nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4653

@nie to, że ktoś jest doradcą prezydenta USA. Czy współpracuje z NASA nie znaczy, że jest niezależny w innych sprawach. Z punktu widzenia USA Smoleńsk to dla Biniendy sprawa prywatna. Więc w tej sprawie nie koniecznie musi być obiektywny. A np kierować się poglądami politycznymi itd.

Sęk w tym, że ten zespół Macierewicza złożony z samych niby nie zależnych ekspertów nic nie przedstawił. On pracuje czy tam pracował jakiś czas i nic nie odkrył. Bo co niby się wg nich stało w Smoleńsku? Skrzydło ktoś podpiłował? Był wybuch na pokładzie? Czy samolot zestrzelono a może była chmura helowa o jakiej mówił Macierewicz? Co ten zespół odkrył? Bo na razie to tylko czepiają się, czy uderzenie było na wysokości 5 czy 6,5 m. Czy bliżej kadłuba czy dalej. Jakie znaczenie ma kto był przy sekcji prezydenta? Królowa angielska miała być? Przecież to i tak lekarz opisuje co się z denatem stało i dlaczego. A nie prokurator. To jest właśnie cała dyskusja sekty smoleńskiej. Wytykanie błędów, których było nie mało fakt. I na tej podstawie próbuje się udowodnić nie wiadomo co. Bo jak pisałem zespół Macierewicza nie jest w stanie powiedzieć i udowodnić co tam się stało. Podtrzymywana jest tylko atmosfera spisku. Dla naiwnych. Nie podaje się żadnych faktów.

Było sporo błędów i zaniedbań w sprawie tego lotu. Była zła pogoda, presja kampanii wyborczej, złe decyzje pilotów i kontrolerów. Wszystko razem dała katastrofę. Po której wiele rzeczy w śledztwie zostało przedstawione nie dbale. Nie zmienia to jednak faktu, że wiadomo co było bezpośrednią fizyczną przyczyną upadku samolotu. I tego nic nie zmieni. Bo nawet zespół Macierewicza nie potrafi wskazać i udowodnić konkretnej przyczyny. Biją tylko piane i podkręcają atmosferę spisku. Bo to potrzebne ich elektoratowi.

PS zobaczy ilu profesorów prawa ma sprzeczne opinie na temat tego co się teraz dzieje z TK. Każdy ma papier nawet czasami tej samej uczelni i każdy swoje zdanie. Ty mi piszesz, że Artymowicz jest stronniczy a ja tobie, że Binienda. Z tym, że Artymowicz czy wielu innych potrafią udowodnić co się stało. A zespół Macierewicza nie potrafi udowodnić co się wg nich tam stało. Mało tego oni nawet nie wymyślili tego co się tam stało. A skupiają się na negowaniu tych co pokazują co się stało i potrafią to udowodnić.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

akko, zawsze możesz się poddać i usunąć się z portalu który jest dla rolników a nie dla trolli. Straszenie policją to zadanie dla słabych  trolli którzy nie maja argumentów.

Co do wcześniejszych wypowiedzi  należy zauważyć ,ze obecny Izrael to nie tylko teren wyznaczony przez ONZ lecz również tereny podbojów i wypędzeń ludności arabskiej . Za co maja więc Arabowie kochać żydów? A jeśli chodzi o ich pozycje społeczną to nie wam to oceniać. Ludy rolnicze i pasterskie są szczęśliwe  tym co robią bez względu na to co sądzą inni. Ponad to ONZ nie jest władzą w zakresie odbierania i dawania państwowości i powoływanie się na to jest totalną bzdurą. Efekt tych bzdurnych decyzji ONZ mamy obecnie w UE . Wypędzenie żydów z Polski, nieuchronne, pokaże światu ,że nie można w sposób niekontrolowany mieszać odmiennych nacji .  Możecie nazywać mnie nacjonalistą , faszystą, antysemita  czy jak tam chcecie, ale nikt nie zabroni mi prostych zdrowych określeń i walki przeciw powszechnemu zniewoleniu Polaków.  Tak jak żydzi oddają zrzekają się polskich odznaczeń , tak powinni się zrzec zagrabionych majątków , praw do mediów, banków i odszkodowań z przedsiębiorstwa holokaust.

No właśnie jako faszystowski troll powinieneś się zwinąć .Widzę że do szkoły też miałeś pod górę i nie znasz historii powojennej w ogóle .ONZ po wojnie to była ta sama trójka aliantów co wygrała wojnę i to ona ustaliła i kształtowała wygląd obecnego świata .Do tej trójki potem dodano Francję bo tak chciało USA i UK .Arabowie sami zaczęli wszystkie wojny z żydami .Wszystkie przegrali i w ich wyniku powiększyło się państwo Izrael .Pewnie też nie wiesz że żydzi co roku dostają z budżetu USA uzbrojenie za 4 miliardy $ .Są to najnowsze samoloty F-22 ,helikoptery ,rakiety patriot i inne systemy obrony .Dodatkowo Francja w latach 60" ubiegłego wieku sprzedała im technologię nuklearną .Uran załatwili sobie od rasistowskiego rządu RPA budując dla niego brań atomową .Pewnie też nie wiesz że wszyscy wysocy oficerowie i dowódcy wojska izraelskiego wykształcenie otrzymali w PL .Dlatego nie piśmienni Arabowie nie mieli szans w starciu z taką armią .Polska już przed II wojną dostarczała broń z zakładów Łucznik partyzantce izraelskiej zwanej Hagana i szkoliła ich oficerów .Pewnie też nie wiesz że dzisiaj bardzo dużo technologi żydowskiego przemysłu zbrojeniowego (mają 1000 razy lepiej rozwinięty) jest transferowanych do PL w ramach podziękowania za tą akcję http://historia.focus.pl/swiat/most-tajna-operacja-mossadu-w-polsce-1214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

w jednym masz rację , nie ogarniasz tego więc przestań zmyślać,  bo to robi się żałosne 

od raportów i wyjaśniania katastrof są fachowcy a nie absolwenci takich czy innych studiów 

masz swoje zdanie które wyrobiłeś na podstawie tego cyrku który dał Macierewicz - i tu świadczy to o twojej świadomości ( czytaj  braku wiedzy )bo trudno to powiązać z faktami  ;)

I tu my się różnimy, ja sprawdzam fakty, ty przyjąłeś je jako pewnik.

hubertuss, marko-kolo, jak znajdziecie w tym oficjalnym raporcie jak/w jaki sposób kawał skrzydła znalazł się sporo przed przeszkodą (brzozą) przez którą to skrzydło zostało oderwane to konia z rzędem dla was.

yt sprawdziłem, film jest (Paweł Artymowicz jest astrofizykiem czyli zajmuje się fizyką w kosmosie, zaś podważany Binienda ma wykształcenie w kierunku inżynierii mechanicznej ze specjalizacją w dziedzinie inżynierii materiałowej - tak w gestii tych januszów co każdy ekspertem jest). Z filmu poza ładną wizualizacją (zgodną z głównym nurtem przyjętym przez raport) nie wynika nic, nie ma ani prędkości, ani sił działających na drzewo-samolot, ani nie ma energii jaką samolot traci na drzewo, nawet nie ma wysokości a tym bardziej odległości jaką samolot pokonuje. Taka wizualizacja jest za przeproszeniem z d*py - nic nie udowadnia ani nic nie pokazuje. Ale spoko, wierzcie w co chcecie. Przecież Katyń to też była przecież insynuacja...


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Wszyscy eksperci Macierewicza pisali nie to co było zgodne ze stanem faktycznym ale to co zamówił Macierewicz i to co sekta smoleńska chciała usłyszeć bo za takie zamówienie im zapłacono .Pomijam już fakt że płacono za to państwowymi pieniędzmi .Wiem że umysły ludzi z sekty smoleńskiej nigdy faktów nie przyjmą do siebie .Prawda że zbawiciel Jarosław ma na rękach krew swojego brata i tych ludzi którzy zginęli jest dla nich zbyt porażający .Najwięcej na tych sekciarskich wywodach korzysta Putin i ruscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

 .Pewnie też nie wiesz że wszyscy wysocy oficerowie i dowódcy wojska izraelskiego wykształcenie otrzymali w PL .Dlatego nie piśmienni Arabowie nie mieli szans w starciu z taką armią .Polska już przed II wojną dostarczała broń z zakładów Łucznik partyzantce izraelskiej zwanej Hagana i szkoliła ich oficerów .

 

A ja na Golanie spotkałem żyda i co prawda obydwaj mieliśmy broń, ale okazało się że jego dziadkowie pochodzą z małego miasteczka na lubelszczyźnie a dokładniej z Bełżyc. Nie było konfliktu międzynarodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

co to za eksperci co zmieniają zdanie bo Macierewicz wpadł na kolejny pomysł.. żenada.

 

Pozatym co tam wyjaśniać? Piloci złamali procedury bo przy tak małej widoczności nie mieli prawa lądować, o czym wiedzieli ale stwierdzili "że spróbujemy", a nóż się uda, pozatym nie przestawili wysokościomierzy. Nie wiem czy wiecie ale Kaczyński jak to miał w zwyczaju spóźnił się na odlot bo lubił długo spać i samolot wystartował z opóźnieniem, a już na pewno nie było zapasu czasu na awaryjne lotnisko nie mówiąc o tym, że gdyby wystartowali o czasie to najpewniej zdążyli by wylądować przed mgłą...

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

A ja na Golanie spotkałem żyda i co prawda obydwaj mieliśmy broń, ale okazało się że jego dziadkowie pochodzą z małego miasteczka na lubelszczyźnie a dokładniej z Bełżyc. Nie było konfliktu międzynarodowego.

Często w czasach jak mieszkałem w Tel Awiwie gościłem polskich żołnierzy z ONZ .Kiedyś będąc na plaży w Netanja rozpoznałem znajomego mojego brata z sąsiedniego osiedla który był w kontyngencie ONZ .Od tego czasu przez 3 lata przyjeżdżali do mnie wojskowi mimo że on wrócił do domu .Działało to na zasadzie przekazywania kontaktu kolejnym i bardzo miło wspominam tamte czasy .Nie raz wspólnie z szefem firmy w której byłem zatrudniony robiliśmy wypad jeepem na pustynię Negew w ciekawe miejsca .Przywozili mi też zamówione rzeczy ze strefy bezcłowej .Raz w roku moją paczką polaków jeździliśmy powygłupiać się na śniegu udając się na górę Hermon . Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

https://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4

Po II WŚ żydzi zyskali nietykalność i podtrzymywanie antysemityzmu jest na rękę samym żydom.

Mam znajomego w Krakowie i to prawda że wycieczki żydowskie są pod specjalnym nadzorem . Jeśli wycieczka składa się z kilku autokarów to  zamykają ulice i wszyscy won bo oni teraz zwiedzają.

Polski paszport żydzi dostają za darmo i dzięki temu wydawane są masowo ale tylko w pojedynczych przypadkach żyd z polskim paszportem przyjeżdża do Polski. Praktycznie wszyscy lądują na zachodzie europy a najwięcej z nich w Berlinie. Kiedyś był program i pytali się Berlińskich żydów z polskim paszportem dlaczego nie jadą do Polski skoro maja Polski  paszport ? Odpowiedź była taka że Polacy to antysemici . A dlaczego tak uważają skoro nie byli w Polsce? Odpowiedź była taka że "Wszyscy mówią że Polacy są antysemitami i nie lubią żydów."

Jeśli nic sie nie zmieni to za kilkadziesiąt lat w szkołach będą uczyć że II wś to nasza wina bo to my zbudowaliśmy obozy koncentracyjne w których mordowaliśmy żydów a Niemcy wkroczyli do Polski tylko po to aby ratować biednych żydów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Film dobry wszystko co tam powiedzieli młodzi to tak samo odczuwają ich rodzice .Do Berlina najwięcej udaje się ,,pejsiatych" żydów którzy mówią że Polacy są antysemitami .Tych żydów nie lubią normalni żydzi bo oni nawet w swoim kraju żyją obok a nie z normalnymi żydami tworząc zamknięte getta .Normalni żydzi nie mają nic do polski .To co piszesz o nauce historii to propagują lewacy czy to w Niemczech (patrz Merkel) czy innych krajów którzy kolaborowali z Niemcami podczas II wojny światowej .W Izraelu samym zawsze podkreśla się ze polska była jedynym krajem z zachodniej kultury w którym za ukrywanie żyda rodzina ukrywająca szła na śmierć .Pewnie niektórzy z was nie wiedzą ale każdy polak i polka którzy ukrywali żyda dostają obywatelstwo izraelskie oraz ich dzieci .Spotkałem babki które mieszkały w Izraelu na tej podstawie .Zresztą tu masz opowieść co sądzą normalni żydzi o polakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2061

@hubertuss nie napisałem nigdzie, że któryś z naukowców lub ktoś z komisji milera jest lub nie jest stronniczy, to ty ciągle zarzucasz stronniczość naukowcom z zp bo nie potrafisz zrozumieć że są ludzie którzy nie dadzą sie sprzedać i potrafią zrobić coś dla innych bezinteresownie

arytmowicz (niech sobie popiera kogo chce) może komety oglądać a nie dyskutować z biniędą na temat wytrzymałości materiałów i co się z nimi stanie gdy się zderzą

 

To jest właśnie cała dyskusja sekty smoleńskiej. Wytykanie błędów, których było nie mało fakt.

no zobacz mają chamy tupet i wytykają błędy

 

napisałem ci jak przebiegało śledztwo ale ciebie to nie interesuje bo prawda jest znana już od 15 min po wypadku i żadne fakty tego nie zmienią

 

taki przykład

jedzie twoja żona z koleżankami samochodem, uderza w nią inny samochód kierowany przez prezesa dużej firmy i zabija wszystkich, przyjeżdża policja i ratownicy zabierają zwłoki i po sprawie, wieczorem na komendzie policjant pisze raport, do wypadku doszło poprzez zderzenie dwóch pojazdów co spowodowało śmierć wszystkich znajdujących sie w pojeździe

nie badano prędkości pojazdów bo co za różnica czy jechali 50 czy 150

nie zrobiono sekcji zwłok i badania alkomatem drugiego kierowcy

nie zbadano stanu tech. bo kto miałby interes ich zabić

 

oszołomy domagają się śledztwa takiego jak przy każdym wypadku bo chcą być popularni, a przecież wiadomo jaka była przyczyna wypadku "do wypadku doszło poprzez zderzenie dwóch pojazdów co spowodowało śmierć wszystkich" bo co innego :przewody hmulcowe ktoś podpiłowal?, ładunek jakiś podłożył?, butelki po wódce były?

 

i teraz odp sobie na pytanie kto jest sekciarzem?

 

 

Z tym, że Artymowicz czy wielu innych potrafią udowodnić co się stało.

twoje życie,  twoja sprawa

 

jak dla mnie to oni nawet nie potrafią zmierzyć wysokości drzewa, jednego zwykłego drzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

No i o czym ma to świadczyć, bo jak dla mnie o braku gotowości lotnictwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

I tu my się różnimy, ja sprawdzam fakty, ty przyjąłeś je jako pewnik.

hubertuss, marko-kolo, jak znajdziecie w tym oficjalnym raporcie jak/w jaki sposób kawał skrzydła znalazł się sporo przed przeszkodą (brzozą) przez którą to skrzydło zostało oderwane to konia z rzędem dla was.

yt sprawdziłem, film jest (Paweł Artymowicz jest astrofizykiem czyli zajmuje się fizyką w kosmosie, zaś podważany Binienda ma wykształcenie w kierunku inżynierii mechanicznej ze specjalizacją w dziedzinie inżynierii materiałowej - tak w gestii tych januszów co każdy ekspertem jest). Z filmu poza ładną wizualizacją (zgodną z głównym nurtem przyjętym przez raport) nie wynika nic, nie ma ani prędkości, ani sił działających na drzewo-samolot, ani nie ma energii jaką samolot traci na drzewo, nawet nie ma wysokości a tym bardziej odległości jaką samolot pokonuje. Taka wizualizacja jest za przeproszeniem z d*py - nic nie udowadnia ani nic nie pokazuje. Ale spoko, wierzcie w co chcecie. Przecież Katyń to też była przecież insynuacja...

 

Sprawdzasz fakty, dobre sobie? Tak jak ja możesz jedynie analizować dostępne w necie czy gdzieś poza dane. No ale ok co ci zatem z tych faktów wyszło? Na pokładzie była bomba, ktoś zestrzelił samolot, czy może chmura helowa lub podpiłowane skrzydło? Co wynikó ci z sprawdzania tych faktów? Obawiam się, że nic poza nakręcaniem spirali spisku.

Film/animacja jest zrobiona na podstawie ogólno dostępnych parametrów lotu. Bez podania parametrów, aby każdy mógł mniej więcej się zorientować jak leciał samolot po uderzeniu w brzozę. Dla ciebie pewnie to tez lipa. Więc z ciekawości zapytam cię jakie to ty sprawdzasz fakty? Są wizualizacje wzbogacone o parametry lotu plus nagrania z kabiny pilotów i wierzy trzeba tylko poszukać.

Zostaw Katyń w spokoju. Ci co tam chcieli robić politykę drogo za to zapłacili. A wraz z nimi sporo nie winnych osób.

 

 

@hubertuss nie napisałem nigdzie, że któryś z naukowców lub ktoś z komisji milera jest lub nie jest stronniczy, to ty ciągle zarzucasz stronniczość naukowcom z zp bo nie potrafisz zrozumieć że są ludzie którzy nie dadzą sie sprzedać i potrafią zrobić coś dla innych bezinteresownie

arytmowicz (niech sobie popiera kogo chce) może komety oglądać a nie dyskutować z biniędą na temat wytrzymałości materiałów i co się z nimi stanie gdy się zderzą

no zobacz mają chamy tupet i wytykają błędy

 

napisałem ci jak przebiegało śledztwo ale ciebie to nie interesuje bo prawda jest znana już od 15 min po wypadku i żadne fakty tego nie zmienią

 

taki przykład

jedzie twoja żona z koleżankami samochodem, uderza w nią inny samochód kierowany przez prezesa dużej firmy i zabija wszystkich, przyjeżdża policja i ratownicy zabierają zwłoki i po sprawie, wieczorem na komendzie policjant pisze raport, do wypadku doszło poprzez zderzenie dwóch pojazdów co spowodowało śmierć wszystkich znajdujących sie w pojeździe

nie badano prędkości pojazdów bo co za różnica czy jechali 50 czy 150

nie zrobiono sekcji zwłok i badania alkomatem drugiego kierowcy

nie zbadano stanu tech. bo kto miałby interes ich zabić

 

oszołomy domagają się śledztwa takiego jak przy każdym wypadku bo chcą być popularni, a przecież wiadomo jaka była przyczyna wypadku "do wypadku doszło poprzez zderzenie dwóch pojazdów co spowodowało śmierć wszystkich" bo co innego :przewody hmulcowe ktoś podpiłowal?, ładunek jakiś podłożył?, butelki po wódce były?

 

i teraz odp sobie na pytanie kto jest sekciarzem?

 

twoje życie,  twoja sprawa

 

jak dla mnie to oni nawet nie potrafią zmierzyć wysokości drzewa, jednego zwykłego drzewa

 

 

Widzisz niby nie piszesz, że któryś z naukowców jest stronniczy. Ale zaraz dodajesz, niech Artymowicz popiera kogo chce. Czy że są ludzie potrafiący coś zrobić bezinteresownie i nie dający się sprzedać. A może to Binienda nie negując jego wiedzy jest stronniczy? I sprzedał się jakiejś idei czy partii? Nie koniecznie za pieniądze a po prostu z przekonań. Nie potrafisz tego zrozumieć? Że chociaż ma wiedzę może być stronniczy. Co ty nazywasz bezinteresownością czy nie sprzedawaniem się. Komu się sprzedał Artymowicz czy wielu innych nie zależnych, którzy przeprowadzili badania na własną rękę nie zależnie od rządu polskiego?

Przykład ze zderzeniem samochodów mocno uprościłeś i ni jak nie ma to odniesienia do wypadku pod Smoleńskiem. Odniesienie było by gdyby komisja Millera napisała, że samolot spadł i już. Oni tam piszą dlaczego spadł. Twój przykład ni jak się ma do realiów. Bo zmierzono wiele parametrów zarówno samego lotu/samolotu. Jak i  badano ofiary. Nie trafiłeś z tym. I to jest dowód jak zwolennicy teorii spiskowych próbują manipulować i naciągać fakty.

Na koniec pytanie do obu zacytowanych. Przyjmując, że wszyscy na świecie nie mają pojęcia lub nie chcą dojść do prawdy. A jedynie Zespół Macierewicza po latach pracy, wspierany przez fachowców i ekspertów odpowiedzcie mi teraz. Co stało się pod Smoleńskiem? Był zamach w samolocie coś wybuchło, zestrzelono go, była chmura helowa a może uszkodzono celowo wcześniej samolot? Dlaczego fachowcy nie doszli prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Wyszło mi wystarczająco dużo: ten raport kupy się nie trzyma. A jak było? Tego ani ja ani ty nie wiemy. Wierz w co chcesz.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

tu nie wiara a fakty się liczą , ale widać otumanionym ciężko to pojąć  :D

łamanie procedur tak się właśnie kończy i tu nie ma co szukać winnych bo winni ''polegli ''  

jest następny chętny do naginania procedur  ale teraz nikt nie weźmie odpowiedzialności za oszołoma  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2061

 

Widzisz niby nie piszesz, że któryś z naukowców jest stronniczy. Ale zaraz dodajesz, niech Artymowicz popiera kogo chce. Czy że są ludzie potrafiący coś zrobić bezinteresownie i nie dający się sprzedać. A może to Binienda nie negując jego wiedzy jest stronniczy?

w gimnazium jesteś ??

 

binięda może być nawet babcią  kaczyńskiego - jakie to ma znaczenie w stosunku do (nie)przeprowadzonego śledztwa przez prokuraturę

 

ile razy mam ci pisać że nie pisałem, że ktoś jest stronniczy (to ty ciągle zarzucasz komuś stronniczość)- polska trudny język??

 

pewnie, że uprościłem, pokazałem tylko schemat

 

Bo zmierzono wiele parametrów zarówno samego lotu/samolotu. Jak i  badano ofiary. Nie trafiłeś z tym. I to jest dowód jak zwolennicy teorii spiskowych próbują manipulować i naciągać fakty.

zmierzono np wysokość brzozy (ale to i tak nie ma znaczenia jakie było wysokie)

zrobiono sekcje ofiar (wielkie halo, że się nie zgadzały i, że pomylono lub zaniechano identyfikacji, tylko głupek by się czepiał)

zrobiono jakieś pomiary po kilku latach po katastrofie i po ogłoszeniu przyczyn :) a detektor TNT wykrył nawet pastę do butów

ciekawe dlaczego po zestrzeleniu samolotu nad ukrainą polska nie zaproponowała holandii wypożyczenia naszych archeologów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

a h.j kogo to obchodzi  jak bylo naprawde , fakty sie nie licza[co z tego ze jedna czarna skrzynka byla od razu badana w polsce] wazna jest wiara, sekta smolenska w calosci weszla do trybunalu konstytucyjnego i to jest wazne. prawnicy ktorzy zarobili "pare" zlotych na smolensku teraz beda apolityczni i niezalezni-dobry zart

 

za pare lat sie okaze kto mial racje i paru z nas bedzie musialo wejsc pod stol i odszczekac, chyba nikt z was, kto ma troche oleju w glowie nie mysli ze macierewicz i spolka cokolwiek pewnego ustala, prezes juz zapomnial o miedzynarodowej komisji , sam dlugo nie mowil o zamachu dopiero jak okazalo ze czesc polakow uwierzy w nie takie cuda, zaczal on i wiekszosc[ ale wielu ma inne zdanie] jego slugusow glosic bez wiekszego przekonania wiare smolenska.. widzieliscie jak pogonili redaktora tvp info- prawdziwi chrzescijanie  spod  znaku krzyza  :lol:

 

teraz leci[juz niedlugo] blizej poszpieszalskiego-pewnie bedzie w sieci ,nie musicie calego ogladac-zobaczcie tylko koncowke -ostatnie 5 min-jedyna kobieta w dyskusji okreslila  prawdziwe problemy polski w najblizszych latach


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

POsrana sekta żydowska nie zadbała należycie o sprawy Polski. Tylko wyp.........e żydów z Polski jest w stanie uspokoić ten bajzel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wyszło mi wystarczająco dużo: ten raport kupy się nie trzyma. A jak było? Tego ani ja ani ty nie wiemy. Wierz w co chcesz.

 

Co konkretnie ci wyszło? Bo tak to se można pisać. Zamach, ustewrka, chmura helowa? Napisz choć raz jakiś konkret. Wyjaśniasz te fakty to napisz konkretnie co ci wyszło? Bo narazie to tylko nakręcasz atmosferę spisku i podejżeń. Jak Kaczyński wczoraj pod pałacem prezydenckim.

 

w gimnazium jesteś ??

 

binięda może być nawet babcią  kaczyńskiego - jakie to ma znaczenie w stosunku do (nie)przeprowadzonego śledztwa przez prokuraturę

 

ile razy mam ci pisać że nie pisałem, że ktoś jest stronniczy (to ty ciągle zarzucasz komuś stronniczość)- polska trudny język??

 

pewnie, że uprościłem, pokazałem tylko schemat

zmierzono np wysokość brzozy (ale to i tak nie ma znaczenia jakie było wysokie)

zrobiono sekcje ofiar (wielkie halo, że się nie zgadzały i, że pomylono lub zaniechano identyfikacji, tylko głupek by się czepiał)

zrobiono jakieś pomiary po kilku latach po katastrofie i po ogłoszeniu przyczyn :) a detektor TNT wykrył nawet pastę do butów

ciekawe dlaczego po zestrzeleniu samolotu nad ukrainą polska nie zaproponowała holandii wypożyczenia naszych archeologów :)

 

Widać polski język bardzoi trudny. Patrząc na twoją ortografię innego wrażenia odnieść nie można. Tak nie piszesz wprost, że ktoś jest stronniczy. Ale piszesz, że są ludzie gotowi coś zrobić bez interesownie i nie są skłonni się sprzedać. Więc co prezentujący jedną rację są tacy jak piszesz? A inni są sprzedajni i intereswoni. Skoro w kontekście dyskusji o ekspertach i komisjach pada stwierdzenie, że są ludzie bezinteresowni i nie sprzedajni. To znaczy, że są też sprzedajni i intereswoni. Zamiast się tak ślizgać wskaż tych sprzedajnych i interesownych. Taka to jest dyskusja zero konkretów a raczej ślizganie się i niedomówienia.

Jeszcze raz ci napiszę schemat który podałeś ni jak się ma do sytuacji. Komisja wskazała winnych i przyczyny. A w twoim schemacie winnych brak. Tak jak by komisja napisała samolot spadł i już.

To, że w jednych pomiarach wychodzi, że samolot uderzył w brzozę wyżej, w drugich, że niżej nie zmienia faktu, że w nią uderzył. To, że były pomyłki przy sekscji. To może mieć wymiar moralny. Ale nie zmienia faktu, że ludzie ci zgineli, czy nie zmienia faktu, że samolot uderzył w brzozę.

Wyciągacie jakieś drobnostki z punktu widzenia całego wypadku. I budujecie na tym teorię spisku. Nie potraficie ani wy ani Macierewicz z ekspertami wskażać co tam się stało. Tylko tak mieszacie. Bo brzozę źle zmierzono, bo pomyłki były w sekscjach. Ale jakie to ma znaczenie z punktu widzenia tego, że samolot znalazł się za nisko o kilkadziesiąt metrów, zachaczył o drzewa i spadł do góry nogami?

Pomyłki nie powinny mieć miejsca. Ale nie zmienia to faktu, że przebieg i przyczyny katastrofy zostały wyjaśnione. Oczywiście zostają wątpliwości, czy ktoś poza zidentyfikowanymi po głosach był w kokpicie, czy na pilotów wywierano presję, o czym rozmawiali Kaczyńscy? Tego niestety nie dowiemy się nigdy.

 

Dzisiaj mamy ciąg dalszy łamania Konstytucji. Tym razem przez kancelarię premiera. Kancelaria nie ma prawa odmówienia publikacji w Dzienniku Ustaw. A wyrok TK jest nie odwołalny. Ale co tam PiS robi po swojemu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Wczoraj w telewizji mówili że sąd rodzinny poprosił o opinię księdza czy rodzice są katolikami od tego ma zależyć czy im dzieci nie zabierze.Za chwilę będą zamykać jak nie jesteś katolikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

POsrana sekta żydowska nie zadbała należycie o sprawy Polski. Tylko wyp.........e żydów z Polski jest w stanie uspokoić ten bajzel.

Ja bym cały posrany PIS i te nawiedzone szumowiny z faszystowskich zjazdów pod pałacem na Syberię wytransportował .Tam te niby chorowite oszołomy mogły by drzeć japę do woli .Wczoraj był przykład katolicyzmu i przykazania miłości bliźniego .Ciebie też bym tam z nimi posłał .Przecież faszyści muszą trzymać się z faszystami Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj