Skocz do zawartości
kaka111

Lemken Opal 90 4 skiby

Polecane posty

kaka111    0

Witam, posiadam pług Lemken Opal 90 z 1999r (zdjęcie jest w galerii). Planuję zakup nowego ciągnika (ok 90 KM). Chciałem się zapytać czy można do tego pługa dokupić czwartą korpus (skibę), czy rama to wytrzyma?

Toxic    0

Rama była robiona pod 3+1 musi to wytrzymać. Ładny płużek, naprawdę świetnie kryję :)

kaka111    0

Jesteś pewien, że w Lemkenie Opal 90 rama jest 3+1? Mam wrażenie że 2+1 bo jedną mogę odkręcić, a dwie skiby są razem z ramą... Ciekawe czy jak jest 2+1 to czy by można podczepić jeszcze jeden korpus...

Wiadomość z agroFakt.pl

Mario81    6

90 rama stanowczo za słaba pod 4 skiby mam 110 i pospawana. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Denzel16
      Tak jak w temacie - przymierzam się do zakupu nadbudowanego na bronie wirnikowej zestawu uprawowo-siewnego
      Sprawdziłem oferty póki co 3 producentów:w
      Kuhn Sitera 3m na bronie  Hr 304

Pottinger vitasem 302 ADD  na bronie Lion 303

Sulky Tramline na bronie Cultiline HR 

Wszystkie kombinacje posiadają wały gumowe oraz kółka dogniatające 

Prosił bym o opinie na temat wyżej wymienionych kombinacji jak i polecenie innych których nie wziąłem pod uwagę a są być może lepsze w podobnej gotówce. 
    • Przez Qba1
      Dzień dobry!

Nasza firma jest dealerem firmy Lemken. Obecnie mamy bardzo dobrą ofertę na kilka pługów, które zostały nam z jesieni 2015!

1. Popokazowy (15ha) Europal 7x4+1 L 100, odświeżony!
               - Siłownik liniowania
               - Pięć skib
               - ścinacze skib
               - zabezpieczenie non stop
               - odkładnice pełne

2. Europal 6x4 L 100
               - odkładnice ażurowe
               - 4 skiby z możliwością dołożenia 5
               - ścinacze skib

3. Europal 6x4 L 100
               - odkładnice pełne
               - 4 skiby z możliwością dołożenia 5
               - ścinacze skib

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź dokładnej specyfikacji oraz zdjęć, proszę o kontakt tel. 500401523 lub na priv. Przedstawię wtedy oferty.

Mamy również bronę talerzową rocznik 2015 nowa, Rubin 9/300U z podwójnym wałem rurowo-strunowym DRF 400/400 oraz ekranami bocznymi.

• Przez sstefan93
      witam, ma moze ktos taki siewnik jak w temacie ? mam kilka pytan o ustawienia komputera
    • Przez crystal169
      Witam, chciałbym posłuchać opini użytkowników jak i innych osób co sądzą o tych dwóch opryskiwaczach, Lemken Primus 45 belka 27/18, oraz Pilmet Europa xl 4027, 4000 litrów, belka 27/21 górny zaczep, oba z gps. Chodzi mi tak głównie o awaryjność, prowadzenie po polu, i w ogóle jakieś uwagi jeśli macie.
    • Przez karolas123
      Witam jak w temacie mam do zaoferowania czesci do Claasa, Gaspardo, Lemken, oraz instrukcje obsługi i napraw. Wszystko w bardzo dobrych cenach i bardzo wysokiej jakości (same oryginały) oczywiście filtry, oleje, oraz wszystkie części eksploatacyjne, na części które mam na stanie dodatkowo fajny rabat. Kontakt: czescidoclaasa@gmail.com 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.