Szejk1995

John Deere 8430

Polecane posty

Szejk1995    0

Witam wszytskich. Wlasnie niedawno nabylem johna 8430 i mam do was kilka pytan. na dwoch zdjeciach beda oznaczone przyciski. chcialbym zebyscie pomogli mi i powiedzieli do czego ktory jest, sa ponumerowane. i jeszcze jakby mi ktos mogl wytlumaczyc jak ustawic automat (ims) np pluga. zeby na 1  podnosil i obracal a na 2 opuszczel... z gory dziekuje;0 pozdrawiam

post-47437-0-99184100-1422458663_thumb.jpg

post-47437-0-83199100-1422458677_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

  • 1. Przełącznik automatycznej zmiany biegów (tylko AutoQuad Plus)  

2. Przełącznik włączenia/wyłączenia IMS

3. Przełącznik uczenia/zapamiętywania IMS

4. Przełącznik % poślizgu

5. Przełącznik prędkości WOM

6. Przełącznik zegara

7. Przełącznik godzin pracy silnika

8. Przełącznik ustawień ciągnika

9  Przełącznik wyboru

10 Przełącznik ustawienia granicy opuszczania podnośnika

11 Pusty przełącznik (masz tylko obrazek)

12 Przełącznik blokady/tłumienia podnośnika

13 Górny-przełącznik regulacji wysokości podnośnika/prędkości opuszczania

13 Dolny-przełącznik regulacji siłowej/pozycyjnej (obciążenie/głębokość) podnośnika             

 Na drugiej fotce jeśli się nie mylę jest to Przełącznik ustawiania Auto Trac (jeśli jest zainstalowany)                                                                                      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szejk1995    0

ok to jestem w domu cos wiem. jeszcze jakby ktos wiedzial guzik pierwszy od lewej od hamulca recznego. cos pewno z walkiem ale nei wiem dokladnie co;) i jak ustawic ten ims . wiem tylko ze zeby zadzialal to ciagnik musi byc w ruchu...

 

Edytowano przez Szejk1995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Jest to system prowadzenia jazdy GPS. Żeby to działało trzeba mieć wyświetlacz GreenStar i ten żółty zestaw na dachu. Odbiornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin8410    1

Żółty przycisk przełączasz jeśli chcesz obsługiwać wom na błotniku,a na drugim zdjęciu przycisk służy do załączania automatycznej zmiany biegu po zatrzymaniu i ponownym ruszaniu ale tylko wtedy gdy ciągnik nie został wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Jak ten ciągnik kupowałeś że nie ma on instrukcji obsługi. Musisz koniecznie załatwić bo jak wyskoczy ci byle kod diagnostyczny nawet nie groźny to będziesz się zastanawiał co jest grane a tak to spojrzysz w książke i ok. Poza tym jest wiele pomocnych rzeczy i ustawień i za każdym razem będziesz na forum zadawał pytania. Jak kupuje się ciągnik z pewnego źródła to podstawa książka serwisowa. Ja kupowałem pare lat temu 6930 z Anglii i u handlarza wszystkie miały książki i były po pełnym przeglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Johny7430
      Witam, mam problem z ciągnikiem JD 7430 po wyskoczeniu komunikatu ecu 84.31 "ograniczona prędkość drogowa" traktor przestaje jechać po usunięciu komunikatu traktor pracuje dalej lecz po kilku minutach jest to samo. Proszę o pomoc.
    • Przez ejczbio
      Witam, mam pytanie chyba bardziej do serwisantów, ale może i nie tylko. Chciałbym wyłączyć włączanie przedniego napędu przy wciskaniu hamulca, ponieważ uważam to za najbardziej debilny patent w moim ciągniku (6230) Wg. mnie to powinno działać dopiero przy prędkościach większych niż 10km/h W sumie nie mam pojęcia jak to rozwiązać, czy wpiąć się gdzieś w układ elektryczny, np. za czujnikiem który jest odpowiedzialny za włączenie napędu po wciśnięciu hamulca i zastosować włącznik ON/OFF?
      Jak myślicie, da się coś z tym zrobić?
    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował
       

    • Przez dawwro03
      Wita mam problem z tls-em w john deere 6430. Dokładnie chodzi  o to że po odpaleniu traktora gdy oś chce wrócić do swojej wysokości nie podnosi płynnie tylko szarpie ( jest ustawione na auto), ale da się sterować wszystkimi jej funkcjami ( auto, max, manual). Jednak po jakimś czasie wyskoczy błąd- TSC 523976.04 i wtedy nie da się ustawiać między tymi funkcjami. Gdy traktor się zgasi i odpali na nowo wszystko jest znowu ok ( oprócz szarpania tlsem) ale błąd za chwilę znów wyskoczy i nic nie da się ustawić. Traktor mam od niedawna więc nie za bardzo wiem od czego mam zacząć szukać dla tego piszę tu. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi.


    • Przez dawwro03
      Witam mam problem w ciągniku john deere 6430 premium z tlsem. Dokładnie chodzi o to że zaraz po odpaleniu ciągniku gdy oś ustawia się do swojego poziomu( jest ustawione na auto) nie podnosi płynnie ale mocno szarpie ale da się przełączać między funkcjami( auto, max, manual) i na wszystko reaguje ale zawsze szarpie. po jakimś czasie wyskakuje błąd ( TSC 523976.04) i już nie da się nic zrobić to znaczy przełączać miedzy tymi funkcjami. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu traktora wszystko jest ok oprócz szarpania, ale po jakimś czasie znów to samo. Traktor mam od nie dawna więc nie za bardzo wiem co by mogło być problemem. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi. 

      20240308_170545[1].heic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj