Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
2015
uszak21    7

Panowie ile wziać za kukurydze na pniu? Sasiad dalszy chce kupic ode mnie hektar. kukurudze mam ładna najyższa ma 2,5m albo wiecej, tyle że troche nieróna, bo  niektórych miejscach ma 1 metr. Ale ogólnie ładna. Pole znajduje sie w poiecie sokołowskim, woj mazowieckie

danielhaker    830

@uszak21, nie mam pojęcia, ale sam też myślę o kupnie. Jak dobijesz targu to daj znać po jakiej cenie chodzi

Wiadomość z agroFakt.pl

danielhaker    830

Trochę nie chce mi się wierzyć, bo za 7tys to z 15t mokrego ziarna musiałby z tego hektara sprzedać :)

ChiquitaB    50

od razu bym swoją sprzedał za tyle:) u mnie przy granicy zaczęła schnąć bo odsłonięta jest a tak wygląda pięknie 3-3.5metra

Thomas2135    1225

Koszty produkcji 1 ha na ziarno wg topagrar razem z ubezpieczeniem i kosztami magazynowymi to koszt ok 3600 zł. Przecież wiecie, albo możecie policzyć ile zainwestowaliście w kukurydzę.

damianzbr    992

Dobrze mu powiedziałeś bo on chyba się z kolegami w piaskownicy kłuci po ile będzie i zielonego pojęcia nie ma co z czym się je. W skrócie mówiąc jakiś dzieciak dostaje sraczki bo wakacje mu się kończą.

ChiquitaB    50

u mnie koszt 1ha kukurydzy na ziarno z kombajnem wychodzi ok 2500tys. bez kosztu podatku i amortyzacji sprzętu

corn-system    5

sucha porty 710 netto rynki lokalne wielkopolska qq od 650 netto ogolnie w magazynach juz suchego ziarna malo :) moje zdanie na temat mokrej z zbiorow 2015 przy tej pogodzie minimum 450 netto tona wielkopolska ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.