nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4653

O ile pamiętam Gruzja była  2008 roku bodajże  nie chce  mi się sprawdzać  a w 2010  Bronek  i Donek  Głosili że  mamy  Super  Relacje  z Rosją  najlepsze  w historii  To  jak   to niby  wpłynęło na Embargo z 2014 roku   skoro  po wizycie  Lecha Kaczyńskiego  w Obornie Gruzji i  Europy  przed  Rosją   Mieliśmy  Super  Relacje  z Rosją  a  po  Wizytach  Rządu  Po-PSL   na Ukrainie  i  Bronka   nagle  to  się  załamało.

 

Moje czytanie ze zrozumieniem jest ok. Gorzej z twoim pisaniem, które jest dość haotyczne. Pozbawione znaków interpunkcyjnych, w którym nie wiadomo o co chodzi.

Embargo Rosyjskie to odpowiedź na embargo zachodu po ataku Rosji na Ukrainę. Oczywiście wizyty polskich polityków na Majdanie tez na to wpłynęły. Ale jak pisałem jeździł i Kaczyński. Oczywiście możesz piać, że był tylko posłem. Ale nie zmieni to faktu, że Kaczyński jest negatywnie nastawiony do Rosji i Putina. W przeciwieństwie do swego sojusznika z grupy Wyszehradzkiej Orbana. Dla tego ta grupa jest słaba.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Po pierwsze nie mysle by Putin bał się Kaczyńskich. Po drugie PIS nadal niewiele znaczy. Po trzecie poseł Kaczyński jest polskim poltykiem (o zgrozo) i reprezentuje Polske wiec jego obecnośc na Majdanie była ewidentnie anty rosyjska. Odpowiesz jak to ten PIS zabierze mniej by wiecej dać czy jak wiejski głupek pisałeś o czymś czego nie potrafisz obronić?

 

Na co PO-PSL  wydawało  Pieniądze  z Podwyżek VAT  Akcyzy Opłaty  Paliwowej ???? co zrobili z Kasą  z OFE   ?????

Jeżeli odpowiesz sobie na to pytanie  to  będziesz  wiedział  skąd  wezmą  :D

Zrozumiałeś   jeśli  nie to  zjedz  snikersa przeczytaj  jeszcze  raz  jak nie pomoże  to sięgnij po  następnego  i znów  przeczytaj  aż  zrozumiesz. Bo gwiazdożysz

 

 

 

hubertuss --  tak  Kaczyński tam  jeździł  jako Poseł  nie jako Premier  czy  Prezydent . Embargo  na Polską  wieprzowinę   było  w Lutym a  Sankcje UE na Rosje  były   później.  Więc  Wojna gospodarcza Polska Rosja  to dzieło  PO-PSL   i taka  jest  prawda. Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianb89    79

Z tego co pamiętam to Polska najwięcej prowokowała do tych sankcji w Uni na Rosje tacy kozacy bo my mamy full rynków zbytu. A tu co jabłka nieidą bo niby jest nowy rynek ale niekażda odmiana przetrwa dostawe. Z wieprzowiną do tej pory zamieszanie. Tylko szkoda że gdy są przepisy szkodzące polsce to nikt z PO i PSL w tedy nie potrafił się postawić tak jak z tym wydobyciem węgla to nasz jeden z głównych zysków a pani Ewa Kopacz strzela sobie samobuja podpisując papiery o zmniejszenie czy to bodajże wygaszanie kopalń nie chce wprowadzać w błąd jak coś to poprawcie. Stocznie sprzedane i co się okazało że mamy statki do zbudowania i dorabiamy inne państwa zamiast własne a podobno nawet zamówienia od innych państw były. Jeszcze pare lat to by nas razem z Ziemią obcokrajowcą sprzedali i byśmy o tym niewiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Na co PO-PSL  wydawało  Pieniądze  z Podwyżek VAT  Akcyzy Opłaty  Paliwowej ???? co zrobili z Kasą  z OFE   ?????

Jeżeli odpowiesz sobie na to pytanie  to  będziesz  wiedział  skąd  wezmą  :D

 

No to co zrobili z  ta kasą i na co wydali? Ukradli, przepili , zmarnowali?  Daj odpowiedż to bedzie łatwiej dyskutować


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

czyjem- B) http://sjp.pl/czyjem.

nie cytuje sie poprzedniego postu-tego tez nie wiesz. ot taki poziom wyborcow pisu.

 

wspominal ktos o spotkaniu grupy wyszehradzkie jakie odbylo sie niedawno w polsce pod przewodnictwem dudy??? nawet nikt o tym jakze waznym spotkaniu prezydentow nie wsomnial tylko zajmujecie sie jakimis bzdurami , dyskutujecie o tym kto jest wiekszym zlodziejem i kanalia, a tu prezydent sie stara, zaprasza kolegow na 2 dni na podkarpacie, powozy ogladaja i dyskutuja o czyms na co kompletnie nie maja wplywu. :P .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Roman, czyli jak Sikorski z Kulczykiem zahandlowaliby gazem wykorzystując ukraińskie podziemne zbiorniki, to były by taśmy hańby czy chwały?

jeśli jesteś idiotą to chwały 

@Roman176 chyba ostro z tym teściem dałeś w gaz i cię jeszcze trzyma. Stąd te bzdury pleciesz. Lewactwo to teraz pis. Bo żadna partia w sejmie nie ma tak lewicowego i socjalnego programu jak pis. Dzisiaj Misiewicze kłują w oczy takich jak ty idioto. Bo pis oszukał was, że będzie inaczej. Dlatego się tak na tych Misiewiczów oburzasz. A to szczera prawda jest. Kolesiostwo i kumoterstwo jak w psl tak w pis ie.

Dla twojej wiadomości za pis rolnicy strajkowali już dwa razy i to w trakcie października tylko.

 lewactwo to marker kopacz i nowoczesny po ich programach wyborczych  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Prawdopodobnie jestem idiotą, choć na razie nie trzeba mi było o mojej ułomności przypominać. To w takim razie powiedz mi jeszcze (po wysłuchaniu taśm prawdy) kto najbardziej skorzystałby na śmierci Kulczyka, albo kto odetchnął z ulgą gdy odszedł?

Rodzinę najbliższą wykluczamy, tak żeby nie było całkiem łatwo.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Bo Polska to naród wybrany, mocarstwo ;) - proszę was panowie. 

 

Nie podnoś d*py wyżej głowy jeden z drugim. Polska to niewiele znaczący kraj , jedyne co w Polsce jest istotne to położenie (chyba Bóg nie kocha polaków skoro wsadził ich między niemców i ruskich). I trzeba nam w rządzie dyplomatów a nie debili szukających zwady z każdym dookoła. Niestety jest też dużo ułomnych jakmarekfarmer ,alamo i im podobni którym wydaje się że Polska to mocarstwo .

 

Jednym słowem wrodzony gen podległości.

Książe Adam Jerzy Czartoryski jest autorem takiego słynnego zdania.W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie.

Mądry stary książę ale właściwie nie książę, bo przecież ostatni nasz król de facto. W tym jednym zdaniu jest cała prawda o naszej sytuacji,o obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Znowu mamy tylko dwie partie, polską i antypolską, żadnej innej nie ma.

 

Poza tym,już w XVIII wiecznej Polsce rozbiorowej Ignacy Krasicki pisał o pewnym sorcie.

Reasumując,dokonałeś właściwej oceny,z tym że swoją stronę z gorszej strony medalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

hubertuss --  tak  Kaczyński tam  jeździł  jako Poseł  nie jako Premier  czy  Prezydent . Embargo  na Polską  wieprzowinę   było  w Lutym a  Sankcje UE na Rosje  były   później.  Więc  Wojna gospodarcza Polska Rosja  to dzieło  PO-PSL   i taka  jest  prawda.

 

 

Oczywiście dla swojej wygody możesz se wmawiać, że Putin nie wie kto to jest Kaczyński. Jak już pisałem nie raz Kaczyński a wtedy jeszcze Kaczyńscy bardzo krytykowali Tuska za reset i zaproszenie Putina do Gdańska na obchody rocznicy wybuchu wojny. Po w latach 2008 - 2010 próbowała ocieplić relację z Rosją. Niestety zepsuły się one po 2010 roku. A głównym powodem była katastrofa w Smoleńsku. Następne wydarzenia tylko złe stosunki pogłębiały. Rok 2014 to najpierw asf i wizyty polskich polityków na Majdanie włącznie z Kaczyńskim. Gdzie potępiali agresję Rosyjską na Ukrainę. Potem embargo UE i odpowiedź na nie strony rosyjskiej.

Ja rozumiem, że u was wszystko wina Tuska. Ale teraz nic nie stoi na przeszkodzie. Kaczyński może zmienić zdanie co do postępowania Putina. Olać wrak i Smoleńsk, pochwalić agresję na Ukrainę. Jego kumpel Orban pogada z Putinem i Rosja embargo dla Polski zniesie. W końcu należymy do silnej grupy Wyszehradzkiej a tam Węgry i Słowacja to wielcy zwolennicy Rosji. Na pewno się nam pomogą z Ruskimi dogadać. Więc przestań pisać te bzdury. Bo pis krytykował próby rządu po ocieplenia relacji z Rosją. Kaczyński ma stanowisko wobec Rosji jeszcze bardziej krytyczne niż po. A jak pisałem może to embargo dla Polski łatwo znieść. Pytanie dlaczego nie chce?

 

 

 lewactwo to marker kopacz i nowoczesny po ich programach wyborczych  

 

Widać, że nawet nie wiesz co to znaczy lewactwo. Propaganda pisowska ci mówi o jakimś lewactwie. A ty powtarzasz nie rozumiejąc znaczenia. Kup se słownik lub encyklopedię. Znajdź znaczenie tego słowa. A potem popatrz na programy wszystkich partii będących w sejmie. Odpowiedź która partia w sejmie ma najbardziej lewacki program wypłynie sama.

Nowoczesna jest akurat przeciwieństwem lewactwa. Bo jest liberalna. A liberalizm to duże przeciwieństwo lewicowości. Ale w sumie ci się nie dziwię. Nie znasz znaczenia słów to i programów wyborczych nie rozumiesz. Klepiesz tylko w koło to co ci pisowska propaganda powtarza.

 

Tym czasem wczoraj w wydarzeniach i faktach pokazywali jak to policja strzela do kibiców w Łodzi i Katowicach. Zakłamana tvp w wiadomościach oczywiście tego nie pokazała.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie rok miną od chwili gdy  wolą Narodu Polskiego Platforma Obywatelska została odsunięta od władzy .

A Wy nadal nie pogodziliście się z tym faktem .

W przyszłych wyborach Polacy ocenią także i obecną władzę .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście masz rację, że ocenią. Zauważ też, że nie wszyscy a w zasadzie nie widać by ktoś tu nawoływał do obalenia rządu czy krzyczał, że wybory były sfałszowane. Pis obie rządzi. A my po prostu krytykujemy to co jest złe. Tak samo jak wielu wcześniej w tym ja krytykowało po czy Komorowskiego. Podsumowując każdy ma prawo krytykować. A sympatycy i wyborcy pisu powinni się złościć nie na nas za krytykę tylko na pis za powody do krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko jakoś nie zauważacie żadnych pozytywów w tym rządzeniu coby PiS nie zrobił wszystko na nie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Znowu mamy tylko dwie partie, polską i antypolską, żadnej innej nie ma.

 

Żeby za duzo nie trzeba było myslec w PIS maja uproszczone widzenie świata. Przykład powyżej.

Rozwiń proszę która jest która i dlaczego?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

http://wyborcza.pl/magazyn/1,124059,20839126,black-hawk-wyladowal-nowojorsko-smolenski-lacznik-macierewicza.html

 

Już wiadomo dlaczego tak szybko black hawki. W dodatku bez przetargu.

 

http://natemat.pl/192391,mielec-jest-w-connecticut-polscy-dyplomaci-zaniepokojeni-wypowiedzia-o-swietnym-dniu-dla-miejsc-pracy-w-connecticut

 

To też ciekawa wypowiedź. A wszystko razem mówi tylko o tym, że teraz nowa ekipa kręci swoje lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

 

Na co PO-PSL  wydawało  Pieniądze  z Podwyżek VAT  Akcyzy Opłaty  Paliwowej ???? co zrobili z Kasą  z OFE   ?????

Jeżeli odpowiesz sobie na to pytanie  to  będziesz  wiedział  skąd  wezmą  :D

Zrozumiałeś   jeśli  nie to  zjedz  snikersa przeczytaj  jeszcze  raz  jak nie pomoże  to sięgnij po  następnego  i znów  przeczytaj  aż  zrozumiesz. Bo gwiazdożysz

 

 

 

hubertuss --  tak  Kaczyński tam  jeździł  jako Poseł  nie jako Premier  czy  Prezydent . Embargo  na Polską  wieprzowinę   było  w Lutym a  Sankcje UE na Rosje  były   później.  Więc  Wojna gospodarcza Polska Rosja  to dzieło  PO-PSL   i taka  jest  prawda.

 

Mylisz się. Pierwsze Embargo zostało nałożone na Polskę w latach 2005-2007, które w 2008r. zostało zniesione. W 2014 embargo Putin nie nałożył tylko na Polskę, lecz na kraje które nałożyły lub przyczyniły się do nałożenia na Rosję sankcji ekonomicznych, a to jest różnica.

 

Tylko jakoś nie zauważacie żadnych pozytywów w tym rządzeniu coby PiS nie zrobił wszystko na nie B)

Jak nie? Już wypowiadałem się na ten temat. Dobrym co zrobili, to te 500+, chociaż powinni to jeszcze trochę dopracować, by nie podpierać nieróbstwa chociażby przez zapis, by przynajmniej jeden z rodziców pracował (nie koniecznie na umowę o pracę - może być również jakaś cywilnoprawna) tak, by nie było to źródło utrzymania, lecz zastrzyk dla dzieci. Kolejnym dobrym pomysłem (jeszcze nie wdrożonym, bo w fazie projektu) to wspieranie rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi oraz to, co chcą teraz w przeciągu 2 tygodni zrobić, a więc obniżenie wieku emerytalnego. Jeżeli to im się uda zrobić (a prawda jest taka, że jak będą chcieli, to im się uda chociażby przez sam fakt liczebności posłów w sejmie) to chwała im za to. Niestety wymienianie wpadek zajęło by mi kilka stron i nikt by tego nie czytał nawet po to, by skrytykować moją wypowiedź.

Szydło i Duda mają dobre pomysły. Problem jest w tym, że Kaczyński, Macierewicz i osoba, dzięki której mają wygrane wybory, która ma adres zameldowania "Toruń", lecz przebywa również na uchodźctwie w Polonii za bardzo się mieszają i robią misz-masz taki, że głowa boli. A jak ktoś tego nie dostrzega, to już jego zmartwienie.

Cały czas powtarzam, by w sejmie zaczęły rządzić młodzi i ambitni, a nie komuniści i ci, co się nazywają wybawcami, a tak naprawdę spod komunistów wyszli.

PS:

Znowu się sprawdziło to, co już kiedyś (przy odtajnianiu teczek TW Bolka) mówiłem. Okazuje się, że Macierewicz i Kaczyński brali udział w obaleniu komunizmu i to dzięki nim mamy co mamy. A wszystko to można ujrzeć w jego autobiografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

polska policja bije prawdziwych patriotow[czytaj kiboli] :rolleyes:

Nie odróżnia patrioty od bandyty - Oto typowy przedstawiciel odmóżdżonego elektoratu Platformy Obywatelskiej .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Ja nie popieram platformy ani pisu,ale od zwolenników pisu chcę usłyszeć czy umowa CETA jest dobra dla Polskiego rolnika bo rzad ją popiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

"Francuzi traktowali nas jak kraj kolonialny. Ich propozycje były oburzające" - tak kulisy negocjacji w sprawie Caracali opisuje reporterowi RMF FM osoba, która dobrze zna ich przebieg i polski punkt widzenia.

 

 

"Aleksander Kwaśniewski potwierdził doniesienia francuskich mediów. Przyznał, że faktycznie zakup przez Polskę caracali miał zrekompensować Francuzom finansowe skutki związane z zerwaniem kontraktu na sprzedaż Rosji okrętów desantowych Mistral. – Wtedy było gentlemen’s agreement w Unii Europejskiej i w NATO, że (…) nadchodzące kontrakty na sprzęt wojskowy będziemy rozpatrywać z pewną większą sympatią dla oferty francuskiej, żeby oczywiście jakby spłacić (…) zadośćuczynić niesprzedane mistrale – powiedział były prezydent."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Mylisz się. Pierwsze Embargo zostało nałożone na Polskę w latach 2005-2007, które w 2008r. zostało zniesione. W 2014 embargo Putin nie nałożył tylko na Polskę, lecz na kraje które nałożyły lub przyczyniły się do nałożenia na Rosję sankcji ekonomicznych, a to jest różnica.

 

Nie  Zakłamuj Historii   Emabrgo  na wieprzowinę  Rosja  nałożyła  w lutym 2014  roku  Sankcje  UE  na Rosje były  nie pamiętam  dokładnie  ale  czerwiec  lipiec

 

Ja nie popieram platformy ani pisu,ale od zwolenników pisu chcę usłyszeć czy umowa CETA jest dobra dla Polskiego rolnika bo rzad ją popiera.

 

 Umowa  CETA  budzi  wiele  Kontrowersji   Czy  jest  dobra  czy  nie  trudno  powiedzieć   ale  zapewne  nic  dobrego  dla  Polskiego  Rolnictwa  nie przyniesie  chyba że  będzie  można  w Końcu  uprawiać  rośliny GMO  wtedy  będę  popierać.

Ale  Trzeba pamiętać  że  Rząd  stoi na straży  wszystkich  Polaków  a  Polska  nie  jest  Potęgą  Rolniczą  niestety, PO-PSL  brało   udział  w Negocjacjach  więc  powinni  coś  więcej  wiedzieć  co  tam  negocjowali  i nam  wytłumaczyć   jasno   i wyraźnie.  Z  tego  co  się  słyszy  to  Raczej  nic  Dobrego  Tam   nie  wynegocjowali.   Jeżeli  rząd  poprze  to  to  zrobi  błąd.  Jeżeli  prawdą  jest  że  to  jest  tymczasowa  Zgoda  na 2 lata  a potem  będzie  można  to  za  wetować  to  raczej  nic  złego  się  w ciągu pierwszych  2 lat  nie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj