Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Ist
      Tak jak w tytule, którym biegiem, +- ile obrotów, jaki opryskiwacz/dysze i ile wychodzi wam wody na ha?
    • Przez Rockefeler
      Witam, jakiś czas temu jadąc przez las moim władkiem źle oceniłem głębokość dołu no i utknąłem, więc postanowiłem użyć owej blokady no i tu się zaczął problem, próbowałem z 10 minut i nic blokada nawet nie drgnie zacięła się czy coś, nie wiem o co może chodzić. No i zwracam się z prośbą do was o poradę może ktoś miał podobny problem
    • Przez Pawel0418
      Witam,po remoncie mam taki problem iż gdyż kiedy władek złapie 45 st lub więcej  to nie chce zaraz po zgaszeniu za palić muszę poczekać z 5 min aż ostygnie i pali na dyk dodam ze zawory sprawdziłem i są dobrze ustawione mechanik kiedyś mi mówił ze te nowe strasznie puchną i fakt tak jak by coś ściskało dodam,że mam stare cylindry dobre  i jak myślicie zmieniać cylindry na stare? zmienione zostały ponieważ tłoki były po przepalane i jedno miejsce na tłoku było strasznie z  tarte ale wszystko było ok a i jeszcze ,problem jest dopiero po wciśnięciu odprężnika jak jest odprężnik wyciągnięty to kręci normalnie czyli szybko  

• Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy