petro11

Sprzedam Dmuchawe do zboża 2500zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
petro11    29

Mam do sprzedania dmuchawę 7.5KW z kompletem rur. Silnik oryginalny a wydajność około 6t/h. Nie używam jej już z 10lat i jest mi po prostu niepotrzebna. Od kilku lat zboże sypie podajnikiem, a wcześniej żmijką pionową, a dmuchawa stoi cały czas w garażu także najwyższa pora sprzedać. Silnik nigdy w niej nie był przewijany ani odkręcany. Jak ktoś chce to mogę sprzedać też pionową żmijkę również w dobrym stanie ale to za większe pieniądze. Była kupiona z Dozamechu za około 6tys. Można ją sypać na 12metrów z wydajnością 15t/h. Jak ktoś ma pytania chętnie odpowiem.

Edytowano przez petro11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

jak bedziesz miał chwile to wrzuć na maila tą dmuchawę bo tak myśle ze 7,5 KW to wentylator powinna mieć wydajny? po dmuchania silosów sie nada? a ta żmijka pionowa jest z jednym silnikiem czy ma też kosz pomocniczy? czemu zmieniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

W gospodarstwie zasypywałem 2silosy BIN 130 tą dmuchawą a wcześniej na magazyn na piętrze stąd kupiony był komplet rur. Jeśli chodzi o podajnik pionowy to został kupiony bo dmuchawa miała za mały odbiór od kombajnu. Pionowa żmijka ma jeden silnik ale był zamówiony większy chyba też 7.5KW jest bo orginalnie 5.5było. Po prostu obawiałem się że będzie za wysoko i bezpieczniej było kupić mocniejszy. Chodzi ci pewnie o pomocniczy kosz z dodatkowym silniem zgadza się? Tamte żmijki podobno mają jeszcze większą wydajność ale wcześniej nie było w ofercie. Jak jak sypałem to na krótką żmijką poziomą z przyczepy i potem do pionowej. Pionowa jest bardzo wydajna. Przez cały dzień można spokojnie taki 130 ton zasypać. A silosów nie próbowałem dmuchać, ale raczej mniej powietrza z niej idzie jak z tych co służą do przedmuchu.

Edytowano przez petro11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

chodziło mi własnie o jakis sprzet do przedmuchania bo ostatnie zniwa troche zaskoczyły, sam mam pionową do wsoich silosów ale jak dobrze pojdzie to w przyszłym roku bede stawiał nowa baze zbożowa na jakieś 400-500 ton a z kubełkiem bo nie puści strączkowych na żmijkę bo nie przerobi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Ja mam już kubełki i kosz przyjęciowy także spokój. A dmuchawe jak chcesz do przedmuchu a masz mieć taki magazyn to polecam nową kupić bo i tak na lata będzie potrzebna. Ja polecam firme Venture Industries. Zajrzyj sobie na stronę. Do siebie kupowałem od nich normalnie przez kuriera i wszystko ok. Na stronie ich wejdź na produkty-wentylatory promieniowe. Ogromny wybór i super jakość. Lepsze są jak z BINa oryginalne. Jak zadzwonisz to i tak doradzą fachowo ile m sześć. powietrza potrzeba na dany silos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

ja myśle cały czas na ferrum ciekawa oferta i cenowo też nie było aż tak tragicznie no i mają lejowe z opcją przedmuchu, czekam własnie na ofertę od nich na wentylator i bede dopiero wiedział ile potrzeba powietrza zeby to poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj