Polecane posty

tom446    13

Który system operacyjny jest lepszy windows 7 czy 8?

Edytowano przez tom446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Win7 oczywiscie Przy instalacji win8 trzba rejestrowac system ciekawe poco :D reszte daje wam do myslenia  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Win 7 też się rejestruje

Win 8.1 jest bezpieczniejszy, bardziej energooszczędny, szybszy 


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Właśnie, że w 8.1 rola kafelków jest już ograniczona ale mimo wszystko system jest bardziej stabilny i szybszy i mniej łakomy na pamięć RAM


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

nawet się nie zastanawiaj, mam 7 i zero problemów , szybka, nie zawiesiła się nigdy , aktualizuje się , nie ma najmniejszych problemów, Dziewczyna ma 8 , to narzeka okropnie, wcześniej miała 7 i mówi że jak tylko będzie okazja to format i instalacja 7 ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

jest szybsza jak jest na dobrym komputerze zainstalowana, bo inaczej to jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Windows 7 jest nadal dostępny w sprzedaży i będzie dostępny jeszcze długo, bo ludzie nie chcą Windows 8. Większość komputerów biznesowych jest sprzedawanych WYŁĄCZNIE z Windows 7, bo nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje Windows 8 jeżeli chce na tym pracować. W Windows 8 interface dotykowy i interface klasyczny są tak wymieszane, że ciężko się połapać, ale (na złość klientom) Microsoft wstawił menu start tylko w wersji dotykowej – w poprzednich Windowsach zawsze był wybór, a teraz nie ma. Windows 8 jest i pozostanie porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

zawsze było ze co 2 gi windows był dobry np. 98 była dobra, potem niewypał z milenium , potem XP super system ( sam jeszcze mam na starym kompie i bez problemów jak i jeszcze pewnie sporo osób i firm) , potem nieudana vista , potem znów bardzo dobra i udana 7 , no i standardowo kolejny z rzędu nieudany win 8 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Obecnie 8 odróżnia komputer z dotykowym ekranem od PC i dla PC domyślnie odpala się na pulpicie.
Ja do pracy nigdy bym nie zamienił 8 na starszego windowsa, a przy pracy mam otwarte średnio ok 8 okien + 10 zakładek w przeglądarce wiec komp nie ma lekko ze mną. Dodatkową opcja * jest to że po przejściu w stan uśpienia i odłączenia zasilania, komputer ponownie uruchamia się ze stanu uśpienia ze wszystkimi włączonymi programami. A tego 7 nie potrafi !!!


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

7 po hibernacji też się odpala ze wszystkimi załączonymi programami, bynajmniej tak jest u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

po wyłączeniu zasilania i mówię tu o PC a nie lapku na baterii bo jakoś nie przypominam sobie. Jak pamiętam to startował od "0"


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-52    1

ósemka lepiej sobie radzi z hibernacją moim zdaniem. Kafelki są super, ale do tabletu. W ogóle to nie zdaje egzaminu, ale system ładny wizualnie. Nie wiem czy jeszcze można gdzieś dostać win 7 jak kupujesz kompa z systemem to już chyba tylko 8. Rejestrować się nie musisz, to tylko jak chcesz opcje typu dysk w chmurze albo rzeczy ze sklepu windows .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

no w sieciówkach i marketach RTV AGD 7 już nie dostanie , wszystko na 8 lub 8.1 , z 7 jak chcesz to jeszcze mają na allegro komputery , albo typowo w komputerowym , tam zainstalują co tylko chcesz, ewentualnie kupić czysty komputer i samemu sobie program instalować zakupiony lub wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Trzeba wziąć też pod uwagę bezpieczeństwo. Teraz coraz więcej rzeczy dzieje się po stronie serwera, a nie na komputerze użytkownika czy się to komuś podoba czy nie. Z prostej przyczyny jaką jest wprowadzanie nowych rzeczy w programach i ewntualne samodzielne ich aktualizowanie kilka razy w roku.

A chyba w Win 7 wsparcie się kończy w najbliższym czasie, wiec w trosce o swoje dane lepiej chyba używać systemów, które posiadają wsparcie w postaci aktualizacji producenta.

 


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Win 7 ma zapewnione wsparcie jeśli dobrze pamiętam do 2020 roku więc czasu jeszcze ze trochę mamy.W najbliższym czasie kończy się tylko wsparcie podstawowe co nie jest strasznym uszczerbkiem dla użytkowników.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-52    1

Wsparcie wsparciem ale teraz wszędzie ci win 8  wciskają ze sprzętem nowym więc ciężko jest szczególnie jak masz ekran dotykowy . Na tabletach to się może sprawdza (mój młody ciupie ciągle w jakieś gierki to mu łatwiej znaleźć cokolwiek jak ma te kafle tam) ale poza tym kiepsko . Z XP, gdzieś czytałem że też tak  było , że wparcie było do niedawna. Mam znajomych co jeszcze na xp mają komputery  , ale do pasjansa nie trzeba wiele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

XP stracil wsparce w kwietniu tamtego roku. Myślę że 7 szybko go nie straci , chyba że wejdzie kolejny udany windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sosek xu li
      Witam od jakiegoś czasu mam w posiadaniu Massey'a 3125 Autotronic i zanim wystartuje w pole chciał bym sie dowiedzieć parę rzeczy.
       
      - Czy można włączać przedni napęd i blokadę mostów w czasie jazdy?
      - czy mogę używać opcji żółw-zając niezważając na prędkość? I czy mogę cały czas na przykład używać zająca?
      - Jaki olej do hydrauliki...Czy zbyt rzadki olej może po rozgrzaniu spowodować ze na wolnych obrotach ciężko kręcić kierownicą?
      - Czy ktoś ma instrukcje jak obsługiwać komputer?
       
      Z góry dzięki.
    • Przez mariuszsz1lez
      Witam mam problem z moim mf3070 kupiłem go przed żniwami z czołówką do wożenia słomy pracował elegancko zrobił przeszło 100mtg od jakiegoś tygodnia gdy włączę światła mijania lub drogowe zaczyna palić się kontrolka od czujnika przepływu oleju hydraulicznego i jest wielki zgrzyt w skrzyni tak jakby przechodził na żółwia a jak cofam blokuje skrzynie.nadmieniam że bez włączonych świateł jest wszystko jeśli ktoś może pomóc proszę o wiadomość mariuszsz1lez&o2.pl
      z góry dzięki
    • Przez luckyy
      Witam mam takie problem bo nie wiem co to za urządzenie które jest przedstawione na obrazku. Jeśli ktoś wie proszę o pomoc.
      http://imageshack.us/photo/my-images/402/dsc000151.jpg/
    • Przez misiekadam
      m.aliexpress.com/item/32492572436.html
    • Przez Trafik
      Witam kupiłem ostatnio kilka pierwiastek które były żywione TMR niestety nie mam wozu paszowego i u mnie są żywione tradycyjnie, dość kiepsko pobierają paszę, myślicie że się przyzwyczają? Jak długo może potrwać adaptacja?
      Liczę na poważne odpowiedzi a nie że ktoś coś słyszał albo komuś się coś wydaje.

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj