Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kolba12
      witam zastanawiam się który agregat wybrać oba z UG ares sprężynowy czy talerzowy i z jakim wałem na 4 klase ziemi.
    • Przez kingway
      Witam , zamierzam kupić nowy agregat urpawowo siewny do traktora o mocy 150 km . Mam na myśli coś z firmy Agro-Masz , szer. 4 m - co co o tym sądzicie ?
    • Przez gigix
      Noszę się z zamiarem zakupu brony 5 polowej ciężkiej produkcji Jarmetu, i w związku z tym mam pytanie czy ruskie 80km da rade i czy wogole taka brona dobrze uprawi pole przed siewem.
    • Przez pala92
      Witam czy ktos posiada brone hermes 3m? Czy zetor forterra 125 da sobie rade brona+poznaniak 3m? Czesto gdy sieje po ziemniakach lub burakach jest dosc mokro i czy brona nie bedzie sie zapychac? Czy wjezdzacie brona prosto w orke ? Orientuje sie ktos jaka jest cena nowego hermesa? Jak z awaryjnoscią tej brony? Jaka jest wydajnosc takiego zestawu? Gleby i piaski i gliny ale raczej ciezko sie rozbijaja.
    • Przez AleksanderX
      Mam zamiar kupić agregat talerzowy Strumyk 3m z hydropakiem i pekerem cena zachęcająca bo 12,5 tys brutto plus dodatkowa wał rurowy na kukurydzę ale już dodatkowa dopłata Oglądając w internecie dość fajnie wygląda ale jak się sprawuje w praktyce  Może ktoś kto go posada podzieli się swą opinią