nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

wdaniel    52

Podsumowując nic nowego nie pokazano. Prace rządowej komisji były nagrywane aby wszystko było widać co i jak. Nowaczyk sam przyznał, że przed brzozą 30 i 60 metrów znaleziono tylko dwa kawałki. Co wyklucza wcześniejszy wybuch. O którym zresztą nie było już ani słowa. Widać wyraźnie, że ta komisja plus ekshumacje to paliwo wyborcze dla zmobilizowania elektoratu. 

Tym czasem pisowscy samorządowcy wydają publiczne pieniądze na zakup biletów dla młodzieży szkolnej. Na film science fiction o Smoleńsku.

Ekshumacje, to typowe paliwo i dowód na to, że nic nie robiąc chcą coś robić. Wybuch już jest przeszłością, więc teraz chcą udowadniać nieudolność w ciałach ofiar. Szacunek dla tych rodzin ofiar, które nie wyrażają zgody na ekshumacje. Jeden mąż ofiary stwierdził, że nie wyraża zgody, bo nie widzi związku w jaki sposób ekshumacja żony mogła by pomóc w rozwiązaniu śledztwa. Niestety mohery kupują każdy kit, co Rydzyk powie. Skoro tak, to dlaczego robią aferę, że przez prawie 6 lat modlili się nad grobem, gdzie leży ktoś inny? Powinni wiedzieć, że dla zmarłego już jest nie ważne, czy leży na cmentarzu w rodzinnej wiosce, czy może na cmentarzu wojskowym, lub pałacu. Nie ważne dla niego, czy jego szczątki pochłonęło morze, czy są gdzieś w górach przysypane lawiną, albo głęboko pod ziemią. Ważna dla nich jest pamięć modlitewna - i o tym powinni przypominać.

Co do filmu - wybieram się dzisiaj obejrzeć tą komedię. Zobaczę co wymyślił reżyser, a następnie będę mógł się wypowiadać na jego temat, bo jak nie widzę, to wolę się nie wypowiadać. Zaciekawił mnie tylko patronat prezydenta, oraz recenzja Jarka po premierze, że jest to cała prawda. Skoro prawda, to po co Macierewicz i jego ekipa?

 

A ja niby do czego miałbym tam być potrzebny? 

 

Tam jest jeszcze trochę miejsca dla innych zwolenników teorii zamachu. Może właśnie dla ciebie staszku ;) , przecież nic złego się nie stanie. 

By uwiarygodnić teorię nic nie stania się, proponuję jeszcze przed odlotem wpuścić 3 niezależne od siebie grupy do przeszukania samolotu na obecność materiałów pirotechnicznych. Oczywiście te grupy mają o siebie wzajemnie nie wiedzieć ;)  

 

Widzisz gdybyś nie był stronniczy to byś tych bzdur nie wypisywał dużo ludzi doszło do wielkich pieniędzy dzięki tym którzy byli wówczas u władzy i teraz boją się że prawda ujży światło dzienne i oni najwięcej hałasu dziś robią próbując ośmieszyć obecną władzę to sposób stosowany od dawna

Kto się boi? Kto kasę zarobił?

Powiem ci kto się boi: PIS. Dlaczego? - bo ich teoria zaczyna się walić i szukają dziury w całym. A te ekshumacje to chyba po to, by terrorystę wśród swoich znaleźć?

Staszek, masz ty rozum? To skorzystaj z niego. Masz wolną wolę? - to wyciągaj wnioski z tego, co się wokół dzieje, a nie jak dziecko 3-letnie wierzysz we wszystko, co ci Rydzyk z ambony i Kaczyński w niezależnych mediach powie

 Aby wzorem pomocy dla Polaków w Anglii pomogła im w problemach z bezpiecznym dotarciem do Cales. Zapytany o to Waszczykowski odpowiedział, aby nie zajmować się sprawami błahymi.

Ładne mi to błahe sprawy. Swego czasu jeździłem na prom Dunkierka - Calais. Jak jeszcze po stronie Francuskiej znaleźli jakiegoś uchodźca, to szło się wytłumaczyć, ale jak po stornie Angielskiej, to kierowca szedł do paki. Teraz jest już tak, że nawet żaba jak znajdzie uchodźca, to kierowca odpowiada za przemyt. I gdzie tu błaha sprawa?

A prawda jest taka, że już w latach 2007 jak jeździłem, to ostatni parking był w Belgii, a stamtąd na strzała na prom lub pociąg. Zatrzymałeś się nawet na chwilę przed sklepem, to weszli wycinając dziurę w dachu, albo (ja tak miałem) jeden przecinał linkę celną, wpuszczał pod plandeką uchodźców, a następnie sklejał ją na "superglue". Zorientowałem się, jak mi się coś zaczęło ruszać na naczepie i zgłosiłem to żabom przy odprawie. Jak bym wjechał na prom, to bym był ugotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Komisja juz wie ze dowodów na zamach nie ma. Muszą siac ferment by cos sie działo ale podaja informacje czesto sprzeczne lub wykluczajace sie. Kilka dni temu winni byli kontrolerzy źle naprowadzajacy samolot a teraz zmiana na rozpad samolotu w powietrzu i awarie generetora i silnika. Na siłę muszą znaleźć jakieś niescisłości bo wyjda na głupków którzy marnuja nasze pieniadze.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

straszne awarie wykryli na 2 s przed uderzeniem w ziemię  :D

sporo czasu  mieli na odejście na drugi krąg tylko samolot się nagle  popsuł  ;)

toć to zamach na 100% 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ekshumacje, to typowe paliwo i dowód na to, że nic nie robiąc chcą coś robić. Wybuch już jest przeszłością, więc teraz chcą udowadniać nieudolność w ciałach ofiar. Szacunek dla tych rodzin ofiar, które nie wyrażają zgody na ekshumacje. Jeden mąż ofiary stwierdził, że nie wyraża zgody, bo nie widzi związku w jaki sposób ekshumacja żony mogła by pomóc w rozwiązaniu śledztwa. Niestety mohery kupują każdy kit, co Rydzyk powie. Skoro tak, to dlaczego robią aferę, że przez prawie 6 lat modlili się nad grobem, gdzie leży ktoś inny? Powinni wiedzieć, że dla zmarłego już jest nie ważne, czy leży na cmentarzu w rodzinnej wiosce, czy może na cmentarzu wojskowym, lub pałacu. Nie ważne dla niego, czy jego szczątki pochłonęło morze, czy są gdzieś w górach przysypane lawiną, albo głęboko pod ziemią. Ważna dla nich jest pamięć modlitewna - i o tym powinni przypominać.

Co do filmu - wybieram się dzisiaj obejrzeć tą komedię. Zobaczę co wymyślił reżyser, a następnie będę mógł się wypowiadać na jego temat, bo jak nie widzę, to wolę się nie wypowiadać. Zaciekawił mnie tylko patronat prezydenta, oraz recenzja Jarka po premierze, że jest to cała prawda. Skoro prawda, to po co Macierewicz i jego ekipa?

 

By uwiarygodnić teorię nic nie stania się, proponuję jeszcze przed odlotem wpuścić 3 niezależne od siebie grupy do przeszukania samolotu na obecność materiałów pirotechnicznych. Oczywiście te grupy mają o siebie wzajemnie nie wiedzieć ;)  

 

Kto się boi? Kto kasę zarobił?

Powiem ci kto się boi: PIS. Dlaczego? - bo ich teoria zaczyna się walić i szukają dziury w całym. A te ekshumacje to chyba po to, by terrorystę wśród swoich znaleźć?

Staszek, masz ty rozum? To skorzystaj z niego. Masz wolną wolę? - to wyciągaj wnioski z tego, co się wokół dzieje, a nie jak dziecko 3-letnie wierzysz we wszystko, co ci Rydzyk z ambony i Kaczyński w niezależnych mediach powie

Ładne mi to błahe sprawy. Swego czasu jeździłem na prom Dunkierka - Calais. Jak jeszcze po stronie Francuskiej znaleźli jakiegoś uchodźca, to szło się wytłumaczyć, ale jak po stornie Angielskiej, to kierowca szedł do paki. Teraz jest już tak, że nawet żaba jak znajdzie uchodźca, to kierowca odpowiada za przemyt. I gdzie tu błaha sprawa?

A prawda jest taka, że już w latach 2007 jak jeździłem, to ostatni parking był w Belgii, a stamtąd na strzała na prom lub pociąg. Zatrzymałeś się nawet na chwilę przed sklepem, to weszli wycinając dziurę w dachu, albo (ja tak miałem) jeden przecinał linkę celną, wpuszczał pod plandeką uchodźców, a następnie sklejał ją na "superglue". Zorientowałem się, jak mi się coś zaczęło ruszać na naczepie i zgłosiłem to żabom przy odprawie. Jak bym wjechał na prom, to bym był ugotowany.

Kto się boi to widać po tych kabaretach co KOD urządza z błogosławieństwem reszty sfory

 

Chyba raczej rozumu to mało posiadasz bo łykasz jak pelikan tę propagandę

Zobacz co Szulc wygaduje by Polskę na kolana rzucić Tusk już by im tyłki lizał ale nie PiS im nikt nie podskoczy już część widzi że trzeba się z takim partnerem jak Polska liczyć B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

Z jakim partnerem? Co ty mówisz czlowieku. Polska ośmiesza się na każdym kroku. Mial być sojusz Wielką brytanią a tu klops i brexit. Miał być sojusz z Węgrami, a tak naprawdę to orban ma nas gdzieś i przy pierwszej okazji nas sprzeda. Instytucje UE na każdym kroku wyliczaja nam łamanie prawa itd. No ale tacy jak ty dalej będą mówić, że Polska wstała z kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie oni byli ostatnie 8 lat jak prawa były łamane na każdym kroku? Dziś żadne prawa nie są łamane i każdy dobrze o tym wie bezrobocie spada gospodarka się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek coś masz nieaktualne dane z tym rozwojem  :D  :D  :D

jakie to prawa były łamane na każdym kroku ? potrafisz coś podać konkretnie ? czy tylko takie pierdu , pierdu w swoim stylu ?  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie Staszku jakie to prawa były łamane przez 8 lat? Bo za pisu zostało złamane prawo podstawowe czyli konstytucja. Już ważniejszych praw do łamania nie ma.

Staszek łyka propagandę jak pelikan. A propaganda pisu jeszcze nie dawno bełkotała coś o zmianie traktatów europejskich z naszymi potężnymi sojusznikami na spółkę. Niestety dwie potęgi tj Czechy i Słowacja nie chcą zmieniać traktatów. W związku z tym na spotkaniu/szczycie w Bratysławie w ogóle o tym nie mówiono. Tak naprawdę największym sojusznikiem pisu w unii była Wielka Brytania. Ale te głupki z pisu cieszyli się z brexitu. Bo w ich ciasnych główkach nie mogło pomieścić się jakie będą tego następstwa dla Polski. Cieszyli się jak dzieci, że unia dostanie prztyczka w nos od anglików. Orban to większy sojusznik Putina niż Kaczyńskiego. Ale o czadzonym przez pis wmawia się, że są jacyś sojusznicy. Żeby nie wyszło, że zostaliśmy sami. Tak naprawdę cała ta grupa Wyszehradzka to zlepek państw o rożnych interesach zrobiony jedynie na potrzeby propagandy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Staszek bezrobocie spadało a pensje a co za tym idzie średnia płaca rosły i za rządów po. Żadna w tym zasługa pisu. 

Konstytucję złamał prezydent nie odbierając ślubowania od trzech legalnie wybranych w poprzedniej kadencji sędziów TK.

Nie wiem czy pisałeś o zamachu czy nie. Nie zamierzam wszystkiego czytać. Bo nawet nie napisałem, że tak pisałeś gdzie kolwiek. Napisałem jedynie, że ci wybuchy, zamach wmawiano przez tyle lat. I albo w to wierzysz albo wstydzisz się przyznać. Ty nawet się nie przyznasz, że w to nie wierzysz. Tak samo jak wielu innych wyborców pisu. W zamach i wybuch wierzy Kaczyński, którego tu z takim zapałem bronisz nie mając żadnych argumentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Chciałeś kowboju pokazać jak to jest zle , tylko nie zauważyłeś ze to link z maja . 

Wobec czego podaje aktualny z września i z tyego samego portalu .

http://forsal.pl/artykuly/974014,polska-gospodarka-w-dobrej-kondycji-rpp-utrzymala-stopy-bez-zmian.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Spotkanie przywódców 27 państw członkowskich UE, bez Wielkiej Brytanii, miało zapoczątkować proces refleksji nad stanem Unii. Wspólne stanowisko w tej sprawie przedstawiła Grupa Wyszehradzka, w której Polska sprawuje obecnie przewodnictwo.

 

Mam satysfakcję, że właśnie pod polską prezydencją udało się nam przedstawić jako Grupa Wyszehradzka spójny i dobry dokument, w którym określiliśmy to, co w naszej ocenie jest w tej chwili potrzebne do tego, aby UE mogła wyjść wzmocniona z kryzysu, który ją dotknął - powiedziała Szydło na konferencji.

Merkel oceniła, że propozycja "elastycznej solidarności" Grupy Wyszehradzkiej odnosząca się do odpowiedzi na kryzys migracyjny jest "interesująca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

grupa wyszehradzka jest jak yeti-kazdy go zna ale nikt nie widzial.   my mamy obsesje anty-rosyjska a inni na kolanach do moskwy po pieniadze ida, tak naprawde kazdy kraj ma inne interesy i nigdy to nie bedzie spojna grupa.

caly komentarz do katastrofy smolenskiej to ostatnie slowa glownego winnego wypadku-k**wa mac- kiedys sam kropkowalem ale niedawno zauwazylem ze automat sam usuwa.

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Chciałeś kowboju pokazać jak to jest zle , tylko nie zauważyłeś ze to link z maja . 

Wobec czego podaje aktualny z września i z tyego samego portalu .

http://forsal.pl/artykuly/974014,polska-gospodarka-w-dobrej-kondycji-rpp-utrzymala-stopy-bez-zmian.html

 

Nie wiem czy świadomie manipulujesz czy nie rozumiesz? Linki twój i Marko opisuje zupełnie inne parametry gospodarcze. Inwestycje zagraniczne w Polsce spadają. To przedstawił Marko ty wkleiłeś link o czym innym. Nie wiem czy to rozumiesz czy nie? Może przeczytaj jeszcze raz co on wkleił a co ty. Może w końcu się połapiesz.

@nie jeszcze niedawno Kaczyński mówił o reformie UE i zmianie jej traktatu. Czechy i Słowacja nie chciały tego. W związku z tym na szczycie ta sprawa nie została przez Grupę Wyszehradzką poruszona. Tak naprawdę jedyny spójny cel tej Grupy to uchodźcy, którzy wcale do tych krajów nie chcą jechać. Reszta spraw dzieli członków Grupy Wyszehradzkiej. Więc powodów do satysfakcji nie ma. Bo to twór państw o róznych interesach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podobnie jak UE czy tam są wspólne interesy nie UE powstała tylko po to by mieć kontrolę nad słabszymi państwami coraz bardziej rzuca się to w oczy dobrym przykładem jest ASF czy embargo rosyjskie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

maj- 

cyt- "To dlatego gospodarka hamuje"

aktualny z wrzesnia

cyt "Polska gospodarka w dobrej kondycji"

To w końcu hamuje , czy jest w dobrej kondycji , bo jedno wyklucza drugie.

Nie wiem czy ty rozumiesz , ale ja rozumiem ciebie.

Jesteś jak wsza , która budząc się codziennie rano , ujada na żywiciela,który umył glowę i ją wyczesał .

Fascynuje cię kołtun na łbie , brud , smród.i ubóstwo

Mętne środowisko w którym dobrze się czujesz.

Polska wiele takim zawdzięcza .

Tyle że nieszczęść.

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

staszek coś masz nieaktualne dane z tym rozwojem  :D  :D  :D

jakie to prawa były łamane na każdym kroku ? potrafisz coś podać konkretnie ? czy tylko takie pierdu , pierdu w swoim stylu ?  

 

Podsluchy dziennikarzy ,wjazd do gazety to zamach na wolność prasy, mafia warszawska ,hu.... kupa kamień ;teoretyczne państwo; krótka pamięć czy oderwany od koryta ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

@Staszek - Duży może wiecej i nic tego nie zmieni. Tupanie krótkimi nóżkami nic nie daje. Chęci PIS do reformowania unii to tak jakby twój pracownik chciał rządzić twoim gospodarstwem. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Wczoraj dowiedzieliśmy się dobitnie, że komisja Macierewicza do spraw Smoleńska to ma być paliwo polityczne i nic więcej. Pomimo, że mówiono tam o fałszerstwach komisji rządowej to wszystkie jej ustalenia potwierdzono.

Nowaczyk będący jednym z głównych ekspertów Macierewicza stwierdził, że przed brzozą znaleziono dwa kawałki. Tylko dwa w odległości 60 i 30 metrów. A więc gdyby był wybuch to było by tych kawałków więcej. A owe dwa kawałki były nie wielkie i odpadły z powodu wcześniejszego zaczepiania samolotu o mniejsze drzewa i krzaki. 

Nowaczyk stwierdził też, że w ostatnich 3 sekundach zaczęły pojawiać się komunikaty o awarii silnika, generatora itd. Te ostatnie 3 sekundy to lot po uderzeniu w brzozę. I na skutek tego uderzenia zaczęły się pojawiać awarie. No chyba, że teraz będą udowadniać, że bomba wybuchła po uderzeniu w brzozę, gdy samolot i tak już był nie do uratowania i przewracał się do góry nogami.

Odkryto niby fałszerstwo ostatnich 3 sekund zapisu na rejestratorach. Na polski rejestrator dograno ostatnie jak się okazuje 1,5 sekundy lotu z rejestratora rosyjskiego. To niezwykłe odkrycie komisji Macierewicza jak się okazuje jest faktem znanym i wytłumaczonym. Pomijam, że te ostatnie 1,5 sekundy nic nie zmienia. Bo samolot już wykonywał beczkę po utracie skrzydła w wyniku uderzenia w brzozę.

Pokazano moment rozpakowania skrzynki przysłanej z Rosji. Twierdząc, że to nie ta. Jak się okazało dwa dni potem przyszła właściwa. Ale tego już nie pokazali.

No i próbowano udowodnić, że Miller kazał swojej komisji napisać taki sam raport jak Rosjanie. Słowa Milera może nie zabrzmiały najzręczniej. Ale jak się okazuje chodziło o techniczny format raportu a nie treść. Chodziło o to, aby napisać raport na podstawie artykułu chyba 13 konwencji Chicagowskiej. Chodzi o lot cywilny a nie wojskowy.

Podsumowując nic nowego nie pokazano. Prace rządowej komisji były nagrywane aby wszystko było widać co i jak. Nowaczyk sam przyznał, że przed brzozą 30 i 60 metrów znaleziono tylko dwa kawałki. Co wyklucza wcześniejszy wybuch. O którym zresztą nie było już ani słowa. Widać wyraźnie, że ta komisja plus ekshumacje to paliwo wyborcze dla zmobilizowania elektoratu. 

Tym czasem pisowscy samorządowcy wydają publiczne pieniądze na zakup biletów dla młodzieży szkolnej. Na film science fiction o Smoleńsku.

Jedno z głównych dotychczasowych ustaleń jest niepodważalny dowód że wyjaśnienie katastrofy było dyktowane politycznie,nakazem tego w Brukseli.Raport Millera miał nie odbiegać od ustaleń strony  rosyjskiej,więc fałszowano dowody,zastraszano rodziny ofiar (fakty potwierdzone),nie umiędzynarodowiono śledztwa,oddano wrak na wiele lat,cięto go piłami,i tutaj kadr z filmu jak rusek wybija szybę łomem jest puentą jak podchodzono do śledztwa z ich strony,jak szanowano obcą własność, jak szanowano peowskich naiwniaków.Na pytanie dziennikarzy z tamtego czasu do pana Millera co oni wyprawiają,ten tylko się zająknął .W myśli tej,Targowica miała na celu poprawienie relacji obustronnych,z własnej inicjatywy,za cenę zdrady narodowej.Na co żadne inne państwo nie pozwoliło by sobie,oddać dowody,śledztwo państwu gdzie demokracja nie obowiązuje.I tu słowo z XVIII wiecznej Polski jest jak najbardziej na miejscu.

Dziś ten człowiek pluje jadem dzień w dzień,od świtu do nocy,mamiąc was propagandą,a wszystko to w jednym celu,powrót antynarodowych rządów do władzy,które,już wiemy,potrafią sprzedawać rację stanu,kim że on jest,może to Niemiecki patriota,albo Rosyjski.Strzeżcie się jego propagandy,on nadaje jak zaprogramowany,czerpiąc info ze stron lewacko-libertyńskich,z kapitałem zachodnim,obszczekujących Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Jak gen Błasik straszył żony tych co zginęli w katastrofie w Mirosławcu, że kontakty z mediami będą skutkować problemami z wypłatą odszkodowań to była pomoc psychologiczna czy zastraszanie?

Jak potraktował rodziny kolegów i podwładnych, tak przyroda mu odpłaciła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Staszek - Duży może wiecej i nic tego nie zmieni. Tupanie krótkimi nóżkami nic nie daje. Chęci PIS do reformowania unii to tak jakby twój pracownik chciał rządzić twoim gospodarstwem. 

 

Od kiedy jesteśmy pracownikiem w UE no chyba że za Tuska to i owszem dziś jesteśmy znaczącym się krajem z którym trzeba się liczyć i tacy ludzie jak Schulz i nni jego pokroju muszą to przyjąć do wiadomości to nie my potrzebujemy UE to ona potrzebuje nas tylko dlatego nas do nie brali dobrze o tym wiesz i zaklinanie żeczywistości nic tu n ie da B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

maj- 

cyt- "To dlatego gospodarka hamuje"

aktualny z wrzesnia

cyt "Polska gospodarka w dobrej kondycji"

To w końcu hamuje , czy jest w dobrej kondycji , bo jedno wyklucza drugie.

Nie wiem czy ty rozumiesz , ale ja rozumiem ciebie.

Jesteś jak wsza , która budząc się codziennie rano , ujada na żywiciela,który umył glowę i ją wyczesał .

Fascynuje cię kołtun na łbie , brud , smród.i ubóstwo

Mętne środowisko w którym dobrze się czujesz.

Polska wiele takim zawdzięcza .

Tyle że nieszczęść.

głupku inwestycje hamują i  te pobożne życzenia z twego linku niczego nie zmieniają 

mało tego prognoza inflacji zamiast deflacji to raczej nie wzrost  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj