nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grzenio    17
Napisano (edytowany)

Rolnicy z Was ze aż strach, plujecie tylko na wszystkich a najbardziej to na PSL. Widzę ze juz zapomnieliście jak PSL walczył o dopłaty na nowy budżet, a teraz kasę dobrze będzie brać. Jakby nie Donaldinio to większe by wywalczyli. Plujecie i plujecie a nie zaglosowaliscie na nich żeby mieli chociaż z 15% w sejmie i mieli siłę przebicia. Teraz wszyscy ich skreślaja bo c330 jakim jest PSL nie dało sobie rady z 200 konnym ciągnikiem jakim jest PO czy PiS który tylko przed wyborami widzi w rolnikach sprzymierzeńców. Prezydent to pikuś ale jak do sejmu się nie zabierzemy to dopiero będzie kanał.

Edytowano przez Grzenio

Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

PSL dąży aby sie dostac do koryta. Samoobrona jak robila strajki to przynajmniej konkretne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Jedynie Korwin, jeśli chcecie coś zmienić.


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17
Napisano (edytowany)

To zagłosuj na samoobrone, ciekawy jestem jak to zrobisz. Ja nie głosowałem nigdy na Leppera ale cieszyłem się ze jest krzykacz który coś w końcu wykrzyczy.

Oczywiście Korwin, głosuj zobaczysz jak będziesz płakał, w Polsce chyba nigdy nie będzie normalnie.

Edytowano przez Grzenio

Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Jedynie Korwin, jeśli chcecie coś zmienić.

kowin powiedzial kiedys ze by wszystkich wybil strajkujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17
Napisano (edytowany)

Ta dyskusja jest jalowa, każdy ma swoje zdanie i nie zmieni go. Trzeba było rozpocząć temat "na kogo glosujecie" i tylko odp bez uzasadnienia kto. Takie dyskusje tylko do kłótni prowadzą.

Piszesz ze PSL po stołki, a kto tam nie idzie po stołki :/

Przynajmniej jest szansa ze PSL sobie w końcu o nas przypomni bo inni to nawet nie spluną na Ciebie.

Edytowano przez Grzenio

Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

To zagłosuj na samoobrone, ciekawy jestem jak to zrobisz. Ja nie głosowałem nigdy na Leppera ale cieszyłem się ze jest krzykacz który coś w końcu wykrzyczy.

Oczywiście Korwin, głosuj zobaczysz jak będziesz płakał, w Polsce chyba nigdy nie będzie normalnie.

Jeśli przyjąć że teraz jest normalnie to za Korwina faktycznie będzie nienormalnie. Można też założyć odwrotnie..........


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Wiecie kto jest największym wrogiem rolników? Trochę to paradoks ale EKOLODZY!!!


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rolnicy z Was ze aż strach, plujecie tylko na wszystkich a najbardziej to na PSL. Widzę ze juz zapomnieliście jak PSL walczył o dopłaty na nowy budżet, a teraz kasę dobrze będzie brać. Jakby nie Donaldinio to większe by wywalczyli. Plujecie i plujecie a nie zaglosowaliscie na nich żeby mieli chociaż z 15% w sejmie i mieli siłę przebicia. Teraz wszyscy ich skreślaja bo c330 jakim jest PSL nie dało sobie rady z 200 konnym ciągnikiem jakim jest PO czy PiS który tylko przed wyborami widzi w rolnikach sprzymierzeńców. Prezydent to pikuś ale jak do sejmu się nie zabierzemy to dopiero będzie kanał.

To powiedz swoim koleżką że głosów na ładne oczy się nie zdobywa. Wychodzicie razem z nami na drogi, jako główny organizator strajków. Kończycie koalicje z PO. Natychmiast składacie stosowne wnioski o wybicie dzików, zmianę regulaminów ANR, przywrócenie uboju rytualnego wtedy możemy rozmawiać. Gdyby PSLowi zależałoby na rolniku dawno byście tego dokonali ale wam tylko o stołki chodzi. Nie ważne kto rozdaje, czy PO, PIS ważne aby dostać stołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Wiecie kto jest największym wrogiem rolników? Trochę to paradoks ale EKOLODZY!!!

To nie paradoks to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17
Napisano (edytowany)

Ja w PSL nie jestem ale zagłosuje na Jarubasa. Bo PO i PiS kompletnie nic nie zrobiło dla rolników, a PSL chociaż trochę. A po stołki każdy jeden z 460 idzie. Najlepiej jest krytykować i na protestach PSL o wszystko obwiniać, jak by nie było ich w rządzie na pewno mielibyśmy lepiej... PiS-da Wam na pewno.

Najpierw glosujecie na cymbalow z innych partii a potem wymagacie od PSL, trochę honoru!

Edytowano przez Grzenio

Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1823
Napisano (edytowany)

Śmieje sie z ludzi, którzy myślą, ze PSL jest inną jakością niż PIS czy PO. To są jedni i Ci sami ludzie, któzy od 25 lat tworzą tą pseudodemokracje. Widze, ze tu co niektózy oczekują, ze PSL im "da". Widze socializm nadal żywy.

Edytowano przez Mateusz1q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Ja w PSL nie jestem ale zagłosuje na Jarubasa. Bo PO i PiS kompletnie nic nie zrobiło dla rolników, a PSL chociaż trochę. A po stołki każdy jeden z 460 idzie. Najlepiej jest krytykować i na protestach PSL o wszystko obwiniać, jak by nie było ich w rządzie na pewno mielibyśmy lepiej... PiS-da Wam na pewno.

Co dało Ci PSL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17
Napisano (edytowany)

Na pewno więcej niż cała reszta.

Ciekawe dzięki komu macie dopłaty. Pewnie dzięki Merkel i Sarkozy.

Edytowano przez Grzenio

Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Na pewno Tusk wywalczył te doplaty, chociaż swoją drogą wywalczył bo zabrał jeszcze z rolnictwa.

a 2004 rok to już nie pamiętacie jak miler podpisałby wszystko co mu podsuną żeby tylko na karta h historii się zapisać. Ale zapewne @szybkigrzes tez powiesz ze to nie dzięki PSL. Wszyscy inni załatwili ci wszystko tylko nie PSL.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

jak psu buda i stawka około 300 euro. to dlaczego nie ma tych 300 euro, przecież należy się nam jak psu buda... jakby nie PSL to miałbyś 100 a nie 200. Takie moje zdanie.

Tez mi się nie podoba ze nie działają jak należy tylko trzeba robić blokady żeby odszczal dzików zatwierdzic, ale jak dla mnie to nadal lepsze rozwiązanie jak PO czy PiS.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

W ogóle to PSL powinien w kraju rządzić, prawdziwa ludowa patriotyczna partia.

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No no masz rację :lol: . W okolicy mieszka kilku patriotów z PSL co siedzą baaardzo wysoko na stołkach w stolicy. I jakoś nie kojarzę żeby który z nich miał gospodarstwo tu u siebie i był rolnikiem.

 

Może i większość członków to rolnicy, ale pomyśl ilu z tych członków PSL ma coś do gadki?

Gdybyście mieli rację że PSL to ludowa patriotyczna partia dawno już przeciwstawiłaby się obecnemu rządowi. Przecież niebawem wybory, a za taki lojalny wobec rolników zryw przeciw PO myślę że otrzymali by nie mało głosów.

 

PSL to duża partia która cały czas jest w rządzie i do wyborów tam będzie. Stać byłoby ich na kampanię wyborczą i nie potrzeba żadnych złudnych sloganów o złotych górach. Po takiej akcji którą mogli by dzisiaj przeprowadzić wystarczy powiedzieć, rolnicy koniecznie wszyscy idźcie na wybory i głosujcie.

 

Ale nie po co, stołki ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Zgadza się na pewno zyskali by takim obrotem sprawy, ale tego nie zrobią. Tak czy siak jaka masz alternatywę? Myślisz ze PiS pomoże rolnikom. Lepiej mieć 30 PSL w rządzie którzy od czasu do czasu coś zrobią niż nikogo. Bo jak już pisałem reszta nawet na nas nie splunie. I co w takiej sytuacji wybrać?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nic. Wziać się za robotę i cieszyć się, że nikt nie próbuje kombinować przy rolnictwie.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Zgadza się na pewno zyskali by takim obrotem sprawy, ale tego nie zrobią. Tak czy siak jaka masz alternatywę? Myślisz ze PiS pomoże rolnikom. Lepiej mieć 30 PSL w rządzie którzy od czasu do czasu coś zrobią niż nikogo. Bo jak już pisałem reszta nawet na nas nie splunie. I co w takiej sytuacji wybrać?

 

Głosuj na Korwina, on w gospodarowanie nie będzie Ci się wtrącał, podatki obniży, bedzie więcej dla Ciebie :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17
Napisano (edytowany)

jak pozostawiasz wybor innym to potem nie narzekaj ze ci czy inni nic nie robia albo zle robia. Zaglosuj a potem rozliczaj.

Jak nie bedzie takiego malego bacika jakim jest psl to zaczna kombinowac, Nie pamietacie jak Gilowska chciala doplaty opodatkowac...

korwin na pewno dobrze ci zrobi... tak bedzie dobrze ze nic nie stracisz bo niczego nie bedziesz miał :]

Edytowano przez Grzenio

Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Skąd wiesz jak nie rządził?
Obecnie każdy tak samo rządził wszystkie partie począwszy od 89 rok :)
Także myślę, że będzie lepiej :)

Na avatarze twój ciagnik? Jeśli masz jondera to współczuje i rozumie twoje problemy :) nie starcza już na paliwo :D :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj