nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5531

Czy obok Komorowskiego stoi europoseł Rysio Czarnecki?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś PiS zapowiedział uszczelnienie vatu oj kwik wśród trzody się zrobi w najbliższym czasie kasy na 500 + nie zabraknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Zabraknie.  Uszczelniać to oni moga sobie kabinę prysznicową. Nie odmawiam im checi ale jak oni nie potrafią napisać ustawy bankowej czy marketowej to jak uszczelnią Vat?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nie ciesz się zawczasu. Podatek od sklepów, który miał uderzyć w zachodnie sieci też zapowiadali. Obniżenie wieku emerytalnego też zapowiadali. Jeszcze wiele innych. Podatek wyszło,, że uderzy w polskie sklepy najbardziej i utknął w ministerstwie. To samo ministerstwo finansów coraz głośniej mówi. Że z obniżeniem wieku emerytalnego może być problem. A  kasy wystarczy jedynie na zamrożenie podnoszenia tego wieku. Przy 66 latach dla mężczyzn i 61 dla kobiet. Obiecano pomoc dla Frankowiczów na którą nie ma pieniędzy. Tak samo jak obiecano podniesienie kwoty wolnej od podatku. No i obiecano 500 zł na każde dziecko a wyszło, że na drugie.

 

A to są jeszcze niemcy wschodnie? :D :D :P no ciekawych żeczy tu się dowiaduję może jeszcze CCzechosłowacja istnieje :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Są Niemcy Wschodnie tak jak jest Polska Wschodnia Północna Południowa itd. Nie przyszło ci do głowy, że nazwy Niemcy Wschodnie można użyć jako nazwy geograficznej opisującej położenie regionu kraju o którym dyskutujemy. Domyślni domyślili się też, że może chodzić o byłe NRD. Jak zwykle odpowiedź nie na temat w twoim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak tyle że tym wschodnim niemcom nie rośnie dług tak jak nam pomimo niby napływu tych środków z UE B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

@ staszek, dla Państwa lepiej jest mieć" trzy krowy" bo wszystkie one płacą ZUS , CIT więc zasilaja budzet i może zarobią choć część na te 500+. Jak trzeba wszystkim dać po 500 a zmniejszy się ilość zasilajacych budzet to jest to patologia i nie ma szans by starczyło grosza. 

Obrazowo rzecz ujmując Państwo jest za realizacją hasła " Kocham was krowy moje bo was doje!" i zależy im by dojnych było jak najwiecej a tu zapowiada się efekt odwrotny


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakby tak było to by nie dali tym wszystkim emerytom pracować chyba że w wolontariacie a jest zupełnie na odwrót B) Zlicytują majątek który nie ma pokrycia w dochodach to moment się kasa napełni ludzie to poprą a jednostki się nie liczą :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tak tyle że tym wschodnim niemcom nie rośnie dług tak jak nam pomimo niby napływu tych środków z UE B)

 

Na pewni tam dług tak szybko nie rośnie? Liczby co innego mówią.

https://www.google.pl/publicdata/explore?ds=ds22a34krhq5p_&met_y=gd_pc_gdp&idim=country:de:uk:fr&hl=pl&dl=pl#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=gd_pc_gdp&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=country_group&idim=country:de:pl&ifdim=country_group&hl=pl&dl=pl&ind=false


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Czy twierdzisz  że Państwo nie jest zainteresowane by jak najwięcej obywateli płaciło do budzetu ?

Wracając do analogii z krowami - karmić musisz wszystkie a tylko część daje mleko . To jest wg ciebie korzystne?

Podoba mi się zmiana retoryki - Zlicytują majątek który nie ma pokrycia w dochodach, spekulanci, siły wrogie Polsce, prowokacja, prasa niechętna władzy, wola narodu stoi ponad prawem, zdrajcy gorszy sort, wrogowie narodu - to jest KO-MU-NA i powrót bolszewizmu narodowego.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 i co tu takiego  ? dwaj ludzie rozmawiają jak dotrzeć do właścicielki i opowiedzieć jak brukowiec  mści się za przegrane procesy  

 kto tu łamie standardy ? jechanie po czyjś dzieciach to standard ?   czy tu omawiane są jakieś czyny przestępcze ? łapówki, wymuszenia itp . ?

    


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nam dług rośnie przez 500 i podobne. Nie koniecznie przez unię. Co do rozmowy Nie widzę nic złego. Nie powinni atakować córki Tuska córki Dudy czy tam czyjejś innej.  Graś miał kontakty to się poskarżył. Gdyby moją rodzinę atakowali za moją działalność. Jak bym mógł tez bym się poskarżył czy tam sprawę załatwił. B skoro naczelny stosuje chwyty poniżej pasa to z takiego samego chwytu dostał zapłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

przynajmniej  jakoś wyglądała  ;)

a gdzie teraz podziała się demokracja ? jest wola narodu  - 18 % z 33 mln uprawnionych 

pogarda i śmiech na sali  :D

 

 

 

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Ulman    5531

Powtórzę to co już pisałem - Dawno dawno temu w armii Jej Cesarskiej Mości gdy rekrutowali żołdaków dzielili ich na 4 grupy- inteligentni i pracowici, inteligentni i leniwi głupi i leniwi oraz głupi i pracowici. Ta ostatnia była grupą najwiekszego ryzyka i była najgroźniejsza dla tej organizacji. Właśnie ten rodzaj jest teraz przy władzy więc będzie masa bezsensownych działań , obwiniania wszystkiego i wszystkich dokoła nakładania coraz to nowych podatków by z nich  zadowolić szeroki elektorat nierobów.. Może cenzura wróci .....  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Fajne nagranie. Graś twierdzi, że atakowanie rządu przez media to coś normalnego bo inaczej się rządzącym w tyłkach poprzewraca ale atakowanie członków rodziny to już gruba przesada. Kulczyk mówi, że spróbuje dojść do wydawcy i z nim porozmawiać na ten temat. Nic szokującego czy łamiącego standardy demokracji.

 

A teraz poczytajmy media których właścicielem jest PiS czy Wiadomości na TVP... Tam też atakują członków rodzin tylko opozycji i ludzi którzy nie pasują do obecnej polityki.

I pada kolejny mit. Niemieckie media atakowały rząd PO.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

Heheh - jak uszczelnienie ma tak wyglądać - to moje gratulacje - główna zmiana konfiskata majątku i konieczność udowadniania legalności całego majątku nie od 200 tys wyłudzonego wat-u a od zera - raczej to bat na rolników vat-ców sprzedających na sąsiada ryczałtowca -  jak na mafię paliwową - dobra zmiana :) heheh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Teraz widać na tym forum propagandzistów PO ,CHORE ..... żeby te taśmy nazywać niczym, jak sterowano mediami,białoruś przy tym to pikuś i to była demokracja,jeszcze czelnośc pisać że o TVP ,SZCZURY NIE Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Jestem ciekawy opinii ekspertów z AF a szczególnie @staszka dlaczego Niemcy Wschodnie mimo 25 lat wolności i setek miliardów Euro są dalej sporo biedniejsze od reszty kraju. Przecież nie mieli tam Balcerowicza ani Tuska.

No to teraz wiem o co chodzi. No świat nie stoi w miejscu. Jak my kiedyś znajdziemy się w miejscu w którym dziś są Niemcy oni prawdopodobnie będą o wiele dalej. A tak z innej beczki. Polska od 1945 roku jaka była wiadomo, ale była jedna. Porównaj sobie wschód z zachodem. Też widać ciągle różnice mimo janosikowego i innych prób wyrównania. Są takie rzeczy które nie są jednoznacznie wytłumaczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Jeżeli kupię ruchomość bądź nieruchomość od człowieka wyłudzającego vat to również wchodzę w ten łańcuszek i  będę musiał udowadniać że nie jestem wielbłądem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj