snopek4

Uzywane MF wasze opinie

Jaki uzywany traktor warto kupic??  

490 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • MF
      193
    • FENDT
      55
    • URSUS
      32
    • JD
      35
    • ZETOR
      45
    • RENAULT
      16
    • MTZ
      18
    • SAME
      9
    • FORD
      4
    • NH
      4


Polecane posty

akmaly    709

Kolego jest tyle postów o tym ciągniku a ty tu akurat szukasz streszczenia. Poczytaj trochę.

Jak masz jakieś konkretne pytanie to zadaj a nie wady i zalety. Poczytaj a się dowiesz.

PS. Jest coś takiego jak wyszukiwarka - wpisz tam 3060 i sporo się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
312fendt512    6

Powiem tak jeśli chcesz kupić Mf z 1980 do 1995 to polecam ci Mf od 3050 do 3090. Miałem 3 lata temu Mf 3080 i ja nie narzekałem na skrzynię.Przepracował u mnie dobre 8 lat bez większych awarii. Tylko raz pompa paliwowa mi się popsuła. Sprzedałem go tylko bo chciałem coś nowszego. A MF z serii 3600 to były bardzo awaryjne ciągniki. U mnie na wsi były 2 3645, i 1 3690.I tylko jedno w nich się psuło skrzynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

312fendt512

 

ja posiadam 3630 i nie moge powiedziec ze jest awaryjny :D pare problemow z elektryka :Dno i teraz hydraulike robilem ale to bylo juz od kad go kupilem :D mam znajomego na sasiedniej wsi on ma 3635, 3680, 3690 i tez zlego slowa na nie nie mowi :D

Edytowano przez kravter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAHU    0

Witam Panowie. Chciałbym poznać waszą opinie, zdanie na temat Mf 4455. Jak się nim pracuje, ile pali, no i jaka awaryjność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

lepiej kupić nowego czy używanego massey ferguson 6485

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

nowy to nowy:) jak jest kasa to nie ma się co zastanawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

lepiej kupić nowego czy używanego massey ferguson 6485

Zapytaj za 20 lat. Może wtedy na LS dorobisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

To fajnie:) Jak 7 lat masz to już bez problemu wychodzisz po schodkach do kabiny. Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Bardzo udane i oszczędne sil. Mam AT4.236 czyli wersja z TURBO i jest super, tym bardziej wolnossący jest bardziej żywotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21
Napisano (edytowany)

a jak z częściami, drogie nowe? są dostępne używki? a co do samego ciągnika to nieźle zjechane przednie opony jak an taki przebieg, bo tylne pewnie zmieniane, więc przebieg niezbyt realny?

Edytowano przez majkel207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur4    0

Fergusony są jak każda maszyna - jak dbasz, tak masz. Zmieniasz na czas oleje i filtry - nic ci się nie stanie ale jak tego nie robisz i dodatkowo lejesz niepewne paliwo, podpinasz maszyny z brudnym olejem w siłownikach itp to nie ma co spodziewać się bezawaryjnej pracy. Maszyna zadbana odwdzięczy się.

 

Przy okazji... mam do sprzedania Massey Ferguson 5455 z fabrycznym ładowaczem. Ciągnik w bardzo dobrym stanie - 1720 motogodzin przebiegu, oryginalne opony. Sprzedaje z powodu likwidacji produkcji. Okazja. Cena do negocjacji. Zapraszam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilb1996
      Witam, mam pytanie do posiadaczy Massey Ferguson 29xp. Po odpaleniu załącza się unicontrol i zaczyna piszczeć. Świeca się wtedy 2 błędy w górnym rzędzie druga i trzecia kontrolka od lewej. Odlicza od 20 i po 20 sekundach gaśnie. Czytałem coś w tym temacie i niby że to kontrolka od ciśnienia oleju hydraulicznego. W którym miejscu znajdę czujnik? Jeden jest w zbiorniku oleju a myślę że musi być jakiś drugi? Ewentualnie czy posiada ktoś instrukcje obsługi w pdf ? Myślę ze tam też mógłbym coś znaleźć . Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez Robert452
      Witam, czy roztaczał ktoś kiedyś kule od cięgła i czy się da to zrobić, albo czy wiecie czy są może kule które mają  w środku 52mm od kat.4 a na zewnątrz 64mm od kat.3.
    • Przez Michalekk
      Witam mam taki problem ponieważ mój MF 255 ciągle się zakleszcza gdy pociągnę za lewarek do góry kupiłem już sprężynę do lewarka ale nie wiem czy do jej wymiany muszę odkręcić całą pokrywę czy tylko sam lewarek 
    • Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez BenQ
      Witam . Oryginalne wspomaganie w mf 255 
      Jest straszny luz na kierownicy mimo tego że jest wymieniony nowy wałek w kolumnie z nowymi kulkami….dalej jest luz dość duży 
      wspomaganie jest na jakimś serwomechanizmie i też późno siłowniki reagują na ruch kierownicą . Na zaworze jest jakaś regulacja ? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj