Gość murtek

Jaki ciągnik 120-150KM?

Polecane posty

tractor560    3

Witam wszystkich kolegów chciałbym zasięgnąć waszej opinij chcę kupić ciągnik około 220-250 koni co zaproponujecie

 

 

Troche kolego mało precyzyjnie ;) Do jakiego dealera masz najbliżej ? Skrzynia bezstopniowa ? Jaki przedział cenowy ? Jakie marki masz na swoim gospo ?


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal08    0

Obecnie pracuje na case o mocy 80 km 160 km cvx potrzebuje większej mocy biorę pod uwagę valtre massey i fenda ale tu jest cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

3 razy silnik i raz hydraulika kasy wywalone w ujjj mógłbym za to kupić większego 90 km np case maxxum 5120... wszak to stary ciągnik no ale opinie mi wyrobił ... lata 90 tez wcale nie lepsze w wykonaniu mfa... może teraz coś sie zmieniło na lepsze


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzinek123    0

Tylko NH t6 jakąś taką małą mi się wydaje a gospodarstwo jest w pagorkowatym terenie dużo wzniesień ciężkie ziemię i myślę że by sobie słabo poradził. Deutz fahr wydaje mi się fajna propozycja i czytałem że można go dodatkowo doposazyc w obciazniki na kołach słyszeliście coś może o tym? A ty uzytkujesz może deutza seri 6 bo taka by mi odpowiadala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

valtra t 144 activ 155 km oddzielne oleje w bogatej wersji z tuzem i hydrauliko z przodu ok 360 k netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cineek    8

Panowie ja poszukuje ciągnika używanego, moc: 130/140KM, głównie do orki, siewu i transportu.
Kwota jaką chcę przenaczyć to ok 140 tys zł.
Co proponujecie w tym przedziale mocy i ceny? Ciągnik ma być oczywiście jak najmniej awaryjny.
Czytałem dużo o serii MF 64XX, podobno to dobre ciągniki, co natomiast z Claasem i DF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzinek123    0

a nie myslałes o Fendt? w tej cenie co napisałes na pewno cos znajdziesz tylko pytanie jak stara ma to byc maszyna i jakie wyposazenie cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cineek    8

Mam możliwość zakupu Fendt 711, 2007r. 6 tys godzin, wygląda w rzeczywistości na niezużytego, czy może ktoś się wypowiedzieć co do awaryjności skrzyni Vario ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troz_poland    0

Jak wypada porównanie tych serii? Słabe i mocne strony? Któryś model z serii jakoś najlepiej wypada? Najbardziej uniwersalny przy produkcji zwierzęcej, czyli pole i łąka? Do 100tyś dobry egzemplarz z nich powinno się znaleźć.

Case MX-C, MX

Claas Ares

John Deere 6020se/p

McCormick MC, MTX

New Holland TM

Renault Ares

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Stoję przed podobnym wyborem, lecz delikatnie mniejszy budżet. Mój wybór padł na Renault Ares seria 600. Model 630 / 640. Dlaczego akurat renault? W mojej okolicy w ostatnim czasie przybyło ok 10 ciągników tej marki i każdy z nabywców chwali te ciągniki. Duży komfort pracy, stosunkowo niskie spalanie, dostępność części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mody00    0

Ja osobiście posiadam Jelona 6420 z Turem i polecam jak najbardziej mam go 10 lat i 1 awaria przepalona kontrolka od przedniego napędu
(Skrzynia PowerQuad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Kogo obchodzi 4 gary, bo ich napewno nie. 

 

Claas i Renualt to będzie to samo, maszyny ciężkie do ciężkiej roboty. 

JD raczej nawet 6520 nie kupisz do 100tyś w dobrym stanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troz_poland    0

Najbardziej zastanawiam się nad jd 6320/6420/6620 i aresem. Z aresem mam taki dylemat że nie wiem jakie są tu różnice i jak one wychodzą w praktyce ares 4cyl. 550/556/566/557/567/577 i ares 6cyl. 620/630/616/626/636/656/617/657? Lepszy ten od renault czy od claasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

Witam jaki traktor odznaczał bd  się największa ekonomią spalania? potrzebuje traktora na usługi np do siania kukurydzy czy tez jako odwózkę do Forszaja przy kukurydzy na kiszonkę, im mniej spali tym wiecej zostaje w kieszeni. Chodzi mi o modele używane tak w granicach 60 tys zł gdzies wyczytałem ze ponoć te mniejsze Same i Lamborgini sa bardzo oszczędne oraz MF ale czy te 120 km tez? mile widziany bylby rewers, Mam JD i co moge powiedzieć komfort oraz moc jest ale spalanie bardzo wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Jak wypada porównanie tych serii? Słabe i mocne strony? Któryś model z serii jakoś najlepiej wypada? Najbardziej uniwersalny przy produkcji zwierzęcej, czyli pole i łąka? Do 100tyś dobry egzemplarz z nich powinno się znaleźć.

Case MX-C, MX

Claas Ares

John Deere 6020se/p

McCormick MC, MTX

New Holland TM

Renault Ares

Tematy połączone

 

 

Mam ten sam problem i szukam ciagnika głownego głównie do prasy. a w przyszłości kosiarka dyskowa przód.

Widziałem wiele aresów z fajnym wyposażeniem z tym ze troszke mnie zastanawia fakt stosunowo niskich cen co do wypozazenia i młodego rocznika. Nie wiem czy to prawda ale prawdopodobnie skrzynie lubią w tych areskach siadać  i tego głównie sie BOje. cena masx 100brutto czym taniej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solba    0

Szukam głównego ciągnika do gospodarstwa , areał to 40 ha , budżet do 350 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abiius    0

Jeszcze chyba nie ma, ale jest przedsprzedaż czy coś takiego na John Deere 5125R który ma 125km. Jest genialny do tura. Polecam poczytać o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Rafalk1990
      Witam, potrzebuję lewe drzwi oraz dolny wałek pedny łączący skrzynię z przednim napędem do Case 845 XL orientuje się ktoś gdzie dostanę używki. Dzwoniłem już do agrofarm i łódzkie Ktery może będą mieli trzeba czekać, ktoś z was zna kogoś jeszcze? Może znacie jakiś zakład który jest w stanie taki wałek dorobić?
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez Theprzemo205
      Witam Jestem zainteresowany tym oto kombajnem.  https://www.olx.pl/oferta/claas-mercator-50-kosa-3m-oryginal-jeden-wlasciciel-export-szwecja-CID757-IDCeVnD.html#fe296148d1 
      Za bardzo się nie znam na kombajnach. Dotychczas uztkowałem tylko Claas Cosmos. Czy mercatorem da rade kosić kukurydze i rzepak?  Czy te 2029 motogodzin to dużo jak na taki kombajn?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj