Skocz do zawartości

Polecane posty

SZYMANOX    376

Obecnie w  ósemce można ustawić  tak że włącza się od razu na klasyczny ekran [ten bez kafelków] ,start też można ustawić . Więc  chyba niema co  sobie głowy zawracać szukaniem 7 ;)

corrado    217

Całe zakończenie wsparcia dla win 7 jest ustalone na 2020rok. Można znieść jeszcze sporo sprzętu z win7 w sklepach na chwilę obecna 8 niestety ma więcej luk niż 7 więc mimo wszystko lepiej pozostać przy 7 która jest bardziej zabezpieczona od 8.

jacus    102

ostatnio czytalem ze niedlugo bedzie windows 10 dla tych co maja 8 [jak ja] darmowa. rozne mialem programy i do kazdego mozna sie przyzwyczaic.

corrado    217

Win8 tak na prawdę to na siłę chciano wprowadzić to takie coś pół udane jak były win Vista czy Longhorn. Win 10 ma być niby do wszystkiego może się im uda fajnie by było mieć jeden system na wszystkich urządzeniach choć jak wiadomo co jest do wszystkiego jest czasem do niczego.

B-52    1

Win8 tak na prawdę to na siłę chciano wprowadzić to takie coś pół udane jak były win Vista czy Longhorn. Win 10 ma być niby do wszystkiego może się im uda fajnie by było mieć jeden system na wszystkich urządzeniach choć jak wiadomo co jest do wszystkiego jest czasem do niczego.

W Apple tak podobno jest - jeden system Mac, Ipad, Iphone, Ipod . Póki co mnie jednak nie stać :)

hurt1991    1

Dziś po 2 latach używania Ubuntu musiałem obsłużyć czyis lap na win7 i... totalnie nie mogłem się połapać w dyslogice tego badziewia :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fiolek
      mam problem z komputerem przy opryskiwaczu a mianowicie moim zdaniem zle liczy predkosc,czasami sa skoki z 7km/h na 3km/h a co za tym idzie skoki wydajnosci cieczy z 200l na 400l/ha. Jaka moze byc przyczyna takiego zachowywania sie ?? czy napiecie ok11,5-12v moze sie do tego przyczynić??
    • Przez wfbzykinc1
      Witam serdecznie!

Jestem studentem ostatniego roku informatyki i przede mną właśnie praca inżynierska. Z całej listy tematów wybrałem temat który brzmi: Aplikacja komputerowa wspierająca pracę gospodarstw rolnych.

Jednym z moich zadań (baza metodyk zwinnych programowania) jest zebranie tzw. wymagań funkcjonalnych, czyli mówiąc prosto - oczekiwań przyszłych użytkowników programu.

Chciałbym Was tutaj poprosić o podrzucenie mi kilku propozycji co mogłoby się w takiej aplikacji znaleźć. W mojej głowie jest już pewien plan, zapoznałem się również z dostępnymi na runku podobnymi narzędziami, jednak chciałbym to skonfrontować z Wami. Bo wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie brakować jakieś konkretnej funkcjonalności.

Ponieważ jest to praca naukowa, to jej końcowy rezultat będzie dostępny publicznie, tak więc jeśli tylko bedę potrafił spełnić Twoją zachciankę, to za jakiś czas będziesz mógł z niej skorzystać.

Liczę na Waszą pomoc!

Pozdrawiam Mariusz.
    • Przez waldii1
      Witam szanowne grono, mam pytanie odnośnie miękkiego rdzenia w prasie john deere 570 jak powinno się zachowywać ciśnienie na zgniataniu po włączeniu miękkiego rdzenia na sterowniku? ponieważ u mnie po ustawieniu ciśnienia na 140 bar i włączeniu miękkiego rdzenia ciśnienie spadnie tylko o 10-15 bar. Co może być tego przyczyną? Dodam jeszcze że po przełączeniu dźwigni od hydrauliki w pozycję pływającą ciśnienie się utrzymuje na poziomie 140 bar w tej pozycji dźwigni wciśnięcie przycisku na sterowniku skutkuje spadkiem ciśnienia do 0 bar. Ciągnik to case mx 120 czy wydatek hydrauliki może mięć coś z tym wspólnego?. Bardzo proszę o pomoc ponieważ sianokosy w pełni a bela zwinięta bez miękkiego rdzenia to masakra podczas transportu ponieważ wideł nie da się w nią wbić. Pozdrawiam, Waldek.
    • Przez PIMR_BR
      Witam,

Pragnę zaprosić właścicieli gospodarstw z rejonu wielkopolski do udziału w projekcie dotyczącym informatyzacji gospodarstw rolnych.
      W projekcie badane będzie wykorzystanie oprogramowania do zarządzania farmą, wykorzystanie rożnego rodzaju czujników oraz aparatury wspomagającej podejmowanie decyzji.

Aparatura i oprogramowanie zostaną udostępnione uczestnikom projektu na cały okres jego trwania nieodpłatnie (do września 2016 r.).

Wymagania podstawowe dotyczące uczestników:

- wielkość gospodarstwa: powyżej 50 ha,
      - gospodarstwo zlokalizowane w województwie wielkopolskim.

Chęć zgłoszenia do projektu proszę przesyłać na adres lowinski@pimr.poznan.pl podając dane kontaktowe, nr telefonu, rodzaj produkcji, wielkość gospodarstwa, poziom informatyzacji gospodarstwa, znajomość języka angielskiego: brak/podstawowy/zaawansowany.

Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

W tym miejscu pragnę zaznaczyć, że tylko wybrane zgłoszenia zostaną przyjęte do projektu ze względu na określone dodatkowe kryteria uczestnictwa.
    • Przez Szejk1995
      Witam wszystkich. Mam prosbe do wszytskich ktorzy posiadaja komputer Agro Tram 2000 aby pomogli mi rozszyfrowac ktory guzik do czego sluzy? i jak ustawig do zeby robuil sciezke co 4 przejazd? Pomozecie? z gory dziekuje