Skocz do zawartości
Folia-Rolnicza

1500 ZGŁOSZEŃ do drugiej edycji "Rolnik szuka żony

Polecane posty

janusz20    105

Na disco to nie bardzo można coś przygruchać, zwłaszcza gołąbeczki. 

szybkigrzes    73

Zgłosiłem się. Powiedzieli,że ciągniki za małe,dom nie wyremontowany.Nie będzie gdzie dziewczyn przespać.

black_shadow    42

to ostatnie to nie problem...mogły by spać z Tobą :P ...z domem Ci pomożemy ;)  a ciągniki się pożyczy :D

dziadziac360    14

To już tak się wycwanili, porażka. Do pierwszej edycji jeździli po kraju i sami szukali rolników, a teraz sobie przebierają.

dziadziac360    14

Na początku mówili że nie będzie żadnych eliminacji i etapów, dopiero z telewizji dowiedziałem się, że do drugiego etapu przechodzą ci którzy dostaną największą liczbę listów, to też okazało się ściemą. Wszystko robią pod publikę tylko.

Sadek    449

To już tak się wycwanili, porażka. Do pierwszej edycji jeździli po kraju i sami szukali rolników, a teraz sobie przebierają.

Sytuacja diametralnie się zmieniła.

jaroWM    26

powinien być limit wieku do 40-tki. oby nowi kandydaci wypadli lepiej od poprzednich...

Westa    9

daj spokój oglądalność znalezli to i trzeba pokazać jak się powodzi rolinkom.

Też taka myśl przeszła mi przez głowę ;/ Pokażą nielicznych, wyselekcjonowanych magnatów i pójdzie fama, że strajkują a tacy dorobieni.... 

Z drugiej strony dziewczyny z pracy stwierdziły, że to też wpływa pozytywnie na wizerunek wsi wśród miastowych - tych, co spodziewają się jeszcze konia i dwukółkę koło chałupy ze strzechą :D

Sadek    449

Jak Cię widzą tak Cię piszą -głosi stare przysłowie część ludzi z miasta jedyny kontakt z wsią mają właśnie przez TV i jak poprzednik pisze fama idzie.

konteno    1066

muszą do programu iść młodzi i bogaci bo inaczej to tylko kompromitacja

joseph007    0

Też taka myśl przeszła mi przez głowę ;/ Pokażą nielicznych, wyselekcjonowanych magnatów i pójdzie fama, że strajkują a tacy dorobieni.... 

Z drugiej strony dziewczyny z pracy stwierdziły, że to też wpływa pozytywnie na wizerunek wsi wśród miastowych - tych, co spodziewają się jeszcze konia i dwukółkę koło chałupy ze strzechą :D

sa zalety i wady to fakt. mysle ze jednak wiele osob popatrzy na to wlasnie w ten sposob 'o jak sie powodzi a tu sie strajkuje po warszawach!'

izolda789    12

Ja Cię pamiętam z tego pierwszego odcinka, wywarłeś na mnie pozytywne wrażenie :) ale nie napisałam bo nie odważyłabym się na udział w reality show, poza tym jestem trochę starsza i szukam faceta na gospodarkę a nie z gosp. Uważam że za młody jesteś na to żeby szukać miłości w ten sposób.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez BiniekD1
      Potrzebuje arkusz zadań technika rolnika 2013 proszę a wstawianie zdjęć lub plików zestaw x potrzebuje proszę o pomoc to pilne
    • Przez Charlie16
      Agencja Personalna PGB HR dla jednego ze swoich klientów – wiodącego na rynku producenta
      roślin ozdobnych i drzewek choinkowych
      z siedzibą we Wróblewie koło Wronek
      poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI ROŚLINNEJ

Obowiązki:
      · organizacja pracy działu produkcji roślinnej
      · raportowanie do Zarządu o przebiegu prac
      · bezpośredni nadzór nad pracą pracowników produkcji roślinnej
      · prawidłową współpracę z innymi działami
      · inne niezbędne czynności adekwatne na stanowisku Agronoma

Oczekujemy:
      · wykszałcenia wyższego rolniczego
      · doświadczenie w pracy na stanowisku agronoma, kierownika produkcji roślinnej,
      nastawionej na intensywną uprawę
      · mile widziane doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym o dużym areale
      · umiejętności zarządzania pracą podległych pracowników
      · prawo jazdy kat. B
      · dyspozycyjności
      · znajomości obsługi komputera (MS Office, programy branżowe

Oferujemy:
      · ciekawą i pełną wyzwań pracę o dużych możliwościach rozwoju
      · atrakcyjne wynagrodzenie
      · niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
      · możliwość zakwaterowania

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt:

Anna Wieczorek
      tel.: 537 333 346
      e-mail: an.wieczorek@pgbhr.com