Skocz do zawartości
Folia-Rolnicza

1500 ZGŁOSZEŃ do drugiej edycji "Rolnik szuka żony

Polecane posty

janusz20    105

Na disco to nie bardzo można coś przygruchać, zwłaszcza gołąbeczki. 

szybkigrzes    73

Zgłosiłem się. Powiedzieli,że ciągniki za małe,dom nie wyremontowany.Nie będzie gdzie dziewczyn przespać.

black_shadow    41

to ostatnie to nie problem...mogły by spać z Tobą :P ...z domem Ci pomożemy ;)  a ciągniki się pożyczy :D

dziadziac360    14

To już tak się wycwanili, porażka. Do pierwszej edycji jeździli po kraju i sami szukali rolników, a teraz sobie przebierają.

dziadziac360    14

Na początku mówili że nie będzie żadnych eliminacji i etapów, dopiero z telewizji dowiedziałem się, że do drugiego etapu przechodzą ci którzy dostaną największą liczbę listów, to też okazało się ściemą. Wszystko robią pod publikę tylko.

Sadek    446

To już tak się wycwanili, porażka. Do pierwszej edycji jeździli po kraju i sami szukali rolników, a teraz sobie przebierają.

Sytuacja diametralnie się zmieniła.

jaroWM    26

powinien być limit wieku do 40-tki. oby nowi kandydaci wypadli lepiej od poprzednich...

Westa    9

daj spokój oglądalność znalezli to i trzeba pokazać jak się powodzi rolinkom.

Też taka myśl przeszła mi przez głowę ;/ Pokażą nielicznych, wyselekcjonowanych magnatów i pójdzie fama, że strajkują a tacy dorobieni.... 

Z drugiej strony dziewczyny z pracy stwierdziły, że to też wpływa pozytywnie na wizerunek wsi wśród miastowych - tych, co spodziewają się jeszcze konia i dwukółkę koło chałupy ze strzechą :D

Sadek    446

Jak Cię widzą tak Cię piszą -głosi stare przysłowie część ludzi z miasta jedyny kontakt z wsią mają właśnie przez TV i jak poprzednik pisze fama idzie.

konteno    1065

muszą do programu iść młodzi i bogaci bo inaczej to tylko kompromitacja

joseph007    0

Też taka myśl przeszła mi przez głowę ;/ Pokażą nielicznych, wyselekcjonowanych magnatów i pójdzie fama, że strajkują a tacy dorobieni.... 

Z drugiej strony dziewczyny z pracy stwierdziły, że to też wpływa pozytywnie na wizerunek wsi wśród miastowych - tych, co spodziewają się jeszcze konia i dwukółkę koło chałupy ze strzechą :D

sa zalety i wady to fakt. mysle ze jednak wiele osob popatrzy na to wlasnie w ten sposob 'o jak sie powodzi a tu sie strajkuje po warszawach!'

izolda789    12

Ja Cię pamiętam z tego pierwszego odcinka, wywarłeś na mnie pozytywne wrażenie :) ale nie napisałam bo nie odważyłabym się na udział w reality show, poza tym jestem trochę starsza i szukam faceta na gospodarkę a nie z gosp. Uważam że za młody jesteś na to żeby szukać miłości w ten sposób.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się