Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Hey. Jak ocieplić kurnik zrobiony z tzw. blaszaka 5x3? Będzie on na wylewce postawiony i u dołu jak będą szpary to go cementem zalepię.Jak go ocieplić? Jeśli styropianem lub wełna mineralną to jak go/ją przykręcic/przylepić do blachy od zewnątrz.

Czy zdałoby egzamin ten styropian/wełnę przykręcić? do blachy i potem siatką i klejem pozalepiać aby jakoś to wyglądało?

Genius9872    69

daj styropian na zewnątrz od wewnątrz kury będą dziobały:) w poszukiwaniu minerałów nawet klej ci zjedzą:) od dołu lepiej zapiankuj cement może odparzyć :)

musisz kupić klej poliuretanowy, dwukomponentowy producenci kleju - Alfa Systems Brzeg , Polychem Poznań, Interchemoll Oborniki

http://www.okazje.info.pl/szukaj/klej-do-metalu-i-styropianu/ceny.html

hm co do kołków trzeba było by coś dobrać:) na długość:)  styropian 5i im wystarczy;p no chyba że masz trochę kasy na wydaniu to daj 10:) wełna jest trochę ciężka i może być problem z montażem :) ale bardziej boję się o blachę stykającą się z obornikiem trzeba będzie ja zabezpieczyć:) przez wzmożoną korozją 

To pianki mi nie wyjedzą? Cement nawet jak odparzy to może nie tak szybko? Potem się od nowa zalepi.

A styropian do blachy to tym  Alfa Systems Brzeg , Polychem Poznań, Interchemoll Oborniki?

Czyli styropian bo lżejszy i tańszy? Blachę to trza by omalować tak z 15-20 cm od wylewki czy całą w środku?

Ps. Tyle tych emotek uśmiechniętych dałeś to chyba masz dobry humor dzisiaj.  B) 

Wiadomość z agroFakt.pl

Genius9872    69

jestem projektantem i patrzę a tutaj coś branżowego:) no właśnie ja bym pomalował jakąś farbą kauczukowa ale na ocynku nie wiem jak to będzie się trzymało najlepiej żeby obornik był odseparowany czymś o ścian mały murek??albo dobrze farbą:)  może kurzy obornik nie jest taki żrący jak bydlęcy no ale lepiej zabezpieczyć:) u mnie kury siedzą w wydzielonej części poddachu na drzewo 5cm styropianu  dach wełną mineralną:) wszystko obite deskami bo miałem sporo 

rusto    1

A izolacja natryskowa? Próbował ktoś ocieplić w ten sposób tego typu budynki?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się