agco

fendt 308ci vs mf 5455

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arek    218

Jakie 5 skib? dla 90km 4x40 to już mało nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agco    0

a, tak troche przesadzilem, z zagalopowania :D jasne ze 4, akurat mam takie z grudziadza... dzieki olik za dilerow, najblizej mnie to chyba w sniadowie bedzie, btw maja tam pelen serwis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agco    0

5455 to wogole troche chyba lekki jest jaka na swoja moc, taki agrotron wyglada juz tak bardziej konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agco    0

to porownaj valtre n91 do a95, zajrzyj z tylu z przodu, jak wyglada na moscie itd. poprostu widac ktory ciagnik jest solidniejszy. pozatym to sprawdzalem wlasnie w danych technicznych masy, miedzy 5455 a k100 jest ponad pol tony roznicy. ciekawe jest wiec to ze to ty masy nie mozeszodroznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

w masy w danych tech to za bardzo nie ufaj... ważyłem mojego MF i ma 4910 kg (610kg obciążników i 150l paliwa) można jeszce 110kg dołożyć orygionalnie.do pługa w zupełności wystarczy, prędziej mocy zabraknie niż masy :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agco    0

jaki masz model MF-a? w tych danych technicznych masa MF-a byla podana jako masa ciagnika podstawowego, czyli bez obciążników, paliwa i kierowcy (3900kg), a DF-a niewiadomo jak mierzona, ale pisze ze 4440kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

5455 jak pisałem wsześniej.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
ciekawe jest wiec to ze to ty masy nie mozeszodroznic :D

Nie moge, wróżką nie jestem... Wyjaśnij mi tylko jak na podstawie wyglądu możesz coś zważyć? Bo przedmiot "wygląda solidnie"? Potrafisz wzrokiem określić różnice materiałowe i wytrzymałość części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Dzieki olik za dilerow, najblizej mnie to chyba w sniadowie bedzie, btw maja tam pelen serwis?

No ja też serwisuje się w Śniadowie lecz serwis to oni mają tam słabiutki :/

 

DF-a niewiadomo jak mierzona, ale pisze ze 4440kg.

Ta waga to jest bez obciążników. Można jeszcze dołożyć 650 kg obciążników na koła.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agco    0

t1909.jpg Valtra N121 127KM 5461kg

T120-2.jpg Valtra T130 135KM 6650kg

a tylko 8KM, naprawdę nie widać różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Coś ta druga fotka nie chce się ładować :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

No widze że jeden wygląda masywniej, i czego to ma dowodzić? Postawie Ci dwa inne ciągniki i założe sie że nie wywróżysz który jest cięższy nie patrząc na dane producenta... To śmieszne "ważyć" ciągnik wzrokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Nie no faktycznie, tak na oko to nie da się zgadnąć wagi a nawet odróżnić co jest cięższe :D Tak jak mirasek mówi jest to zależne od stopów z jakich wynonane są poszczególne elementy ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agco    0

nie no, troche macie racji, nie bede sie glupio spieral bo to porzadne forum... ale z drugiej strony to naprawde szczegolowo ogladalem valtre a95 i n91. zauwarzylem ze most tylni i przedni sa wyraznie masywniejsze u tej z serii n. a to powinno sie przekladac na mase, no i w danych technicznych producenta jest nawet spora roznica

 

aha, i jeszcze jedna wazna rzecz, chyba nawet najwazniejsza odnosnie tego agrotrona k100, a mianowicie jaki silnik ma on zamontowany (tzn niemiecki deutz czy wloski jakis)? bo przypomnial mi sie wlasnie agrofarm, bliznak same i lamborghini z wloskim silnkiem, co wytlumaczalo jego niska cene!

 

Nie pisz posta pod postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Wszystkie agrotrony mają silniki deutz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

to by było troche nielogiczne jakby deutz ktory produkuje silniki wkładał do swoich ciagników jakies włoskie silniki ;/ w lamborghini albo same to mozliwe bo one sie z włoch wywodzą


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@Zetor-Deutz Fahr a Deutz A.G to nie jest to samo !- chociaż faktem jest że grupa SDF posiada udziały (i to spore-42,5 % ) w Deutz A.G

@Agco-a w Agrofarmie nie siedzi silnik Deutza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agco    0

no wlasnie nie, jest tam wloski silnik, ten sam co w same explorer 3 i lamborghini r3 evo, wiem bo sie pytalem kiedys, a u korbankow to sie smieja z tego modelu i ze DF dal d*** z tym zagraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

@agco- w DF agrofarm oraz reszcie bliźniaków jest na pewno silnik z DF(a dokładniej rzecz biorąc z Deutz A.G.- ale to już chyba ma mniejsze znaczenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agco    0

no wiec dlaczego agrofarm 100dt jest stosunkowo tak tani? bodajze ok. 160 tys za nowego sobie zycza jesli dobrze pamietam. moze jezeli silnik jest deutz, to jakies inne podzespoly sa "skadinond"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

bo jest do dość prosta, mechaniczna wersja.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No w standardzie to i tani ale nic w nim wtedy nie masz :/ Zero automatyki i elektroniki.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj