nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5573

Na Wołyń mam nadzieje, że przyjdzie czas.

 

W mojej jakiejś tam ocenie, normalnej czy nienormalnej, wsparcie Ukrainy po Majdanie przez naszych byłych polityków, było wykorzystaniem okazji oraz na pokaz przed zachodem, przed narodem, że żadne układy między Putinem i Tuskiem nie istniały. Zresztą Rosjanie jakoś nie bardzo oburzali się. A nawet pewne propozycje podobno padały...

 

Obecnie, gdyby  nagłośniono sprawę Wołynia, czyli żądano by od Ukrainy zadośćuczynienia/przeprosin, to wówczas byłby to ukłon w stronę Rosji, poprzez osłabienie wizerunku pokrzywdzonej Ukrainy.

 

Na to nasz minister jest chyba za dumny.

W Katyniu zginęło kilkanaście tys oficerów którzy idąc na wojnę mogli spodziewać się że nie wrócą. Zostali zamordowani wbrew prawu miedzynarodowemu ale było to dość "humanitarne" odebranie życia poprzez strzał w tył głowy. 

Na Wołyniu mogło zginąć wiecej jak 100 tys ludzi. W większości cywile w tym kobiety, równięz te ciężarne, starcy, dzieci, paleni żywcem, rąbani siekierami, rozcinani , okaleczani i gwałceni. 

Ukraina coraz głośniej artykuuje roszczenia terytorialne do naszych ziem głosami nacjonalistycznych ugrupowań które wzbierają na sile przy aprobacie państwa. Kolejne pomniki, Bandery, Szuchewycza, , pochody na ich cześć, uznanie ich za wojowników o wolność i przy okazji istotna zniewaga naszego prezydenta (jaki by on nie był) w kwietniu.  Nikt nie uznaje zbrodni Wołyńskiej, nie przeprasza......

Rosja nie ma pretensji terytorialnych, nie gloryfikuje zbrodni na Polakach , potępiła Katyń i przeprosiła.

My natomiast nie mówimy ani słowa o Wołyniu bo nie wypada, bo urazimy tych sk....ów morderców z UPA, bo lepiej paktować choćby z diabłem byle być przeciw Rosji.. Skąd takie zidiocenie się bierze?

Rosja jest najwiekszym krajem na swiecie z którym mamy wiele interesów i jeszcze wiecej można zrobić. Rosja była i będzie więc warto dbać o stosunki a Ukraina nie miała państwowości i na dłuższą metę jej mieć nie będzie.Z Rosja większość krajów w europie ma niezłe układy, potrafią się z Putinem spotkać , zrobić biznes a my zawsze anty niezależnie od opcji. Rozumie to ktoś?  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden ,,interes polityczny'' nie usprawiedliwi  milczenia o zbrodniach UPA na Wołyniu !  A robił to rząd Tuska i niestety robi to także rząd Szydło.  ,, JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ -JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM ''


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

Ale ukraincy wyzwoli obóz Oświęcimiu według ministra spraw zagranicznych Schetyny ciekawe kto go uczył histori.A co do Ukrainy zgadzam się z Ulamanem i DDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Znałem kogos kto doswiadczył ich na własnej skórze   

to trudny naród   

  wieki najzdów z różnych stron   przyczyniły sie do przetrwania  okreslonych cech   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty już nigdy tutaj nie napiszesz nic mądrego. Twoje komentarze jak zwykle bez sensu.

 

Twoich szkoda czytać nikogo to nie interesuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Widzisz ja przynajmniej opisuję rzeczywistość a ty walisz jakieś teksty ni to wypiął ni to przypiął. A co do Macierewicza. To faktycznie czuje się mocny. Obok oskarżeń o terroryzm zaczął pouczać także amerykanów, aby się nie wtrącali. Z jednej strony starania o bazy nato czy pomoc w śledztwie smoleńskim. Z drugiej strony spadajcie na drzewo. Ci ludzie są tak głupi, że plotą co im ślina na język przyniesie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Jedno jest pewne    amerykanie  nic kontretnego  w nasze rece teraz nie dadza ponieważ przy władzy sa ludzie nieprzewidywalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6388

Ale za to Obrona Terytorialna będzie krzewić wartości chrześcijańskie a wiara naszego żołnierza podstawą sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3040

jak za dawnych czasow beda krzewic chrzescijanstwo ogniem i mieczem-nie wiem co by na to powiedzial niejaki jezus chrystus...

macierewicz zapomnial ze ameryka po uchwaleniu konstytucji [i to wczesniej niz my] stala sie swatowa potega a my zniknelismy z mapy swiata na 150 lat, a teraz jestesmy maly krajem bez wiekszego znaczenia.

pamietajcie mlodzi" pozyteczni idioci" ze niepodlegla ukraina jest jedna z gwarancii  niepodleglosci polski, w odroznieniu od rosji nie byla i nigdy nie bedzie zagrozenie dla nas, nie mozna zapominac o zbrodniach obydwu stron  ale mamy rok 2016  a nie 1943. co prawda sytuacja geopolityczna jest zupelnie inna ale wrog zostal ten sam..........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jak Ukraina ma nam gwarantować niepodległość i czemu twierdzisz że Rosja to wróg?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Ukraina to żadna gwarancja naszej niepodległości...słaba Ukraina to korzyść dla nas, bo nie jest zagrożeniem ekonomicznym dla Polski. Wojny prędko i tak żadnej nie będzie , bo teraz "podbija sie" ekonomicznie i politycznie. Co do polskiej niepodległości to chyba najlepsza opcja obecnie byłby mocny sojusz z Chinami ich każdy się boi albo przynajmniej respektuje. Niestety takie sojusze można traktować w charakterem bajki.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Czyli TK nie ma racji . Brak 5,0000001 % , gdyby przyjąć optymistycznie, że rzepa pisze prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Mam nadzieję że to jakieś przekłamanie, bo tego babochłopa za kratami jakoś dziwnie nie darzę sympatią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nasuwa się coraz bardziej poważne pytanie czy rządzą nami normalni ludzie?

Macierewicz oprócz głupot o terroryzmie i połajanek pod adresem amerykanów. Nagadał jeszcze lepszych głupot. Otóż jedna pani z widowni zadała pytanie o testowanie broni elektromagnetycznej na Polakach. Macierewicz powiedział, że jest to badane. I najwięcej skarg jest z rejonu Legnicy i zachodniopomorskiego. Ja myślę, że Macierewicz jest pierwszą ofiarą tej broni. Przecież to wariat.

Drugi niezrównoważony minister Szyszko twierdzi, że puszcza Białowieska to dzieło człowieka. Ciekawe jak udowodnią, że setki lat temu rosło tam zboże a może jakieś miasto było? Normalnie co jeden to lepszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2063

do takiego stanu jeszcze im daleko

 

"- Jest przygotowywana strategia wyjścia z NATO. Całkiem zwyczajnie, jestem po rozmowie z panem premierem na ten temat właśnie - powiedział Bronisław Komorowski."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Dziś w programie Skowrońskiego w TVP Info był Antoni Macierewicz i zagadniety o ostatnie swoje wystąpienie powtórzył to wszystko  i rozwinął bez krempacji. Było widać jak redaktorowi robiły sie coraz większe oczy mimo że miał bardzo grube okulary. O 19 00 ten program ogladało pewnie 2-3mln osób a minister rządu RP mówi że Tupolew rozpadł się w powietrzu,, zamachu nie wyklucza Komisja dojdzie do prawdy bo wszyscy ukrywali dowody a opinia w mediach i cała ludność została zmanipulowana mylnymi informacjami. Moje dzieci stwierdziły że ten pan jest jakiś dziwny  :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

''dobra zmiana'' nadchodzi  :D  :D  :D

no i przykład oszczędności ; 

 

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Nowy-przetarg-BOR-u-limuzyny-za-40-mln-zl-7295840.html

A tu jest przykład rzucania gównem przez tzw demokratyczne i obiektywne media .

Puszcza się  newsa , napuszcza ciemnotę oczekując szumu , a po czasie 

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/przetarg-na-rzadowe-limuzyny-rozstrzygniety,627167.html

I tak jest z większością informacji 

o czym miałem przyjemność napisać , już wtedy.

 

 

 

Może wiec w  bankier pl , zamiast prawdy , glosi się banialuki rodem od Petru., najmądrzejszego bankiera w EU

Ale należy być czujnym, bo kto slucha Petru , pozostanie bez swetru.

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6388

Puszcza się wiadomość że może to kosztować 40mln, potem pokazuje się że kosztowało 20mlni mówi ludowi - widzicie jacy oszczędni jesteśmy. Wynegocjowaliśmy połowę ceny. A lud bije brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@scoffer To jest przykład na to, że nic nie kumasz. Ogłaszając przetarg zamawiający planuje górny pułap wydatków. Planowano maksymalnie wydać na auta po 2 miliony za sztukę co daje w sumie 40 milionów.  Szczerze powiem na te audi dali bardzo dobrą cenę.  a8 l w podstawie kosztuje 470 - 480 tys brutto. Zależy czy diesel czy benzyna. Sprawdź sobie w konfiguracyjne audi. Zanim zaczniesz bzdury pisać. Dla mnie z tym tekstem coś nie tak jest. Suma 400 tys to strasznie mało. Może to netto za golasa plus ewentualne specjalne doposażenie i wtedy wyjdzie po dwie banieczki.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Zobaczcie na date pierwszej wiadomosci  czyzby cała sprawa z opona to szopka dla polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6388

Mnie się wydaje że Macierewicz jest jednak ofiarą własnej, niesprawnej kuchenki mikrofalowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj