nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6383

Generalnie, odnośnie robienia laski to ja się z Sikorskim zgadzam. Ale chyba jest różnica między mówieniem o tym przy stole z kumplem , a wygłaszaniem tego typu tez publicznie , nawet celem poruszenia braci studenckiej. Zaletą Sikorskiego było trzymanie, w pewnych sprawach, gęby na kłódkę w wystąpieniach publicznych, nawet po tym jak przestał być ministrem obrony.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zaletą nie rozśmieszaj mnie :D :D :D


DObra zmiana ....... w końcu  https://www.mos.gov.pl/fileadmin/user_upload/mos/Aktualnosci/marzec_2016/skan_wniosku_do_prokuratury.pdf


Taka nowa Targowica się dzieje....  Pis nas pcha w ręce ruskich i izoluje od zachodu. Ale stare komuchy się z tego ciesza i pis popierają. Po dzisiejszych wypowiedziach tych "zbawców narodu" widać że jeden powinien siedzieć w psychiatryku a drugi to karzeł z manią wielkości. 

 

Bądźmy pełni wiary że ten cyrk się skończy zanim doprowadzą pisowcy do nieszczęścia.   Aż ciężko mi sobie wyobrazić jak wielkim inetlektualnym inwalidą trzeba być żeby popierać pis. A tych paru pisowcow z forum to pewnie ma płącone od posta bo ktoś kto umie umie posługiwać się internetem i ma opcję czytania wiadomości z wielu źródeł nie może z własnej woli (za darmo) wypisywać że pis robi dobrze. Czyli albo jest debilem albo ma płacone. Iinnej opcji nie widzę.

 

Tobie to nawet psychiatra już nie pomoże :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Czyli jak Jurgiel nie " nie wprowadził działań odwrotnych" to też siądzie na ławie oskarżonych. Jestem za, sprawdzić co nowy minister rolnictwa zrobił i dlaczego minister środowiska to zauważył a Jurgiel nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 Tylko właśnie nie wiemy czy auta będą dodatkowo opancerzane wyposażane itd. Tego nie kupuje się w salonie a robi indywidualnie. Tłumaczyłem to.  A ten się rzuca bo coś tam napisał w styczniu ale nie zacytował i teraz i ma pretensje.

Nikt nie przerabia , tch samochodów , matołku . Przedmiotem zakupu jest docelowa wersja.

Produkcją opancerzonych limuzyn przede wszystkim zajmują się wyspecjalizowane firmy, bazując na seryjnie dostępnych samochodach. Ale w swojej oficjalnej ofercie mają je także Audi, BMW i Mercedes, oferując auta typu SUV oraz sedany. Wszystkie „fabryczne” limuzyny (poza A8 L Security) wyposażone są w napęd na tylne koła

 

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,9121660,Czolg_na_kolach__czyli_Audi_A8_Security.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Zaletą nie rozśmieszaj mnie :D :D :D

DObra zmiana ....... w końcu  https://www.mos.gov.pl/fileadmin/user_upload/mos/Aktualnosci/marzec_2016/skan_wniosku_do_prokuratury.pdf

 

Tobie to nawet psychiatra już nie pomoże 

staszek - nie dawno skończyłeś gimnazjum ale widać że nie pamiętasz o co chodziło w Targowicy. Poczytaj i napisz coś z sensem a nie negujesz każdy wpis który jest nie po linii z przekazem płynącym z torunia i od kaczyńskiego.

 

Jak bazując na takich "inteligentach" pis chce robić "dobrą zmianę" to chyba największą polską innowacją będzie produkcja palet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeXXus44    3

Witam,

Napiszę trochę nie na temat, ale ten temat jest dosyć mocno przeglądany. 

 

Ostatnio oprócz plagi niskich cen mamy lawinę kradzieży sprzętu rolniczego. Głównie słyszę o JD. 

 

Uważajcie na wasz dobytek. Mnie też dopadła ta plaga, ale zguba się znalazła. Dziwi mnie głupota tych podludzi. XXI wiek. Praktycznie na każdym domu i większym skrzyżowaniu są kamery. Polska to też nie jest taki duży kraj i w większości każdy zna kogoś w innym regionie - poczta pantoflowa to bardzo dobre narzędzie do komunikacji.

 

Uważajcie przy wystawianiu ogłoszeń przy sprzedaży maszyn. Złodzieje przyjechali do mnie oglądać inny traktor. W rzeczywistości sprawdzali teren. Byli mocno zainteresowani sprzedawanym traktorem, ale dawali zaniżoną cenę. Kilka razy kontaktowali się i ponawiali swoją ofertę cenową. Dwa miesiące od wizyty włamali się na posesję i wyjechali traktorem. Jechali na kołach z racji wymiarów.

Obserwowali nas wiele dni. Mieszkam w ruchliwym miejscu i nie zwracamy uwagi na spacerujących.

 

Powtarzam jeszcze raz. Uważajcie na swój dobytek. Jeśli macie ubezpieczenie, przeczytajcie dokładnie regulamin. Jakie kłódki i zabezpieczenia wymaga od was ubezpieczyciel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nikt nie przerabia , tch samochodów , matołku . Przedmiotem zakupu jest docelowa wersja.

Produkcją opancerzonych limuzyn przede wszystkim zajmują się wyspecjalizowane firmy, bazując na seryjnie dostępnych samochodach. Ale w swojej oficjalnej ofercie mają je także Audi, BMW i Mercedes, oferując auta typu SUV oraz sedany. Wszystkie „fabryczne” limuzyny (poza A8 L Security) wyposażone są w napęd na tylne koła

 

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,9121660,Czolg_na_kolach__czyli_Audi_A8_Security.html

 

Po pierwsze matołku napisałem, że nie wiem czy będą dodatkowo przerabiane. Ja wiem, że ty nie rozumiesz co czytasz. Ale to nie znaczy, że inni tez nie rozumieją.

Po drugie nie cytuj jakichś wymyślonych artykułów.. Bo autor tyle wie co ty. Jak się okazuje auta będą nie znacznie przerabiane. Oczywiście nie opancerzone. I nie będą to pojazdy high security. A najzwyklejsze a 8 ki w wersji long. W wymaganiach specyfikacji piszą o niebieskich lampach, radio telefonie a zapomnieli by dodać, że ma być high security? Może takie na początku planowali?

 

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a8/d4/long/

 

http://www.bor.gov.pl/upload/1452769055_465_4590.pdf

 

Borowcom i pisowskim notablom może marzyły się maybachy. Co nie zmienia faktu, że bankier.pl nie rzucał gównem, marko nie dał się nabrać. A na durnia wyszedłeś ty. Próbowałeś pokazać, że ktoś dał się nabrać a ja to szybko obaliłem. W przetargu został określony górny pułap 2 miliony za sztukę. A udało się dużo taniej. Myślę, że audi dało tu znaczący upust ze względu na reklamę podczas szczytu NATO. Takie auta kosztują lekko koło 800 tys z takim wyposażeniem. Ale tego ogłaszający przetarg nie mogli przewidzieć.

Jurgiel nic nie zauważy. To po prostu figurant, który fotel dostał za całokształt.  W sumie na 100 dni rządu zapowiadano szereg audytów w ministerstwach. Miały wysypać się trupy z za szafy. Ale cieniutko to wszystko wyszło. Jakieś tam drobne zaniedbania tu i tam. Ale żadnych afer i skandali nie ma. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

staszek - nie dawno skończyłeś gimnazjum ale widać że nie pamiętasz o co chodziło w Targowicy. Poczytaj i napisz coś z sensem a nie negujesz każdy wpis który jest nie po linii z przekazem płynącym z torunia i od kaczyńskiego.

 

Jak bazując na takich "inteligentach" pis chce robić "dobrą zmianę" to chyba największą polską innowacją będzie produkcja palet.

 

Poprzedni rząd bazował na takich jak ty zobacz do czego doprowadzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Bazował na takich jak ja? 

 

Do czego to niby doprowadził?? W czym ci źle? Robić ci się nie chce i czekasz aż dostaniesz zapomogę od władzy? 

 

 

A zresztą ci ty chłopcze możesz wiedzieć  - ty masz 19 lat i jak ostatnio rządził piss to miałeś 10 lat i ty się wypowiadasz??

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Po pierwsze matołku napisałem,

Nie pisz do mnie matołku , bo jeszcze ktoś pomyśli żeśmy bracia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bazował na takich jak ja? 

 

Do czego to niby doprowadził?? W czym ci źle? Robić ci się nie chce i czekasz aż dostaniesz zapomogę od władzy? 

 

 

A zresztą ci ty chłopcze możesz wiedzieć  - ty masz 19 lat i jak ostatnio rządził piss to miałeś 10 lat i ty się wypowiadasz??

 

A co ty ojcem chłopcze moim jesteś? Że wiesz ile mam lat robić to Tobie się n iechce pouczasz tu jak vat wyłudzać i ekspert od wszystkiego od siedmiu boleści idz porzeczkę obejrzyj czy szkód po zimie nie mas to znowu parę groszy dostaniesz

A doprowadził do zmiany rządu bo nikt już się nie dał nabrać na te ich oszustwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@scoffer nie możliwe ja takich głupot nie piszę. Z drugiej strony z brata durnia bym nie robił. Sam więc rozumiesz, ze to nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

A co ty ojcem chłopcze moim jesteś? Że wiesz ile mam lat robić to Tobie się n iechce pouczasz tu jak vat wyłudzać i ekspert od wszystkiego od siedmiu boleści idz porzeczkę obejrzyj czy szkód po zimie nie mas to znowu parę groszy dostaniesz

A doprowadził do zmiany rządu bo nikt już się nie dał nabrać na te ich oszustwa

Z twojego wpisu można wywnioskować że prawdziwymi oszustami są ci z pisu - ostatnio przy władzy byli całe 2 lata.

 

 

A skąd wiem ile masz lat - w profilu masz datę urodzin wpisaną baranie. Ekspertem od wszystkiego nie jestem ale pisząc że pouczam jak wyłudzać vat ,że tak powiem , okazujesz się być durniem co czytać ze zrozumieniem nie potrafi.

 

Porzeczka ma się świetnie - drwisz z moich paru groszy za porzeczkę  - dla mnie może być cały czas w takiej cenie , mi się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pisuar sięga dna  :D  :D  :D

dobrze to widać w tym temacie 

myślałem że nic mnie  już nie zaskoczy   :blink:


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Donaldzie Franciszku Tusku, Królu Europy i najlepszy premierze Rzeczypospolitej Polskiej. Wracaj do swojego kraju bo naród Ciebie potrzebuje. Naród tęskni za Tobą.

donald-tusk.jpg


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale wy macie problemy, większość na tym forum narzeka jak jest źle za rządów pisu a oni nic jeszcze tak naprawdę nie zrobili. Mimo waszych obelg i twierdzenia że trzeba być idiotą głosując na pis to pis ma prawie 40 % poparcia w kraju. Pozostałe partie łącznie razem nie mają takiego poparcia jak pis. Ci co najgłośniej krzyczą to zostali albo zostaną odstawieni od koryta i przekręty się skończą i ot ich interes aby krzyczeć jak jest źle teraz. Tylko pis się dobiera do d*py komuchom i sbekom i dlatego taki raban, jeszcze partia kukiz ich w tym popiera. Poprzędni rząd miał 8 lat i co zrobił? sprzedał Polskę komu się dało i przy okazji ci którzy byli przy korycie rozkradali Polskę jak się tylko dało a teraz udają praworządnych obywateli. To jest jasna sprawa że pis obsadzi stołki swoimi ludźmi i też będą robić przekręty ale nie rozprzedają Polski jak PO i PSL, nie godzą się na dyktaturę Niemiec jak to miało miejsce w poprzednim rządzie. Przecież to naród ich wybrał, kilka milionów ludzi  i chce nadal żeby rządzili a teraz garstka popaprańców próbuje to zniszczyć bo wiedzą że wyciągną na światło dzienne ich syfy i każdy za to beknie, o to im chodzi aby ratować własną d*pę a nie Polskę więc skończcie pie...ć że oni to robią aby żyło nam się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy on przypadkiem aby nie jest RUDY?

Czy to tylko złudzenie optyczne....na pewno lekko...hm ?

 

Kto by był bardziej hojniejszy od jego popleczników? Dużo się napracował przez tyle lat na to obecne stanowisko.

Cóż więcej Polska mogłaby mu zaoferować, aby zechciał wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

znaczy się że około 40% społeczeństwa można uznać za "mało rozgarniętych". 

 

 

Nie pasowała wam "ciepła woda" w kranach to będziecie mieli zimną - o przepraszam ciepłą z geotermi bo tadeusza z Torunia trzeba dofinansować .

 

Jakiś inteligentny inaczej z pissu mówił że Polska nie będzie szła w stronę wiatraków ani fotowoltaniki tylko w geotermię....szykują się milionowe przekręty i zostaniemy cofnięci w rozwojudo poziomu Białorusi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

miliony to jest pikuś do miliardów jakie ukradli.a tak serio jeszcze nic nie zrobili a już krzyczysz i wszystko wiesz, bawią mnie tacy ludzie, żadnych faktów tylko twoje przypuszczenia.  widzę dobry jasnowidz z ciebie skoro wiesz jak Polska skończy. zresztą PSL to już nie jest partia która kojarzy się z wsią, to jest partia dla ludzi z miasta jak to określił poprzedni wicepremier 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Generalnie, odnośnie robienia laski to ja się z Sikorskim zgadzam. Ale chyba jest różnica między mówieniem o tym przy stole z kumplem , a wygłaszaniem tego typu tez publicznie , nawet celem poruszenia braci studenckiej. Zaletą Sikorskiego było trzymanie, w pewnych sprawach, gęby na kłódkę w wystąpieniach publicznych, nawet po tym jak przestał być ministrem obrony.

 

A pamiętasz jak opowiadał jak Tusk z Putinem planowali rozbiór ukrainy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

miliony to jest pikuś do miliardów jakie ukradli.a tak serio jeszcze nic nie zrobili a już krzyczysz i wszystko wiesz, bawią mnie tacy ludzie, żadnych faktów tylko twoje przypuszczenia.  widzę dobry jasnowidz z ciebie skoro wiesz jak Polska skończy. zresztą PSL to już nie jest partia która kojarzy się z wsią, to jest partia dla ludzi z miasta jak to określił poprzedni wicepremier 

 

Jakieś dowody, że miliardy ukradli? Bo jeżeli coś wiesz to zgłoś to do prokuratury i nie duś tego w sobie.

Czy on przypadkiem aby nie jest RUDY?

Czy to tylko złudzenie optyczne....na pewno lekko...hm ?

 

Kto by był bardziej hojniejszy od jego popleczników? Dużo się napracował przez tyle lat na to obecne stanowisko.

Cóż więcej Polska mogłaby mu zaoferować, aby zechciał wrócić?

 

Polska to jego ojczyzna. Nie zostawi jej na pastwę losu i nie pozwoli się wykrwawić!


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

równie dobrze też to możesz zgłosić pisząc o obecnej sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale czy ktoś zarzuca PiSowi, że ukradł miliardy? Skoro wiesz, że poprzednia ekipa ukradła parę miliardów to zgłoś to do prokuratury albo nie rzucaj takimi hasłami bez pokrycia.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego prima aprilis za dwa tygodnie w jakim stanie państwo było to każdy ocenił w wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

No w jakim? Konkretne liczby poproszę.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj