nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

scoffer    1156

Ale wiesz, że 3 miesiące temu prokuratura umorzyła sprawę strzelania do górników uznając, że policjanci nie przekroczyli swoich uprawnień.

Posiadacz śruta w d*p..ie ma w d*p.ie czy policjanci przekroczyli uprawnienia czy też nie , zgodnie z zasadą ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .

A jeśli na tym siedzeniu ślad po śrucie lub kuli gumowej to zakładam, że poza śrutem , pokrzywdzony ma ten wyrok w tej samej d*p..ie.

Jeśli zaś chodzi o umorzenia , to w Polsce więcej umorzono , jak umarło. 

Co do wzrostu podatku o złotych 5 lub 7 (zapomniałem ile ) to masz rację , jest to zatrważający wzrost .

Mam w oczach widmo bankructwa.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Posiadacz śrutu w d*pie gdyby nie robiłby demolki nie miałby śrutu w d*pie. Za grzeczne stanie i pikietowanie nie dostał.

Od kiedy ten naród taki bogaty, że podatki już nie przeszkadzają? Ciekawe jaka by była reakcja gdyby coś takiego zrobiona za czasów PO...


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jako, że 3 miesiące temu rządził już pis. To rozumiem, że skoro w Polsce umarzano i teraz się umarza to nic się w tej mierze nie zmieniło. Tak jak pisałem nie raz pis i po to to samo.

Wzrost podatku o 5 czy 7 zł rocznie nic wielkiego. Ale pis skubie nas takimi podatkami z każdej strony. Jak policzysz z całego roku to i z kilkaset zł wyjdzie.

Zanosi się na to, że rząd wycofa się z koryto plus. W kraju zawrzało. Ludzie się wkur.... Sam dzisiaj na ulicach słyszałem. To się trochę przejęli i wycofują się ze skoku na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Posiadacz śrutu w d*pie gdyby nie robiłby demolki nie miałby śrutu w d*pie. Za grzeczne stanie i pikietowanie nie dostał.

Od kiedy ten naród taki bogaty, że podatki już nie przeszkadzają? Ciekawe jaka by była reakcja gdyby coś takiego zrobiona za czasów PO...

To proste . Z twojej strony żadna , a z mojej , hmm , nie było mnie na forum za tamtych oszołomów.

Ale czego się nie zrobi dla dobra państwa i narodu .

Zamiast wysyłac co miesiąc do radia Maryja 100 zl, wyślę ., 93 .

Ojciec Tadeusz mi wybaczy.

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jasne , zarobiłeś na jęczmieniu to się podzielisz  :D  :D  :D

coś pisuarowym nieudacznikom nie wychodzą te szlachetne cele ... strach ich sparaliżował , każdy głupek najbardziej boi się krytyki  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Przecież energia z węgla miała być tania a nie co chwilę drożeć. Idąc tym tokiem, nie masz za złe Tuskowi, że podniósł VAT? W końcu to też poszło na szlachetny cel?

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

To proste . Z twojej strony żadna , a z mojej , hmm , nie było mnie na forum za tamtych oszołomów.

Ale czego się nie zrobi dla dobra państwa i narodu .

Zamiast wysyłac co miesiąc do radia Maryja 100 zl, wyślę ., 93 .

Ojciec Tadeusz mi wybaczy.

Dla dobra narodu to rola państwa powinna byc minimalna..

Swoją drogą ciekawe ile  z 500+ poszło w skali kraju  na księdza Tadeusza którego nic nie rusza?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
marko-kolo    709

Ja się nie dzielę , ja wspieram szlachetny cel .

i takich głupków mu trzeba  :D  :D  :D

ale spoko ...dinozaury wyginęły to i na moherów  przyjdzie czas  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Właśnie problem mocherów polega na tym że tak jak było w tekście "żyją dla Boga i Kościoła" albo im się tak wydaje i się w głowach pieprzy. Ja żyję dla siebie i rodziny żyjąc przy tym z Bogiem. Kosciół natomiast jest jedynie organizacją przekazującą pewne nauki i wartości  Żeby zyć dla organizacji to praktyka rodem z korporacji.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

jest jakis bog nienawisci-nie wiedzialem, chyba nie jestem na czasie. ukraincy tez maja swojego, czy to ten sam tylko na drugim etacie. B)

 

i po korycie +- chyba juz kazdy widzi ze im rozum do konca odebralo, podwyzki za najwyzszy deficyt w historii- 55 mld, w rzadzie jest tylu urzednikow ilu nawet w prl nie bylo. ot dobra zmiana.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jak wielokrotnie pisałem "najgorsi są głupi i pracowici" . PIS najpierw zrobił a potem pomyślał i tak jekoś wyszło.

Mówią w TV że jest alert przed ŚDM i zgłaszać jak sie widzi dziwnie zachowujące sie osoby. Jutro zgłaszam by sprawdzili cały rząd a w szczególności niejakiego Macierewicza.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Babcia spacerowała sobie z wnuczkami i zwrociła delikatną uwagę ze zpożywanie piwa w miejscu publicznym jest zabronione i zagrożone sankcją finansową.

Facet w kulturalnych słowach , takich jakimi na codzienie operuje masa forumowiczow odpowiedzial jej , że mało go to interesuje.

80 letni staruszek , który siedział 4 ławki dalej , oburzony jego słowami , powiedział ze za chwilę wstanie i zrobi mu z tej gitary kołnierz hiszpanski

Grajek czym prędzej zabrał niedopitego browara i dał nogę , z obawy przed dostaniem wpier...ol

Warto było oglądać tą piękną kompozycję , jedwabisty głos i perfekcyjnie opanowaną grę na gitarze.

Ale dzięki marko-kolo za autorski filmik. Widzę ze poza popędzaniem bydła , masz jeszcze jakies inne hobby.

Tylko z tym browarem na ławce to uwazaj.

To się ceni min 50 zeta .

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jaka masa forumowiczów? On nakręcił się zupełnie jak ty z byle powodu i tak samo z byle powodu zaczął mięsem rzucać. Przejrzyj ostatnich parę stron. Zobaczysz, że nie ma masy. Jest jeden wyróżniający się w tym temacie. Czyli ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla dobra narodu to rola państwa powinna byc minimalna..

Swoją drogą ciekawe ile  z 500+ poszło w skali kraju  na księdza Tadeusza którego nic nie rusza?

 

A ile poszło na inne chore organizacje i Fundacje prowadzone przez biznesmenów w wiadomym celu?

Przecież energia z węgla miała być tania a nie co chwilę drożeć. Idąc tym tokiem, nie masz za złe Tuskowi, że podniósł VAT? W końcu to też poszło na szlachetny cel?

 

Aile kosztuja ta niby Eko energia z odnawialnych typu słońce ,wiatr,jakoś nie zauważyłem by tańsza była :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Skoro wiesz ile poszło i jaki jest ten wiadomy cel to ja chetnie sie dowiem bo do tej pory chyba nik takich danych nie podawał.

Eko energia może być tańsza pod warunkiem że państwo nie opodatkuje jej jak tradycyjnej.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Ale tu ogłupionych michnikowszczyzną i wypranych z polskości. Współczuję i łączę się w bulu i nadziejjiii.


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Mnuwstwo, nieprawdarz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Skoro wiesz ile poszło i jaki jest ten wiadomy cel to ja chetnie sie dowiem bo do tej pory chyba nik takich danych nie podawał.

Eko energia może być tańsza pod warunkiem że państwo nie opodatkuje jej jak tradycyjnej.

Podawał, podawał .

Np.tu

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/muzeum-historii-zydow-polskich-kosztowalo-320,193,0,1647553.html

 

Co do energii płynacej bezpośrednio ze słonca panstwo nie musi jej podatkować by była droga.

Energia potrzebna do produkcji fotoogniwa i akumulatorow potrzebnych do jej gromadzenia , ma wyzsza wartość jak suma energi uzyskanej z takiego fotoogniwa w naszym klimacie.

Panel słoneczny 100 w 12 V . kosztuje ok 450-500 zł , co razem z akumulatorem zelowym i regulatorem daje sumę ok 700-800 zł .

Do tego pzretwornica sinusoidalna i juz masz 1000 zeta.

Za taka kwotę użutkownik indywidualny kupuje 1700 Kw , natomiast pzremysł ponad dwukrotnie więcej .Panel taki jest w stanie dostarczyc maksymalnie ok 800 w w najlepszych miesiacach dziennie , natomiast zimą trudno uzyskac 100 w .

W ciagu roku można liczyc , będąc optymistą na 60-80 kw .

Po 20 latach inwestycja moze by sie zwrociła , gdyby nie co najmniej 3 krotna wymiana akumulatora , padaczka pzretwornicy , i wątpliwa wydajnosć ogniwa 20 letniego .

Tak to niestety wygląda.

Mam hobbystycznie 400 w i powiem ci że zawsze brakuje pradu gdy go potzreba , a oswietlenie ogrodu diodami 3w w ilości 12 szt , jest przerostem wartości nad trescią .

kosztuje mnie z 5x drozej jak z sieci .

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro wiesz ile poszło i jaki jest ten wiadomy cel to ja chetnie sie dowiem bo do tej pory chyba nik takich danych nie podawał.

Eko energia może być tańsza pod warunkiem że państwo nie opodatkuje jej jak tradycyjnej.

 

A  jak odróżnić tą tradycyjną  ?Znowu chcesz napchać kieszenie biznesmenom :P :P :P zaraz mi się przypomina jak drobiarz fermowe jajka sprzedawał ubbrał babcię jak ze wsi i tylko co jakiś czs na sąsiednią ulicę po towar biegała ale sprawa się wydała i interes upadł B)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jad leje się strumieniami... Ja zapytam: kto to wybrał? Byliście na głosowaniu? Jest prezydent, rząd i co zrobisz jak nic nie zrobisz? Jakoś trzeba przeczekać... tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj