mich89

Nowa przyczepa 6 ton - jaka? Czyli najlepszy stosunek ceny do jakości?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slawekr6    28

Aha czyli burty z innego profilu, a nie wiesz czy przy 8t też zmienili? A jak jest u Ciebie rozwiązane koło zapasowe tzn masz z przodu czy można mieć pod spodem zamontowane tak jak w innych przyczepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

A ja wrócę do Wieltona. U mnie od 7lat są przyczepy 2x10ton i nie ma porównania do Pronara. Rama strasznie mocna jak przejeżdżasz prze np bruzde to taka sztywna że nic się nie wygina i koło w górze. Nie jest wielka różnica w cenie i jak pare tys. dołożysz to starczy ci na wieki. Malowanie, wykończenie, plandeka to wszystko na plus dla Wieltona wykonanie w zasadzie jak naczepa w Tirze. Także stosunek jakości do ceny jak najbardziej. Tylko targuj się dobrze bo możesz za Pronara zapłacić tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Nie mam pojęcia, mogę Ci wysłać nr do przedstawiciela który u mnie był 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Pronara przyczepy chwalą, i sam chyba się zdecyduję na zakup takiej ale nie 6 ton tylko 8 tonową. Różnica jest w ramie bo pod ósemkę mają ramę która jest także w przyczepach 10 i 12 tonowych, więc musi być solidna rama. Przynajmniej tak mi mówiono.

Jest kilka innych firm ale mało która jest sprawdzona. Nie znam nikogo kto miałby przyczepę MAR-POL, a wygląda na solidną, i skromną, przy niewysokiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Witam mam podobny problem co kolega autor tylko mi zależy na przyczepce która ma plus/minus 240cm szerokości w srodku i 470/480dlugości w srodku znalazłem narazie tylko sipme eco 600 zna ktoś jeszcze jakieś firmy które robią w podobnych wymiarach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Wszystkie "paletowe" będą miały ten wymiar Pronar PT606,610 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

long ?? unii brzeg?? tak ale co 520 troszke długa mnie interesuje 480 wewnątrz skrzyni załadunkowej bo normalna wersja unii jest 480 tylko ze najmniejsza jest chyba 8t a zna ktoś ceny bo gdziesz przeczytałem ze mają przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mich89    16

A co sądzicie o przyczepie Ursusa model T-610 ?

Ogólnie postawiłem na Pronara ale teraz tak przeglądałem że jeszcze jest przyczepa Ursusa. Która będzie lepszym wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

 

Na 15ha która lepsza?

PRONAR, URSUS, METAL-FACH czy lepiej dopłacić do WIELTONA czy METALTECHA?

Załaduje na takową 6 balotów na dół 120x120?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Pronar Ci starczy. Spokojnie załadujesz jeszcze miejsce będzie. Jak kupisz Long to ci wejdzie 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Luke16 wejdzie 6 balotów 120x120 ale będziesz musiał mieć zdemontowane burty po jednej stronie. No chyba że wybierzesz rozmiar paletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yage    2

Zna ktoś może cene 6 tonowej Fliegla i Joskina? Dużo droższe od Polskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciness    15

Może ktoś jeszcze wypowie się na temat przyczep ursus? Posiada ktoś taką. Dokładniej chodzi o nowy model d-606, wygląda na solidną i dość dopracowaną, ma szerokość paletową,dł 4,44m a cena jest porównywalna z pronarem pt606 (dł. 4,2) lub t672. Może ktoś wyrazić swoje spostrzeżenia bądź uwagi? Którą byście wybrali pronar czy ursus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same110    72

Ja mam Warfame T-610 mocna rama w miare szczelna. Teraz jesr TO Ursus ma nowe burty z innego profilu. Także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj