nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4652

Ściślej mówiąc to komornik osobiście go nie zabierał. Lecz jego asystent, który poniósł karę. Ale tak jak mówię za PO urzędnicy byli różni i za PiS nie będzie inaczej. Bo czy Tusk czy Kaczyński wszystkich nie upilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Tak wojsko korzysta z łącz TP.  Poza tym TP ma zadania z tym związane na czas W związana z utrzymaniem pewnej ilości łączy. Są wojskowe regionalne węzły łączności ale gdzie się da korzysta się z łączy cywilnych. Łączność tajna to inna bajka.

Nie przywiązujcie zbyt wielkiej wagi do łączności satelitarnej bo to ściśle reglamentowana dziedzina i nikt konserw przy jej użyciu nie będzie zamawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Niestety nigdy się nie doczekasz. Jest tyle obietnic, że Vat zostanie jeszcze podniesiony. Tak jak na Węgrzech. PiS w kampanii obiecał dużo. A teraz trzeba za to płacić. 500 zł na dziecko będzie sporo budżet kosztowało.

Masz rację , doplaty do polskich rodzin posiadających dzieci są błędem i niepotrzebnym kosztem .

Przeciez u wrót Europy stoi armia mlodych Arabów i czarnoskórych macho, chętnych zadomowić sie w tej części swiata .

Sa już odchowani , zdolni do prokracji , piękni i,zdolni.i pracowici 

Bierzmy przyklad ze Szwedow , Francuzów badz Niemcow.

Oni wiedzą co robić.

Arabi i czarni też , tyle że nie za 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

Ściślej mówiąc to komornik osobiście go nie zabierał. Lecz jego asystent, który poniósł karę. Ale tak jak mówię za PO urzędnicy byli różni i za PiS nie będzie inaczej. Bo czy Tusk czy Kaczyński wszystkich nie upilnuje.

zgadzam się z tym Dlatego w Polsce nigdy będzie nie rozwoju gospodarczego ani rozwoju technolicznego bo się żremy (kłócimy) o wszystko .300 lat temu  skończyło się niewolą  na prawie 200lat .Widać  na tym forum ze jesteśmy jako naród skłóceni i niewiem czym to się skonczy aby nie wojnna domową (odpukać !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niedługo będę bogatszy od Rydzyka i Kaczyńskiego razem. Widzisz jak ktoś mądrze pisze to i płacić chcą. Niestety tobie nie zapłacą.

 

widzisz prawdy nie trzeba opłacac, sama wyjdzie na wierzch  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niedługo będę bogatszy od Rydzyka i Kaczyńskiego razem. Widzisz jak ktoś mądrze pisze to i płacić chcą. Niestety tobie nie zapłacą.

 

http://wpolityce.pl/polityka/277755-koniec-wygodnictwa-za-pieniadze-podatnikow-bor-nie-chroni-juz-dzialki-komorowskiego-w-budzie-ruskiej :D :D B)

 

/polityka/278999-cba-zlapala-go-na-korupcji-ale-siedziec-nie-pojdzie-szokujace-porozumienie-bylego-dzialacza-platformy-z-prokuratura

http://wpolityce.pl/polityka/278999-cba-zlapala-go-na-korupcji-ale-siedziec-nie-pojdzie-szokujace-porozumienie-bylego-dzialacza-platformy-z-prokuratura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

widzisz prawdy nie trzeba opłacac, sama wyjdzie na wierzch  :D  :D  :D

 

Ja bym powiedział, że za głupoty nikt nie zapłaci. Do prawdy z tym daleko. Raczej bliżej do bajek.

Znacznie większa afera w PiSie to senator Bielecki i skoki. Kulczyk z Rydzykiem mu w tym do pięt nie dorastają.

Staszek BOR nie ochrania działki Komorowskiego. Tak samo jak kiedyś przestanie ochraniać działki Dudy jeśli jakieś ma czy domy i każdego przyszłego prezydenta. Po kadencji zostanie jeden ochroniarz czy dwóch i to wszystko. Normalka nic w tym dziwnego. A już nie wiem co do tego ma mój post w całkiem innym temacie. Rozumiesz w ogóle co czytasz i co robisz. panujesz nad tym?

Po drugim linku widzę, że za grosz nie masz pojęcia co robisz i co czytasz. Zatrzymali go za kadencji PO. W marcu zeszłego roku. Dogadał się z prokuraturą za kadencji PiSu. To na co to jest dowód wg ciebie?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym powiedział, że za głupoty nikt nie zapłaci. Do prawdy z tym daleko. Raczej bliżej do bajek.

Znacznie większa afera w PiSie to senator Bielecki i skoki. Kulczyk z Rydzykiem mu w tym do pięt nie dorastają.

Staszek BOR nie ochrania działki Komorowskiego. Tak samo jak kiedyś przestanie ochraniać działki Dudy jeśli jakieś ma czy domy i każdego przyszłego prezydenta. Po kadencji zostanie jeden ochroniarz czy dwóch i to wszystko. Normalka nic w tym dziwnego. A już nie wiem co do tego ma mój post w całkiem innym temacie. Rozumiesz w ogóle co czytasz i co robisz. panujesz nad tym?

Po drugim linku widzę, że za grosz nie masz pojęcia co robisz i co czytasz. Zatrzymali go za kadencji PO. W marcu zeszłego roku. Dogadał się z prokuraturą za kadencji PiSu. To na co to jest dowód wg ciebie?

 

w tym PISie to same grube afery tylko jakims dziwnym trafem wszystkie prowadza do ....

no do kogo ciemniaku ?

 

http://niezalezna.pl/68820-skok-wolomin-oraz-piotr-p-z-wsi-i-z-pro-civili-w-tle-tajemnicza-smierc-dwoch-osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Interesująca rzecz z tym opodatkowaniem banków.

Wspominałam wcześniej o tym po rozmowie z bankierem przed świętami, który uśmiechnął się do mnie szeroko :D  , że to nic nie szkodzi, bo i tak odbiją to sobie na klientach.

Czy nie ma możliwości, aby uszczelnić przepisy dotyczące bankowości, aby ustalić jednolity pułap i jednocześnie zakazujący prawa podwyższania go, odnośnie np. podstawowych opłat ponoszonych przez szarego człowieka?

Ponieważ skoro niema już żadnych w 100% polskich banków, a które w razie kryzysu będą ratować się zabezpieczając przede wszystkim własne finanse ze swych fili np. polskich, to czemu nie mają dokładać do budżetu więcej. Głowy ekspertów ekonomistów, prawnikami .....są od tego, aby zrobić z tym porządek, a przede wszystkim z niepewnym obcym wpływem, który mógłby nagle zamrozi nasze finanse.

Nie wierzę, że nie ma problemów, których nie można by rozwiązać. To wszystko jest grubymi  nićmi szyte, zależne od rzeczywistych intencji/woli rządu. Okaże się....

Co inteligentniejsi widać nie dadzą się podejść. Potrzeba tak naprawdę czasu, aby zobaczyć jak to będzie funkcjonować.

Racjonalne jest takie podejście, że jeżeli chcą dać tzw 500zł...to trzeba zoptymalizować ten wydatek budżetu kosztem czegoś..... rozsądnie zabrać tam, gdzie jest to uzasadnione.

 

P.S. Polityka jest beznadziejna  i nie wiem, dlaczego ciągle tu wchodzę i lubię Was poczytać i pośmiać się jednocześnie... B)

To tak szeroki temat  a polityka jest tak zawikłana i zależna systemowo, historycznie, globalnie i należy na nią patrzeć wielowymiarowo, z różnych perspektyw....na pewno nie z tzw punktu siedzenia.

 

Mi pozostaje tylko nadzieja..... czyli matka głupich :wacko:

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tu nie chodzi o ciagłe wymyslanie ustaw, regulacji, nowych przepisów .....

tu chodzi o to ze sie oddało za grosze nasz rynek zachodowi a teraz pies goni własny ogon  :D bo mu sie kasa nie zgadza i nie bedzie zgadzac  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Rynek oddało za grosze? Ty naprawdę głupotę za głupotą wymyślasz. Nawet chyba tego nie kontrolujesz. Tylko piszesz, aby pisać. Polska wysyła masę towarów na zewnątrz. Fakt sporo importuje. Ale zagraniczne firmy dają tez masę miejsc pracy w Polsce. Dają technologie bez których nasze zakłady po upadku komuny nie były w stanie istnieć a tym bardziej eksportować. Ale co ty o tym wiesz? Wyszukujesz w necie jakieś dyrdymały i tym żyjesz. Wielu mieszało w skokach. Ale senator Bielecki wypompował z stamtąd najwięcej kasy i tyle w temacie. Całe szczęście że znienawidzone przez was PO przy protestach PiSu zmieniło prawo o skokach i roztoczyło nad nimi opiekę bankowego funduszu gwarancyjnego. Bo po wyczynach Bieleckiego. Było by więcej poszkodowanych niż w Amber Gold. Ale czy dowiesz się tego w dyrdymałach które tu linkujesz? W życiu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Marnotrawstwo grosza publicznego , przekroczyło granicę zdrowego rozsądku .

Płaci się trzy razy tyle za dwa razy mniej niż można to zrobić

Kto z tym skończy wiele zrobi i wiele wygra.

A że będzie słychać kwik , to normalne , przy kurczącym się korycie .

Można w ramach protestu podskakiwać w rytm nadawany przez Giertycha na manifestacji KOD-u , lub pomyśleć samodzielnie po co ten facet tu przyszedł i czy podskakując nie robię z siebie idioty.

Nie widzę powodów by nie dać szansy obecnemu rządowi , podobnie jak nie widzę powodów by go nie  rozliczyć z działalności.

Tylko na miły Bóg , dlaczego na drugi dzień po zaprzysiężeniu ?

Czy utrata władzy tak bardzo boli , czy też strach przed utratą  profitów , wypada się zapytać. 

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Mając na myśli marnotrawstwo grosza publicznego mówisz o 20 milionach dla Rydzyka? Fakt to przekracza granicę zdrowego rozsądku. Tyle prywatnym uczelniom nawet PO nie dawała. Z drugiej strony apeluje się by bogaci nie brali 500 zł na dziecko. Jak myślisz jaki bogaty nie weźmie widząc takie marnotrawstwo?

Kwik Rydzyka faktycznie było słychać jak mu Tusk w 2008 roku odebrał dotacje na wody geotermalne. Od diabłów wtedy Tuska nawyzywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rynek oddało za grosze? Ty naprawdę głupotę za głupotą wymyślasz. Nawet chyba tego nie kontrolujesz. Tylko piszesz, aby pisać. Polska wysyła masę towarów na zewnątrz. Fakt sporo importuje. Ale zagraniczne firmy dają tez masę miejsc pracy w Polsce. Dają technologie bez których nasze zakłady po upadku komuny nie były w stanie istnieć a tym bardziej eksportować. Ale co ty o tym wiesz? Wyszukujesz w necie jakieś dyrdymały i tym żyjesz. Wielu mieszało w skokach. Ale senator Bielecki wypompował z stamtąd najwięcej kasy i tyle w temacie.

 

nie no jasne, wszystko co osmiesza twoich idoli to dyrdymały, co innego jakbym wstawiał linki  osmieszajace PIS  :D

widzisz ja nie jestem fanem pis po psl sld  dlatego moge pisac obiektywnie a ty nie potrafisz, bo lewactwo to smiertelna choroba mózgu  :D

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

drugi dzien po zaprzysiezeniu- od poczatku listopada to chyba wiecej minelo..

http://www.tvp.info/22908386/prawdopodobnie-jesli-wszystko-pojdzie-zgodnie-z-planem-co-z-obietnicami-z-niebieskiej-teczki

pamietasz scoffer- bo ja tak.

teraz senat da kase rydzykowi z ministerstwa kultury- dla szydlo to normalka, syna ma w seminarium duchownym wiec zna potrzeby kosciola na biezaco.....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Mając na myśli marnotrawstwo grosza publicznego mówisz o 20 milionach dla Rydzyka? 

Mógłbyś się choć trochę wyśilić i sprawdzic ta wiadomość , by nikt nie zarzucił Ci łgarstwa.

Sejm odrzucił tą propozycję , a z tego co wiem opozycja nie ma w nim większości glosów.

@jacus -100 dni , czy dobrze widzę ?

A czy z końcem listopada , bądz w grudni miałeś inne zdanie ?

@jacus , z jednym to się z tobą zgodzę , ataki na rzad B.Szydło , były od początku listopada , choć zaprzysiężony został w jego drugiej połowie.

Ot takie kuriozum.

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Póki co poprawka przeszła tylko minister kultury się zbuntował, że mu chcą zabrać. Gowin tez nie chce dać. Gdyby nie to kasa już by na konto Rydzyka popłynęła. Dadzą nie dadzą. Ale dać chcą. I nie zaprzeczysz, że jest to pomysł PiSu.

Duda już jest prezydentem ponad pół roku. Dużo obiecał nic nie zrobił. Rząd zamiast spełniać obietnice prowadzi wojnę ze wszystkimi do okola. Na razie pewne jest tylko 500 zł. reszta to mglista przyszłość.

Lewakiem nie jestem. Ale lepiej już być lewakiem niż wypisywać bzdury że rynek za grosze oddali. Ty pewnie chciał byś jak na Kubie. Tam wszystko państwowe. Rynku nikt nie chce oddać za grosze w obce ręce.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

 

teraz senat da kase rydzykowi z ministerstwa kultury- dla szydlo to normalka, syna ma w seminarium duchownym wiec zna potrzeby kosciola na biezaco.....

O tym zapomniałem . Mając takiego w rodzinie pewnikiem zna potrzeby instytucji w której  syn się edukuje.

Az strach pomyśleć co by było gdyby miała np męża bankiera , lub co nie daj Bóg - dziadka z Wermachtu.

Dopiero opozycja by po niej jechała .

@hubertuss , budzisz się rano skacowany, luki w pamięci  i myślisz dała , nie dała , grunt że ja chciałem brać , pewno dała.

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Póki co poprawka przeszła tylko minister kultury się zbuntował, że mu chcą zabrać. Gowin tez nie chce dać. Gdyby nie to kasa już by na konto Rydzyka popłynęła. Dadzą nie dadzą. Ale dać chcą. I nie zaprzeczysz, że jest to pomysł PiSu.

Duda już jest prezydentem ponad pół roku. Dużo obiecał nic nie zrobił. Rząd zamiast spełniać obietnice prowadzi wojnę ze wszystkimi do okola. Na razie pewne jest tylko 500 zł. reszta to mglista przyszłość.

Lewakiem nie jestem. Ale lepiej już być lewakiem niż wypisywać bzdury że rynek za grosze oddali. Ty pewnie chciał byś jak na Kubie. Tam wszystko państwowe. Rynku nikt nie chce oddać za grosze w obce ręce.

 

nie ja bym wolał jak niemcy miec ustawione pod siebie gospodarki w UE a ty chcesz byc poddanym niemiec i mówisz ze lepszej opcji nie ma i nie bedzie

 

różni nas to ze ty jestes mentalnym niewolnikiem a ja nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Marnotrawstwo grosza publicznego , przekroczyło granicę zdrowego rozsądku .

Płaci się trzy razy tyle za dwa razy mniej niż można to zrobić

Kto z tym skończy wiele zrobi i wiele wygra.

A że będzie słychać kwik , to normalne , przy kurczącym się korycie .

Można w ramach protestu podskakiwać w rytm nadawany przez Giertycha na manifestacji KOD-u , lub pomyśleć samodzielnie po co ten facet tu przyszedł i czy podskakując nie robię z siebie idioty.

Nie widzę powodów by nie dać szansy obecnemu rządowi , podobnie jak nie widzę powodów by go nie  rozliczyć z działalności.

Tylko na miły Bóg , dlaczego na drugi dzień po zaprzysiężeniu ?

Czy utrata władzy tak bardzo boli , czy też strach przed utratą  profitów , wypada się zapytać. 

popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj