nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

robo1980    58

Trzeba czekać aż Korwin z Kukizem partię założą bo nie ma sensu na kogo innego głosować bo wszystkie ugrupowania rządziły Polską i żyje się tylko lepiej tym co są przy korycie i im kolegą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

korwin juz byl dlugie lata w partii wspolrzadzacej czyli stronnictwie demokratycznym. to byla taka przystawka pzpr podobnie jak zsl[poprzedniczka psl] .kukiz popieral juz chyba wszystkie glowne partie polityczne III rp a nawet komorowskiego. :D

niestety ja nie mam zadnych zludzen ze jakas nowa partia cos zmieni , moglbym przedstawic cala litanie takich partii  ale dzisiaj zadne z was by nie rozszyfrowalo ich nazw i nic nie zwojowaly. za dlugo interesuje sie polityka by wierzyc w cuda :P  :P  :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Ja myślę podobnie jak Jacus. Dodam tyle że w obecnej sytuacji to tylko pomoc z zewnątrz albo interwencja Najwyższego może coś zmienić.Żadne Dudy nic nie zmienią a będzie nawet gorzej.Jeszcze mocniej będziemy "robić laskę" USA i Niemcom , wpieprzać się w konflikt na Ukrainie a nawet możemy doczekać banderowców hasających po naszym kraju którzy będą "riezat lachów".Na razie będą "riezat" Poroszekę i Jaceniuka za straty wojsk ukraińskich w Debalcewie jak z nimi skończą to się przerzucą do nas i upomną o Przemyśl a metody walki mają ciekawe.Sami zobaczcie.

 https://www.youtube.com/watch?v=1Vou35xGulQ


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

WIERZĘ oczywiście,że to "pic na wodę" fotomontaż, jak cała polityka....innej opcji nie ma..

nic dodać nic ująć...(wystarczą komentarze pod utworem na YT)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Dla mnie cały PIS i PO to taki sam syf,wolałbym już w ogóle nie iść na wybory niż głosować na kogoś od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Ja głosuję na A.Dudę,człowiek ambitny,z charakterem,z pomysłem na Polskę,chętny do pracy i do zmian w tym kraju,bez doświadczeń PRL-u.B.Komorowski takiego pomyslu nie daje,to kontynuacja dotychczasowej polityki,za zamkniętymi dzwiami pałacu prezydenckiego, jego kampania opiera się na zgodzie i bezpieczeństwu,dla mnie pusty chwyt wyborczy,mówi o zgodzie,a w swojej 5 letniej prezydenturze wszystkie inicjatywy obywatelskie wyrzucił do kosza,a bezpieczeństwo na czym niby ma polegać.Dzisiaj polityka zagraniczna prezydenta praktycznie nie istnieje,nie ma żadnego nurtu,poprzedni prezydent miał pewną wizję,łączenia państw bloku wschodniego w sojusz pilityczny,przeciwwaga między zachodnią polityką Francji i Niemiec,i wschodnią,imperialnym zagrożeniem Rosyjskim,patrząc z perspektywy czasu to był słuszny kierunek i takiej wizji polityki oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Według mnie w Polsce mamy teraz taki bałagan że potrzebne są rządy silnej ręki a takimi ludźmi są właśnie Marian Kowalski,Korwin Mikke,może Jacek Wilk albo Kukiz.

Nie wiem ktory jest najlepszy ale po mojemu tylko w nich jest jakaś szansa.

Najgorsze to wybierać kandydata po sondażach które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością,to jest zwyczajna reklama.

Przykładowo Ktoś chce zagłosować na Wilka,podoba mu się jego program ale widzi że jest w sondażach gdzieś na końcu i głosuje na tych z początku bo wydaje mu się że Wilk i tak nie ma szans.

Dla mnie takie sondaże powinny być zabronione żeby najsilniejsze partie (Finansowo) nie mogły sobie robić tak silnej reklamy która nie dopuszcza wyszystkich mniejszych parti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polszu    11

Panowie ogłaszam Tydzień walki z "Bulem.."":-)


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tylko Grzegorz Braun, reszta to nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

na szczescie  spora czesc spoleczenstwa ma jeszcze zdrowy rozsadek i nie da sie na brac na kielbase wyborcza, zreszta  kandydaci to chyba nie wiedza w jakich wyborach biora udzial, przypominam- w polsce prezydent to moze sobie skoczyc nawet na fotel bo bez wiekszosci parlamenternej nic nie znaczy i nie ma zadnej wladzy, moze tylko wetowac ustawy ale te mozna obejsc rozporzadzeniami i beda sobie wojowac jak tusk z l. kaczynskim a koniec tego jest znany.

 duda chyba dorwal kase bo cala okolica jest obwieszona tylko jego plakatami, pare juz zniszczonych, sam w ostatnich wyborach do europarlamentu zdzieralem jego podobizne z mojej wiaty  :P  :P , i bez tego u nas ma zwyciestwo w pierwszej turze na poziomie 70 %, w 2010 w niektorych wioskach kaczynski mial  90%,  jestem jednym z niewielu z twardego elektoratu po i komorowskiego  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

@jacus A może Twoja "wiata"  (a może szałas)była tak słaba, że nie była w stanie utrzymać plakatów wyborczych Andrzeja Dudy? :-D   Wyłacz TV bo już w oczach masz blue screen..

 

Nie wiem, czy dobrze jest publiczne zglaszanie się przynależności do tego rządu i prezydenta czytającego z kartki, chodzącego po krzesłach i który sypie gafami.. Jednoznacznie podpisujesz się pod nim jako czytający z kartki w urzędach, podnoszący 21 razy podatki, i spanie w fotelu i jedzenie przysłowiowej kiełbasy wyborczej. I nie zapomnij kto spier.... z debaty prezydenckiej.. ;) 


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Duda to mniejsze zło niż komor. Szkoda że kukuiz nie dostanie się do drugiej tury -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

legacie popatrz na moja sygnaturke -ja jestem krakowiakiem i w odroznieniu od ciebie nie wstydze sie tego skad jestem. z racji tego publiczna dzialalnosc dudy znam jak nikt z was-opisywalem ja wiele razy tutaj- slyszales o nim pol roku temu gdy kaczynski zglaszal jego kandydature ???? na prezydenta krakowa sie nie nadawal a polski ma  zostac[a moze rzeczywiscie polska prowincjonalna ktora na niego glosowala na takiego zasluguje]. w lokalnej telewizji podali ze w swoim rodzinnym miescie dostal 20 % -cos ci to daje do myslenia ????

o moja wiate sie nie mart gdyby twoja kubota wjechala w nia to japonski zlom by poszedl do huty.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

panowie a co wy na to aby kukiza na premiera wybrać, duda na prezydenta, a kukiz na premiera, może by się z pisem dogadali jakoś, jestem za partią która jest pro polska i w ogóle takze mój głos dostał duda, a w parlamentarnych zobaczę albo pis albo partia kukiza, wmiarę rosądnie  byle by Polska odżyła jakoś,  jutro 80 rocznica śmierci Marszałka Piułsudzkiego, człowieka wielkiego patriote, może to sygnał do zmian  w ogóle. Jedno powiem nie pozwolę o sobie mówić że jestem faszystą jak mówił bull to że mam poglądy  za pisem nie oznacza że jestem gorszym człowiekiem od innych, widzimy że straszenie pisem już ne pomogło komorosiowi, za 2 tyg  czekam i głosuję dalej na Andrzeja i myślę że będzie dobrze. Jedno mnie cieszy i to bardzo zielone trole przegrały z kretesem;) Komorowski miał swoje 5 minut i je spierdzielił był prezydentem PO i nie mówcie mi że nie prawda, nie dbał o innych ludzi, wiek emerytalny sprawa 6 latków i w ogóle, potrzeba kogoś młodego prężnego i z jajami do rządzenia takim teraz widzę dudę w postaci prezydenta i Kukiza w postaci premiera nawet w koalicji z pisem, byle zrobić porządek z tym syfem w tym kraju

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ja dobrze pamietam lata 05-07 premiera marcinkiewicza, wice-leppera i giertycha, pamietam pc,zchn. aws -mowia wam cos te nazwy to partie w ktorych byl kaczynski i jego najblizsze otoczenie, bo duda byl razem z komorowskim w jednej partii - unii wolnosci    :D  :D  :D ale jakos sie tym nie chwali.

nie wiem na jakiej podstawie myslicie ze pod rzadami dudy i pis-u bedzie lepiej , oni juz wielokrotnie rzadzili i co zrobili -jeszcze mniej niz po. duda wyjdzie i co powie-prezesie melduje wykonanie zadania- historia powtarza sie jako parodia i tak moze byc i tym razem, chyba ze "lemingi" sie obudza i przepedza ta pisowska recydywe.

 

w panstwie w ktorym blizej nieznany biznesmen z peru przechodzi do drugiej tury wyborow i dostaje tyle glosow co dzisiaj duda, komunistyczny aparatczyk wygrywa z legenda solidarnosci a potem nawet "choroba filipinska" mu nie przeszkadza wygrac wyborow w I turze, burak w bialo-czerwonym krawacie zdobywa 15 % nic mnie juz nie zdziwi nawet te 20 % kukiza-tylko co z tego zostanie  w realnej polityce czy wiekszy upadek niz walesy, ktory w swoich ostatnich wyborach prezydenckich dostal 1,7 %. bylo juz wiele gwiazd jednego sezonu i kto o nich pamieta chyba tylko ja  :rolleyes:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Jacus jesteś bardzo (PO)prawny politycznie. Powiedz co ta partia zrobiła dla społeczeństwa. Z tego co ja widzę to się bawią nieźle naszym kosztem ( Amber gold, afera tasmowa)
A co do Wałęsy to pokazał swój stosunek do narodu ostatnimi wypowiedziami do górników. ( daliście mi władze tytuły i pieniądze a ja mam was w d...e)
Co do PiS to się z Tobą. zgodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfk110    1

witam wszystkich, ja myślę, że jak pis zdobędzie władzę t zajmie się stawianiem pomników, szukaniem haków na przeciwników politycznych, i karaniem za katastrofę smoleńską, napewno popsują się stosunki z sęsiadami z zachodu, a an gospodarkę nie będzie miał czasu. tam są ludzie (w PIS) podszyci nienawiścią chociarz utorzsamiają się z kościołem. A kukiz, cóż, co on wie o polityce, gospodarce, ekonomii... Ja głosowałem na Komorowskiego i będę na niego głosował, bo Polsce potrzebna jest stabilizacja i dobre stosunki z sojusznikami a nie awanturnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213

Prezydent ma dobrze rządzić krajem i pokazywać go z dobrej strony ma być wizytówką czy przypadkiem za PiSu wołowina i jablka były sprzedawane do Rosji?? I to były te wojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

i bardzo dobrze, że prezydentem nie został złodziej, który okradł ludzi z 150 milardów złotych

duda na prezedynta, a kukiz na premier i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jasne  będzie  super ,  DUDA da  wszystkim  pracę , zrobi  z  Polski mocarstwo ekonomiczne  i militarne .

Przecież  to  figurant , nic nie  zrobi bez akceptacji małego , a  ten co potrafi  to już każdy wie  ......


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

witam wszystkich, ja myślę, że jak pis zdobędzie władzę t zajmie się stawianiem pomników, szukaniem haków na przeciwników politycznych, i karaniem za katastrofę smoleńską, napewno popsują się stosunki z sęsiadami z zachodu, a an gospodarkę nie będzie miał czasu. tam są ludzie (w PIS) podszyci nienawiścią chociarz utorzsamiają się z kościołem. A kukiz, cóż, co on wie o polityce, gospodarce, ekonomii... Ja głosowałem na Komorowskiego i będę na niego głosował, bo Polsce potrzebna jest stabilizacja i dobre stosunki z sojusznikami a nie awanturnictwo.

Jakbyś jeszcze znał realia to dobrze byś wiedział że gospodarka pozostawiona sama sobie bez regulacji rządu zawsze się rozpędza. PO jak i ten ich Komorowski tylko gadają pod publikę. Zobacz na skład rządu pani Kopacz i wcześniejszy Tuska to nie trzeba dalej komentować. Jakoś za PiS-u gospodarka się rozwijała, handel z sąsiadami rozwijał a i obywatel miał więcej swobody jak teraz. Oczywiście to nie zasługi PiS-u i nawiedzonego Jarka ze swoimi przygłupami a efekt mniejszej ingerencji państwa w życie zwykłego obywatela. Dla przykładu sprawdź sobie ile Belgia była bez rządu i jakoś nie upadła. Najważniejsze jest to aby obywatel pokazał niezadowolenie i dał jasny sygnał że jak po wyborach przestaniesz się z nim liczyć to czeka cię polityczny koniec. Dla przykładu komuchy z SLD - nie istnieją praktycznie na scenie politycznej. Teraz trzeba zrobić to samo z PO i jej posłami a w przyszłości z każdą partią która widzi w obywatelu wroga i nieudacznika oraz nie dotrzymuje obietnic. Niestety ale nasza scena polityczna przesiąknięta jest zgnilizną i aby ja oczyścić potrzeba świeżego powietrza - może Kukiz i JKM? Kwestia tylko jakimi ludźmi się otoczą bo to że Kukiz jest patriotą nie trzeba udowadniać. Głosujcie mądrze i pamiętajcie co wam obiecywali a na następnych wyborach rozliczajcie. Co do stabilizacji to gdzie ona niby jest? W tych długach PO? ZUS czy KRUS? A może w NBP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj