maciek14059

warfama N 228 pytanie po zakupie

Polecane posty

maciek14059    3

Cześć wszystkim kupiłem rozrzutnik warfama N 228 z roku 1990 w idealnym stanie docelowo ten rozrzutnik ma 4.5 t ładowności i nigdzie nie znalazłem tego modelu o innej ładowności a mój na burtach napisane ma max 3.3T (napis jest zrobiony farba i jest oryginalny ) sąsiad ma też taki rozrzutnik i on ma naklejkę 4.5T zmierzył em i obydwa mają identyczne wymiary itp tylko ten napis .... jak myślicie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

A jaki masz rozmiar ogumienia Ty i sąsiad bo czarna białostocka stosowała taki myk że wymiary burty itp takie same a gumy inne i przez co ładowność różna


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek14059    3

To jest model warfama N228 ogumienie tez takie same jak sąsiada zresztą nie znalazłem tego modelu o mniejszej ładowności jak 4.5 t burty podwyższone wymiary skrzyni takie same

Chce dodać zdjęcie mojego rozrzutnik a ale coś nie umiem ....

Zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

wrzuć zdjęcie, zobaczymy

te rozrzutniki były chyba też w wersji bez resorów, za to na poduszkach, może akurat masz taką wersję

choć nie wiem czy w tych modelach była inna ładowność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek14059    3

Czyli wystarczy jak zmienię opony na szersze i będzie 6 t ? Bo przeciez rama jest taka sama .... Na tabliczce mam max nacisk ok 5.6 t a może te 3.3T to nacisk na burte ?

I tak myślę bo u mnie zdarta jest ta biała naklejka co wszystkie mają i czy pod nią w każdym rozrzutniku nie ma napisu 3.3 t może te burty były robione tez do innych modeli np mniejszych a w tamtych latach wiadomo zakładali co było tylko przykry li ta naklejka i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Sposób na sprawdzenie jest jeden naładuj 6t i się przekonasz czy wytrzyma :lol:


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ładuj 5t i w pole ja tam w nim nie widzę różnicy taki sam czy to z mniejszym tonażem o którym mówisz Ty czy to z większym. Ja bym na tą naklejkę uwagi nie zwracał w tym wypadku.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek14059    3

No tak ... :) albo da rade albo nie .... sprzedawca miał od nowości i twierdził że to 4.5 t tylko naklejki się zdarly ... ale w tamtych czasach lat 90 to cuda się wyrabialy :) PEWNIE pracownik za dużo wypił i tak mu się mazlo to 3.3t a teraz człowiek się głowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Miało być 4.5t ale przed malowaniem było małe picie i wypił najpierw 0,5l a potem 0.7l po piciu "lakiernik" doją co wypił od tonażu i wyszło 3,3t :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

nie wiem czemu ale myślałem że pytasz o rozrzutnik 2-osiowy, jednoosiowego mój post się nie tyczy, jest bez sensu po prostu

moim zdaniem ładować ile wejdzie, przecież nie będziesz ważył go po każdym ładowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj