Skocz do zawartości
bartekm66

nowe wnioski o dpołaty

Polecane posty

bartekm66    25

witam  wczoraj dostałem nowy wniosek na dopłaty ... szczerze przyznam że instrukcja do wniosku jest dla mnie mało czytelna ( nie rozumiem wcale co autor miał na mysli) czy ktos już próbował wypełniać wniosek ?? (z uwzględnieniem dywersyfikacji upraw) i czy mógłby się podzielić refleksjami ewentualnie przykadowo wypełnionym wnioskiem (tylko tak z życia , bo ten wniosek w instrukcji to jakiś ubogi w treść)

Ywa    499
Napisano (edytowany)

hej ..wystarczy wczuć się  w biurokratyczny tok myślenia, przynajmniej 2 razy przeczytać a za 3 razem wszystko się rozjaśni...sama nie mogę się doczekać otrzymania znowu tej pasjonującej lektury:) \m/

Edytowano przez Ywa

Wiadomość z agroFakt.pl

black_shadow    41
Napisano (edytowany)

hej Iwona :D     odpowiedni nastrój... słowa otuchy... i kobieta optymistka...to zawsze pomaga  :P  :D

Edytowano przez black_shadow

romek6340    203

U nas jeszcze tych wniosków nowych nie widać w okolicy... Zresztą będą pewnie szkolenia to zobaczymy co oni tam powiedzą, o ile sami ci szkoleniowcy będą coś ogarniać :D

nie    570

wniosek dostałem już kilka dni temu, a do wniosku ....... instruknja na 25!!!!! stron A4, jakie to są koszty? nie wiem jak tan eurokołchoz może istnieć, przecież takich absudrów to naet  zsrr nie było

qawsedr    1

hej ..wystarczy wczuć się  w biurokratyczny tok myślenia, przynajmniej 2 razy przeczytać a za 3 razem wszystko się rozjaśni...sama nie mogę się doczekać otrzymania znowu tej pasjonującej lektury:) \m/

Tak. W tym roku to faktycznie pasjonująca lektura. Jak przeczytasz że możesz uprawiać bieluń to Ci się rozjaśni...

Widział ktoś może jak te wnioski wyglądają dla rolników Francuzkich i Niemieckich?...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się