nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

wdaniel    52

Ani PO ani PiS niczemu nie winne. Ceny paliw i płodów rolnych dyktują rynki międzynarodowe a nie "minister pod ścianę podstawiony"

To po jakiego importują zamiast swojemu dać zarobić? Dlaczego w Niemczech potrafią do płodów rolnych i do żywca dopłacać? A teraz nawet ODR - podlegają ministrowi rolnictwa, a nie jak do tej pory wojewodzie, bo Duda już podpisał.

 

Powtórzę to, co już pisałem, w 2012 jak pszenica szła po 1000zł albo w 2013 jak była jeszcze po 800zł to też sądziłeś że sprzedajesz za "psi grosz" to co wyprodukowałeś ?? Bo piszesz że ciągle mało Ci płacą na skupach, a Ja Ci przedstawiłem że po 2004 roku płacą przeciętnie więcej niż przed akcesją. No ale Tobie żeby się usprawiedliwić wystarczy frustracja że twoje 50 zł coraz mniej warte...

Z tego, co widzę, to ty żyjesz tylko chwilą. Pszenicy sieję tylko 40 arów, bo nie mam pól na pszenicę. Większość uprawy to żyto, bo to na 6-stej klasie jeszcze w miarę dobrze rośnie. W zeszłym roku sprzedawałem żyto po 450zł. Jak się wczoraj dowiadywałem, to u nas jest po 460zl. Plon w granicach 4,5 tony z ha. Ja rozumiem, że jak ktoś ma 600hektarów, to może obstawiać, że jak po odliczeniu kosztów uprawy, siewu, nawozów i oprysków łącznie z koszeniem zarobi 50zł na każdym hektarze, to będzie gospodarstwo rentowne. Ty się uczepiłeś znowu jednego - już ci napisałem, byś czytał ze zrozumieniem. A pamiętasz chociaż czego dotyczyło te 50zł, o które się rzucasz i dlaczego to porównanie dałem? Odpowiedz sobie na to pytanie, a wtedy dopiero dyskutuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Dlatego jest to temat dla Hardcorów

@palacyk , jak zobaczyłem twój login to przypomniała mi się bajka z mojej młodości , "Pałacyk i latarenka"

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Praca w przypadku Kościoła Katolickiego w Polsce ?? Manipulowanie ludzkimi umysłami i sumieniami nazywasz pracą ?? Nie ośmieszaj się. Odnosił się do ogółu kleru, to fakt. Ale to Polscy biskupi jeżdżą luksusowymi samochodami w Papież Volkswagenem Golfem albo Fordem Focusem, więc do kogo się to tyczyło ??

 

Ani PO ani PiS niczemu nie winne. Ceny paliw i płodów rolnych dyktują rynki międzynarodowe a nie "minister pod ścianę podstawiony", co zresztą sam udowodniłeś pisząc że nawet jeśli się tak działo, to skok był chwilowy. Powtórzę to, co już pisałem, w 2012 jak pszenica szła po 1000zł albo w 2013 jak była jeszcze po 800zł to też sądziłeś że sprzedajesz za "psi grosz" to co wyprodukowałeś ?? Bo piszesz że ciągle mało Ci płacą na skupach, a Ja Ci przedstawiłem że po 2004 roku płacą przeciętnie więcej niż przed akcesją. No ale Tobie żeby się usprawiedliwić wystarczy frustracja że twoje 50 zł coraz mniej warte...

 

Taki idiota jak Ty to tylko na wyrobnika się nadaje nie potrafiszefektywnie pracować dobrze że ktoś Ci da na kromkę chleba ;):P  :P  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no zobacz i kto to mówi , ten co łapki wyciąga  po kromkę chleba  :D  :D  :D

staszek szanuj się chłopie bo naprawdę twoje zidiocenie jest żałosne ;)  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No raczej Twoje dziwi mnie że ktoś taki jak Ty ma potomstwo wogóle ;) czy Jesteś taki głupi w rzeczywistości czy tylko udajesz? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  nie no staszek  tobie się wydaje że to straszny sukces że masz 

  teraz tylko łapki wyciągniesz i gitara  ;)

   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Raz po raz wchodzę na ten temat właściwie nie ma o czym pisać ,temat Andrzej Duda najlepszy prezydent dla rolników ,tylko czy ten człowiek  cokolwiek wie o rolnictwie ,teraz mamy centrum żniw pogoda deszczowa ,ceny pszenicy są rejony że poniżej 500 zł tona ,o czym prezydent mówi w telewizji o szczycie Nato ,dni młodzieży ,jak bardziej skłócić się z Rosją aby zachód i ameryka była zadowolona a że robotnik rolnik jest tą polityką gnębiony to mało ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

  nie no staszek  tobie się wydaje że to straszny sukces że masz 

  teraz tylko łapki wyciągniesz i gitara  ;)

 

Ja biorę tylko to co każdemu się należy nie to co Ty B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No i wda dobre newsy. Duda oszukał frankowiczów. Żadnych obiecanych przewalutowań nie będzie. Dla mnie to dobra wiadomość. Gorsza dla frnakowiczów i Dudy, który ich oszukał. Druga dobra wiadomość to to,że z tvp wyleciał Kurski. Dobra zmiana w kraju a sondaże spadają. Tak samo jak spada oglądalność tvp. W lipcu fakty obejrzało więcej ludzi niż wiadomości i teleexpress. Ale czemu się dziwić ludzie tej zakłamanej telewizji oglądać nie chcą. To i Kurski poleciał. Bo jak można oglądać kłamców, którzy w teleexpresie podają, że każdy Polak dostanie 6 tys z racji przejęcia środków z ofe. Sondaże pisu w dół, oglądalność tvp w dół i Kurski w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

No i wda dobre newsy. Duda oszukał frankowiczów. Żadnych obiecanych przewalutowań nie będzie. Dla mnie to dobra wiadomość. Gorsza dla frnakowiczów i Dudy, który ich oszukał. Druga dobra wiadomość to to,że z tvp wyleciał Kurski. Dobra zmiana w kraju a sondaże spadają. Tak samo jak spada oglądalność tvp. W lipcu fakty obejrzało więcej ludzi niż wiadomości i teleexpress. Ale czemu się dziwić ludzie tej zakłamanej telewizji oglądać nie chcą. To i Kurski poleciał. Bo jak można oglądać kłamców, którzy w teleexpresie podają, że każdy Polak dostanie 6 tys z racji przejęcia środków z ofe. Sondaże pisu w dół, oglądalność tvp w dół i Kurski w dół.

 

Tvn cuda wyprawia ,nawet dziennikarze w śmietnikach grzebią ;Wyłącz TVN ,włącz myślenie;

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Komu te śmieszne hasła wciskasz? Tobie wcisnęli i myślisz, że wszyscy tacy? Oglądalność tvp spada i tego nikt nie zmieni. Bardzo wielu ludzi, których znam łącznie ze mną ogląda i fakty i wiadomości. I widzi tą zakłamaną tvp. Nawet znajomi co głosowali na pis i nie raz z nimi się o wyczyny pisu spierałem przyznali i to sami, że najbardziej nie obiektywni dziennikarze są teraz w tvp.

Tak więc odpuść durne hasło bo tylko śmiech wzbudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Najgorsze że oni się rodzą! !!!! Żeby można ich na flancować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Komu te śmieszne hasła wciskasz? Tobie wcisnęli i myślisz, że wszyscy tacy? Oglądalność tvp spada i tego nikt nie zmieni. Bardzo wielu ludzi, których znam łącznie ze mną ogląda i fakty i wiadomości. I widzi tą zakłamaną tvp. Nawet znajomi co głosowali na pis i nie raz z nimi się o wyczyny pisu spierałem przyznali i to sami, że najbardziej nie obiektywni dziennikarze są teraz w tvp.

Tak więc odpuść durne hasło bo tylko śmiech wzbudza.

 

A w TVN jacy są ? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Kurski jak Kurski , problem w tym kto wpadł na pomysł żeby go wywalić. Jeżeli to moja ulubiona Lichocka, to miej Boże w opiece TV, bo aż boję się pomyśleć kto przyjdzie na miejsce Kurskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

prezes obudzil sie w poludnie i podobno odwolal odwolanie- wystarczy pare minut posluchac lichockiej i czlowieka bierze obrzydzenie do kobiet ktore  duzo gadaja a malo mysla...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Staszek w tvn nawet za Tuska takich durnot jak to, że każdy obywatel dostanie po 6 tys nie mówili. Nigdzie nie ma niezależnych dziennikarzy. Lub jest ich naprawdę bardzo nie wielu. Ale takich głupot jak w tvp nigdzie nie gadają. Dowód jest banalny. Ludzie tego oglądać nie chcą.  Zawsze wiadomości prowadziły w rankingach oglądalności przed faktami i wydarzeniami. Teraz nastąpiła dobra zmiana.

Kurskiego zwolnił prezes.Oczywiście na wniosek jakiejś tam posłanki to się odbyło. Ale w pisie tak to działa.  Przecież kierownictwo tej partii nie przyzna oficjalnie, że jest z niego nie zadowolone bo za słabo wciska ludziom kit i oglądać tvp nikt nie chce.

Powód jest banalny tak jak pisałem słabnące sondaże pisu. Oraz spadająca oglądalność. No i dodac można, że przecież w pisie są swoi łasy takich stanowisk. A Kurski nie jest członkiem żadnej partii tworzącej rządzącą koalicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

hubertus twoje motto ;żeby było tak jak było ;takiego kłamcy jak Tusk i Kopacz to nikt nie pokona i w sterowaniu propagandą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Żeby było tak jak było to jest motto pisu. Nie ma się co oszukiwać. Zadłużenie Polski rośnie w tempie 15 milionów na godzinę. Jeszcze parę miesięcy temu krzyczeliście jak to po zadłużyła Polskę. Pis robi dokładnie to samo. Nawet Kurski wziął wzór i postanowił żyć na kredyt. Tvp zaciągnęła na wypłatę pensji 300 milionów złotych kredytu. Za to między innymi wyleciał. Do tego prywata i kolesiostwo. I jest dokładnie żeby było tak jak było. Ludziom tołkuje się o jakiejś dobrej zmianie a jest to samo. Jakso nie krzyczycie, że pis zadłuża Polskę.  A tempo zadłużania jest nie gorsze jak za po.

PS Tuska nigdy nie lubiłem i nie lubię. Ale on nigdy nie kłamał jak tvp, że da każdemu po 6 tysięcy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

To po jakiego importują zamiast swojemu dać zarobić? Dlaczego w Niemczech potrafią do płodów rolnych i do żywca dopłacać? A teraz nawet ODR - podlegają ministrowi rolnictwa, a nie jak do tej pory wojewodzie, bo Duda już podpisał.

 

Z tego, co widzę, to ty żyjesz tylko chwilą. Pszenicy sieję tylko 40 arów, bo nie mam pól na pszenicę. Większość uprawy to żyto, bo to na 6-stej klasie jeszcze w miarę dobrze rośnie. W zeszłym roku sprzedawałem żyto po 450zł. Jak się wczoraj dowiadywałem, to u nas jest po 460zl. Plon w granicach 4,5 tony z ha. Ja rozumiem, że jak ktoś ma 600hektarów, to może obstawiać, że jak po odliczeniu kosztów uprawy, siewu, nawozów i oprysków łącznie z koszeniem zarobi 50zł na każdym hektarze, to będzie gospodarstwo rentowne. Ty się uczepiłeś znowu jednego - już ci napisałem, byś czytał ze zrozumieniem. A pamiętasz chociaż czego dotyczyło te 50zł, o które się rzucasz i dlaczego to porównanie dałem? Odpowiedz sobie na to pytanie, a wtedy dopiero dyskutuj.

A ile jest chłopie tego importu ?? Porównaj z produkcją naszego kraju w skali roku to zrozumiesz że import zbóż nie jest żadnym zagrożeniem. Co do twoich ziem, no cóż, przykro mi że masz takie słabe, ja mam tylko trochę VI klasy, reszta III i II. Nie będę się rozpisywał o rentowności, jak by mi się nie opłacało, to bym tego nie robił, proste. Nie ma co liczyć że ktoś Ci kupi żyto po 800-1000 zł ...

 

Taki idiota jak Ty to tylko na wyrobnika się nadaje nie potrafiszefektywnie pracować dobrze że ktoś Ci da na kromkę chleba ;):P  :P  :P

Mi tam nikt nie daje, pracuję, zarabiam i nie oczekuję że coś mi się należy bo jestem i żyję. A powiedz mi na kogo Ty się nadajesz ??

Raz po raz wchodzę na ten temat właściwie nie ma o czym pisać ,temat Andrzej Duda najlepszy prezydent dla rolników ,tylko czy ten człowiek  cokolwiek wie o rolnictwie ,teraz mamy centrum żniw pogoda deszczowa ,ceny pszenicy są rejony że poniżej 500 zł tona ,o czym prezydent mówi w telewizji o szczycie Nato ,dni młodzieży ,jak bardziej skłócić się z Rosją aby zachód i ameryka była zadowolona a że robotnik rolnik jest tą polityką gnębiony to mało ważne

Zapomniałeś dodać że PAD cały czas spełnia swoją funkcję, czyli podpisuje wszystko jak leci co mu Jarek pod nos poda.

 

Ja biorę tylko to co każdemu się należy nie to co Ty B)

To wypisz co Ci się "należy" ??

 

Tvn cuda wyprawia ,nawet dziennikarze w śmietnikach grzebią ;Wyłącz TVN ,włącz myślenie;

 Czyli co mamy włączyć ?? TVPis, TV Trwam czy może Frondę przeczytać ??

 

Komu te śmieszne hasła wciskasz? Tobie wcisnęli i myślisz, że wszyscy tacy? Oglądalność tvp spada i tego nikt nie zmieni. Bardzo wielu ludzi, których znam łącznie ze mną ogląda i fakty i wiadomości. I widzi tą zakłamaną tvp. Nawet znajomi co głosowali na pis i nie raz z nimi się o wyczyny pisu spierałem przyznali i to sami, że najbardziej nie obiektywni dziennikarze są teraz w tvp.

Tak więc odpuść durne hasło bo tylko śmiech wzbudza.

Na tyle spada, że Kurski popadł w niełaskę Jarka. Jak za komuny, władza działa od górnie, chyba nie rozumiejąc że ludzie TVP olali, tym bardziej że zostali zmuszeni to opłacać.

 

A w TVN jacy są ? :P :P :P

 Bardziej obiektywni niż w TVPis, bo TVN nie ma możliwości zmuszenia obywateli do płacenia za to co robi, ani też nie utrzyma się z "dobrowolnych" datków swoich wiernych.

 

hubertus twoje motto ;żeby było tak jak było ;takiego kłamcy jak Tusk i Kopacz to nikt nie pokona i w sterowaniu propagandą .

Statystyki oglądalności TVP tylko na to wskazują, jacy prawdomówni są Prawi i Sprawiedliwi. Ale co tam, jeśli fakty są przeciwko nam, to tym gorzej dla faktów, co nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tylko sie nie zaczynajcie bic,bo jak to tak z limem pod okiem chodzic :)

Kazdy ma z Was swoje racje, Krytykujecie innych. A czy sami jestescie idealni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

- Po raz kolejny wyrażam moją wdzięczność Prezydentowi Polski, innym przedstawicielom władz, kardynałowi arcybiskupowi Krakowa i całemu Episkopatowi Polski oraz tym wszystkim, którzy na różne sposoby przygotowali i sprawili, że stało się możliwe to wydarzenie, które dało Polsce, Europie i światu znak żywej wiary, znak braterstwa i pokoju - oświadczył Franciszek.

 

zapomniał podziękować sekcie Antypisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daj spokój oni tylko podnoszą sprawy dla nich wygodne B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 a co tu jest niewygodnego ? 

 kto rządzi w Krakowie?  jakie to władze ? 

 

jeden głupek popiera drugiego a ten pierwszy niczego mądrego nie wymyślił.. jak zwykle   :D  :D  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@nie a co miał powiedzieć? To zwyczajowe słowa. Miał powiedzieć, że go Szydło oszukała z tymi uchodźcami. Dyplomatycznie podziękował i tyle. Zresztą ŚDM zaplanowane były już za PO. W Krakowie rządzi PO. PiS też miał udział w przygotowaniach. Co tu jest wygodnego lub nie? Państwo uroczystości sfinansowało. Na pakietach dla wolontariuszy ktoś zarobił. Raczej państwo ich nie sprzedawało. W Świat pójdzie rozgłos zaraz przyćmiony przez Olimpiadę. A o samym przekazie wielu chce jak najszybciej zapomnieć. Zwłaszcza władza, której jako katolickiej wiele słów papieża było nie po myśli. Jak tak o tych ŚDM pogadać to wyjdzie, że dla pisu były bardziej nie wygodne niż dla nas czy po.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj