Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Nowak006
      Witam
      Mama taki problem z moim jeleniem otóż podczas jazdy brakuje mu mocy jadać samym pustym ciągnikiem na pełnym gazie pokazuje zaledwie 1900 obr a czasem nawet mnie po czym sie zapowietrza, gaśnie i trzeba go odpowietrzać potem jakoś odpali. dodam ze pompka w baku wymieniona filtr tez był wymieniany a i najczęściej dzieje się to jak poziom zbiornika sięga polowy albo spada poniżej wiec jest to trochę uciążliwe jak by ktoś wiedział jaki może być problem to proszę o podpowiedz
    • Przez feliksio
      Witam, jestem w trakcie zamawiania JD 6145R. Nie mogę się zdecydować jaki rozmiar opon wybrać. Standardowe z tyłu to 38 cali. Wydaje mi się to mało przy profilu 65 (szerokość 650). Natomiast za dopłatą 10 000 zł netto można wziąć tył-650/65R42 przód-540/65R30. Ta sama cena jest za dopłatę 650/75R38 i 540/75R28. Co o tym sądzicie? Mniejsza średnica i więcej gumy czy większa średnica i mniej gumy?
    • Przez TopAgroPlus
      Witam
      Mam pytanie ile czynnika wchodzi do układu klimatyzacji w John Deere 7730 i dlaczego zamarza rurka niskiego ciśnienia przy sprężarce?

• Przez MichalSiemano
      kupie koparko ladowarke jcb  4cx lub 3cx
    • Przez Roman2
      Kupiłem w tym roku prasę John Deere 582 używaną i mam z nią pewien problem.
      Mianowicie przy podawaniu siatki, zostaje ona owinięta na wałku gumowym, a nie podana na snopek. 

W czym tkwi problem? Proszę o pomoc i pozdrawiam.