nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

jacus    3048

to jest dziadowskie panstwo, ale chyba psy ktore sprawdzaja samoloty nie sa kielbasa skorumpowane.

dosyc glosna byla historia jednej z ofiar katastrofy-ktora za seks udostepniala prawicowej dziennikarce tajne informacje-tak przynajmniej twierdzil byly maz tejze dziennikarki , wiec chyba cos  w tym prawdy jest. a na 100 % jest to ze moja sasiadka byla kiedys kochanka jednego z poslow ktorzy zgineli...ot takie polskie historie, niedawno rozgorzal spor ktora byla zona polityka z pis-u jest prawdziwa wdowa a ktora udawana, wyszlo na to ze ta z ktora mial slub koscielny jest falszywa-taka pisowska moralnosc.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Po co psy , skoro jedne z najlepszych urzadzeń , polskiej produkcji , stosowane przez słuzby wiekszości panstw zachodnich wskazywały TNT , czyli obecnośc trotylu.

Tłumaczone to było pasta do butów lub transportem zolnierzy z Iraku mającymi kontakt z materiałami pirotechnicznymi tym samolotem.

Swoja droga dziwne i kuriozalne , jak samolot rzadowy może śmierdziec z natury trotylem .

 

Masz rację tylko poslowie PO i Nowoczesnej mają kregosłup moralny i niczym nie zszargane opinie

W nagrode dostali świeto 6 króli od wodza opozycji , zgodnie z  polską , historyczną tradycja.

Nie po czynach ich poznamy , ale po liczbie króli , rzekłbym.

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Politycy Platformy Obywatelskiej w Legnicy stworzyli układ służący finansowaniu prywatnych przedsięwzięć z pieniędzy publicznych. Korzystali na tym członkowie partii, ich rodziny i znajomi. Płynęły do nich pieniądze z Agencji Rozwoju Regionalnego "Arleg", a także z unijnych dotacji. Afera skończyć się może rozwiązaniem struktur PO w Legnicy.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Nie wiem skad jestes , ale GPS nie jest zwiazany z zadnym miejscem . Na mapię świata naniesione sa wszelkie punkty tj drogi budynki lasy jesiora rzeki itp , itd .

Pozycja twojego urządzenia odbiorczego GPS namierzana jest przez co najmniej kilka satelit i nakreslana na mapę , która to obserwujesz .

W lesie, nie ma żadnych urzadzen, a włączając nawigację w nocy wiesz czy jestes na jego skraju , czy tez w srodku , podobnie jadac samochodem widzisz czy z drogi zjechaleś czy tez nie.

Z tą bronią to rożnie bywa 

http://www.cda.pl/video/14107cd

Do określenia pozycji potrzeba minimum 3 satelit a zazwyczaj jest 7 np w TomTom lub Garmin .Wprawdzie najlepsze cywilne to określają pozycję z dokładnością do 10 metrów a wojskowa do 0,5 metra.Nawigacje cywilne by były dokładne to trzeba opłacać po np roku darmowym aktualizację map bo bez tego może okazać się że jedziesz po trawniku w nawigacji a w rzeczywistości po nowej drodze co powstała 2 miesiące temu  .Co do broni to wypadki to przyczyna zaniedbanie i nonszalancja tego który ją używa .Przykładowo jeśli ktoś przeładował i odpiął magazynek potem to powinien pamiętać że w komorze jest już jeden nabój który został gotowy do strzału .Istnieją też takie nawigacje np  http://pl.sportsdirect.com/garmin-fenix-watch-785000?colcode=78500003  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widać że jesteś w temacie , czyżby  agent KGB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Czytanie ze zrozumieniem to twój olbrzymi problem, podobnie jak samodzielne myślenie. Nigdzie nie napisałem, że przynależysz do jakiejś partii. Czy nawet na nią głosowałeś. Napisałem jedynie, że myślisz tak jak Jarosław tego chce. To tutaj dobitnie potwierdzasz. To jest typowa retoryka PiSu. Coś się stało, był zamach. Ale jak dopytać o konkrety to my nie wiemy, trzeba wyjaśnić. Nie wiedzą z jednej strony. Ale z drugiej strony wiedzą, że był zamach.

Nie było żadnych wrzutek o wraku. Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś się połapał. Z tego co napisałem.

"Gdyby samolot podchodził planowo do lądowania, wg procedur. Wrak nie spadł by około 60 metrów w bok od osi pasa. Niestety myślisz tak jak Jarosław tego chce a nie samodzielnie".

Skoro PiS twierdzi, że był zamach. To sprawny samolot podchodząc do lądowania planowo powinien być osi pasa. Podejście jest od kilku kilometrów na osi pasa. Następuje wybuch. Samolot jeszcze w powietrzu staje się wrakiem. Ponieważ siłą eksplozji zostaje rozczłonkowany. A tego już nawet w powietrzu nie nazwiemy samolotem tylko wrakiem. Tym bardziej, że ten wrak powinien spaść w osi pasa. tak jak leciał od kilku kilometrów. Spadł 60 m z boku. Użyłem tez słowa "gdyby" wg PiSu był zamach samolot zamiast planowego lądowania defragmentowany w powietrzu eksplozją spadł by. Więc co jest do licha? Umiesz czytać po polsku czy nie? Może poproś dorosłych w domu. Aby ci poczytali na głos to ponoć pomaga.

 

To nie starość smierdzi , a trutka na mole.

Co do 60 m obok pasa , to zejdz lub zjedz z wyznaczonej drogi poprzez najtańsza nawigację i zauwaz czy twoja pozycja dalej bedzie na drodze czy obok niej . Nie musisz nawet zjezsżac 60 m , zjedz 5m .

Dlatego nie uwierzę by samolot rzadowy wyposazony w najnowoczesniejsze urzadzenia , lokalizujący swoją pozycje podobnie jak samochód nawigowany poprzez satelity , gdzie programista nanosi pozycję pasa startowego z dokładnościa o wiele większą jak tą z wersji cywilnej , czyli tej ktorej my używamy , lądowal 60 m obok a pilot o tym nie wiedzial.

A teraz najwazniejsze , nie wiem co się stało , ale Ty musisz mieć większa wiedzę , gdyż twierdzisz wbrew opiniom ekspertów, że to wrak spadł.

Dlaczego spadł i dlaczego wrak , daj wiarygodnego linka do tych teorii spiskowych. , bo to zupełnie nowa karta.

Do tej pory mowa była ze lądował sprawny samolot i uległ zniszczeniu po kontakcie z ziemią.

Ps 

Zacytowalem post pod postem byś nie kluczył jak krolik tylko gadał co wiesz. 

 

Tutaj to już pojechałeś na maksa. Bzdura goni bzdurę. Ty nawet nie rozumiesz co piszesz. Gwarantuje ci, że najtańsza nawigacja pokaże ci, że zjechałeś z drogi 60 m. Ten przykład z 60 i 5 metrami jest kompletnie nie trafiony. Poczytaj to jeszcze raz i pomysł dobrze. Bo głupotę palnąłeś. Nie muszę zjechać 60 m bo co? Bo mi jednak pokaże. Więc mam zjechać tylko 5m. Niezły ubaw.

Na lotnisku Okęcie wylądował byś na GPS a. Niestety pozycja pasa w Smoleńsku nie musi być dokładnie naniesiona na mapy. To samo tyczy się wysokości w m. n.p.m. progu pasa itd. To stare lotnisko wojskowe. Wyposażone w kiepski sprzęt, którego nawet u nas na lotniskach trawiastych należących do aeroklubów nikt by nie używał. Nowocześnie wyposażony samolot nie miał z czym współpracować na ziemi. Na Okęciu współpracował by z ILS em. Czy pilot wiedział, czy nie wiedział? Nagrania rozmów pokazują, że załoga średnio interesowała się komunikatami i wskazaniami z kokpitu. W krytycznym momencie wszyscy wypatrywali ziemi przez okna. Tak samo jak w Mirosławcu. Gdzie casa spadła bo piloci zlekceważyli wskazania przyrządów.

Co z tego, że zacytowałeś mój post skoro guzik z niego zrozumiałeś. Ale to już myślę, jasno wytłumaczyłem powyżej. Ja nie twierdzę, że był wybuch. Tylko, że gdyby samolot lądował planowo. Podkreślam gdyby. I w powietrzu nastąpił wybuch tak jak twierdzi PiS czy tam Antoni. To po wybuchu samolot w częściach, czyli wrak. Spadł by w osi pasa. Tak jak leciał od kilku kilometrów. Mam nadzieję, że pojąłeś trolu Macierewicza.

 

Jak pisałem nie wiemy tylko czy pilot sam chciał wylądować i udowodnić, że potrafi. Bo Jak wylądował. Czy może był pod presją kogoś innego. I tu mogą być dwie wersje. Ktoś był w kabinie i go pilnował, żeby nie odleciał. Czy może presja była tego typu, że ktoś wcześniej przeprowadził z nim rozmowę typu jesteś wojskowym i masz wykonywać rozkazy bez dyskusji. Bo z tym pilotem było wcześniej jakieś zamieszanie. Chyba w Gruzji nie chciał lądować. Ale tego już nie pamiętam.

Załoga lądując na tak słabym lotnisku w tak trudnych warunkach. Nie za bardzo przejmowała się komunikatami pull up czy terain ahead. A to tak jak by nie przejmować się czerwoną kontrolką oleju w aucie. I mieć pretensje, że silnik się zatarł. Z drugiej strony byli nie kompetentni Rosjanie z zdezelowanym sprzętem. Którzy tez jakąś tam winę ponoszą. Ale tez byli pod presją bo leciał prezydent i lotniska zamykać nie chcieli. I tak to w sumie się kończy polityka w lotnictwie. I kampania wyborcza na cmentarzach i pod pomnikami.

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

 

Politycy Platformy Obywatelskiej w Legnicy stworzyli układ służący finansowaniu prywatnych przedsięwzięć z pieniędzy publicznych. Korzystali na tym członkowie partii, ich rodziny i znajomi. Płynęły do nich pieniądze z Agencji Rozwoju Regionalnego "Arleg", a także z unijnych dotacji. Afera skończyć się może rozwiązaniem struktur PO w Legnicy.

 

 

W Białymstoku podobnie zrobili w GDDiA i w ARiMR tam z psl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

 

Załoga lądując na tak słabym lotnisku w tak trudnych warunkach. Nie za bardzo przejmowała się komunikatami pull up czy terain ahead. A to tak jak by nie przejmować się czerwoną kontrolką oleju w aucie. I mieć pretensje, że silnik się zatarł. Z drugiej strony byli nie kompetentni Rosjanie z zdezelowanym sprzętem. Którzy tez jakąś tam winę ponoszą. Ale tez byli pod presją bo leciał prezydent i lotniska zamykać nie chcieli. I tak to w sumie się kończy polityka w lotnictwie. I kampania wyborcza na cmentarzach i pod pomnikami.

Niestety agent j-23 byl tylko jeden .Ty zas nie masz szans by zostac J-24 , zostales zdemaskowany . 

Podszwasz się niby pod lojalnego zwolennika opozycji , obrażajac na kazdym kroku tych majacych inne poglady od Ciebie , a jednocześnie dajesz wrzutke ,że niby wrak spadł 60 m od pasa . więc skoro spadł znaczy nie ladował , a skoro wrak spadł , to musiał być zniszczony w powietrzu i stracil status samolotu.

Czy słyszałeś kidyś , że wrak samochodu zjechał z drogi i uderzlł w przdrozne drzewo ?

Masz szczęście ,że w przeciwienstrwie di PiS , PO to partia milosci  i mozesz pisac co chcesz .

Nas wierzących w raport Anody , twoje kłamliwe oszczerstwa o rzekomym zamachu nie przekonują.

I jedyne co mozesz teraz uczynić , to bić  sie w piers , obiecując że nigdy wiecej w twojej wypowiedzi nie podwazysz oficjalnej wersji Anody i Laska.

Dla mnie i tak jesteś trolem Macierewicza .

Za dużo TV TRWAM i Radia Maryja drogi kolego .

Szkoda komentować twoje posty pisowski szpionie.

Zmien fale.

Howk.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Nerwy ci puszczają. Dalej nie rozumiesz co do ciebie napisałem. Nie znasz znaczenia słowa "gdyby" i trybu przypuszczającego. Co ja ci poradzę. Może jedynie to, że powinieneś pójść do jakiejś wieczorówki. Szkołę podstawową pewnie skończyłeś. Ale czytać i pisać ze zrozumieniem cię nie nauczyli. Teraz jesteś starszy więc może się nauczysz.

Nie wiedziałem tez, że pisanie prawdy obraża zwolenników jednej z partii.  Z drugiej strony cię rozumiem. Rzucasz się tutaj bo wmawiali ci tyle lat to i tamto. Nie umiesz tego obronić. Nerwy ci puszczają. Bo okazuje się to być bajką.

Mogę być pisowskim szpionem. W sumie ciekawe poglądy tutaj prezentuje jako zwolennik PiSu. Ale co poradzić już sam nie wiesz co piszesz i co czytasz. Nie będę się nad tobą więcej pastwił.

 

PS Tak ogólnie to cihhhooooo jestem specjalnym agentem Jarosława. Rozszyfrowałeś mnie. Sieję zamęt na forach jako wywrotowiec opozycji. Żeby ciebie i ci podobnych utwierdzić w przekonaniu, że był zamach. Żebyśmy wszyscy myśleli tak jak Jarosław chce. I dali odpór zaplutym karłom reakcji z Nowoczesnej i PO. :)  :)  :)  

Sorry ale już więcej ze śmiechu nie mogę.

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52
Napisano (edytowany)

Widać że jesteś w temacie , czyżby  agent KGB?

Jak zamiast czytać i oglądać pisowskie gadzinówki jak będziesz czytał i oglądał programy o tym jak działa technika np GPS to też będziesz to wiedział .Co do broni to trzeba było być w wojsku to byś takie podstawowe rzeczy na temat bezpieczeństwa jej użycia wiedział .Wiedział byś jak działa broń osobista żołnierza ,po ile sekundach wybucha granat ,ile czasu zajmuje średnio pociskowi artyleryjskiemu pokonanie dystansu np 10 km ,Być może miałbyś też okazję zobaczyć lub nauczyć jak działa dalmierz laserowy połączony z komputerem balistycznym czy jak działa noktowizja .Może nauczył byś się też prowadzenia pojazdów np na gąsienicach .Jak widać nie trzeba było być kimś z KGB  by tego wszystkiego doświadczyć   :D

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Akko, wracaj bo należysz do wymierającego gatunku. A ponieważ OT ma podobno dostać T72 po liftingu możesz być przydatny   Kiedyś szkolono w drugiej specjalności więc jeżeli ktoś chciał mógł dużo zobaczy i posmakować.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

 

 

PS Tak ogólnie to cihhhooooo jestem specjalnym agentem Jarosława. Rozszyfrowałeś mnie. Sieję zamęt na forach jako wywrotowiec opozycji. Żeby ciebie i ci podobnych utwierdzić w przekonaniu, że był zamach. Żebyśmy wszyscy myśleli tak jak Jarosław chce. I dali odpór zaplutym karłom reakcji z Nowoczesnej i PO. :)  :)  :)

Sorry ale już więcej ze śmiechu nie mogę.

Te żale nie do mnie ,to że jesteś np rudy ,ciapaty  lub twój sex polega wyłącznie na onanizmie mnie mie obchodzi .

Nie obchodzi mnie twój mentor Jarosław , chodzi mim tylko o jedno , o szacunek do adwersarza .

Zgnoić można każdego, nawet jaj ma rację

Przykro że na Cibie trafiło .ale ucz się, synu ucz.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

opanuj się człowieku bo bredzisz jak potłuczony 

nie napisałeś nic rozsądnego a popadasz w samozachwyt 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@scoffer dopominasz się szacunku. A stronę czy dwie wcześniej brzydziłeś się takim typkiem jak ja. Po co ci szacunek takiego typka? Tobie wolno pisać o kwiku, biedzie umysłowej, typkach, czy trolach. A jak cię kulturalnie bez epitetów wobec twojej osoby w kozi róg zagoniłem. (nie ja pierwszy uzyłem trola czy typka). Rozumiem, że czujesz się zgnojony. Ale to ty sam się tutaj zgnoiłeś. Nie umiesz czytać i pisać ze zrozumieniem. Więc do kogo ta pretensja? Wypisujesz bzdury wymyślasz coś czego nie napisałem a potem nerwy ci puszczają. Trzeba iść do wieczorówki jakiejś i się trochę polskiego poduczyć. To cię gnoić nie będą.

I zapamiętaj sobie na całe życie. Nigdy ale to nigdy nie domagaj się szacunku. Na szacunek trzeba sobie w życiu zasłużyć. Ci co się go domagali zawsze się ośmieszali i nigdy go nie dostawali. Jako osobie z imienia i nazwiska należy się on każdemu. Ale w tej dyskusji musisz sobie na niego zapracować. Czego niestety nie czynisz wypisując głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Daj spokój , hubertussie , Rydzykowa marionetko ,. 

Wstręt do takich osób jak Ty nie przemija , a narasta i wiedz że nikt , a w szegolności taka szuja jak Ty , nie przekona mnie ze samolot byl wrakiem i spadł zamiast lądować.

Ty czubie Macierewicza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

dałeś się zrobić jak dziecko  :D

czytaj chłopie a nie będziesz  błądził  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Każdy pisowski szpieg ma swojego zausznika  ,Ale my przeciwnicy PiS jesteśmy na tyle czujni by nikt nie siał tych herezji

Zrozumcie w końcu , tam doszło do katastrofy ..

Nie damy się omamić Rydzykowym teoriom.

Prawda jest tylko jedna.

Wina pilotow i pijanego dówodztwa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

senator Platformy Obywatelskiej Jerzy Wcisła podczas debaty nad uchwałą z okazji zbliżającej się 1050. rocznicy chrztu Polski, w której podkreślono, że przyjęcie przez Mieszka I chrześcijaństwa dopełniło procesu państwotwórczego w wymiarze ideowym oraz etycznym:

- Mieszko I był raczej wątpliwej jakości chrześcijaninem. Przyjął chrześcijaństwo bardziej z powodów politycznych niż moralnych czy etycznych.

(to prawie jak tusk ślub kościelny)

 

A jego partyjna koleżanka senator Barbara Zdrojewska dodała:

- Możemy się zaledwie domyślać, jak zachowywał się Mieszko. Można domniemywać, że był to zabijaka i zapewne palił, gwałcił.

(rozmarzyła się kobieta :)

 

wybitnych senatorów ma platforma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

 

 

moze ktos policzy całe nie rozbite okna we wraku 

 

jak poleci kawałek skrzydła samolotu rozpedzony do 200 kmh  (poczatkowa pozycja taka jak w narmalnym locie) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

W zasadzie sam pomysł uchwały wielbiącej Mieszka jest już tak poroniony że, sama dyskusja o tym to powód do ładnej polewki.
Może niech senatorowie poszukają świadków iż świętobliwy Mieszko porzucił od razu swe nawyki i razem z poddanymi od razu został chrześcijaninem. Etykę to on miał w dużym poważaniu.Paliło się pod nogami, to zapewnił sobie nietykalność przy pomocy prostego obrzędu, w dodatku bezbolesnego choć pewnie budzącego lekki wstręt bo ocierającego się mycie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

Zapamiętajcie sobie raz na zawsze . że rosyjskie drzewa to nie drzewa polskie . Niech was nie omamią takie obrazy . Tamta brzoza była wyjatkowo twarda , rzekłbym pancerna,.

http://www.pomorska.pl/wiadomosci/chelmno/gal/9120656,pijany-kierowca-tak-uderzyl-ze-az-scial-drzewo-zdjecia,16243868,id,t,zid.html

Szyb się proszę nie czepiac , bo to zachodnia technologia , ale nasz Kubica

http://www.wykop.pl/wpis/4771771/jak-to-jest-mozliwe-ze-zwykly-samochod-scina-potez/

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

A poddani grzecznie w ko9lejce  tylko troche sie pchali który pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Daj spokój , hubertussie , Rydzykowa marionetko ,. 

Wstręt do takich osób jak Ty nie przemija , a narasta i wiedz że nikt , a w szegolności taka szuja jak Ty , nie przekona mnie ze samolot byl wrakiem i spadł zamiast lądować.

Ty czubie Macierewicza .

 

No jasne. Jak można przekonać kogoś, kto nie rozumie co czyta? Ja bynajmniej w żadnym ze swoich postów nie pisałem, że samolot był wrakiem i spadł zamiast lądować. Nawet żalu do ciebie o to nie mam. W końcu musisz być tym bardzo sfrustrowany. I upust tej frustracji dajesz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj