka , chciałbyś gospodarki centralnie sterowanej cenisz socjal i wierzysz w PIS to jesteś komunista. Natomiast patrząc na izolacjonistyczne zapedy z ogradzaniem kraju i uwielbienie dla małego Jarusia zapewne świetnie czułbyś sie majac za wodza Kim Dzong Una :lol:

 

Czy ja napisałem że głosowałem  przeciwko Komuś ??? 

Czytać  się  naucz  ze zrozumieniem  bo  masz z tym Mega Problem

 

Ale owy  płot  by  ograniczył  możliwość  przedostanie  się  wirusa  do  minimum  a Ptaki  bydło  czy  inne  zwierzęta  nie  są  zagrożone ASF  także  wątpie  aby  dzik   polował  :D :D na Ptaki  chyba że  to  w twojej POwskiej  Wyobraźni.  Gdyby było tak jak piszesz to by  ASF  było  już  w całej Europie  bo by Ptaki to  rozniosły B)  Ale jak widać  kumuluje się tylko tam  gdzie  są  dziki i  to  one sie  nawzajem zarażają ale taki Debil  jak ty tego  nie rozumie  i  będzie  Bronił  Tonąca  Platforme  którą  już  się uratować  nie da  tak czy siak  zatonie

 

Czytając  twoje Posty  nasuwa  się  jedna  myśl  IDIOTA

 

 

hubertuss -  Dla  ludzi  twojego  pokroju  jest  to  niewykonalne.  Ale  jak się  chce  to  wszystko  się  da  zrobić  tylko trzeba  chcieć :D :D

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

JKM miał wczorajw TV rację mówiąc że wyborcy wiedzieli że PISnie ma pojecia o rządzenu ani gospodarce ale liczyli że rozlicza poprzedników i sami bedą uczciwi a oni nawet tego nie potrafią :blink:

PIS nie rozumie bedac ANALfabetą gospodarczym ze cieżar opodatkowania przesuwa się na pracę lub na konsumpcje. Opodatkowana konsumpcja zawsze jest łatwiejsza do egzekucji podatkowej podczas gdy  nadmierne opodatkowanie pracy prowadzi do powstania szarej strefy

Marekfarmer zmien nick na Marekomunista i nie ciskaj się tak. Czy ty oby jestes rolnikiem bo o tym że nie jesteś światłym rolnikiem to juz od dawna wiadomo. To że ptaki czy inne ssaki nie choruja na ASF nie oznacza że nie moga być wektorami i tego wirusa nie przenoszą. Gdybys uprawiał żboza wiedziałbyś ze np mszyca przenosi wirusa na pszenice sama nie chorując. Jedna z duzych firm skupujacych pszenicę paszowa na podlasiu wstrzymała skup bo nawet na ziarnie paszowym mozliwe jest przeniesienie wirusa.

Napisałeś że jesteś przeciw PO i Nowoczesnej wiec pewnie głosowałeś przeciw tym partiom chyba ze zawiłości twego żałosnego intelektu podpowiedziały ci jakies inne rozwiązanie.

Co do Nowoczesnej to nie wiem czemu byłes przeciw skoro nic nie było wiadomo o nich przed wyborami i nie mieli zadnego dorobku, no chyba ze podpowiedziało ci Trwam i RM.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

JKM  wszedł do  Parlamnetu  UE  bo seplenił  że  rozwali  unię   a  co  robi  nic  :D :D :D

Jego  Poglądy  co  do  przyszłości  Polski  Jak widać  nie  mają  Pokrycia  w  Wyborach  :lol: :lol: :lol:  Bo kto  by chciał    płacić  za Wizytę  w szpitalu   to  już  było  za Komuny i  się  nie sprawdziło  :D 

Gdyby  AFS  przenosiły Ptaki  to by  było  już  w całej  Europie   a jak widać  tak nie  jest.  Liczą  się  Fakty  nie  Mity

Nowośmieszna   przed wyborami było wiadomo  Kim  jest  Rysiek   pomagier  Balcerowicza  Ekonomista  bez  wykształcenia  Ekonomicznego :lol:  
 

Przypomnę  raz  jeszcze  PO-PSL  co Roku  podnosiło  podatki  chociażby  na  Paliwie   kilka Stron  dalej  Zgasiłem jednego  waszego  Kolegę  który  Bredził  jakieś  głupoty

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Widzę że polityka żyje na forum.

Jedni za PiS inni za PO i Petru z całym KODem, trochę za super partią chłopską mającą chłopa w poważaniu, a reszta chciała by Gierka wskrzesić.

Ludzie co te partie wał dały? Co ułatwiły lub wsparły? Jesteście rolnikami żyjącymi z pracy na wsi? Który rząd cokolwiek wam pomógł?

 

Tak ku ścisłości - obecne przepisy jak i dodatki są dostosowane do wymogów UE więc państwo nie ma większego wkładu.

Już nie wiem który z kolei MR obiecuje regulację prawną rynku rolnego i co z tego jest - podobno sprzeciw przetwórców, dziwne co by dali cobie coś zabrać lub rolnikowi gwarantować. 

A miał kto tego dokonać, były partie typowo chłopskie jak Samoobrona ( z Leperem blokowaliście drogi ) czy PSL ( choć to typowo polityczna prostytutka ale partia chłopska).

Nie wiem o co się tak spieracie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nikt tu się nie spiera bo fakty są jakie są 

po prostu niektórzy pajacują jak głupki , bo chyba propaganda wyborcza jeszcze im szumi we łbach

nasłuchali się głupot  i zadziałało  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

To ja mam plan. Bierzemy dwa padłe dziki i przewozimy za Odrę. Szybko stawiamy płot i ofiarujemy pomoc w walce z ASF. Sprzedajemy problem Niemcom. Może oni coś wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Widzę że polityka żyje na forum.

Jedni za PiS inni za PO i Petru z całym KODem, trochę za super partią chłopską mającą chłopa w poważaniu, a reszta chciała by Gierka wskrzesić.

Ludzie co te partie wał dały? Co ułatwiły lub wsparły? Jesteście rolnikami żyjącymi z pracy na wsi? Który rząd cokolwiek wam pomógł?

 

Tak ku ścisłości - obecne przepisy jak i dodatki są dostosowane do wymogów UE więc państwo nie ma większego wkładu.

Już nie wiem który z kolei MR obiecuje regulację prawną rynku rolnego i co z tego jest - podobno sprzeciw przetwórców, dziwne co by dali cobie coś zabrać lub rolnikowi gwarantować. 

A miał kto tego dokonać, były partie typowo chłopskie jak Samoobrona ( z Leperem blokowaliście drogi ) czy PSL ( choć to typowo polityczna prostytutka ale partia chłopska).

Nie wiem o co się tak spieracie. 

 

Jedynie  Rząd  Gierkowy  pomógł  Polskim Rolnikom.

 

Samoobrona  to  Partia  chłopska ???? Ciekawe  ja tam rolników w niej nie widziałem  choć   Andrzej Lepper  miał   dobrą  idee  ale  otoczył  się  ludźmi  z WSI  i  to go zgubiło zaczoł  Gwiazdozyć  i  skończyło  to  sie jak się  skończyło  dla  Samoobrony.

PSL  to partia  chłopska ????  Tyle  złego  co  ta  Partia  dla  Polskiego  Rolnictwa  zrobiła   że  nie nazywał bym  ją  Partią  chłopską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

 

JKM  wszedł do  Parlamnetu  UE  bo seplenił  że  rozwali  unię   a  co  robi  nic  :D :D :D

Jego  Poglądy  co  do  przyszłości  Polski  Jak widać  nie  mają  Pokrycia  w  Wyborach  :lol: :lol: :lol:  Bo kto  by chciał    płacić  za Wizytę  w szpitalu   to  już  było  za Komuny i  się  nie sprawdziło  :D

Gdyby  AFS  przenosiły Ptaki  to by  było  już  w całej  Europie   a jak widać  tak nie  jest.  Liczą  się  Fakty  nie  Mity

Nowośmieszna   przed wyborami było wiadomo  Kim  jest  Rysiek   pomagier  Balcerowicza  Ekonomista  bez  wykształcenia  Ekonomicznego :lol:  

 

Przypomnę  raz  jeszcze  PO-PSL  co Roku  podnosiło  podatki  chociażby  na  Paliwie   kilka Stron  dalej  Zgasiłem jednego  waszego  Kolegę  który  Bredził  jakieś  głupoty

 

Wiekszość roszczeniowych nierobów, ciemnoty socjalistycznej czy  neokomunistów jak ty,  przyjeła że alternatywa jest między socjalistami post solidarnosciowymi i socjalistami post komunistycznymi. JKM uparcie pokazuje że można inaczej ale większość wyborców wychowana od 2-3 pokoleń w socjaliźmie mając ciasne łby nawet innego scenariusza nie bierze pod uwagę. Wiekszosc decyduje a oczywiste jest ze w populacji więcej jest głupich i leniwych niż wybitnych i pracowitych i dlatego wyniki wyborów są jakie sa. JKM w pojedynke od 3 lat w europarlamencie robi szopki i osmiesza system a przez rok cały sprawny aparat partyjny PIS majac kontrole nad wszystkimi instytucjami nie potrafi nawet postawić nikomu zarzutów? 

Opodatkowanie już zaczeli podnosić i bedą to robić dalej. Jakabyś rozumował samodzielnie to juz dawno byś to skumał ale impotencja intelektualna ci na pewno nie pozwoli. Wklejej nie swoje wypociny, przepisuj cudze opinie a do końa zycia bedziesz sfrustrowanym niezadowolonym roszceniowym neokomunistycznym zjadaczem chleba


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A kto ci o tym powiedział że rządy Gierka to pomoc i rozwój rolnictwa?

 

Chwilowy może i tak ale w perspektywie czasu i pozostawionych długów to raczej smutny czas. Ale widać pewne podobieństwo rządów piss do Gierka - pozostawią po sobie olbrzymie długi.

 

 

Dobrobyt bierze sie z pracy, przedsiębiorczości , innowacyjności i niskich podatków - a nie z pomocy socjalnej. 

 

 

 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Propaganda_sukcesu    - przeczytaj to dokładnie markufarmerze zanim następny raz zaczniesz wypisywać bzdury. Jak nie zrozumiesz za pierwszym razem to przeczytaj sobie na głos. Jak dalej miałbyś problem ze zrozumieniem to pytaj - postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

 

A czy ta właśnie propaganda nie przypomina wam rządów pis?   Już pisałem że idziemy w tym samym kierunku - a tam koniec był dosyć smutny.

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

 

hubertuss -  Dla  ludzi  twojego  pokroju  jest  to  niewykonalne.  Ale  jak się  chce  to  wszystko  się  da  zrobić  tylko trzeba  chcieć :D :D

 

 

Człowiek z pokrojem się znalazł. Ciekawe jak byś w poprzek płynącej rzeki płot postawił. I to rzeki w parku narodowym, gdzie człowiek nie prowadzi gospodarki i taką rzeką mogą płynąć powalone drzewna, konary i inne. Nie wiem czy wiesz. Ale dziki umieją doskonale pływać. Poza tym tam żyją inne zwierzęta. Nie wiem też czy zdajesz sobie sprawę, że taki płot kosztował by kupę szmalu. Nie wiem czy wiesz, że asf może przenosić ludność na ubraniach, dłoniach, kołach samochodów itd. Wiem jedno. Ty mało wiesz i dlatego piszesz takie bzdury o jakimś płocie.

 

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/asf-musimy-pilnowac-sie-nawzajem,49611.html

 

Wydał byś kupę hajsu na płot a asf przyjechał by na kołach samochodów. A może cały handel i tak osłabiony embargiem z Ruskimi zatrzymać by asf do nas na kołach tirów nie przyjechał. Ty po prostu nie masz pojęcia o tematach za które się zabierasz. Płot był rozważany o czym słychać było nawet w mediach. Ale na szczęście ludzie dużo mądrzejsi od ciebie doszli do wniosku. Że koszt był by gigantyczny a rezultat mierny.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A kto ci o tym powiedział że rządy Gierka to pomoc i rozwój rolnictwa?

 

Chwilowy może i tak ale w perspektywie czasu i pozostawionych długów to raczej smutny czas. Ale widać pewne podobieństwo rządów piss do Gierka - pozostawią po sobie olbrzymie długi.

 

 

Dobrobyt bierze sie z pracy, przedsiębiorczości , innowacyjności i niskich podatków - a nie z pomocy socjalnej. 

 

 

 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Propaganda_sukcesu    - przeczytaj to dokładnie markufarmerze zanim następny raz zaczniesz wypisywać bzdury. Jak nie zrozumiesz za pierwszym razem to przeczytaj sobie na głos. Jak dalej miałbyś problem ze zrozumieniem to pytaj - postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

 

A czy ta właśnie propaganda nie przypomina wam rządów pis?   Już pisałem że idziemy w tym samym kierunku - a tam koniec był dosyć smutny.

Nikt nie musi  mówić   to  widać   do  dziś  dnia   co było zrobiona na Polskiej Wsi za Czasów  Gierka

 

Gierek zadłużył  Kraj  ale  Budowano  zakłady  Pracy   Mieszkania  Przedszkola  Szpitale  Drogi  itd.

PO-PSL  Zadłużyła  Kraj   bardziej  jak  Gierek  przy czym  wyprzedawała  właśnie  to  co zbudował  Gierek.  Zniszczyli  Prawie  wszystko  co było  w państwowych Rękach.

Propaganda  Sukcesu  bo  właśnie  rządy  PO-PSL

https://www.youtube.com/watch?v=zo0yBhkTzPw    

 

 

 

 

Człowiek z pokrojem się znalazł. Ciekawe jak byś w poprzek płynącej rzeki płot postawił. I to rzeki w parku narodowym, gdzie człowiek nie prowadzi gospodarki i taką rzeką mogą płynąć powalone drzewna, konary i inne. Nie wiem czy wiesz. Ale dziki umieją doskonale pływać. Poza tym tam żyją inne zwierzęta. Nie wiem też czy zdajesz sobie sprawę, że taki płot kosztował by kupę szmalu. Nie wiem czy wiesz, że asf może przenosić ludność na ubraniach, dłoniach, kołach samochodów itd. Wiem jedno. Ty mało wiesz i dlatego piszesz takie bzdury o jakimś płocie.

 

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/asf-musimy-pilnowac-sie-nawzajem,49611.html

 

Wydał byś kupę hajsu na płot a asf przyjechał by na kołach samochodów. A może cały handel i tak osłabiony embargiem z Ruskimi zatrzymać by asf do nas na kołach tirów nie przyjechał. Ty po prostu nie masz pojęcia o tematach za które się zabierasz. Płot był rozważany o czym słychać było nawet w mediach. Ale na szczęście ludzie dużo mądrzejsi od ciebie doszli do wniosku. Że koszt był by gigantyczny a rezultat mierny.

 

Bzdury to ty  piszesz.

Płot na ścinie wschodniej  miałby  same  Plusy  Raz  chronił  by  nas   przed  ASF  wiadomo że nie w 100% . Na przejściach  Granicznych zrobili by  punkty dezynfekcji i  możliwość  przedostanie  się  ASF  ograniczyła  by  się  do  Minimum

Chronił  by  nas  przed   przemytem  napływem  imigrantów  itd.

 

Widać  widać  jacy  to  mądrzy  Byli  PO-PSL   że   ASF  mamy  w Polsce 

A Teraz  jakoś  karzą  każdemu  gospodarzowi  mieć  szczelne  ogrodzenie  żeby  się  dzika zwierzyna  nie przedostała do Gospodarstw  to jak  to   poco  przecież  można  to  przenieść  na nogach  co ?????   Ptaki  przeniosą  to  poco  rolnicy  mają  grodzić ???  szkoda  pieniędzy  przecież 

 

 

 

Wasza  nienawiść  Do PiS  po prostu  zalała  wam całkowicie  mózg  i  nic  innego  nie widzicie jak ten  zły  PiS co  by  nie zrobili to  źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

No dobra - jednak nie rozumiesz. I tłumaczyć ci niema też sensu bo masz coś wbite do łba i się tego trzymasz. Masz prawo.

 

 

Ale może już pora żeby ci przypomnieć kto teraz rządzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Coraz więcej inwektyw i coraz mniej argumentów obnaża braki intelektualne....

Za co jeszce jest odpowiedzialne PO PSL bo że za ASF to wiemy. Za wymarźniecia ozimin , susze lub nadmierne opady, wichury, szaleństwo Antoniego, niskie ceny w rolnictwie, za ruskie embargo, za zimny październik, za Smoleńsk, Katyń i nawet Wołyń :blink:  oraz za ceny walut, ropy, mleka, zakładów w lotto, jakość asfaltu na Żoliborzu koło willi Jarka itd.

Z pewnoscią ponoszą jednak odpowiedzialność za słabe wyedukowanie twej osoby w zakresie podstaw logiki oraz  ekonomii. Za to faktycznie nalezy im sie nagana!

Jedno jest pewne - głupota, ciemnota i socjalistyczne ciągoty w naszym kraju maja swietlaną przyszłość :rolleyes:

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tych zadłużeniach i potwierdzonych przez niektórych faktach i konkretnych odpowiedziach bo tylko oto się tu rozpisujecie i jeszcze jak unia zmusiła walonie do podpisania ceta . to ja mam pytanie gdzie się podziały pieniądze z OFE przeniesione do ZUS? 


http://artursarnecki.eu/zus-wzial-twoje-pieniadze-z-ofe-zgodnie-z-konstytucja/ i jeszcze to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jak to gdzie. Rząd musiał dofinansować bankrutujący zus. Za nie długi czas potrzebna będzie kolejna taka wrzutka kasy do zus. Tym bardziej, gdy obniżą wiek emerytalny. Po prostu składki wpłacane przez społeczeństwo. A dokładniej jego cześć nie pokrywają tego co wydaje się na wypłatę emerytur. Jeszcze gorzej jest w krus.  Żaden rzad nie walczy z patologiami w krusie czy zusie. Żaden nie ogranicza przywilejów emerytalnych różnym grupom. Najłatwiej jest zabrać tym co i tak płaca i dac by było tym co nie płacą.

 

 

Nikt nie musi  mówić   to  widać   do  dziś  dnia   co było zrobiona na Polskiej Wsi za Czasów  Gierka

 

Gierek zadłużył  Kraj  ale  Budowano  zakłady  Pracy   Mieszkania  Przedszkola  Szpitale  Drogi  itd.

PO-PSL  Zadłużyła  Kraj   bardziej  jak  Gierek  przy czym  wyprzedawała  właśnie  to  co zbudował  Gierek.  Zniszczyli  Prawie  wszystko  co było  w państwowych Rękach.

Propaganda  Sukcesu  bo  właśnie  rządy  PO-PSL

 

 

 

 

Bzdury to ty  piszesz.

Płot na ścinie wschodniej  miałby  same  Plusy  Raz  chronił  by  nas   przed  ASF  wiadomo że nie w 100% . Na przejściach  Granicznych zrobili by  punkty dezynfekcji i  możliwość  przedostanie  się  ASF  ograniczyła  by  się  do  Minimum

Chronił  by  nas  przed   przemytem  napływem  imigrantów  itd.

 

Widać  widać  jacy  to  mądrzy  Byli  PO-PSL   że   ASF  mamy  w Polsce 

A Teraz  jakoś  karzą  każdemu  gospodarzowi  mieć  szczelne  ogrodzenie  żeby  się  dzika zwierzyna  nie przedostała do Gospodarstw  to jak  to   poco  przecież  można  to  przenieść  na nogach  co ?????   Ptaki  przeniosą  to  poco  rolnicy  mają  grodzić ???  szkoda  pieniędzy  przecież 

 

 

 

Wasza  nienawiść  Do PiS  po prostu  zalała  wam całkowicie  mózg  i  nic  innego  nie widzicie jak ten  zły  PiS co  by  nie zrobili to  źle

 

 

Skoro Gierek tak wspaniale rozbudował kraj. To dlaczego komuna upadła. Przecież po takiej potężnej inwestycji w kraj prl powinien stać się potęga.

Skoro sam osobiście piszesz, że płot nie ochronił by nas w 100 % to znaczy, że rozumiesz swoją głupotę tylko przyznać się nie chcesz. Bo skoro płot jak sam piszesz nie ochronił by nas w 100 % to po co ponosić kolosalne nakłady na jego budowę? Wystarczyło by przeniesienie się asf inną drogą czy przez "dziury" w tym płocie np koryta rzek. A co za tym idzie kilka sztuk dzików chorych znalezionych w Polsce i mamy już embargo. To poco wywalać tak duży szmal na budowę płotu skoro jak sam piszesz nie będzie w 100 % skuteczny?

Łatwiej jest ogrodzić pojedyncze gospodarstwa hodujące świnie niż kilkaset km gdzieś w puszczy. Normalnie myślący człowiek to rozumie. Szkoda, że nie ty. Zresztą porządny gospodarz ma szczelne ogrodzenie. Zwłaszcza gdy posiada zwierzęta.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj