Polecane posty

SZYMANOX    480

Obecnie w  ósemce można ustawić  tak że włącza się od razu na klasyczny ekran [ten bez kafelków] ,start też można ustawić . Więc  chyba niema co  sobie głowy zawracać szukaniem 7 ;)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Całe zakończenie wsparcia dla win 7 jest ustalone na 2020rok. Można znieść jeszcze sporo sprzętu z win7 w sklepach na chwilę obecna 8 niestety ma więcej luk niż 7 więc mimo wszystko lepiej pozostać przy 7 która jest bardziej zabezpieczona od 8.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

ostatnio czytalem ze niedlugo bedzie windows 10 dla tych co maja 8 [jak ja] darmowa. rozne mialem programy i do kazdego mozna sie przyzwyczaic.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Win8 tak na prawdę to na siłę chciano wprowadzić to takie coś pół udane jak były win Vista czy Longhorn. Win 10 ma być niby do wszystkiego może się im uda fajnie by było mieć jeden system na wszystkich urządzeniach choć jak wiadomo co jest do wszystkiego jest czasem do niczego.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-52    1

Win8 tak na prawdę to na siłę chciano wprowadzić to takie coś pół udane jak były win Vista czy Longhorn. Win 10 ma być niby do wszystkiego może się im uda fajnie by było mieć jeden system na wszystkich urządzeniach choć jak wiadomo co jest do wszystkiego jest czasem do niczego.

 

W Apple tak podobno jest - jeden system Mac, Ipad, Iphone, Ipod . Póki co mnie jednak nie stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurt1991    2

Dziś po 2 latach używania Ubuntu musiałem obsłużyć czyis lap na win7 i... totalnie nie mogłem się połapać w dyslogice tego badziewia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sosek xu li
      Witam od jakiegoś czasu mam w posiadaniu Massey'a 3125 Autotronic i zanim wystartuje w pole chciał bym sie dowiedzieć parę rzeczy.
       
      - Czy można włączać przedni napęd i blokadę mostów w czasie jazdy?
      - czy mogę używać opcji żółw-zając niezważając na prędkość? I czy mogę cały czas na przykład używać zająca?
      - Jaki olej do hydrauliki...Czy zbyt rzadki olej może po rozgrzaniu spowodować ze na wolnych obrotach ciężko kręcić kierownicą?
      - Czy ktoś ma instrukcje jak obsługiwać komputer?
       
      Z góry dzięki.
    • Przez mariuszsz1lez
      Witam mam problem z moim mf3070 kupiłem go przed żniwami z czołówką do wożenia słomy pracował elegancko zrobił przeszło 100mtg od jakiegoś tygodnia gdy włączę światła mijania lub drogowe zaczyna palić się kontrolka od czujnika przepływu oleju hydraulicznego i jest wielki zgrzyt w skrzyni tak jakby przechodził na żółwia a jak cofam blokuje skrzynie.nadmieniam że bez włączonych świateł jest wszystko jeśli ktoś może pomóc proszę o wiadomość mariuszsz1lez&o2.pl
      z góry dzięki
    • Przez luckyy
      Witam mam takie problem bo nie wiem co to za urządzenie które jest przedstawione na obrazku. Jeśli ktoś wie proszę o pomoc.
      http://imageshack.us/photo/my-images/402/dsc000151.jpg/
    • Przez misiekadam
      m.aliexpress.com/item/32492572436.html
    • Przez Trafik
      Witam kupiłem ostatnio kilka pierwiastek które były żywione TMR niestety nie mam wozu paszowego i u mnie są żywione tradycyjnie, dość kiepsko pobierają paszę, myślicie że się przyzwyczają? Jak długo może potrwać adaptacja?
      Liczę na poważne odpowiedzi a nie że ktoś coś słyszał albo komuś się coś wydaje.

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj