nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3047

pamietajcie ze te dwie witryny, w ktore tak wierzycie sa wlasnoscia pisu i skokow. i to cala prawda o ich niezaleznosci,  kolejny skok przejal bank-400 mln strat, a to nie jest jeszcze polowa roku, caly ten niby spoldzielczy biznes niedlugo padnie, zostana moze ze 4 w jakiej takiej sytuacji- wartosc upadlosci przekroczy wszystkie afery po-psl i taki bedzie koszt poparcia finansowego dobrej zmiany prze biereckiego, bez tej calej finansowo-propagandowej machiny pis by nie wygral wyborow a teraz nam wszystkim przyjdzie splacac dlug polityczny, przy tym marne kilkadziesiat milionow dla szamana z torunia to pryszcz..

 

ela zapomnialas zalajkowac post 7101 staszka-oj bedzie sie gniewal, kur.a gimbaza normalnie, wzajemnie sie lajkuja ,to chyba brak jakiegokolwiek poczucia wlasnej wartosci, normalnie wzorowy elektorat pisu. :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

W końcu to pis mocno protestował, gdy po objęła działalność skoków bankowym funduszem gwarancyjnym. Który zwrócił ludziom pieniądze stracone w przekręcie pod nazwą skok. Gdyby nie to dzisiaj poszkodowanych było by znacznie więcej na znacznie większe sumy niż w amber gold. To dlatego posłowie pisu tak szybko przestali domagać się komisji śledczej w sprawie amber gold. Gdy opozycja powiedziała, aby komisja zajęła się również skokami. Widać na co poszyły te miliardy wypompowane przez bieleckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

ela zapomnialas zalajkowac post 7101 staszka-oj bedzie sie gniewal, kur.a gimbaza normalnie, wzajemnie sie lajkuja ,to chyba brak jakiegokolwiek poczucia wlasnej wartosci, normalnie wzorowy elektorat pisu. :D  :D  :D

Tzw. klub wzajemnej adoracji ^^ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Tzw. klub wzajemnej adoracji ^^ .

 

Ty za to nie dostajesz żadnych laików ,PO nie zapewnia tego ,bo ludzie z forum mają rozum i widzą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
Napisano (edytowany)

Ty czerpiesz satysfakcję z informacji że ktoś jest gorszy, głupszy czy coś się komuś nie udało zamiast pokazywać pozytywy obecnej władzy. Faktem jest że ciężko coś znaleźć i cytowana tuba propagandowa PIS głównie oczernia poprzedników. Jak mawiał klasyk "ciemny lud to kupi" i jak widać kupuje. Czytujesz cokolwiek innego niż PISowe media?  

 

@ela - macie poczucie misji ratowania Polski i jako lepszy sort się wspieracie lajkami . Nowa świecka tradycja ale skoro wam pasuje nawet wbrew rozsądkowi lub faktom to zalatuje sekciarstwem lub wyższym poziomem świadomości czego my jako gorszy sort nie pojmujemy

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pamietajcie ze te dwie witryny, w ktore tak wierzycie sa wlasnoscia pisu i skokow. i to cala prawda o ich niezaleznosci,  kolejny skok przejal bank-400 mln strat, a to nie jest jeszcze polowa roku, caly ten niby spoldzielczy biznes niedlugo padnie, zostana moze ze 4 w jakiej takiej sytuacji- wartosc upadlosci przekroczy wszystkie afery po-psl i taki bedzie koszt poparcia finansowego dobrej zmiany prze biereckiego, bez tej calej finansowo-propagandowej machiny pis by nie wygral wyborow a teraz nam wszystkim przyjdzie splacac dlug polityczny, przy tym marne kilkadziesiat milionow dla szamana z torunia to pryszcz..

 

ela zapomnialas zalajkowac post 7101 staszka-oj bedzie sie gniewal, kur.a gimbaza normalnie, wzajemnie sie lajkuja ,to chyba brak jakiegokolwiek poczucia wlasnej wartosci, normalnie wzorowy elektorat pisu. :D  :D  :D

 

No Wam nikt nie lajkuje ale te parę groszy ze składek to pewnie na koniec miesiąca przeleją jak będziecie dobrze ujadać ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

A ja zawsze myślałem że płacą ci co są obecnie przy korycie a nie ci których tam nie ma :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

ja mam wolny jeden chlewik i moge przyjac paru zwolennikow pisu ktorzy sie jeszcze nie dorwali do koryta-korytko bedzie co prawda ubogie bo zboze mi sie konczy a do zniw troche brakuje, ale za to darmowe, w przyplywie dobrego humoru moge ich nawet wypuszczac na wolny wybieg, zeby zobaczyli jak wyglada polska a, konieczne szczepienia i aktualna ksiazeczka sanepidu B)  B)  B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Skoro to co zamieszczamy na Forum u was lewaków powoduje tak wielki bul ( ;) ) i niepokój . To włączenie funkcji - ignoruj - przyczyni się do uspokojenia waszych zszarganych nerwów .I umożliwi wam powrót do Po-wskiego Matrixa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
Napisano (edytowany)

BÓL!!!! chyba że to jakiś skrót?

PIS to wg ciebie prawica?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

W tym kraju podział na lewica/prawica jest na podstawie poglądów obyczajowych. Nawet papież Franciszek to już lewak według narodowców. Na FB Kowalskiego były wpisy aby przez to się pozbyć papieża. Jeszcze trochę a polski kościół dokona schizmy.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

BÓL!!!! chyba że to jakiś skrót?

 

No nie wierzę ,że tego nie załapałeś :D  :D  :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Kalanie języka ojczystego prawdziwemu patriocie nie uchodzi.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

To była parafraza .Jak mniemałem ogólnie zrozumiała .Lecz niestety przeceniam inteligencję niektórych z was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

O ile wiem w naszym języku błędów nie dopuszcza się w żadnym wypadku, podoble jak zaczynania zdania od "lecz"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ty za to nie dostajesz żadnych laików ,PO nie zapewnia tego ,bo ludzie z forum mają rozum i widzą

Nie dostaję bo nie oczekuję, piszę po to by wyrażać swoje poglądy i argumentować ich słuszność, nie po to żeby "mnie lubili" .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

Kalanie języka ojczystego prawdziwemu patriocie nie uchodzi.

Masz na myśli byłego prezydenta ? 

Co do "O ile wiem w naszym języku błędów nie dopuszcza się w żadnym wypadku, podoble jak zaczynania zdania od "lecz"", to są tu tacy którzy Polska piszą z małej litery i jakoś dziwnie Ci to do tej pory nie przeszkadzało.

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Przeszkadza, ale  obywatele lepszego sortu, dumni patrioci, mający rację jedyną powinni chyba  poziom trzymać. Dodatkowo dostosowałem poziom do @wojtek który notorycznie "zachwyca:" się jak to komuś coś nie wyszło, więc robie to samo w stosunku do niego.Wiem że to nie ładnie ale może coś pojmie.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

ja na szczescie jestem polakiem najgorszego sortu i to pelniacym obowiazki polaka, wiem moge sobie spokojnie pisac polska z malej litery i nieuzywac polskich znakow-co za ulga.

co prawda ja i moi przodkowe pelnimy ten obowiazek juz z 500 lat ale to tylko chwila w historii tego dumnego kraju..

 

z tego co napisalem tylko pojedyncze slowa nie sa podkreslone przez program korektorski-ale mi to jakos nie przeszkadza. :P  :P  :P

 

 wracajac do tematu-prezydent po paru dniach sie objawil, i to na chwile- w arlamowie bardzo mu sie spieszylo-na narty czy co ? nawet w kosciele nie byl ,cos dziwnego. :rolleyes:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Skoro to co zamieszczamy na Forum u was lewaków powoduje tak wielki bul ( ;) ) i niepokój . To włączenie funkcji - ignoruj - przyczyni się do uspokojenia waszych zszarganych nerwów .I umożliwi wam powrót do Po-wskiego Matrixa .

 

Napisał lewak popierający partię o najbardziej lewicowym programie będącą w sejmie.

Co pisiorom zrobił Polański? Po pierwsze ta kobieta nic do niego nie ma i chce, aby sprawie dać spokój. Po drugie Polański jest polskim obywatelem a włąsnych obywateli się nie wydaje obcym krajom. Po trzecie amerykanie olali Ziobrę gdy chciał ściągnąć Mazura. Więc w czyim interesie działa tu ZIobro polskim czy amerykańskim?

No i jak zwykle nikt z obrońćó pisu nie odniósł się do konkretów o jakie pytał @Krassus. Ciężko merytorycznie dyskutować. Tylko dyrdymały wklejać najłatwiej.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Polański to temat zastępczy dla ludu pracujacego, żeby za szybko się nie połapali że kasa pusta jak bęben. Igrzyska dla ciemnoty i tyle


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj