Skocz do zawartości
KIbul

Renault 103.14

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KIbul    0

Opony miały po 1.7 bara zepsuciem na 1.4 ale nie sadze żeby to aż było tak przesadnie napompowane :/

damianXXL    17

Nie napisałes czy ściąga na asfalcie jak puscisz kiere....

Wiadomość z agroFakt.pl

damianXXL    17

Jeśli luzów nie ma, nie ściąga na prawo lub lewo to po prostu taki typ opon(y) Po oponach widać ze struktura gumy nie jest najlepsza pomimo że zęby ma jeszcze w 50%ach. Niczym sie nie przejmuj, przyjdzie wiosna wyruszaj w pole i działaj :)

KIbul    0

No chyba nie będzie innego wyjścia :D Dzięki wielkie wszystkim za Chęć okazanej pomocy :) Udanego sezonu :D

maniek0277    2

Z przodu to jeszcze ujdzie, ja mam taka oponę z tylu po asfalcie do 15km/h to jazda jak po torach telepie, jak szybciej to się uspokaja, ale na polu normalnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez leszek1981
      Witam . Posiadam renie 15554 , skrzynia tractoshift ,sprzęgło szarpie w obu kierunkach jazdy .Elektrozawory  działają lecz potencjometr sprzęgła  lub komputer zle nim steruje to znaczy ; 
      przy wciśniętym pedale cofnie zawór proporcjonalny (rozłonczy sprzęgło) .lecz gdy puszczamy pedał to wbija cewka zawór bez stopniowego włączenia. Ma tak od zakupu (rok) macie jakiś pomysł czy szukać dobrego fachowca z komputerem .ZAMOŚĆ.
    • Przez waszkalipiec
      Witam mam zamiar kupić ciągnik renault tx 113.13 ma on uszkodzone sprzęgło jest miękkie i łatwo się wciska.Biegi górne wchodzą z trudem natomiast dolne nie wchodzą.Co może być tego przyczyną.Jakie są tego koszty i czy 11000 mtg to dużo na taki ciągnik.
    • Przez Michal8146
      Witam. Posiadam ciągnik Renault 95.14 który nie chce odpalić. A więc od początku...traktor został wstawiony po normalnej pracy do garażu i po 2 dniach nie odpalił, świeca grzeje rozrusznik kręci i nic więc zmieniłem filtr paliwa nie pomogło. Podczas kręcenia nie pojawia sie dym. Dodam że z plaka też nie startuje. Czy ktoś ma jakieś pomysły ? Z góry dziękuję
    • Przez Janszymon1
      Witam, 
      Chciałbym sie dowiedzieć gdzie w Renault Ergos 95 znajduje się zbiorniczek na płyn hamulcowy?
      Gdzie i jak odpowietrzyć hamulce w Ergos 95?
    • Przez mad
      Witam , może ktoś posiada informacje jaki jest stosunek obrotów womu do przebytej drogi w 103.54(R7822) ze skrzynią 16x16.
      Korzystając z okazji, żeby wymienić uszczelniacze na dolnym wałku ramion Tuz'a koniczne jest ściągnięcie plecaka czy jest możliwość wymiany z zewnątrz?