Skocz do zawartości
bartus16

Czy oglądacie "Włatcy Móch"?

Polecane posty

sabek27    1

Ja dostałem takie coś na gg i gupi uwierzyłem. Ale dzienki Bogu to nieprawda

abuk14    1

Też to dostałem na GG. Ktoś chciał sprawdzic jak daleko plotka sie rozniesie. Widac jak ...

andrzej2110    529

ja tak samo. jak widzę ze to nie jest normalna rozmowa to zamykam.

PS: nie wysyłajcie do mnie taki łańcuszków itp.

pati    10

Uwaga. Uwaga. Brat przysłał mi takiego oto maila:

"Na tę wiadomość czekało mnóstwo osób. Program TV4 dogadał się z twórcami "Włatców Móch" i już 2 marca zobaczymy czwartą serię przygód niesfornych ośmiolatków. Ale to nie wszystko! Twórcy serialu przygotowali jeszcze jedną niespodziankę dla fanów serialu.

Szefostwo stacji zapowiada, że na antenie TV4 pojawi się 15 świeżych epizodów z nowymi przygodami Czesia i jego kolegów. Natomiast kolejne 15 nowych odcinków Czwórka wyemituje dopiero jesienią. To jednak nie wszystko. Okazuje się bowiem, że na przełomie marca i kwietnia do sklepów trafi trzeci sezon "Włatcuf Móch" na dwóch płytach DVD.

Tymczasem od kilku miesięcy trwają również prace nad wersją kinową serialu. Premierę filmu zaplanowano na styczeń 2009 roku. Jak widać "Włatcy Móch" są bardzo pożądanym towarem i wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo będą gościć na telewizyjnych ekranach!" :rolleyes:

zetor5321    1

ciekwe o czym będą nowe odcinki

czesio jest najlepszy.

a wykopki moge oglądać w nieskończoność.

farmtrac11    1

Ponoć mają być nowe odcinki ogłądałem ostatnio uwagą na tvn i tam się wypowiadał reżyser.

mają taż ponoć zrobić wersję kinową ale ni jestem pewny.

Pozdro dla wszystkich fanów czesia

BRAMA    0

Nowe odcinki już są w tv na TV4 o 20:00 w niedziele :huh: (dzisiaj)

darek16    3

A ja oglądałem to do 37 odcinka reszty jeszcze nie oglądałem,a fajne teraz są odcinki.

Kamil97    0

Wykopki-najlepszy odcinek ;)) Czesio ! THE BEAST !.Ale South Park chyba lepszy jest ;]

LukaszRol    0

Ja bym się bardzo chętnie wybrał do kina tylko niema kiedy, może bedzie kiedyś w necie?

wsk125ccm    11

Najpierw muszą na nim zarobić w kinach, dopiero puszczą go w obieg internetowy. Znając życie nie prędko, chyba że ktoś sobie nagra kamerką w kinie ;)

zenek22    0

Ja widzialem wszystkie odcinki "Włatcy móch"- super chociaz czasami byly troche nudne.

Teraz jeszcze musze sie przejechac do kina na pełnometrazowych "włatcow"

Pozdrawiam

Taurus83    88

jestem wielkim fanem włatców ale po godzinie wyszedłem z kina. po prostu średniość i wtórność. jestem zawiedziony!!! niektóre odcinki były 1000 razy śmieszniejsze :/

talek48    0

A wiesz jaki jest tego powod??

Jesli cos jest dobre jako serial to nalezy tak to zostawiac!!

Lepiej zeby przykladowo wyszla jeszcze jedna seria wladcow i żałowac ze nie bedzie ich wiecej i ogladac kilka razy stare dobre odcinki niz zeby zrobili tysiace tych odcinkow a byly marne i do d*&^

to chyba cytat ze shreka bedzie albo sie myle..."wiadomo ze dwojka ma słabe wzięcie"

pasuje do filmu wladcow....

bodzio1108    79

Ja byłem w kinie na "Ćmoki, czopki i mondzioły" i powiem że było zaje***** tak jak wszystkie odcinki <_< Ale najlepszy jest ten nowy zwiastun jak czesio śpiewa "...ten nowy dzień jest wacka wart... wtedy mówie mu dzień dobry..."

Piotruniu25    1059

Jeśli ktoś oglądał wczoraj władcy móch to powinien znać odp.

Co robią zakochani w walentynki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?