Zaloguj się, aby obserwować  
misiek1984

McCormick CMax 105 RPS

Polecane posty

misiek1984    0

Chce kupic McCormicka cmaxa 105 RPS z rewersem elektrohdraulicznym i sprzegłem mokrym, nasluchalem sie juz od dilera zalet tych opcji. Chce teraz uslyszec troche opinii od Was?? Co mozecie powiedziec o tym, wspomnę, ze ciagnik bedzie wykorzystywany w turze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jak do TUR'a to wyposażenie wyśmienite :D- elektrohydrauliczne rewersy i mokre sprzęgła są dużo żywotniejsze od suchych ciernych przy częstych zmianach kierunku- elektrohydrauliczny rewers "oszczędza" tarcze sprzęgła- nie naraża je na szarpanie itp. co przy częstych zmianach kierunku występuje...

No a mokre sprzęgło też jest dużym plusem w wygodzie i wytrwałości przy częstych manewrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek1984    0

chce uslyszec troche od Was opinii o tych ciagnikach, jakie sa w uzytkowaniu i czy warto je kupic ??? czekam na szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

bardzo dobry do Tura napewno bedzie no bo przeicez ten rewers i te polbiegi to napewno ci pomoze. a tak to jeszcze nie widzialem CX 105 przy TUrze u nas gosciu ma ten ciagnik jako glowny.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daras77    1

Cześć Koledzy.Piszę tutaj w imieniu kolegi który kupuję nowy ciągnik na dofinansowanie.Wstępnie wybrał mf 5430(przyznaję że sam go do tego namówiłem,jestem użytkownikiem tej marki,wiadomo,każdy chwali swój sprzęt,tym bardziej jak dobrze się sprawdza.Ale,wracając do kolegi,ciągnik ma być jako główny,pracować z turem,ok 100 km w full wypasie czyli rewers eh,ehr jakaś fajna skrzynia.Przyznam szczerze że nic nie wiem otej marce,może jakieś podpowiedzi,symbole modeli,ceny,i dilerów.Jesteśmy z okolic Płocka.Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daras77    1

Czy na prawdę to jest tak żadka marka że nikt isę nie chce wypowiedzieć? Zależy mi na opiniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

C-Maxy to jeden z najbardziej popularnych modeli McC w Polsce. W mojej okolicy jest kilka sztuk, użytkownicy sobie je chwalą. Są ekonomiczne, zwrotne w turze. Z tego co wiem awaryjność tego modelu jest niska. Ciągnik jak najbardziej do polecenia. Dealerów McC znajdziesz tutaj: http://maszyny.romanowski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwykrzych    0

mam ten traktor juz 4 kok 3 tyś mtg od początku przy turze POLECAM !!! tylko jak ma ciężko to duzo pali na ciężkiej ziemii 4 godziny 100 litrów przy gruberze 3,5 metra na gwarancji wymieniali felgi z przodu na wzmocnione bo popękały podobno od tura ale teraz jest git i na gwarancji wymienili pompe paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Arturkkk
      Witam. Mam pytanie związane z typem silnika d206 a d239 jakie są różnice w tych typach? Czy mają tą samą głowicę
    • Przez piotrszkaluba
      Witam problem z przyduszaniem silnika przy zmianie z 3 połówki na 4 i 2 połówki na 1 ale w górę od 1 do 3 jest ok a na 4 już delikatnie przydusi .Nic się nie ślizga na żadnym półbiegu. Czy ktoś już to przerabiał taki problem?
    • Przez Slawek233
      Witam, od jakiegoś czasu męczę się z problemem zmiany zakresów w mccormick xtx165. Mianowicie, jak raz włączę ciągnik to mam tylko zakres 1 z wszystkimi półbiegami, innym razem tylko zakres 2 z wszystkimi półbiegami, lub 3  z wszystkimi półbiegami. Po dłuższej pracy w polu nagle wracają wszystkie zakresy. Przy kolejnym odpalaniu ciągnika peonownie zostaje z jedenym z zakresów od jeden do trzy wraz z półbiegami beż możliwości zmiany zakresów. Proszę o pomoc co to może być.  
    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuję schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor był rozpoławiany, po złożeniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima już nie wystartowała. Pobieżna diagnoza wskazuje na problem z elektryką.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po włączeniu rewersu do tyłu podnośnik podnosi ramiona. Jak to wyłączyć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj