Skocz do zawartości
Niewiem10

SIPMA PZ 1832 PRIMA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sipma
Niewiem10    1

Witam. Zastanawiam się na kupnem tej belarki, według Was warto? Jak jest z awaryjnością, ile belek można zrobić w godzinę? Z ciągnikiem o jakiej mocy powinna współpracować, aby była najlepiej wykorzystana?

FINN    988

a to tylko Sipma się pali??? :blink: 

ja mam Prime  przepracowałem sezon, i powiem ,że ciągnik musi miec dobry WOM, no  i chociaz te 120 km.. mimo , ze katalogowo potrzeba mniej... ja ciągam 150km i pod górki ma co robić.

Za te pieniądze oczywiscie nie masz co się cudów spodziewac... ;) ja ja kupiłem bo chciałem prosta i bez zbędnej elektroniki, pare łozysk które kupisz w pierwszym lepszym sklepie z częściami, mało łańcuchów , ładnie zbija , no i średnica belek do 180cm...  a jak padnie elektronika( to ten licznik ) to i tak możesz dalej awaryjnie prasowac( już to przetestowałem w  seszłym sezonie) jedyny minus to brak opuszcznego dna... noże sa opuszczane hydraulicznie...

polecam tą prase, choć gdybym dysponował wieksza kasa lub chciał jeszcze bardziej się zdałuzyć to kupiłbym lepszą , no i droższą za razem... ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

SZKOPSSON    3

Odświeżam temat do kolegi @FINN nie myślałeś nad prasą od unii famarol df 1,9 zd ? i ile za nią dałeś bo na allegro czy olx stoją za 92500 netto plus jakiś tam rabat. Odp może być na PW, będę wdzięczny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się