kulek22

problem z bykiem

Polecane posty

kulek22    0

witam mam problem. z bykiem

sharloize waga ok tony i nie chce jeść od dwóch dni nie wiem co mu jest już go przegonilem żeby pobiegal ale dalej nic a dostaje siano płatki i buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

pewnie ochwat. nie przejadł się ostatnio? jak ma już kolo tony to uciekaj z nim zanim ci wychudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246

Może jest przeżarty. Opisz coś więcej, czy zachowuje się normalnie czy jest osowiały? Może być że po burakach mu jest źle.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulek22    0

on jest taki leniwy leży nie chce mu się wstać

jak to jest z przezarcia to mam go trochę wyglodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejo360    27
Napisano (edytowany)

Dawaj mu na razie siano, może się tylko przejadł.Ja to bym go już sprzedał, bo jeszcze schudnie, a jak wyjdzie choroba to leczenie itp.

Edytowano przez maciejo360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

Byk o takiej masie jako kapitan rozrodu, czy na normalny tucz ?


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranczer007    0

jęzor na bok i wlej mu do pyska jakiś preparat od weterynarza na prace żolądka 


i dieta woda i siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro05    4

Połówkę wódki lub bimbru i na bank ruszy żołądek, dobrze jest też przejść na ciepłą wodę na kilka dni,  miałem tak z LM ważył około 600 kg po dwóch dniach wrócił do formy. Ważne aby nie było innych symptomów które mogą wskazywać na inne choroby a nie tylko przejedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj