Ferdek07

Identyfikacja i Rejestracja Zwierząt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ferdek07    75

Składaliście wnioski o nadanie longin i hasła do zgłaszania zwierząt jak wam to się podoba i co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego taka rubryka jest :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Może firma utylizacyjna :rolleyes:

Już to działa bo dopiero niedawno mówili o tym w TV?


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Może firma utylizacyjna :rolleyes:

Już to działa bo dopiero niedawno mówili o tym w TV?

Można już wypełniać wnioski o nadanie longinu i hasła ojciec wziął ten wniosek jak był w agencji a dopiero mam wypełnić

 

tzn jeszcze nie działa ale juz nie długo ma ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian9871    1

co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego

tam nic nie wpisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziele    0

słyszałem w agencji że do tego potrzebnu jest elektoniczny podpis-podobno 300zł kosztuje także daruje sobie informatyzacje wniosków


pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też to samo słyszałem.. ojciec ostatnio był i się trochę popytał.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

potrzebny jest podpis elektroniczny??? :P((((( A już miąłem nadzieje ze coś sie zmieni. Dalej papierki ....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Witam ... Ostatnio przeglądając stronę ARiMR natrafiłem sie właśnie na zakładkę o właśnie idenfikacji zwierząt przez neta... no i dzisiaj nawet było o tym w agro biznesie i z ojcem postanowiliśmy złożyć wniosek o przyznanie loginu i kodu. Jednak jeszcze nie znam wszystkich szczegółów takich jak

- W jaki sposób będą przesyłane dane prze mail czy jak

- gdzie mogę sie zalogować po otrzymaniu tego loginu i kodu bo na stronie ARiMR nie widzę żadnego okienka do logowania

- Czy będę mógł również osobiście rejestrować w agencji czy tylko juz prze neta

Zna ktoś z was odpowiedz na te pytania ?? I co w ogóle sądzicie o tej nowej opcji ??


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

No ciekawa sprawa-samemu bym sie nad takim czyms zastanowil :D Tylko tez nic o tym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny90    1

Ja 5 minut temu tez wydrukowałem wniosek o przyznanie loginu i kodu. Na stronie arimr niema okienka do logowania własnie.......niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Może jutro jak sie wyrobie to skocze do agencji z tym wnioskiem to sie dowiem co i jak ale niczego nie obiecuje


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja złożyłem w zeszłym tygodniu ten wniosek, na razie ten system jest w fazie przygotowania. Powiedzieli mi tam, że jak będzie gotowy to będę mógł odebrać login i hasło. Przypuszczam, że będzie to nie długo bo dzisiaj dzwonili, że jakiegoś podpisu brakuje i że nie mogą bez niego wysłać wniosku.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

hmmm To ja sie chyba na razie wstrzymam i złoże wniosek jak już wszystko będzie gotowe :D


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

Bardzo możliwe, że system ten będzie miał z początku jakieś dziury. Podpis elektroniczny raczej nie wchodzi w grę, bo kto nim dziś dysponuje?;) Wydaje mi się, że dostaniemy jakieś karty kodów lub (wersja futurystyczna) tokeny, czyli mniej więcej tak jak w bankach do obsługi kont internetowych. Tak czy owak będzie to spore udogodnienie, bo już wszyscy chyba mają dość biegania do ARiMR...

 

Acha.. też oglądałem o tym program w TV podawano, że gdzieś ten system wprowadzono pilotażowo i zdał egzamin. Jednak jak się będzie on sprawował przy setkach tysięcy użytkowników??


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol    34

ten system wejdzie dopiero w przyszłym roku więc darujcie sobie bieganie do ARiMR szkoda waszego wysiłku. Poprostu agencja nie jest przygotowana pod wzg informatycznym i to są tylko plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian9871    1

mam przydzielony login i hasło niestety hasło jest błędne i jeszcze raz trzeba iść do agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie wiem jak to jest i czy to są tylko plany-login i hasło dostałem już dwa tygodnie temu-tyle że za żadną cholerę (tak,tak wiem że na forum nie używa się słów na cha,na ka i na d*pa :huh: )-zalogować się nie można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol    34
mam przydzielony login i hasło niestety hasło jest błędne i jeszcze raz trzeba iść do agencji

 

hasło jest błędne? a gdzie się logowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

slyszalem ze takiego czegos nie moze byc poniewaz nie ma jeszcze jakiegos internetowego podpisu i takie dokumenty sa nie wazne :huh: sam nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dziku
      Jakie są ceny bydła w waszych rejonach?
       
      Dyskusja o najbardziej aktualnych cenach bydła przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72443-ceny-bydla-rzeznego-2014//page__view__getlastpost
       
      Wątek o cenach w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto....-rzeznego-2013/
       
       
       
       
      Witam. Mam do sprzedania 3 byki i juz po nie przyjechali i oferowali mi 4,60zł za kg. ale mówili zebym sie wstrzymał jeszcze tydzien bo prawdopodobnie troche cena podskoczy. To nie szprzedałem ich i czekam. A u Was jaka jest cena ??. I piszcie o jakim regionie piszecie. Pozdrawiam.
    • Przez Zyzio
      Witam- potrzebuje dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji a przedewszystkim -1- maksymalna masa całkowita, 2- dopuszczalna masa całkowita, 3- dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( bez hamulca ), 4 - dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( z hamulcem ), 5- dopuszczalny nacisk osi przedniej, 6- dopuszczalny nacisk osi tylnej, reszte danych znam- pozdrawiam
    • Gość Luke16
      Przez Gość Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....
    • Przez smykla
      Mam problem z zarejstrowaniem ciągnika mf 3070 został sprowadzony z holandi i tam nie ma tablic i potrzebuje pomocy potrzebuje dane techniczne ciągnika aby go zatablicować. potrzebne mi jest masa własna, wysokość, szerokość,rozstaw osi skrajnych, umiejscowienie silnika, dop. masa całkowita,dop.ładowność. PROSZE O SZYBKIE UDZIELANIE ODPOWIEDZI...
    • Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj