Gość Profil usunięty

Agregat Uprawowy Firmy Agro-Masz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziś mi powiedzieli ludzie, że Agro-Masz agregaty uprawowe są jak plastelina. Podobno szybko pękają mocowania wałków. Chciałbym, żebyście mi powiedzieli coś na ten temat i wypisali zalety i wady Agregatu z firmy Agro-Masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba20    15

Ciekawe czy Ci ludzie jak piszesz są użytkownikami takich agregatów ze wystawiają takową opinie jestem użytkownikiem 3 sprzętów tej firmy pracują w różnych warunkach lekkich jak i ciężkich i taka opinia że są jak plasteina to dla mnie śmiech na sali ja jako użytkownik jestem zadowolony z tej firmy i chyba nie ja jeden wiec moja opinia na temat agregatu jest taka ze bardzo dobry sprzęt jestem z niego zadowolony jak bym miał jeszcze raz wybrać agregat czy firmę to na pewno byłby to Agro-Masz.

Edytowano przez Kuba20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

To już kolejny temat z tej serii od kilku dni. Ta durna pseudoreklama odnosi odwrotny skutek od zamierzonego, heh specjaliści......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chcę kupić takowy agregat i chcę wiedzieć o nim jak najwięcej nie chcę kupić czegoś co mi posłuży na 2-3 sezony tylko już na dużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Po dwóch 3 sezonach pękła rama przy biernym agregacie 4,2m. 0 Kontaktu mailowego. Przy spawaniu okazało się, ze profile przy brzegach były grubościenne a w środku były  cieńsze. Generalnie trudno wymagac za male pieniazde nie wiadomo jakiej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale mówisz o starym modelu? Masz może jakieś foto ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOVU    1

wedłóg mnie ta nowa konstrukcja jest jeszcze bardziej delikatna niz stara za bardzo ja udziwnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Konstrukcja druga jest znacznie wytrzymalsza. Jest tam siła rozłożona na parę części a w poprzedniej ramie była rozłożona tylko na tył. Zresztą kolega wyżej dał zdjęcie. 


Nie tylko agro-masz pęka. Agro-Factory sypie się jeszcze bardziej z opini użytkowników. Expom też pęka sam tego doświadczyłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2258

Ciekawe czy Ci ludzie jak piszesz są użytkownikami takich agregatów ze wystawiają takową opinie jestem użytkownikiem 3 sprzętów tej firmy pracują w różnych warunkach lekkich jak i ciężkich i taka opinia że są jak plasteina to dla mnie śmiech na sali ja jako użytkownik jestem zadowolony z tej firmy i chyba nie ja jeden wiec moja opinia na temat agregatu jest taka ze bardzo dobry sprzęt jestem z niego zadowolony jak bym miał jeszcze raz wybrać agregat czy firmę to na pewno byłby to Agro-Masz.

 

Nie posiadam, a mogę powiedzieć że jednak może być jak plastelina. Sama waga sprzętu z tej firmy mówi sama za siebie. Przykładowo brona talerzowa 4m 1400kg, gdzie Staltech koło 2300kg, chyba coś w tym jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba20    15

Nie posiadam, a mogę powiedzieć że jednak może być jak plastelina. Sama waga sprzętu z tej firmy mówi sama za siebie. Przykładowo brona talerzowa 4m 1400kg, gdzie Staltech koło 2300kg, chyba coś w tym jest. 

 

Tak więc ja posiadam 3 sprzętu Agro-Maszu więc wiem jak ten sprzęt wygląda i jaką ma wytrzymałość jak z nim pracuję, ale mam taką uwagę każdy sprzęt ma swoją wytrzymałość i jak są ludzie co nie użytkują sprzętu tylko jak ja to napiszę katują go to żaden sprzęt nie wytrzyma w końcu i po drugie nie wiem skąd masz informację o takiej wadze talerzówki jak brona talerzowa Agro-Masz 4m waży  ok. 2250 więc różnica podług  Staltechu jest 50kg więc co to za różnica wagi naprawdę zaoszczędzili aż  50kg to śmiech jak podług takiej różnicy oceniasz wytrzymałość :D

 

Zresztą małe porównanie tabel specyfikacji Agregatów Uprawowych 4.2m Agro-Masz i Unia :D

 

Agro-Masz:

AU42 4,2 ok. 1300

Unia:

4,2 H 4.2m masa-1125

 

I co niby waga ma znaczenie to znaczy że z uni jeszcze gorsze agregaty na to wychodzi :D

Edytowano przez Kuba20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2258

Tak pomyliłem się, sztywna 4 waży 1400kg, składana 2400kg, co nie zmienia faktu że i tak agro-masz nie warty uwagi bo żółta 100kg cięższa (2500kg, w sumie zależy od źródła) składana no i cena z dużą korzyścią dla żółtej. 

Nawet Tolmet lepiej wypada przy Agro-maszu niestety. Podobno jak wilgotno, talerze lubią się zalepiać.  

Chłopie masa ma ogromne znaczenie w maszynach uprawowych, co zrobisz lekkim agregacikiem??  

Znajomy ma pług i agregat talerzowy i nie poleca, o tak. 

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak pomyliłem się, sztywna 4 waży 1400kg, składana 2400kg, co nie zmienia faktu że i tak agro-masz nie warty uwagi bo żółta 100kg cięższa składana no i cena z dużą korzyścią dla żółtej. 

Nawet Tolmet lepiej wypada przy Agro-maszu niestety. Podobno jak wilgotno, talerze lubią się zalepiać.  

JA trochę nie ogarniam co ty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba20    15

Kolego milisz dwa pojęcia w agro-maszu

Agregat talerzowy AT40 4,0

ok. 1570

 

Brony talerzowe BT40H 4,0 ok. 2250

 

To jest różnica  to albo gadamy o bronie talerzowej albo agregacie talerzowym a i jak jest wilgotno to w każdej talerze zalepisz :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie porównujcie Agro-Masz do unia kombi jest tam różnica 200kg ale rama jest zrobiona świetnie potrafi wytrzymać +10 lat ale jest on znacznie droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mowimy o agregatach uprawych a nie talerzowkach.... zreszta jakosc po czesci na pewno przeklada sie na cene.... osobiscie uzytkuje od ladnych kilku lat agregat uprawowo siewny agro masz oraz od 2 lat uprawowy 3.6 rowniez agro masz i na zadna z nich zlego slowa powiedziec nie moge... wspolpracuja z zetorem forterra 125.... w zeszlym roku pierwszy raz wymienialem redliczki w upr.-siewnym ;) szczerze polecam sprzety sa naprawde dobrej jakosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie mówimy o agregatach uprawowych a wy się tu kłócicie o talerzówkach :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba20    15

Tak pomyliłem się, sztywna 4 waży 1400kg, składana 2400kg, co nie zmienia faktu że i tak agro-masz nie warty uwagi bo żółta 100kg cięższa (2500kg, w sumie zależy od źródła) składana no i cena z dużą korzyścią dla żółtej. 

Nawet Tolmet lepiej wypada przy Agro-maszu niestety. Podobno jak wilgotno, talerze lubią się zalepiać.  

Chłopie masa ma ogromne znaczenie w maszynach uprawowych, co zrobisz lekkim agregacikiem??  

Znajomy ma pług i agregat talerzowy i nie poleca, o tak. 

 

Posiadam pług polecam jak najbardziej posiadam również agregat ścierniskowy też polecam i agregat uprawowy i też polecam pracują w różnych warunkach ciężkich ja i lekkich i jestem bardzo zadowolony z uprawy tych sprzętów i napewno jeszcze zakupię jakiś sprzęt z tej firmy :D

 

,,Znajomy ma pług i agregat talerzowy i nie poleca, o tak.'' zero uzasadnienia tej wypowiedzi!

Edytowano przez Kuba20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja planuje brone talerzowa moze po zniwach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2258

Śmiało kupuj, za***ista oferte maja w standardzie za 34 kafle prawie. Dorzuć wózek i masz coś z Akpila albo Storm  :o

Kolego milisz dwa pojęcia w agro-maszu

Agregat talerzowy AT40 4,0

ok. 1570

 

Brony talerzowe BT40H 4,0 ok. 2250

 

To jest różnica  to albo gadamy o bronie talerzowej albo agregacie talerzowym a i jak jest wilgotno to w każdej talerze zalepisz :D

 

http://allegro.pl/agregat-talerzowy-brona-talerzowa-agro-masz-tolmet-i5005241000.html

Jest Agregat, Brona sztywna i składana. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mogę się dowiedzieć czemu nie poleca pługu i agregatu talerzowego???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

moj diler ostatnio zaproponowal mi za 20000 bt 3.0. wal sprezynowy + hydrauliczna regulacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.
       
       
       
       
       
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj