kaka111

Lemken Opal 90 4 skiby

Polecane posty

kaka111    0

Witam, posiadam pług Lemken Opal 90 z 1999r (zdjęcie jest w galerii). Planuję zakup nowego ciągnika (ok 90 KM). Chciałem się zapytać czy można do tego pługa dokupić czwartą korpus (skibę), czy rama to wytrzyma?

Toxic    0

Rama była robiona pod 3+1 musi to wytrzymać. Ładny płużek, naprawdę świetnie kryję :)

kaka111    0

Jesteś pewien, że w Lemkenie Opal 90 rama jest 3+1? Mam wrażenie że 2+1 bo jedną mogę odkręcić, a dwie skiby są razem z ramą... Ciekawe czy jak jest 2+1 to czy by można podczepić jeszcze jeden korpus...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafalwajda
      Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jest to mój pierwszy post na tym forum.

Zakupiłem w ostatnim czasie pług Lemken Opal 90 w wersji 2 +
      pług posiada obrót na jeden wąż. Jak testowaliśmy go u faceta od którego go kupiłem to obrót działał prawidłowo.

Po podpięciu pługa do mojej sędziwej c360 brak jest obrotu - tzn. siłownik próbuje dopchać pług do ogranicznika a nie cofa go aby umożliwić obrót pługa.

Moje pytanie jest takie czy po demontażu węża i rurek przy siłowniku powinien on się swobodnie schować czy musi być ciśnienie do schowania.

Zdemontowałem cały osprzęt siłownika i siłownik jest w pozycji całkowicie wysuniętej. Sprężyny powrotu są napiętę na max-a nie jestem w stanie ich zdemontować ani nie jestem w stanie wsunąć tłoczyska. czy ktoś kto ma ten siłownik w lemkenie jest w stanie go wsunąć po odprężeniu oleju.

• Przez Dawid5671
      Witam , zastanawiam się nad zakupem 3 metrowego siewnika pneumatycznego.
      Mam 110 ha pola / różne rodzaje ziemi od 2 do 4a
      Nie wiem czy wziąć zawieszany z broną aktywną ( lemken solitair 8 , pottinger aerosem) czy ciągany z talerzówą (horsch pronto 3dc ,lemken solitair 9, pottinger terrasem 3 )
      Traktor który by z tym jeździł to 165 konny John Deere, lub jakby dawał radę to 140 konny New Holland.
    • Przez John175
      Witam. Rozważam kupno grubera do uprawy bezorkowej do traktora 230kM. W gre wchodzą takie maszyny jak :  Kockerling Trio4m , Horsch Terrano 4FX, Lemken Karat 4m, Vaderstad TopDown 300. Ma ktoś doświadczenie z tymi maszynami? jakieś wady, zalety poszczególnych maszyn? Może znacie też ceny? Szukam maszyny która może pracować bez podcinaczy do min.30cm i z podcinaczami po ściernisku na 12-15cm. Wszystkie oprócz vaderstad to maszyny zawieszane lecz rozważam także inne marki maszyn, jeśli ktoś ma proszę o opinie.
    • Przez damiane36
      Kupię ładny sprawny plug lemken opal 90 
      3 skiby obrót 2 węże 
      Koło podporowe kroj talezowy przedpluszki
      Lemiesz 35cm mac
      Czekam na propozycje
      Małopolska 
      500 506 407
    • Przez Radan
      Witam.
      Chcę wiedzieć którą z tych firm polecacie i dlaczego. Mowa tu o agregacie / bronie talerzowej do uprawy ścierniska na 15 - 25 cm.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.