Skocz do zawartości
Deutz-Fahr-Team-18

Która lepsza Claas Variant 260 czy 380?? Posiadam Prase Claas Rollant 250 RC na sprzedaż

Polecane posty

Witam 

W najbliższym czasie mam zamiar kupić prasę pasowa z Claasa tylko nie wiem która wybrać ,która lepsza.

Czy posiadacze,użytkownicy takich pras mogli by ie wypowiedzieć jak jest z wydajnościowa i czy są awaryjne ??

Z góry dzięki . Pozdrawiam 

Edytowano przez Deutz-Fahr-Team-18

sopel2111    2

Posiadam belarkę claasa variant 280rc bardzo podobna do 260 i u mnie sprawuje się bardzo dobrze kwestia stanu w jakim się kupi używaną bo w dobtym stanie nie powinna być awaryjna. U mnie w tym roku zrobiłem ok 700 bel z drobnymi awariami wynikającymi z zużycia elementów. Istotne by w miarę możliwości sprawdzić działanie wszelkich regulacji takich jak od kiedy ma dobijać i stopnia zgniotu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez pepe2
      Kolega zakupił taki ciągnik , jest to prawie to samo co mf 255 tylko podstawowa różnica to skrzynia biegów , jest tam 12 biegów do przodu i półbieg pod obciążeniem załączany hydraulicznie ?..., ciągnik z 1985 roku , miał ktoś do czynienia z taką skrzynią ? jeśli tak to niech napisze czego się spodziewać  , czy to jakiś bubel czy udana konstrukcja .
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie potrzebuje opinii o prasach deutz fahr dokładnie mi chodzi o ten model deutz fahr 4.60 mogą być również inne modele pisać wszystko co sądzicie o nich 
    • Przez proxima64
      Witam kolegów i użytkowników pras Vicon rv 157/187. Jestem posiadaczem prasy Vicon rv 157 z 97r. Od kilku miesięcy przekopuję internet w poszukiwaniu adaptera do siatki do tejże prasy gdyż moja nie była w niego wyposażona ale jak na razie bezskutecznie . I tu moje pytanie : czy nie orientuje się ktoś lub nie ma do sprzedania takiegoż adaptera od prasy na części lub po spaleniu? Będę wdzięczny za każdą informację   .