nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Poziom Twoich postów jest bardzo niski, wręcz żenujący, dlatego nie zamierzam z Tobą dyskutować, bo nie masz nic merytorycznego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Akko w jaki sposób ,odpowiedz sobie sam ,skoro wyjechałeś ,zle Ci było w ojczyźnie ,możne edukacja słaba? (chyba nie)w Twoim zawodzie praca w Polsce jest i to dobrze płatna ,Z Polski uciekaja tylko lidzie słabi i nieporadni którzy nie radza sobie w naszych realiach ,uciekłes z kraju za czasów PO i spółki a teraz na zmiany narzekasz, i pytanie co chcesz o de mnie  i od pis ,najpierw daj cos od siebie a później wymagaj.

edytowałem bo chcialem cos napisać ale szkoda słów

Edytowano przez Tomasz78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Poziom Twoich postów jest bardzo niski, wręcz żenujący, dlatego nie zamierzam z Tobą dyskutować, bo nie masz nic merytorycznego do powiedzenia.

  żenujące to jest kopiowanie i wstawianie jako swoje  cudze teksty   :D - nawet jeśli to teksty znajomych z fb  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

masz na to dowody ? 

 

to przy jakiej tam ulicy mieszkasz na którą niby zapraszałeś  a potem to wykasowałeś ? 

to u was na wiosce są ulice ?  :D  :D  :D

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Z Polski to ja wyjechałem w styczniu 1996 roku by nie pracować za jałmużnę i nie być oszukiwany to pierwszy powód .Drugi to warto pozwiedzać świat (przy okazji zarabiać) a nie siedzieć tylko i mieć czysto teoretyczne pojęcie jak wygląda świat .Trzecie to miałem marzenie by mieszkać w tropikach i je spełniłem bo mieszkałem przez 8 lat .Czwarte to wyjeżdżają ludzie którzy się nie boją i chcą się sprawdzić a nie strachliwi .W między czasie zdążyłem nauczyć się dwóch języków w stopniu dobrze komunikatywnym (nie jest to perfekt) i zdobyć 4 nowe zawody .Jeden w Polsce (sztukatora odnowy zabytków przyuczonego) a także cieśli - zbrojarza ,blacharza od pokryć dachowych ,wózkowego wózków widłowych ,sprzedawcę w sklepie.Po wojsku w 1992 roku kiedy padł mój zakład wyjechałem do Szczecina by pracować w firmie odnowy zabytków a pochodzę z gór więc miałem do domu tylko 800 km .Tak że pisanie o nieporadnych czy niezaradnych to jest śmieszność :D Ja dbam o swoją przyszłość bo mi żaden polityk w PL jej nie zapewni na godnym poziomie .Zresztą poszedłem poniekąd w ślady mojego ojca który reż w latach 80@ XX wieku pracował w USA .Za kasę zarobioną wybudował dom który ma 450 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej .Zmodernizował też gospodarstwo .Są tu ludzie na forum co byli w moich stronach rodzinnych i widzieli jakie domy stoją oraz jak ludzie gospodarzą .Wszystkie te rzeczy zostały wybudowane za pracę w USA,Niemiec,UK,Islandii,Szwecji,Norwegii,Austrii .Nikt żadnych dopłat nie brał ani kredytów na zasadach lichwiarskich .Pewnie będą ci ludzie dla niektórych nieudacznikami bo wpompowali setki tysięcy zł w polską gospodarkę :D Z samego UK od tych niby nieporadnych życiowo idzie do polski dla rodzin miliony funtów :D Ci ludzie nie żebrzą o 500 zł pisowskie tylko sami sobie radzą :D

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Pięknie normalnie się wzruszyłem, a ile żebrzą od Camerona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ot rozpisujesz sie jak bys się tłumaczył  ,jestem ciekaw czy wrócisz do kraju na stare lata ,pewnie tak ,z UE emeryturka poleci a ty pewnie zatrudnisz sie u brata na KRUS na 5 lat i pociągniesz jeszcze z Polski kolejną kase  ,i na to ja dzis dla ciebie pracuje  .ponadto ja 500zł nie chce i nie łapię sie bo dzieci mam dorosłe prawie ,a to co mam zapracowałem sam i mam sie dobrze i pracowałem na swoim w kraju ,nie szukajac chleba za miedza ,a swiat zwiedzać to trzeba na wycieczkach a nie w pracy ,sprzątając po turystach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Pięknie normalnie się wzruszyłem, a ile żebrzą od Camerona?

Nie będę się tłumaczył boś za głupi i powtarzasz propagandę :D a KRUS jakbym chciał płacić to mogę sam bo bez problemu mogę mieć hektar przeliczeniowy a tyle wystarcza .Pytanie tylko po co mam płacić na rządowych darmozjadów ?Co potem dostanę z tego KRUS ? Mój dziadek opłacał go przez 45 lat i dostał całe 1200 zł :D Dobrze że sobie wypracował najniższą emeryturę w USA (400 $ miesięcznie) to ma na przyzwoite życie bo inaczej była by bida z nędzą i musiał by liczyć na dzieci i wnuki :D Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

żeby to była Polska a nie ''ruska republika ''  

jaro zaliczył już szkolenie jak za czopka robić dla putina  :D

całowanie po rękach już ma  przećwiczone  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

No tak my tu wszyscy tacy głupi, nie to co wy na zmywakach ale jacy ynteligentni. Jeżeli dobrze rozumiem to Cameron to taki populista, jeździ po krajach i bajki opowiada że nie chce płacić na dzieci emigrantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

żeby to była Polska a nie ''ruska republika ''  

jaro zaliczył już szkolenie jak za czopka robić dla putina  :D

całowanie po rękach już ma  przećwiczone  

 

żebys czasem ty ruska nie musiał po rekach całowac bo zdaje sie ze podlaskie to na wschód od Wisły  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ciemnogrod kontratakuje czesc III -kurna chyba jednak IV jak dobrze policzylem i pewnie ostatnia -watpie zeby po raz V ktos sie na kaczynskiego nabral. szybko sie okazalo ze czerwona teczka byla pusta i z waznych spraw nic nie bylo przygotowane-chyba sami nie wierzyli, ze znajdzie sie tylu glupich ktorzy to kupia-i nie pieprzcie o woli narodu z 31mln uprawnionych glosowalo na nich 5,78 mln czyli niecale 19% doroslych polakow.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

No tak my tu wszyscy tacy głupi, nie to co wy na zmywakach ale jacy ynteligentni. Jeżeli dobrze rozumiem to Cameron to taki populista, jeździ po krajach i bajki opowiada że nie chce płacić na dzieci emigrantów?

Ty akurat to wyjątkowy pustak umysłowy do kwadratu :D Po ,,pisorze nieudaczniku" to nie ma się czego spodziewać .Najdalej pewnie w swoim życiu to miasto powiatowe zwiedziłeś :D Głos jednak będziesz zabierał bo światowiec :D Jak byś nie był takim burakiem to byś wiedział że zasiłki to ciągną Pakistańczycy ,Irakijczycy ,Syryjczycy,Kurdowie i inne nacje blisko wschodnie oraz ludzie z afryki z byłych koloni angielskich .Do tego dochodzi 50% patologi angielskiej niczym nie różniącej się od naszych patologi co w życiu nigdy nie pracowała .Poczytaj jakich koloni bo zapewne że szkoły też o tym nie słyszałeś bo buraczany mózg nie przyjmował takich wiadomości :D Jako że poprawność polityczna zabrania mówić źle o kolorowych a przecież na swoją patologię mówił nie będzie to mówi o polakach .Po pierwsze nasz żaden polityk nie stanie w obronie bo oni zwykłych ludzi mają tylko po to by pracowali na nich.Po drugie takie k**wy PIS jak np obecny minister Witold Waszczykowski przehandlują nas za bazy wojskowe USA w PL bo to powiedział .Po trzecie dużej ilości ludzi w Polsce twojego pokroju żal d*pę ściska że innym się udało i przelicza tym w UK ile zarobią i ile odłożą .Polak już taki jest że potrafi tylko drugiemu zazdrościć .Dlatego ja od polaków trzymam się zagranicą z daleka .Miałem już w pracy kiedyś taką pisowską szuję co chodziła do szefa i kablowała na mnie a szef mi to wszystko opowiadał .Nie dość że tłumokowi pracę to ja załatwiłem .Powinęła się noga baranowi to nawet najmniejszym palcem nie kiwnąłem i poleciał .Mam 3 znajomych i to mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiana87    22

I robi sie ostro... :)

Powiem tyle nie dajmy sie podpuścić temu co jest w mediach... bo tu chodzi tylko o interesy innych a nie nasze.

Wiekszosc osób ktora wypowiada tutaj swoje zdanie, pisze bo zalezy im na Polsce. Jedni krytykuja PIS inni PO- niewazne, wazne ze chcą dobrze dla Polski ( taką mam nadzieje). Cisnienie sie podnosi w komantarzach- i prawidłowo bo to co sie dzieje w naszym kraju od dawna,nie jest dobre. Polityka to gra- trudna gra- trzeba być cwanym, a uczciwi ludzie rzadko są cwani.

 Jak ktos ma ochote niech sobie troche poszuka o geopolitycznym połozeniu Polski, bo nie chce mi sie rozpisywac- zobaczymy co z tego będzie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Akko wyluzuj, rozpuść włosy. Wiesz przecież że świat jest większy i ciekawszy. Przyroda sama się już wkrótce wyleczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

To może zróbmy małą rewolucje dla odmiany i zacznijmy pisać o tym co łączy obie strony a nie szukajmy na siłę rozbieżności ?

Wytykanie sie palcami i dziecinada typu " Głupi jesteś! nie to ty jesteś głupi! itd" raczej nie przystoi dorosłym ludziom. 

NIe wiem już w jakim temacie (być moze i w tym) zamieniłem kilka zdań z @akko i wyszło ze mimo że stoimy raczej po przeciwnych stronach to większość poglądów o dziwo mamy wspólnych :) .

Może bardziej rożni nas droga dojścia do celu ale sam cel może byc ten sam.

 

Ktoś pisał tutaj że wydawanie 500zł na dziecko to utrzymywanie patologii i wspieranie dziecioróbstwa .

A uważacie że jaki jest nasz cel na tym świecie? Uważamy sie za jedyny inteligentny gatunek na tej planecie ale postępujemy jak ostatnie bezmózgi. Byle robal wie że aby przetrwać musi sie rozmnażać, u niektórych gatunków wydanie potomstwa równa sie śmierć a mimo to robią. Natomiast człowiek robi wszystko aby sie unicestwić a zwłaszcza biały człowiek bo ze statystyk wynika że populacja białego człowieka kurczy sie w zastraszającym tempie. Z badań wynika że w Polsce 7% par nie chce mieć dzieci a to jeszcze nic bo w Niemczech jest to juz 20% . Czyli 20% świadomie prowadzi swój kraj do upadku. I jak widać stopa życiowa nie jest tutaj przeszkodą w posiadaniu dzieci a raczej wynika z tego ze od bogactwa to ludziom sie w głowach poprzewracało.

Wmawia sie ludziom że wiara w jakiegokolwiek Boga to ciemnogród ale wiara w kawałek papierka którego wartość zależny od ilości zer za jedynką to jest ok. Tak dla wiary i religii prowadzone były wojny i ginęli ludzie i giną nadal ale mogę zie założyć że więcej ludzi zginęło przez i dla mamony.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Ty akurat to wyjątkowy pustak umysłowy do kwadratu :D

Nie ma to jak znaleźć światłego człowieka na forum. Szkoda że wszyscy nie są tacy obeznani, obcykani z szerokimi perspektywami...

Kolego, skoro jesteś taki cwany to czemu musisz zasuwać u anglika? Przecież z tego co piszesz to jesteś jednym z lepszych w swoich fachach, więc dlaczego nie szło w Polsce się dorobić? Skoro w gospodarstwo Twoich rodziców pompowano kasę z zachodu czemu musiałeś uciekać za granice by się "dorobić"? No nie rozumiem tego. Skoro jesteś taki przewidujący, znasz się i na polityce i ludziach to czemu musisz z Anglii pisać?

Wiesz co ja myślę? Z kraju wyjeżdżali ci co musieli albo nie radzili sobie. Takie jest moje zdanie i znajdę pełno przykładów pasujących do tego.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oczywiście że z kraju wyjechały w większości same niedojdy i nieudacznicy życiowi.  Oraz część która się nabrała, ale ci to już dawno wrócili gdy się zorientowali że ze swoimi możliwościami więcej zarobią w kraju niż tam na przysłowiowym zmywaku.

 

Jedno jest pewne gorzej niż za PO to nie będzie. A gdy PO w postaci petru wróci do władzy to dopiero da nam popalić za karę, w szczególności wsi, bo to dzięki niej pis wygrał wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

tu się z Tobą nie zgodzę bo najbardziej  po tyłku dostają zawsze wyborcy  zwycięskiej partii - ci którzy dali się otumanić  przedwyborczą  ściemą 

fanatyków pomijam bo to wiadomo ''wyższy stan umysłu '' :D

PO nie chwalę bo nie ma za co , mało robili i tym samym nie wiele schrzanili  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiana87    22

OKEY ma racje ... "Może bardziej rożni nas droga dojścia do celu ale sam cel może byc ten sam".

Co do akko- zycze Ci zebys mogł dozyc starosci w UK i wydawac swoją emeryturkę o ktorej pisałes na same przyjemnosci :)

Mam tylko pytanko skoro jestes w UK dobrze wiesz jak wyglądają relacje ciapatych miedzy sobą, moze napiszesz coś o tym, tutaj wszystkim... i jakies wnioski, ktore sie nasuwają. Prosze tylko nie łącz mojego zapytania ze zdarzeniami z Niemiec bo to dwie odrebne bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj