nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Przemysł ciężki jest tak samo ważny dla kraju jak i wojsko, bo ma znaczenie strategiczne. Stocznie francuskie czy niemieckie było dotowane z państwowych pieniędzy. Co do kopalni to Niemcy marudza, że Polska musi ograniczać emisję CO2 , a tak naprawdę u nich się zwiększa. Tak samo jak zwiększa się zużycie węgla. Czy to nie jest hipokryzja?

Tak.

 

Zachód bogacił się zawsze kosztem innych. Ich polityka od wieków opiera się na kolonizacji (nas t tez objęło).

 Pomogli nam...... kiedy???? Wówczas chyba, gdy było to w ich interesie.

A z czego mamy być zadowoleni i dziękować za co? 

.....za azbest, kiedy był u nich wycofywany?

 

Wytresowali w systemie jak pieska nagradzając smakołykiem w postaci rekompensaty za to, że zalewają nasz rynek i zamykają nasze zakłady, abyśmy jak najmniej byli konkurencyjni.

Skakanie i merdanie ogonem z zachwytu  oraz czekanie na ich polecenia, wytyczne, nowe programy, wymagania pod groźbą reprymendy jak "pieski" ;) jest żenujące.

Może czas już otworzyć oczy?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Reporterzy bez Granic: wolność prasy w Polsce coraz mniejsza
W rankingu Reporterów bez Granic Polska spadła o 29 miejsc, z pozycji 18 na 47. (tak wygląda wolność prasy pod rządami po)

 

dla mnie to żaden autorytet, ale wielu traktuje ich jak wyrocznię, a tu taki bęc, biedny kod i reszta antypisu :)

 

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

Skakanie i merdanie ogonem z zachwytu  oraz czekanie na ich polecenia, wytyczne, nowe programy, wymagania pod groźbą reprymendy jak "pieski" ;) jest żenujące.

Może czas już otworzyć oczy?

57c44fd2d6cce4d6.jpg

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064
z twittera :)

produkcja mleka w Australii w dwóch pierwszych miesiącach br., w relacji rocznej zmniejszyła się o 2,7 proc. do 1,45 mln t.

 

 

 

-dziękuję. Teraz wszystko wyglada inaczej.

-Może oni w tym PSL mają jakieś ćwiczenia z twittera i to w ramach zajęć dla tych, co nie do końca załapali temat?

-Ta wiadomość odmieniła moje życie.

-Pije pan bezpośrednio z dydka, czy z wiadra?:)

-ciekawe jak w Uzbekistanie i na Samoa...

-no tragedia! Na pewno osełka górska podrożeje

-Po tej informacji swiat już nie będzie taki sam.. :-)

-A jednak...

-Fredowi od....ala.

-a w Polsce produkcja jadu opozycyjnego wzrosła o 1000 %...

-pier...lisz o jakimś mleku w Australii, puknij się w łeb albo produkuj się na stronie dla świrów....

-A czy grzyby już ruszyły w australijskich lasach? Przepraszam, raczej, czy jeszcze są? :)

-a co z lokomotywami?

-Naprawdę? To niewiarygodne.

-Jak żyć? pytają Australijczycy.

-Jakieś wnioski w związku z tym?

-Ale o co kaman Panie @Piechocinski ? A może piją mleko kangurów... Musi Pan to koniecznie sprawdzić. Czekamy! ;)

-niemożliwe

-Zadrżałem.

-Panie Januszu Skad te dane z GUS

-kod juz protestuje? Nawet tam PiS robi

-Ale jak kury niosą się?

-co na to tokijska giełda?

-a rzodkiewki jak rzodkiewki trzymają się no i oczywiście co ze szczypiorkiem może coś drgnęło

-

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

a gdzie jest drugie zdjecie zebym mogl porownac czy ci sie wzrok poprawil, bo rozumku to na pewno nie przybylo, bo inaczej trudno nie zauwazyc ze od paru miesiecy po juz nie rzadzi ,a to jest najnowszy ranking.uwzgledniajacy dobra zmiane w tvp-is.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

"Po ośmiu latach usłużnego przyjmowania decyzji narzucanych przez międzynarodowe gremia, Polska zdecydowanie weszła do gry. Minister Jan Szyszko wraz z zespołem negocjatorów wkroczyli na szczyt klimatyczny w Paryżu COP21 z własną koncepcją klimatyczną.

Efekt? Historyczne zwycięstwo Polski. Dekarbonizacja, na którą biernie godziła się Platforma, został powstrzymana. Polska gospodarka została uratowana, a wypracowane przez nas rozwiązania klimatyczne zachwyciły cały świat. Porozumienie klimatyczne zostało przyjęte w Paryżu jednogłośnie przez 195 krajów świata owacjami na stojąco. Dzisiaj w siedzibie ONZ w Nowym Jorku zostanie uroczyście podpisane.

Przewodniczący obradom COP21 szef francuskiego MSZ Laurent Fabius uznał je za „punkt zwrotny”. Prezydent Francji Francois Hollande oświadczył, że to „wielki krok dla ludzkości”. Szczyt klimatyczny w Paryżu, w którym wzięło udział prawie 200 państw świata i blisko 40 tys. ludzi okazał się potężnym sukcesem Polaków. W porozumieniu nie pojawia się słowo „dekarbonizacja”, które za czasów Platformy wisiało nad polską gospodarką jak topór kata.

Premier Beata Szyszko i minister ochrony środowiska prof. Jan Szyszko mieli trzy główne założenia podczas paryskich negocjacji. Dążyli do tego, by  do umowy klimatycznej przyłączyły się wszystkie państwa, żeby w porozumieniu zawrzeć zapisy uznające specyfikę rozwoju poszczególnych państw i gospodarek, a także, aby bardzo wyraźnie postawiono kwestię lasów i zalesienia. Każdy z tych punktów został zrealizowany z pełnym sukcesem.

DODATKOWO

Okazuje się, że forsowany przez socjalistów wniosek o wprowadzenie raportu Rady Europy w sprawie zagrożenia demokracji w Polsce został odrzucony. W trakcie posiedzenia stwierdzono jednoznacznie, że nie ma podstaw, by taki raport został w ogóle opracowany."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Dodaj jeszcze jak Ziobro uniewinnił chuligana, który pobił policjanta na służbie.

A jak Tusk zamykał za "Donald matole twój rzad obalą kibole'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@nie nie wiem skąd te bajki wziąłeś? Ale przed chwilą nawet w pisowskiej tvp powiedzieli. Że Szydło podpisała porozumienie klimatyczne wynegocjowane rok temu. Przestać wchodzić na te propagandowe strony bo nieźle ci mózg piorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

ty masz mózg nie wyprany to powiedz nam kiedy i przez kogo wynegocjowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

http://wyborcza.biz/biznes/1,147752,19266432,kilkunastu-polskich-negocjatorow-na-szczycie-klimatycznym-onz.html?disableRedirects=true

 

Szyszko nie jest nic w stanie wynegocjować to tylko kierownictwo polityczne Tym bardziej cały świat nie przyjął jego własnej koncepcji klimatycznej z jaką miał tam wkroczyć. O czym ty piszesz?. Jeszcze te słowa "wkroczył", śmiech na sali. On se może wkroczyć do wychodka lub własnego pokoju czy tam biura. Nad tym pracowali fachowcy. Szyszko i Szydło spili śmietankę i podpisali papiery. Negocjacje się udały to jest zwycięstwo. Gdyby się nie udały to była by wina PO.

Jest jeszcze druga opcja, że pisowska telewizja kłamie. Wtedy faktycznie nie należy oglądać bo mózg wypiorą.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

https://farm8.staticflickr.com/7448/13790086585_d755526241_o.gif

 

Patrzcie, w Landach Wschodnich bezrobocie spadało wolniej niż w Polsce. Jakim cudem?

 

Fajne klimaty tu panują. PO już nie rządzi a tu dalej gadki "a za PO to było..." i linki do stronek gdzie mamy jakieś rewelacje ale oczywiście bez podania źródeł. Oczywiście, media których właścicielem jest partia Kaczyńskiego przodują w tych rewelacjach.

 

A dlaczego nikt z was nie interesuje się tym co robi obecna władza? PiS pobił rekord w wymianie stanowisk w urzędach i firmach a podatek od handlu będzie odbijał się rolnikach najbardziej. A tu widzę dalej JE Tuska męczycie.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Może takim cudem że z landów wschodnich nie wyjechało 2 mln głownie młodych ludzi za granice. A za to pewnie kilka setek tysięcy polaków przyjechało do nich do pracy głownie w rolnictwie i budownictwie. Trudno sie chyba nie jest tego domyślić. Po wszystkim za skóre zalazło to wspominają. Może kiedyś będą tak samo o Pisie biadolić.Ale nie miesiąc po wyborach a 3 4 lata po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

https://farm8.staticflickr.com/7448/13790086585_d755526241_o.gif

 

Patrzcie, w Landach Wschodnich bezrobocie spadało wolniej niż w Polsce. Jakim cudem?

 

Fajne klimaty tu panują. PO już nie rządzi a tu dalej gadki "a za PO to było..." i linki do stronek gdzie mamy jakieś rewelacje ale oczywiście bez podania źródeł. Oczywiście, media których właścicielem jest partia Kaczyńskiego przodują w tych rewelacjach.

 

A dlaczego nikt z was nie interesuje się tym co robi obecna władza? PiS pobił rekord w wymianie stanowisk w urzędach i firmach a podatek od handlu będzie odbijał się rolnikach najbardziej. A tu widzę dalej JE Tuska męczycie.

 

Jasne jasne podobnie jak bankowy który rolników w większości nie dotyczy :D :D :D :D B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

niestety kryzys w mleczarstwie to zemsta marketów za podatek od handlu który my pokrywamy 

wiem staszek że ty jako małorolny masz to gdzieś bo tylko socjal ciebie interesuje 

ale większość niestety dostaje po tyłku i to ostro bo ceny jakie oferują markety to normalnie rzeż producentów 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widać że % były wczoraj bo piszesz zupełnie od rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Może takim cudem że z landów wschodnich nie wyjechało 2 mln głownie młodych ludzi za granice. A za to pewnie kilka setek tysięcy polaków przyjechało do nich do pracy głownie w rolnictwie i budownictwie. Trudno sie chyba nie jest tego domyślić. Po wszystkim za skóre zalazło to wspominają. Może kiedyś będą tak samo o Pisie biadolić.Ale nie miesiąc po wyborach a 3 4 lata po nich.

 

A teraz wyobraź sobie o ile więcej by wyjechało, gdyby nie te zagraniczne zakłady co to u nas powstały i powstają. I na które wielu tutaj tak psioczy. Emigracja była jeszcze przed porozumieniem centrum o pisie nie wspomnę. A ty o PO piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

https://farm8.staticflickr.com/7448/13790086585_d755526241_o.gif

 

Patrzcie, w Landach Wschodnich bezrobocie spadało wolniej niż w Polsce. Jakim cudem?

 

Fajne klimaty tu panują. PO już nie rządzi a tu dalej gadki "a za PO to było..." i linki do stronek gdzie mamy jakieś rewelacje ale oczywiście bez podania źródeł. Oczywiście, media których właścicielem jest partia Kaczyńskiego przodują w tych rewelacjach.

 

A dlaczego nikt z was nie interesuje się tym co robi obecna władza? PiS pobił rekord w wymianie stanowisk w urzędach i firmach a podatek od handlu będzie odbijał się rolnikach najbardziej. A tu widzę dalej JE Tuska męczycie.

O PO pisze tyle by ludzie nie zapomnieli ile złego zrobili dla Polski, a twoim zadaniem jest by ludzie jak najszybciej zapomnieli by za dwa trzy lata zrobic z PO partie patriotów uczciwych i sprawiedliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

A teraz wyobraź sobie o ile więcej by wyjechało, gdyby nie te zagraniczne zakłady co to u nas powstały i powstają. I na które wielu tutaj tak psioczy. Emigracja była jeszcze przed porozumieniem centrum o pisie nie wspomnę. A ty o PO piszesz.

A czy ja kiedyś dyskutowałem na temat zagranicznych zakładów? Ja mam swój Polski i nim się interesuje. Wyobraź sobie że cały swiat idzie do przodu, nie tylko unia. A druga gospodarka światowa która będzie za chwile pierwsza idzie zupełnie inną droga niż mądrzy ekonomiści uważają za jedynie słuszną drogę. A człowiek aspirujacy do miana najwiekszego ekonoma RP nie potrafił dopilnować formalności związanych z finansowaniem kampanii.

niestety kryzys w mleczarstwie to zemsta marketów za podatek od handlu który my pokrywamy 

wiem staszek że ty jako małorolny masz to gdzieś bo tylko socjal ciebie interesuje 

ale większość niestety dostaje po tyłku i to ostro bo ceny jakie oferują markety to normalnie rzeż producentów

To chyba jedna z gorszych teorii jaką Ci się udaLo wymyślić. To jaka będzie sytuacja w mleczarstwie po zniesieniu kwot pisałem ze dwa lata temu w temacie przyszłość produkcji mleka. Czas się nauczyć produkować mleko po niżej 1 zł za litr albo zmienić branże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no i jaką droga oni idą ?  wyzysk i gnojenie robola ? rolnictwo u nich kwitnie ? 

prawa człowieka są tam przestrzegane ? 

 

nie ucz mnie świnopasie produkować mleko , bo robię to od 20 lat i u mnie koszty są dużo niższe niż 1 zł 

pisałeś o konsolidacji , tylko nie wiesz jak rządzi się ten rynek  

mleczarstwo to nie jest państwowa branża  i nikt do niej nie dokłada bo koszty ponosimy my 

pochwal się jakie macie sukcesy w trzodzie ? 

ile zakładów macie we własnych rękach i jak was gnoją wielki korporacje 

jaką macie przyszłość ? konsolidacja was uratuje ?  czego ? skoro nie macie nic ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj