Gość Profil usunięty

Agregat Uprawowy Firmy Agro-Masz

Polecane posty

Tomek90    2254

To za tyle mam Staltecha 4m składaną, wał rurowy bez negocjacji żadnych, Tolmet jeszcze taniej. Poprostu strasznie się cenią, a jakość dla mnie słaba :/

@Szakal984 w pługu pękł ten skos co idzie od wieżyczki, czy jak tam się zwie tam gdzię łącznik górny zapinasz. Na jakośc orki nie narzeka. 

w agregacie talerzowym zalepia talerze i ogólnie słabo miesza, nie wiem może ciągnik za słaby, chodz to nie gruber że predkości wymaga.

Drugi znajomy ma agregat uprawowo siewny, to w agregacie rama pospawana, hydropak sraszne luzy ma, na siewnik nie narzeka, no jedynie że nie wzią znaczników hydraulicznych.

Sam oglądałem nabudowany zestaw agro-maszu to strasznie delikatne wykonanie, mam już jeden polski i na tym koniec. 

@kuba20 Jeszcze brakowało żeby po roku czasu i się sypała maszyna :D ale na takich sprzętach słabo sie znam, bo siejemy uprawowo-siewnym ale masa też musi być żeby wałki docisnąć i kruszyć. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ciesze sie ze dla ciebie slaba ;) dla mnie dobra i bez wahania zaplacilbym te 20k za ta talerzowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba20    15

u mnie na wsi i w okolicach nie jeden rolnik na sprzęt z Agro-Maszu i nikt nie narzekam każdy kupuje wiec tak myślę że firma ma jednak jakąś wyrobiona renomę sam planuje zakupić jeszcze sprzęt z tej firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ludzie to co ja mam kupić hahah :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to co uwazasz za sluszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No agro-masz mi najbardziej wpadł w oko. Ludzie raczej nie biorą tego tak oo na 2-3 lata a się to sprzedaje jest popyt na to :) Coś w tym musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rad626    0

agregat uprawowo siewny posiadam 5 lat plug 3 lata:p jak na razie nie bylo zadnych problemow:p polecam sprzet solidny i w miare nie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

firmy agromasz staltech i grano robią wszystko na jeden gwizdek (firmy braci czy szfagrów) ja mam uprawowo siewny staltech pracuje u mnie 4 lata narazie bez awari sąsiad miał agromasza tylko tego na starej ramie i troche się powyginał ale sporo uprawił. Miałem okazje orac pługiem agromasz wygląda solidnie elementy robocze bardzo szybko się zdzierają kryje fajnie ogólnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam 3 maszyny z firmy Agro-Masz (Agregat uprawowy 4,2; siewnik 3,0 oraz grubera 2,6 na sprężynie) i na pewno kupię jeszcze pług obrotowy, mimo, że mój zachodni orze cudownie, ale to zawsze tylko trójka, więc chętnie wszedłbym w posiadanie czwórki obrotowej z tejże firmy. Ktokolwiek widział na oczy obecnie produkowany sprzęt Agro-Maszu i twierdzi, że to szajs, jest albo totalnym dyletantem, albo dzieckiem!!!! Maszyny wykonane są wzorcowo, są trwałe i bardzo estetyczne. Jeśli ktoś uważa, że słynna Unia jest lepsza, jest chyba niepoważny. Pytam się w czym jest lepsza??? To zwykły postkomunistyczny moloch, który prowadzi politykę niczym dawny Ursus i Bizon. Ceny z kosmosu, a jakość i pomysły niczym nie wyprzedzają konkurencji. Przecież Taki Tolmet, Grano System, Agro Tom, Staltech robią świetne maszyny za połowę ceny tej śmiesznej fabryki z Grudziądza, nieopodal którego zresztą mieszkam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tomek a dokladniej gdzie bo ja tez nie daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2254

I o to chodzi, że ten Agro-Masz drogo się ceni w porównaniu do Agro-Toma, Staltechu czy Tolmeta. Grano System podobno ramy pękają też, u nas dilerzy schodzą z tego. Widziałem pługi Agro-Masz i może wyglądają na solidne ale raczej jeśli chodzi o polskie to skierowałbym się w strone Akpila czy Mandamu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agro-Tom ma ceny wyższe nawet od Agro-maszu, siedzę w temacie na bieżąco, Staltech ma ceny minimalnie niższe, choć często delikatnie różni się, np tym, że gruber Agro-Maszu i Staltechu ma różne zabezpieczenia talerzy na korzyść tego pierwszego, Agro-Masz ma 2 sprężyny-tzn jedna w drugiej, Staltech jedną, ale za to ciut grubszą itd. Z kolei Tolmet to taka wschodząca gwiazda, ceny przystępne, a wykonanie bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

na własne oczy widziałem pospawany agregat uprawowo siewny uni który zasiał ok.80 ha. prosze nie pisac grano podobno ramy pękają bo jak nie widziałeś to lepiej.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2254

To co? Przecież pisze że dilerzy tak mówią, bo schodzą z tej firmy. Sam mam uprawo-siewny unii pospawany, nie jestem tym co swoje jedynie chwali. 

@tomekroszyński brony talerzowe znacznie się różnią ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę na konstrukcję wieżyczki w agregatach Agro-Maszu, tych, w których w płaszczu wycięta jest jaskółka- to mega solidne zamocowanie. Oczywiście, że każdą maszynę idzie rozerwać, dlatego wymienianie producentów i ich rozerwanych maszyn nie zawsze oznacza ich słabe wykonanie, a bardziej złe użytkowanie. Sam pożyczyłem nowiutką sadzarkę Akpila sąsiadowi i od razu ją rozerwał!!! Świadczy to raczej o jego głupocie, aniżeli złym wykonaniu, bo Akpil to solidna firma.


Rzeczywiście, spośród bron talerzowych Staltech jest dużo tańszy od Agro-Maszu, cena porównywalna do Tolmetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

A ja kupiłem tolmet uprawowo siewny z pakerem za 9 tys :) W standardzie 3 rzędy pazurów i 2 siłowniki w hydropaku oraz dodatkowo czego nie ma w innych agregatach - dwie solidne gęsie stopy za kołami ciągnika. Mowa o agregacie 3m.

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arekc763    0

Ja mam od 11 lat agregat uprawowo siewny wraz z siewnikiem i roczną bronę talerzową, żadnych usterek!! Solidny sprzęt i dobra cena. Teraz przymierzam się do kupna pługa i agregatu uprawowego 4,2 oczywiście Agro Maszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

jak myslicie jaki maksymalnie moge zakupic agregat uprawowy na MR na 20 ha chodzi mi o szerokosc robocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

ciagnika wiekszego jeszcze nie mam, ale zalezy jaki mi agregat przyznaja na mr to taki odpowiedni ciagnik zakupie do tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.
       
       
       
       
       
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj