nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Jak mogą zwrócić, skoro jak sam piszesz zabrały je na podatek bankowy. To nie jest rzekomy podatek. Ponieważ on został wprowadzony i jest i działa. Więc odpowiedź brzmi nigdy.

 

 

Został wprowadzony ? A pisaliście że nie ponadto nie objął BS a tam też opłaty wzrosły B) więc wzrost opłat nie ma nic wspólnego z podatkiem ale co tam najlepioejj na PiS wszystko zwalić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

chyba mówisz o sobie bo masz tv zarejestrowany na babcię :) jak taki mały cwaniaczek

nie potrafisz przyznać się, że piszesz głupoty zasłyszane u antypisu i że abonament będzie zmniejszony, i boli cię, że twoja ukochana po tylko podnosiła podatki i obciążenia dla ludzi

 

PISocjalisci zmniejszą podatki? jak? gdzie? kiedy? komu?

 

 

Został wprowadzony ? A pisaliście że nie ponadto nie objął BS a tam też opłaty wzrosły B) więc wzrost opłat nie ma nic wspólnego z podatkiem ale co tam najlepioejj na PiS wszystko zwalić :D :D

Moje dzieci w wieku ok 10 lat w takich ptzypadkach mówią "Łłeeeeee jaki głuuupiii!" Co niniejszym ci dedykuje!

Nawet jak nie objął BS to zdrowy rozsądek nakazuje by podnieść opłaty bo inni podnieśli. Sprzedajesz pszenice po 500 jak wszyscy inni sprzedaja po 600?

 

Twoi idole na fali  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zmiana-nazw-ulic-ustawa-dekomunizacyjna-w,185,0,2071993.html

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

chyba mówisz o sobie bo masz tv zarejestrowany na babcię :) jak taki mały cwaniaczek

nie potrafisz przyznać się, że piszesz głupoty zasłyszane u antypisu i że abonament będzie zmniejszony, i boli cię, że twoja ukochana po tylko podnosiła podatki i obciążenia dla ludzi

 

kiedy pis podniósł cenę prądu lub kiedy to zrobi- podasz datę czy 

przecież dla po to pan i władca, któremu trzeba lizać buty

takie to są twoje argumenty?

kolejny mocny argument :)

 

 

zaradkiewicz przedstawił opinię prawną a nie swoje poglądy polityczne, ale dla takich sekciarzy antypisu jak ty, każdy kto nie z nami ten przeciw nam

 

autonomia i demokracja jest tylko wtedy gdy rządzi po

 

Niestety nie mam już babć i dziadków w rodzinie. Ani żadnych kombatantów czy innych, którym przysługuje zniżka czy tam zwolnienie z abonamentu. Ale  może jest nadzieja, że nowa ustawa będzie dziurawa jak sito. Abonament ma być na jeden licznik w rodzinie. Jeśli rodzina ma kilka domów/liczników i nawet mieszkają w tych kilku na raz a zameldowani są w jednym. To kto będzie wiedział czy mieszkają w kilku czy w jednym. I od ilu liczników pobierać abonament. Z drugiej strony jak pozyskać dane kto ma być zwolniony a kto nie. Nie wspominam już o tym, że liczniki na babcie będą przepisywać.

Ja nigdzie nie napisałem, że pis podniósł ceny prądu. Ale po tym co wyprawiają z Grupą Górniczą złożoną z nierentownych kopalń, którą wrzucili na plecy energetyce jest to całkiem realne. Do tego dochodzi zapowiadany podatek od korzystania z wody. Uważasz inaczej to odpowiedz w końcu konkretnie na pytanie. Skąd energetyka weźmie kasę na dotowanie nie rentownych kopalni? Zwłaszcza, gdy sama mam spore zaległości modernizacyjne. Konsekwentnie unikasz odpowiedzi na to pytanie.

 

 

Został wprowadzony ? A pisaliście że nie ponadto nie objął BS a tam też opłaty wzrosły B) więc wzrost opłat nie ma nic wspólnego z podatkiem ale co tam najlepioejj na PiS wszystko zwalić :D :D

 

Staszek to, że nie rozumiesz co czytasz i nie rozumiesz co piszesz to fakt powszechnie znany na tym forum. Gdzie ja napisałem, że podatek bankowy nie został wprowadzony? Masz sklerozę w dodatku. Bo już nie pamiętasz jak dyskutowaliśmy o tym gdzieś w lutym. Wtedy to pisałem, że podatek bankowy wprowadzono i zamiast uderzyć w zachodnie banki uderzył  on w polskich obywateli. Bo wiele opłat związanych z bankowością poszło do góry. Sam w końcu przyznałeś, że koszta przerzucane są na klienta. A teraz co nie pamiętasz? Jeszcze raz ci napiszę jak chcesz Podatek bankowy jest i działa. Zachodnie banki przerzuciły go na nas klientów. I tej kasy nigdy nikt nam nie zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To w czym problem niech klienci przeniosą się do BS i wszyscy na tym skorzystamy a zachodnie banki mam gdzieś  :P :P do szczęścia nie są nam potrzebne no ale jak ktoś woli płacić więcej zabraniać mu nie mogę ;)


PISocjalisci zmniejszą podatki? jak? gdzie? kiedy? komu?

 

Moje dzieci w wieku ok 10 lat w takich ptzypadkach mówią "Łłeeeeee jaki głuuupiii!" Co niniejszym ci dedykuje!

Nawet jak nie objął BS to zdrowy rozsądek nakazuje by podnieść opłaty bo inni podnieśli. Sprzedajesz pszenice po 500 jak wszyscy inni sprzedaja po 600?

 

Twoi idole na fali  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zmiana-nazw-ulic-ustawa-dekomunizacyjna-w,185,0,2071993.html

 

Ciekawe wizje tu roztaczasz ;) ;) jakoś nie widzę że ceny w sklepach obniżają bo w innym jest taniej co do dzieci Twoich to się nie wypowiem jaki ojciec takie dzieci ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

BS mają za małą strukturę, za mało kapitału by przyjąć więcej klientów więc nie będą ich zachęcać niższymi opłatami. Ustalą opłaty adekwatnie do rynku a nie płacąc bankowego po prostu zrealizują wyższe zyski.

Jak nie widzisz dostosowywania cen do konkurencji to może ty żyjesz w Korei Płn ? Jeśli w składzie budowlanym masz cement w cenie x a w kolejnym 10% drożej to większość klientów wybiera taniej więc droższy albo się dostosuje albo zamyka interes. Tak samo jest z elektroniką, jedzeniem, maszynami rolniczymi, czy autami..

Jak wszyscy sprzedają pszeniczkę po 500 to jak chcesz sprzedać po 600? Albo obniżysz cenę albo zostaniesz z towarem.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

BS wielu nie wie co to jest. Zgadza się BS nawet gdyby chciał nie był by w stanie przejąć całej klienteli innych banków. Oni po prostu walczą o utrzymanie się na runku, więc są tańsi. Poza tym nie wiem czy mają wiele z usług, które posiadają wielkie banki np PKO BP czy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co to za usługgi posiadają inne banki :P :P BS mają się dobrze co to za ciemny naród co n ie wie że BS to praktycznie jedyne jeszcze Polskie banki B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Dobrze ze będzie u nas brygada NATO. Będą nas mogli ochronić przed grupką ruskich motocyklistów :blink:. Jak nasze śilne sprawne służby ministrów Błaszczaka, i Macierewicza nie  mogą zapewnić transferu 200-300 motocykli z punktu A do punktu B to może faktycznie to pańswo istnieje teoretycznie?  Proponuje nie wpuszczać ruskich autokarów bo moga to być zorganizowane grupy komandosów do działań dywersyjnych przebranych za baby i dzieci

Całkiem niegłupi wywiad  - http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Do-Rzeczy-Prof-Boguslaw-Wolniewicz-Polacy-tylko-zrec-sie-ze-soba-potrafia,wid,18298612,wiadomosc.html?ticaid=116ee2


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

szybko otrzezwial,podobnie jak staniszkis-teraz kolej na staszka i ele, choc to nie ta liga intelektualna, ale zawsze trzeba miec nadzieje.

 

a co u marionetki i broszki zwanej "eksperymentem", jakos sie ostatnio malo udzielaja- pad juz zakonczyl swoja misje, zlozyl dwa projekty,ktore nie wiadomo czy wejda w zycie i teraz moze sie pod "zyrandolem" rozlozyc  z laptopem i pisac z "lesnym ruchadlem", a "eksperyment" - do lipca jeszcze potrwa i skonczy jak marcinkiewicz-pamietacie kto to.

 

a gorale sie modla ze "ruscy" na wywczasy tlumnie przyjezdzali, chyba dzisiaj prawoslawni i grekokatolicy maja wielkanoc-ulman dobrze gdzies napisali.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szkodas że jedni 8 lat czekali na otrzezwienie :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

wiesz jaka jest najwazniejsza polityczna roznica miedzy toba a mna -ty jeszcze wierzysz w prawych i sprawiedliwych a ja od dawna nie mam  zadnych zludzen-tak juz od 25 lat.......

 

obrazowo to ci wyjasnie, tak zeby nawet najwierniejszy sluga prezesa zrozumial- gdy idziesz do klubu gejowskiego to wiesz dokladnie po co, a gdy na plebanie to czeka cie niespodzianka- skutki sa co prawda takie same -d.pa boli, ale taka wlasnie jest roznica miedzy rzadami po a pis, jedne i drugie sa do d.py ale jest roznica w stylu :P  :P  :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widać że macie już duże doświadczenie w tych sprawach :P :P B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Mamy na tyle dość doświadczenia, aby zrozumieć to co jest napisane między wierszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hm takie przepisy to obowiązywały całe lata 90 i nikt jakoś larum nie robił B)


Ponadto przepis nie dotyczy najbliższych a jeśli sprzedajesz obcym to chyba nie ma znaczenia kto jest kupcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534
Napisano (edytowany)

Nastepny otrzeźwiał    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,dziejesienazywo-Ryszard-Bugaj-zarty-sie-koncza-PiS-zmierza-w-kierunku-miekkiego-autorytaryzmu,wid,18298241,wiadomosc.html?ticaid=116eee

Dyktatura socjalistów?  To juz byo. Powrót do źródeł - komuniści bedą zadowoleni

 

Nic się nie zmieniło względem poprzednich rządów http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/przyjaciel_kaczynskiego_trafil_do_rady_nadzorczej_pge/128891

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Prezes Rzepliński nie dość, że postanowił być politykiem, to jest politykiem kiepskim. :) Na dość akademicki wywiad z dr. Zaradkiewiczem, szefem biura analiz Trybunału, mało kto zwróciłby uwagę. Na to, że wybitny specjalista z Trybunału mówi coś innego niż Rzepliński i za to chcą go wylać z pracy zwróci uwagę każdy. Rzepliński zdecydował się na mobbing wobec dr. Zaradkiewicza i to jest zadziwiające. To kończy czarno-białą narrację. :lol: I to jest wielki prezent dla PiS, a wielki kłopot dla KODeiny, Nowoczesnej i PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

zaradny-kiewicz poczul skad wiatr wieje-akurat od wegier powialo, i przedstawil swoja wizje konstytucji,jakos slabo osadzona w literze i duchu ustawy zasadniczej,  coz z pradem to wiecie co plynie..

wczoraj duda dokonal kolejnego cudu-zjednoczyl kibicow[podobnie jak kiedys szydlo], solidarnie go wygwizdali  :D  :D  :D .d.da matole- :P  :P  :P ,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Zdanie w sprawach danej instytucji zabiera publicznie jej szefostwo. Tylko ono ma prawo zabierać głos publicznie imieniu firmy czy instytucji. Nie wierzycie. Spróbujcie jako pracownik danej firmy czy instytucji wyjść przed szefa i jako fachowiec wygłosić swoje inne zdanie na forum publicznym Zobaczycie jak szef was pochwali. Przykładu nie trzeba daleko szukać. 10 kwietni a Duda mówił o wybaczeniu. To nie spodobało się prezesowi, który mówił o ukaraniu. A potem za to wybaczenie olał Dudę podając mu rękę od niechcenia przy powitaniu. Zaradkiewicz mógł sobie wygłosić swoje zdanie u cioci na imieninach lub w domu przy biedzie. Ale nie udzielając wywiadu na forum publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nie mógł oficjalnie w wywiadach itd,. Stanowisko instytucji reprezentuje szef. Pracownicy nie mogą publicznie wypowiadać zdania odrębnego od tego jakie prezentuje szef. Działa to nie tylko w TK. Jak mówiłem jak ktoś gdzieś pracuje może na własnej skórze sprawdzić. Tylko za konsekwencje nie ręczę. U cioci na imieninach czy przy obiedzie prywatnie mógł wyrazić swoje zdanie jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Toć tatuś Leszek nauczył go jak geszefty robić w biznesie a skąd pochodzi to jedynie badania DNA mogą stwierdzić ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

20 kwietnia Zaradkiewicz w TVP Info powiedział;  „Każdy sąd, a TK jest sądem, tyle że specyficznym, musi orzekać wg reguł, które ustala ustawodawca. To są chociażby reguły czysto formalne, przepisy dotyczące składów orzeczniczych. Konstytucja w wypadku żadnego sądu, ani Sądu Najwyższego, ani innych sądów, w tym Trybunału, takich reguł nie ustanawia. Ani konstytucja, ani żadna ustawa nie rozstrzyga, nie wskazuje organu kompetentnego, który miałby to rozstrzygać w sposób wiążący” 

 

a tak mówił rzepliński

Jest instrumentem wczesnego ostrzegania. Zespół autonomicznie, co wynika z tego, że zatrudniamy tam bardzo dobrych prawników i nie na konkretne polecenie prezesa, czy któregoś z sdziów, ale w sposób stały analizuje orzecznictwo Trybunału i ostrzega w momentach, w których pojawiają się, pojawiły się już po jakimś wyroku pewne odstępstwa od ustabilizowanej linii orzeczniczej

 

a teraz za to go zwolnił

 

tak wygląda demokracja wg Rzeplińskiego i hubertusa, tylko oni mają rację i mogą się wypowiadać na wszystkie tematy

i jeszcze oburzenie, że duda mówi innaczej niż kaczyński, przecież tak nie można, miał być marionetką, my się nie zgadzamy

Wydział Prawa UW stanie w obronie Zaradkiewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj