Skocz do zawartości
kamsen8473

Renault 113.14 czy renault 110.14

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamsen8473    0

Mam zamiar kupić renault ale nwm którego wybrać Renault 113.14 czy renault 110.14 .Czym one się różnią .Spalanie . Awaryjność . Plusy zalety tych modeli .

Z góry dzięki ..

damianXXL    17

Moc- 100 i 110KM. spalanie identyczny poziom.Plus -oba silniki MWM. Awaryjność jak kazdy używany coś sie znajdzie zawsze w nieodpowiednim momencie. Ile chcesz przeznaczyć gotówki?

Edytowano przez damianXXL

kamsen8473    0

Do 40 tyś a te 110 koni to który ma ??

Wiadomo mi że 110.14 ma 100 km

a 113.14 ma 103 km

Edytowano przez kamsen8473

Wiadomość z agroFakt.pl

damianXXL    17

Fakt 3 km roznicy. a do jakiej mocy szukasz? Może 103.34 TX Nowszy model 93 km

damianXXL    17

W tej serii nie ma skomplikowanej elektroniki. Tak jak kolega napisał tylko napęd na pstryczek reszta na dzwignie.

damianXXL    17

Do 40tysi już znajdziesz. Tak z ciekawości przegladalem i sa ładne niektóre egzemplarze. Napewno coś znajdziesz. Tylko nie podejmuj pochopnie decyzji. Ja 2 mies szukałem ponad 1500km wyjezdzone i zakup udany. :)

Kuba1212    13

Nie patrz na to, że daleko. Ja też tak myślałem, ale nie ma się co pieprzyć. wyselekcjonować kilka egzemplarzy z tego rejonu i jechać.

Edytowano przez Kuba1212

izydor6280    464

na zdjęciu każda ładna

ja też nie jeżdiłem daleko, ale tyle co mam w okolicy handlarzy

do 35 ciężko teraz coś trafić, 5 lat temu w tej cenie był jeszcze duży wybór

damianXXL    17

Na zdjęciu to tak jest, ładny jak ta lala a na zywo nie ma na co patrzec. Jak jechalem oglądać to upatrzylem na trasie kilka sztuk i ogladałem. Jeden był taki ładny na foto prawie jak nowy Mf 3050 :) Mysle ze jak zobacze to kupie odrazu. To ja w drogę 70km. dzwonie do goscia ze jade i zaraz bede. Zajezdżam do goscia stoi maszyna,stan jak na foto autentyczny, ładny. Kupuje pierwsze słowo. Oglądam oglądam.... patrze pod podłogę i tu zoonk, nie ma podłogi ruda sie sypie, pytam co sie staneło a ona gada ze solarke tylko woził w drogówce. No to juz kupilem, instalacja elektryczna poszla w du... i sama izolacja z kabli została. :P Tak sie jedzie kupować gdy sie cuda zobaczy na zdjeciu. Droga przejechana po to zeby popatrzec... :D

Jak już chcesz z serii xxx.14 to pomyśl o ładowaczu czołowym. Opłaca sie dorzucić tego tysiaca i brać z turem. Tur sie przydaje

kamsen8473    0

Wiem wiem ale kupie bez a dodam tura bo tunie daleko przyjeżdżają do ciągnika wymierzają rame i za 2 dni zakładają ;P // . A przedni most mniej zużyty dłużej po chodzi :P

Edytowano przez kamsen8473

damianXXL    17

no niby racja :) sworznie itp nie wybite. to juz masz po krótce przedastawione propozycje :) wybór nalezy do Ciebie :)

kamsen8473    0

Ok ok jak coś to będę pisał . Ale glownie mi chodzi prosty mocny silnik. Nie jest najważniejszy wygląd to do pola idzie :)

damianXXL    17

Jak dla mnie dno. Opony ledwo ledwo. Brak zaczepu transportowego, brak obciaznikow i pewnie innych rzeczy. Mocno zjechana. Nie zadbana zbytnio

Ta druga trochę lepsza ale też biedna . Nie napalaj się mocno żebyś na minę sie nie nadzial.

izydor6280    464

pierwsza złom, jeszcze ma jakąś ramę od ładowacza, od tego skrzynia 24/8, sądząc po wyglądzie to będą problemy z elektroniką

113 może i lepiej wygląda, ale opony tył raczej import, założone na sprzedaż, skrzynia 12 

takiego środka jak w 145 jeszcze nie widziałem  :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się