nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

bliżej nam do ukrainców niz do islamistów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Ludzie walą do kościołów nie z powodu cen, gdyby tak był nazywali byśmy to paradoks. PL drogo ludzie walą, zachód tanio ludzi brak.

O robocie nie rozmyślałem ale będą mieli żony. Może jest to perspektywa 20 lat może 100 ale tak będzie.

to nie paradoks a ciemnogród czyli rydzykowa sekta pisuarów  :D

żony powiadasz ...a te co teraz maja to jak to się nazywa ? no nie mówię tu o tych odmieńcach ;)  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Panowie   nazwa uchodźca ekonomiczny ,dla każdego z nas ma inne znaczenie ,ja ich i tak dziele na tych którzy szukaja pracy ,chcą godnie życ ,nie stwarzajac zagrożenia dla otoczenia czyli Ukraincow Czeczenow czy Chorwatów  i tych którzy emigrują z kraju niby pod pretekstem wojny ,biedy,a sami wywołuja zamieszki na obczyżnie i to dla nich jest priorytetem ,ponadto za islamistami idzie inna religia inne zasady moralne a to powoduje dodatkowe problemy którym ja mowie nie.

 

Co do koscioła  ,na zachodzie są puste a czy u nas podobnie nie jest?Dlaczego?Kler nie zbliza lecz odpycha ,coraz mniej prwdziwych księży z powołania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz będą nowi na koszt podatnika żyć. I myśleć, że Polska to barany. Jednak nie wszystkie chcą za beczeniem Jarka lecieć.

 

 

Przykład na twoją miarę i poziom. Takie coś nawet na Jarka można napisać i pewnie wielu tez uwierzy. Śmieszny jesteś z takimi przykładami po prostu. Daj linka do artykułu, porozmawiamy wtedy. Bo teraz nie ma o czym.

 

Może i gdzieś chrzczą za darmo ale w Siemiatyczach wsio rawno ślub, wesele czy pogrzeb 1200 - 1500. I nie ma taniej.

 

Wiesz nie mam zamiaru z Tobą rozmawiać bo to jakby chcieć się z koniem kopać nie ma argumentów ale kopyta długie :P :P ;)  nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to nie paradoks a ciemnogród czyli rydzykowa sekta pisuarów  :D

żony powiadasz ...a te co teraz maja to jak to się nazywa ? no nie mówię tu o tych odmieńcach ;)  

O tym mówię, że przez to że teraz maja w ukryciu, zalegalizują to najzwyczajniej w świecie.

Rydzykowa sekta pisuarów to jest zupełnie inna bajka. inna autor inne wersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Staszek , wyłącz już tv trwam bo ci sie na głowę rzuca

 

Długo nad tym myślałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właściwie ta dyskusja nic już do tematu nie wnosi ani z mojej ani z waszej strony szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

z Twojej to już dawno , tylko Ty jak zwykle - jak to jaro mówi ''niesprawna głowa ''

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U Was jeszcze to co w głowie wymaga wnikliwych badań pewnie jeszcze niejedna praca magisterska z tego by powstała < sekciarze>


Pewnie wyssaliście to z jednej piersi z Niesiołowskim gdy motyle gonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

to się ciesz że już  u Ciebie problem rozwiązany  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Staszka nie denerwujcie.. chłopu telewizja sniezy i przekaz od Rydzyka niewyraźnie widoczny. jak żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Widze ze nikt nie oglada narodowej telewizji 

 

a tam wczorajszy film wiele wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

CZRGERGXEAAdXKG.png

Krzysztof Stanowski

Dawajcie tych wszystkich oburzonych słowami Kaczyńskiego. Przydałaby się taka powszechna lista debili.

 

 

Duński Państwowy Instytut ds. Szczepień (SSI) poinformował o wykryciu dwóch przypadków błonicy. Zarażeni nią byli imigranci z Libii. Błonica to bakteryjna choroba zakaźna przekazywana najczęściej droga kropelkową. Wyróżniamy kilka postaci tej choroby: błonicę gardła, czyi błonicę krtani, błonicę nosa oraz skóry. Choroba ta może doprowadzić do śmierci w wyniku uduszenia.

Rzecznik SSI stwierdził - "Zarażenie się tą chorobą może być bardzo niebezpieczne, jeśli chory nie był szczepiony. Groźny typ choroby jest bardzo rzadki i po raz ostatni wystąpił w Danii w 1998 roku". Dodał też, że choroby zakaźne trafiają do kraju razem z uchodźcami - "Nie ma wątpliwości, że choroby zakaźne, do których nie byliśmy przyzwyczajeni trafiają do naszego kraju razem z uchodźcami. Trwała dyskusja czy wszyscy uchodźcy powinni być badani"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Sa na poziomie wypraw krzyżowych

Gdzieś w szufladzie mam coś na tą okazję. Pamiątka ale może się nadać. Napis na niej głosi PORK EATING CRUSAIDERS.

Jakby co dajcie znać ojcu dyrektorowi że jestem zwarty i gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widze ze nikt nie oglada narodowej telewizji 

 

a tam wczorajszy film wiele wyjasnia

No to powiedz co wyjaśnia. Ja wiedziałem że ma lecieć ale nie miałem zamiaru oglądać, gdyż uznałem iż jest to jeden z wielu propagandowych filmów sponsorowanych przez moskwę. W stylu - coś trzeba powiedzieć lecz w kontrolowany sposób. Z tego co mówisz myliłem się, więc pokrótce opowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

techniki manipulacji ,socjotechniki i propaganda jaka jest stosowan   moim zdaniem nie tylko w rosji    

ale to trzeba obejżec

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Mówię w imieniu ogółu, a jeśli ty nie jesteś katolikiem to twój problem że nieraz możesz być wrzucony do jednego worka. W związku z tym nie wypowiadaj się na temat kościołów bo nie masz o tym bladego pojęcia. Oświecę cię, nikt tam reki nie wyciąga, daje się dobrowolnie. Jeśli chodzi o chrzty mogę podać ci adres parafii w W-wa gdzie udzielają ich za darmo.

 

W tym powiedzeniu o nie chęci do nauki i pracy w biedronce, oczywistym jest że chodzi o zdolności intelektualne. Jednak że straszenie nie polega na wypominaniu charakteru wykonywanej pracy bo to nie jest czyszczenie szamb, lecz o charakter pracodawcy, w sensie wyzysk pracowników. I niestety są ludzie którzy nie mają co dzieciom do garnka włożyć dlatego są zmuszeni do poniżania się w ten sposób. (nie chcę obrazić pracowników biedronki, bo większość gdy by ich godność osobista została naruszona bez wahania złożyli by wypowiedzenie w trybie natychmiastowym) ale są osoby które jak powiedziałem nie mają co do garnka włożyć i porzucenie pracy mogło by się wiązać nawet z utratą dzieci, dlatego wolą żyć w upokorzeniu i poniżeniu.

To się nazywa "przymus dobrowolny", można do kościoła chodzić i nie dawać, ale wyobraź sobie sytuację że wszyscy wierni w katolickiej Polsce tak robią... Skoro Ja nie chodzę do kościoła ergo nie mam prawa się wypowiadać w sprawach katolików, to przez analogię, Ty się nie wypowiadaj na temat pracowników  "Biedronek i Lidlów" bo, zważywszy na fakt z jakim obrzydzeniem podchodzisz do tych sieci handlowych, domniemam że pracownikiem żadnego dyskontu nie jesteś i nigdy nie byłeś. Co do upokorzenia, racja, praca w takim np. Jeronimo Martins Polska S.A. nie jest szczytem marzeń zawodowych przeciętnego Polaka. Ale znam parę osób co tam pracują i za nic w świecie nie zamienili by tej roboty na pracę u jakiegokolwiek lokalnego drobnego sklepikarza.

 

Kaszlak dzieki za info z dziedziny naszej techniki ,sory ale tez ja znam ,była jaka byla ale zawsze coś mogło sie z tego zrodzic własnego ,Czy załuję nie wiem ,chyba Ty bardziej ,ja i tak woze się niemieckimi markami tylko dlatego że są dobre i mi pasuja  .A co do przemysłu to myślałem o całym i bardziej związanym z rolnictwem.

Damian nie mieszajmy wiary z kosciołem to dwie rożne rzeczy ,kler jest pazerny i temu nie zaprzeczysz ,popatrz choćby na Rydzyka ,a to że sa wyjątki to dobrze szkoda że nie w każdej parafii 

Coś by się mogło zrodzić, tak było parę naprawdę ambitnych projektów, nawet gotowe prototypy były. Ale żaden z nich nie prosperował do miana limuzyny rządowej, a to Ty napisałeś że ekipy rządzące mogły by kupować krajowe auta gdyby nie rozwalony przemysł. Chyba że coś źle przeczytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdy armia rydzykowo beretowa odejdzie na zawsze, czyli jeszcze kilka lat bo są to osoby zazwyczaj starsze, właśnie tak będzie, kościół pełny ale nie będzie komu dawać... No może na wsi, bo w mieście fakt, przyznaję, na mszy same berety, wtedy w mieście kościoły już nie będą pełne. Ale na wsi jest gro młodzieży i będzie. 

 

Co do biedronek na ogół każdy zna zasady i warunki tam panujące. Można spotkać pozytywne opinie, jednak szczytem marzeń ta praca nie jest tak jak sam przyznałeś, więc nie rozumiem czego ty nie rozumiesz w tym kontekście mojej poprzedniej wypowiedzi skoro ponownie do niego nawiązujesz?

 

Też mam znajomą która pracuje w biedronce, A nawet jest kierownikiem regionalnym i nie narzeka. Ale weź pod lupę np. taką biedronkę w Zamościu, albo w Siemiatyczach. Hubertus wie jak się jego sąsaidki o tę pracą biją a później ze spuszczonym wzrokiem, zastraszone  towar rozkładają i niech któraś odważy się powiedzieć że po godzinach nie zostaje za darmo. Albo lepiej, w umowie praca do godz. 21.00 i niech któraś wyjdzie przed 22.00, która będzie miała odwagę? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Z biedronka to po aferze sprzed lat to wielkiego problemu pod wzgledem perwa prazy niema

gozej z innymi   praca za 5 zł na kasie z agencji pracy tymczasowej

 a mam niedaleko sklep polskiej sieci (ale to dużo zalezy od własciciela)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Gdy armia rydzykowo beretowa odejdzie na zawsze, czyli jeszcze kilka lat bo są to osoby zazwyczaj starsze, właśnie tak będzie, kościół pełny ale nie będzie komu dawać... No może na wsi, bo w mieście fakt, przyznaję, na mszy same berety, wtedy w mieście kościoły już nie będą pełne. Ale na wsi jest gro młodzieży i będzie. 

 

Co do biedronek na ogół każdy zna zasady i warunki tam panujące. Można spotkać pozytywne opinie, jednak szczytem marzeń ta praca nie jest tak jak sam przyznałeś, więc nie rozumiem czego ty nie rozumiesz w tym kontekście mojej poprzedniej wypowiedzi skoro ponownie do niego nawiązujesz?

 

Też mam znajomą która pracuje w biedronce, A nawet jest kierownikiem regionalnym i nie narzeka. Ale weź pod lupę np. taką biedronkę w Zamościu, albo w Siemiatyczach. Hubertus wie jak się jego sąsaidki o tę pracą biją a później ze spuszczonym wzrokiem, zastraszone  towar rozkładają i niech któraś odważy się powiedzieć że po godzinach nie zostaje za darmo. Albo lepiej, w umowie praca do godz. 21.00 i niech któraś wyjdzie przed 22.00, która będzie miała odwagę? :lol:

Co do wiary katolickiej, jeśli ludzie przestaną dawać to kościoły po prostu znikną (a raczej opustoszeją). Chyba że zmienią się zasady finansowania KK w Polsce. Gro młodzieży na wsiach jest "pędzone" przez starszych do kościoła, starsi się skończą to spora cześć młodych przestanie chodzić. Wystarczy że widzę co się dzieje u ludzi co zdecydowali się na wyjazd za granicę, w Polsce chodzili do kościoła bo chodziła większość, za granicą chodzą "od wielkiego dzwonu". Mówię tu o samym sobie i znajomych.

Co do "Biedronek", zgadza się, robota jest jaka jest i szczytem marzeń ani osiągnięć nie jest. Mnie chodzi tylko o to, że za bardzo demonizujesz tą robotę, sprowadzając Ją do czegoś uwłaczającego godności ludzkiej, z czym się po prostu nie zgadzam. To moje osobiste zdanie.

Ale za bardzo zjeżdżamy z tematu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

przed wojna byl taki wierszyk-tyle znaczy co ignacy a ignacy gown. znaczy -to o owczesnym prezydencie -idealnie pasuje do tego tematu, moze ktos poszuka ile stron temu ktos o nim wspomnial.

wg ostatniego badania 40 %  wiernych jeszcze do kosciola chodzi-co roku mniej choc silny trend spadkowy wyhamowal, natomiast w seminariach prawdziwy armagedon w ciagu 10 lat spadek o 50%, a zakonnice to juz sa na wymarciu-srednia wieku to ponad 50 lat.

 

wczoraj bylem na zakupach to po  drodze widzialem ze 3 ogloszenia o prace i tak stale-w powiecie krakowskim bezrobocie praktycznie nie istnieje, znam pare osob co sie bronia przed legalna praca. dostaja skierowanie praktycznie przy kazdej wizycie i wymyslaja powody by jej nie przyjac-ot polska a 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic nie demonizuję. Humorystycznie nawiązałem do straszenia dzieci grymaszących nauką, zamiast pasaniem gęsi, pracą w biedronce a ty wielce poruszony stanąłeś w jej obronie. Jak byś nie zauważył że wcześniej była mowa, że biedronka to zło, diabeł wcielony dla kraju Polska. A jak się tam pracuje akurat jest najmniej ważne i nie warte dyskusji bo każdy wie, praca marzeń to nie jest. Niech ci będzie, teraz w PL dzieci straszy się pracą w niemieckim lidlu. I nie dlatego że panują złe warunki, lecz dlatego że właścicielem jest wróg polski.

 

Jacuś jak nie widziałeś bezrobocia przejedź się do hubertusa na kieliszeczek i sledika, albo Zamościa tylko uważaj na szczury, bo z głodu na ludzi się rzucają.

W sumie to nie wiem co nam chciałeś tu oznajmić tym stwierdzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

To jak jest z pracą i traktowaniem ludzi to w głównej mierze zasługa systemu wyborczego .Teraz wybiera się spadochroniarzy np z pomorza którzy są posłami w np Zamościu .Jak myślicie taki ktoś będzie dbał o interesy tego regionu ? Czy bywa na co dzień w swoim biurze ? Załatwia sprawy ludzi w imieniu których siedzi w oborze zwanej sejm ? Da choć jedno zapytanie poselskie w ich sprawie na kadencję ? Puki nie będzie w Polsce jednomandatowych okręgów wyborczych z zapisem że osoba ubiegająca się o mandat musi mieszkać minimum 10 lat w tym okręgu nic się nie zmieni .Ciemny lud ich wybierze a oni potem interesują się tylko tym ile kasy na konto wpływa a nie ciemnym ludem .Kolejny problem to możliwość głosowania przez polaków z zagranicy .Powinno to być na zasadzie że jeśli taka osoba chce zagłosować to niech zapisze się przez internet w swoim dawnym miejscu zamieszkania a na głosowanie przyjedzie i stawi się osobiście .Teraz mamy np taką patologię gdzie przykładowo stara klępa co wyjechała w latach 60 XX w do USA głosuje .Była w Polsce przez te 50 lat może 4 razy i nie wie nawet co się dzieje .Nagle na starość stała się pobożna a wnuki podłączyły jej internet i słuch nawiedzonego toruńskiego diabła który żeruje na jej starczej demencji i głosuje (Rydzyk jeździ do USA na żniwa zwane ,,kasiaste")) .Ja się pytam jakim prawem mają wpływać na wybory tacy ludzie ? Mało tego istnieje ryzyko że w takiej zasadzie na wybory w Polsce mogą wpływać zagraniczne rządy mając u siebie dużą Polonię .Wyobraźcie sobie co by było jak by np w Rosji/Niemczech było po 5 milionów ludzi z polskimi paszportami i prawem głosu jak obecnie .Ja np będąc takim Putinem od razu bym to wykorzystał .Wydał bym tajne słowne zarządzenie by zapraszać takich ludzi na posterunek milicji i stawiać im ultimatum .Macie zagłosować na partię x bo inaczej skonfiskuje wam majątek i was wydalę z kraju .Tym sposobem mam na stanowisku w PL polityków którzy mi odpowiadają .Pomyślcie jaki debil tworzył to prawo że tak oczywistych rzeczy nie przewidział .Kolejne złe prawo to to że ktoś nie urodzony w Polsce ale mający polski paszport może zasiadać w sejmie,senacie ,rządzie .Jakim prawem ? W USA np taka osoba może być góra co najwyżej gubernatorem stanu czyli odpowiednikiem naszego wojewody .Dlaczego w tym zakresie nikt z rządzących nic nie robi ? Wciąż tylko uprawia się kłótnie o stołki i kasę zamiast zająć się naprawianiem oczywistych błędów którzy uchwalili ci sami politycy siedzący od 25 lat w sejmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Przykład na twoją miarę i poziom. Takie coś nawet na Jarka można napisać i pewnie wielu tez uwierzy. Śmieszny jesteś z takimi przykładami po prostu. Daj linka do artykułu, porozmawiamy wtedy. Bo teraz nie ma o czym.

Ośmieszyłeś sam siebie skoro na obrazku Staszka nie zauważyłeś linku do artykułu. Widocznie za wysoki poziom dla Ciebie. Nie musisz dziękować: http://www.nrc.nl/next/2016/01/14/polen-doet-zn-eigen-vuile-was-wel-1580278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj