Skocz do zawartości
MarcinPykuS

Sprzedam rozsiewacz Amazone ZA-F 603

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcinPykuS    62

Witam

Mam do sprzedania rozsiewacz dwutalerzowy do nawozów marki AMAZONE ZA-F 603 po całkowitym remoncie. 

Całość rozebrana do najmniejszej części, wypiaskowana, pomalowana podkładem reaktywnym, 2 razy podkładem epoksydowym i 2 razy farbą nawierzchniową poliuretanową (bardzo wytrzymała) w oryginalnym kolorze. 

Talerze, mieszadła, blacha osłaniająca zostały ocynkowane.

Przekładnia po wymianie uszczelek, uszczelniaczy-simeringów. 

Nowe zsypy, mieszadła, blachy podłogowe-wszystkie części oryginalne AMAZONE.

Pojemność podstawowa rozsiewacza 600 litrów, wysiew regulowany 12 – 15 metrów.

Dodatkowo została dodana przystawka zwiększająca pojemność do około 900 litrów. Wyposażona została w stelaż z plandeką otwierany dwoma siłownikami gazowymi. W środku zostało zamontowane sito anty-zbrylające, które można otwierać (do mycia itd.). Został dołożony podest roboczy, umożliwiający bezproblemowe rozcinanie, bądź załadunek worków z nawozem. Rozsiewacza posiada również 4 koła obrotowe, umożliwiające łatwy transport w pomieszczeniach.
Nowe oświetlenie. Otwierany hydraulicznie. WOM w komplecie.

Komplet naklejek informujących, tabela wysiewu.
Wszystkie spawy, łączenia, tam gdzie mógł dostać się nawóz, pył bądź woda podczas mycia zostały zabezpieczone silikonem.

Na zdjęciach brakuje plandeki (kolor pomarańczowy).

Całość w stanie idealnym – jak nowy w dobrych pieniądzach. Posłuży komuś bezawaryjnie przez wiele lat. Robiony jak dla siebie. Zapraszam do oględzin. Mogę pomóc w transporcie.

Dla chętnych mogę wysłać zdjęcia z remontu.

http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-amazone-za-f-603-zaf-CID757-ID8DSt5.html

MarcinPykuS    62

Wiesz co, czasu troszkę na niego poświęciłem i jest zrobiony bardzo dobrze. Druga sprawa nie zależy mi na jego sprzedaży-będzie miał co u mnie siać, także...

Wiem, że w tych pieniądzach mógłbym zrobić tak samo znacznie większej pojemności, tyle, że akurat w tym dużo rzeczy dokładałem sam :) (sito, plandeka, przystawka itd).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się